[Άνω των 18] Ένα βίντεο που σημαίνει πολλά!

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οχι, αυτο ηταν παντα το λινκ. Πλακα κανουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Οχι, αυτο ηταν παντα το λινκ. Πλακα κανουμε.




Άστο καλό, και φοβόμουνα να το ανοίξω κιόλας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
και πάλι αυτό το βίντεο δεν είναι τίποτα μπροστά σε άλλα εγκλήματα που έχουν γίνει.Μας δείχνει ένα πολύ μικρό μέρος της ανθρώπινης βίας.Δείτε το fahreneit που έλεγε για της επίθεση των αμερικάνων στο Ιράκ και το γεγονός με τους δίδυμους πύργους για να δείτε ένα μεγαλύτερο μέρος.
Για περισσότερες πληροφορίες:https://en.wikipedia.org/wiki/Fahrenheit_9/11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
αυτό το βίντεο ήταν σταθμός στην ζωή μου.
οτι πιό σκληρό έχω δει by far


η ανθρώπινη κτηνωδία σε όλο της το μεγαλείο.
μερικές φορές ρε παιδιά, αναρωτιέμαι για το τί κακό είναι ικανός να κάνει ο άνθρωπος.

Τι δείχνει ακριβώς? (δεν έχω σκοπό να το δω οπότε θα ήθελα μια μικρή περιγραφή...)

το πρώτο βίντεο έχει ανθρώπινα πόδια λιωμένα, ποντίκια που σταυρόνοντα και πετσοκόβονται ζωντανά, βελόνες να εισχωρούν στα μάτια ζώων, κα

to βίντεο αυτό όμως, φαντάζει κινούμενο σχέδιο μπροστά στο βίντεο του chronis 25

παιδια οταν παταω το λινκ μου βγαζει τον ευαγγελοπουλο!!!:!:


Μέχρι να το πει αυτό ο Κρις Βέροια, δεν είχα ανοίξει το λινκ. Αυτό που είδα στo πρώτο ποστ ήταν το πιο σκληρό που είχα δει... μέχρι να ανοίξω το λινκ του Χρόνη...

Επειδή με την περιέργεια που έχω μπορεί να κάνω τη μαλ***α να το ανοίξω, μπορεί να μου πει κάποιος με τί έχει σχέση το βίντεο του chronis_25?
Αν είναι τοοοοοοσο σοκαριστικό που δε μπορείτε ούτε να το πείτε δεν πειράζει...:D

ΧΡΟΝΗ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ

ρε παιδια εγω,γιατι στο λινκ του Χρονη βλεπω εναν βλακα?αλλαξε το λινκ?

Οχι, αυτο ηταν παντα το λινκ. Πλακα κανουμε.

Άστο καλό, και φοβόμουνα να το ανοίξω κιόλας.:P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θέλω να ζητήσω συγνώμη από τη Ράνια που θα την αφήσω άυπνη.
Θέλω να ευχαριστήσω όλους εσάς που ζουν, ακόμα και μετά από αυτό το τρομακτικότατο βίντεο.

:thanks::P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έτσι και ξαναβάλεις κάτι τέτοιο θα εισηγηθώ για να μπαναριστείς μόνιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
To πιο σοκαριστικο δεν ειναι τα σημεια που δειχνει κατι ανατριχιαστικο αλλα το σημειο που δειχνει το παιδι και το πατερα να προσπαθουν να προστατευθουν και αμεσος μετα απο ενα πυροβολισμο τους δειχνει νεκρους, και το σημειο που ειναι ολοι νεκροι και μεσα στον σορο το μορακι ειναι ζωντανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ηταν συγκλονιστικό αν και έχω συνηθίσει να βλέπω τέτοια πράγματα.Εννοείται ότι το είδα όλο και είναι κάτι που δείχνει έαν μικρό κομμάτι της πραγματικότητας που ζούμε.Θέλω φυσικά να αντιδράσω για αυτό αλλά δυστυχώςδεν ξέρω πως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
μόλις το δα, είναι σκληρό αλλά δε συγκρίνεται με κάποια άλλα που υπάρχουν

παρόλα αυτά, δεν έπρεπε να το βάλεις εδώ, υπάρχουν και παιδιά 12,13 ετών που όσο να νε δε κάνει καλό να βλέπουν τέτοια πράγματα, θα μου πείς μα εγώ προειδοποίησα, ναι προειδοποίησες αλλά η περιέργεια και μόνο θα τα κάνει να θέλουν να δούν το συγκεκριμένο βίντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
μόλις το δα, είναι σκληρό αλλά δε συγκρίνεται με κάποια άλλα που υπάρχουν

παρόλα αυτά, δεν έπρεπε να το βάλεις εδώ, υπάρχουν και παιδιά 12,13 ετών που όσο να νε δε κάνει καλό να βλέπουν τέτοια πράγματα, θα μου πείς μα εγώ προειδοποίησα, ναι προειδοποίησες αλλά η περιέργεια και μόνο θα τα κάνει να θέλουν να δούν το συγκεκριμένο βίντεο.

προσωπικα δεν εχω προβλημα με το να βλεπω βιντεο...

απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινονται ολα αυτα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
προφανώς για τα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top