Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,138 μηνύματα σε 77,159 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 273 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να κάνουμε τους άλλους σαν κι εμάς;

Isaak (Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos)

Καθηγητής

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Καθηγητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

O Isaak έγραψε: στις 20:08, 19-09-09:

θα ήθελα να σκούσω ιδέες και απόψεις σχετικά με το πως μπορούμε να κάνουμε κάποιοθς σαν κ τον εαυτό μας.?
το ξέρω οτι είναι πολύ δύσκολο αλλά πεστε κάποιες ιδεες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 20:09, 19-09-09:

Γιατι να κανουμε καποιον σαν εμας?-.-
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 20:10, 19-09-09:

Πείτε*

Συμφωνώ με Λουκ. Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να είναι διαφορετικός.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 20:12, 19-09-09:

Αχα, και εκτος αυτου, ποιοι ειμαστε εμεις που θα αλλαξουμε εναν ανθρωπο?
Αν δεν σ' αρεσει καποιος, κρατα αποσταση μαζι του, ψαξε να βρεις αλλους ανθρωπους που να σου μοιαζουν, και που γουσταρεις πραγματικα να ειναι κοντα σου.
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 20:13, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Λουκρητία
Γιατι να κανουμε καποιον σαν εμας?-.-
στα πλαισια πειραματος ετσι ωστε να παρακολουθησουμε καποιον που μας μοιαζει και να ξερουμε ως τριτοι πως συμπεριφερομαστε και πως αντιδρουμε σε διαφορες καταστασεις. πολυ ενδιαφερον αν και ακατορθοτο...
Παράθεση

Isaak (Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos)

Καθηγητής

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Καθηγητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

O Isaak έγραψε: στις 20:14, 19-09-09:

το ξέρω βρε παιδιά απλά έχω μια εργασία με τέτοιο θέμα και δεν ξέρω τι να γράψω.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:15, 19-09-09:

Δίνετε μια μπούφλα στη μαπα του βλακα ωστε να ξεραθει κατω ο κερατας και να παθει βρωμοαμνησια. Μολις ξυπνησει ο βλακας του λετε βλακειες, δηλαδη τι σκ@Τ@ να κάνει, ώστε να μοιάσει στο διαολεμένο και σατανικό πατσοεαυτό σας.
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 20:17, 19-09-09:

με πλυση εγκεφαλου θα μπορουσε να γινει αλλα δυστηχως υπαρχουν ανθρωπινα δικαιωματα και ιστοριες που το κατακρινουν...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:18, 19-09-09:

Αυτή τη σαχλαμαροιδέα εννοώ ρε πατσοκοιλια φίλαρε.
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O Νίκος95 έγραψε: στις 20:20, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Αυτή τη σαχλαμαροιδέα εννοώ ρε πατσοκοιλια φίλαρε.
εγινε ψυχοπαθη γειτονα της ξαδερφης μου
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:21, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Isaak
θα ήθελα να σκούσω ιδέες και απόψεις σχετικά με το πως μπορούμε να κάνουμε κάποιοθς σαν κ τον εαυτό μας.?
Γιατι να τους κανουμε σαν εμας; Τι ειμαστε εμεις; Οι αλαθητοι;
Ο καθενας εχει την δικη του προσωπικοτητα και εσυ εχεις την δυνατοτητα με ποιους θα συναναστραφεις,με ποιους εχεις τα περισσοτερα κοινα ενδιαφεροντα...
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O Νίκος95 έγραψε: στις 20:22, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Γιατι να τους κανουμε σαν εμας; Τι ειμαστε εμεις; Οι αλαθητοι;
Ο καθενας εχει την δικη του προσωπικοτητα και εσυ εχεις την δυνατοτητα με ποιους θα συναναστραφεις,με ποιους εχεις τα περισσοτερα κοινα ενδιαφεροντα...
οχι ακομα...
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:23, 19-09-09:

ο καθενας ειναι μοναδικος! δεν εχει το δικαιωμα κανεις να προσπαθει να αλλαξει καποιον!!! αν ολοι ημασταν ιδιοι ο κοσμος δεν θα ειχε ενδιαφερον
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 20:33, 19-09-09:

Μονοπωλείς την πηγή αυτού που επιθυμεί περισσότερο και κατόπιν τον εκβιάζεις πλαγίως και ψυχολογικά και τον προσαρμόζεις εκεί που θέλεις. Αυτό λειτουργεί καλά σε ανθρώπους με αδύναμη προσωπικότητα και μη υγιείς κοινωνικές σχέσεις με το περιβάλλον τους. Αν δεν σε έχει ανάγκη καποιος, δε μπορείς να τον βάλεις στο χέρι. Κι επίσης πρέπει να του καλλιεργήσεις ένα θαυμασμό στο πρόσωπό σου, να σε θεωρεί ανώτερο απ'τον εαυτό του. Αν και ομολογώ ότι ειναι εξαιρετικά επικίνδυνο αυτό που συζητάμε...
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O Νίκος95 έγραψε: στις 20:36, 19-09-09:

κανεις τον αλλον να πιστεψει οτι οτιδηπωτε ηξερε πιστευε θεωρουσε σωστο ειναι λαθος τον κανεις να σε θεωρει πιο εξυπνο και ατομο απο το οποιο θα επρεπε να δανειστει γνωσεις και μετα του παιρνας ωραια και καλα τις ιδεες σου.
Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε: στις 20:55, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
ο καθενας ειναι μοναδικος! δεν εχει το δικαιωμα κανεις να προσπαθει να αλλαξει καποιον!!! αν ολοι ημασταν ιδιοι ο κοσμος δεν θα ειχε ενδιαφερον
συμφωνω, ο καθενας εχει την δικη του προσωπικοτητα, πρεπει να τον δεχομαστε οπως ειναι..!:xixi:
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 23:42, 19-09-09:

Για εργασία ρωτάει ο άνθρωπος ρε, διαβάστε τι λέει. Νομίζω πως για να θέλει κάποιος να μοιάσει σε κάποιον άλλον, πρέπει να τον θαυμάζει/ζηλεύει.
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 02:25, 20-09-09:

προσδιορισε λιγο τη βαση της εργασιας σου..

καποιος μπορει να μας συμπαθησει και μονο αν μιμηθουμε την γλωσσα του σωματος του και τον τονο της φωνης του για να δημιουργησουμε οικειοτητα και κατεπεκταση συμπαθεια...
Παράθεση

totazoula

Φοιτητής

H totazoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H totazoula έγραψε: στις 02:43, 20-09-09:

Εχω μια απορια..!! ποιο το νοημα να κανεις καποιον σαν και σενα? εσυ εισαι αυτος που πρεπει να αλλαξει αν δε δεχεσαι τους αλλους ετσι οπως ειναι..! το οτι ειμαστε διαφορετικοι γινεται για καποιο λογο!! και ευτυχως! μερικες φορες δεν αντεχω τον ιδιο μου τον εαυτο..ποσο μαλλον εναν αλλον ιδιο με μενα!!
ισα ισα...επιδιωκουμε να κανουμε παρεα με αυτους που διαφερουν απο μας..!! ετσι γινομαστε πολυπλευροι!!
και να απαντησω στην ερωητηση σου...κατα τη γνωμη μου ειναι παρα πολυ δυσκολο να αλλαξεις καποιον...βασικα ειναι ακατορθωτο!και αν καταφερεις μια μικρη αλλαγη..να εισαι σιγουρος πως μονο επιφανειακη ειναι και ψευτικη!
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 02:45, 20-09-09:

1)το παιδι ψαχνει πληροφοριες για εργασια δεν ρωταει για προσωπικο ζητημα

2)δεν κανουμε παρεα με αυτους που διαφερουν απο εμας,αλλα με αυτους που μοιαζουμε,με αυτους δημιουργειται συμπαθεια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια