Τρόποι πληρωμής Online Games etc.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ρε Guys έλεγα να κάνω premium/membership σε ένα online παιχνίδι.Έχω μια ερώτηση σχετικά με τον τρόπο πληρωμής.Πρόσφατα άκουσα για το paysafe.Όμως είδα ότι έχει πολλές δυσκολίες σε σχεση με online παιχνιδια.Μήπως να πάρω μια prepaid card από τράπεζα.Και κάτι τελυταιο άμα πάω μόνος μου στην τράπεζα θα μου δώσουν την prepaid card?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ταυτότητα και βεβαίωση ΑΦΜ. Ίσως και να πρέπει να είσαι άνω των 18. Δεν είμαι σίγουρος. Πάντως χωρίς ΑΦΜ, prepaid δεν. Kαι επίσης, σε μερικές τράπεζες ζητάνε άνοιγμα καταθετικού λογαριασμού (πχ Αlpha, Eurobank). Σε κάποιες άλλες όχι (πχ Attica bank).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top