Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,646 εγγεγραμμένα μέλη και 2,435,219 μηνύματα σε 76,373 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 423 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Άνω των 18] Ένα βίντεο που σημαίνει πολλά!

flocki-@#!@$* (Σωτηρης)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O flocki-@#!@$* έγραψε: στις 21:12, 15-09-09:

ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΚΛΗΡΟ!!!!
http://www.greektube.org/content/view/41181/2/
Αυτο το βιντεο θα μου μεινει λεει πολλα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 21:15, 15-09-09:

απο οσο ειδα ειναι καλο θα το δω ολοκληρο καποια στιγμη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Unkown-User

Φοιτητής

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 00:00, 16-09-09:

Θα έδινα κανα λινκ για να δείτε πραγματικά βίντεο που σοκάρουν, έχε χάρη.
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 11:18, 16-09-09:

απο την μέση και μετά γίνεται πραγματικά σοκαριστικό.
το πιό σοκαριστικό βίντεο που έχω δεί ποτέ ήταν ο αποκεφαλισμός ένος δημοσιογράφου απο τους ταλιμπάν.

ακόμα με στοιχιώνει η κραυγή του άτυχου ανθρώπου όταν έβαζαν το μαχαίρι...
Παράθεση

hale (Δημητρης)

Φοιτητής

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O hale έγραψε: στις 11:27, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από flocki-@#!@$*
ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΚΛΗΡΟ!!!!
http://www.greektube.org/content/view/41181/2/
Αυτο το βιντεο θα μου μεινει λεει πολλα...
Αυτός είναι ο κόσμος στον οποίο ζούμε, δυστυχώς!! Πάντως μερικά σημεία του βίντεο ήταν αϊδιαστικά.....
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 13:08, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
απο την μέση και μετά γίνεται πραγματικά σοκαριστικό.
το πιό σοκαριστικό βίντεο που έχω δεί ποτέ ήταν ο αποκεφαλισμός ένος δημοσιογράφου απο τους ταλιμπάν.

ακόμα με στοιχιώνει η κραυγή του άτυχου ανθρώπου όταν έβαζαν το μαχαίρι...
εχεις λινκ?
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 13:49, 16-09-09:

Δε διαφωνω με το να βλεπει καποιος την πραγματικοτητα αλλα εδω ειναι φορουμ με παιδια τα οποια μπορουν να σημαδευτουν ασχημα απο τετοια βιντεο και πιστευω οτι δεν πρεπει να ποσταρουμε τετοια πραγματα.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 14:16, 16-09-09:

Τα παιδιά που πιθανόν να σημαδευτούν απο αυτά τα βίντεο,που είναι η πραγματικότητα λίγα χιλιόμετρα πέρα απο το σπίτι μας,το σχολείο μας,το φροντιστήριο μας,το fast food της γειτονιάς,τα πολυκαταστήματα,να μην δουν το βίντεο.Άλλωστε υπάρχει προειδοποίηση.Αν τύχει και το δει,νν προβληματιστεί βαθιά και να καταλάβει μερικά πράγματα...
Και τα χειρότερα έρχονται...
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 14:17, 16-09-09:

οχι. σε κινητό ενός άλλου το είδα, και δέν μπόρεσα να το δώ όλο. το βλέμα μου γύρισε ασυναίσθητα.

Δε διαφωνω με το να βλεπει καποιος την πραγματικοτητα αλλα εδω ειναι φορουμ με παιδια τα οποια μπορουν να σημαδευτουν ασχημα απο τετοια βιντεο και πιστευω οτι δεν πρεπει να ποσταρουμε τετοια πραγματα.
συμφωνώ.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 14:18, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheClash
Τα παιδιά που πιθανόν να σημαδευτούν απο αυτά τα βίντεο,που είναι η πραγματικότητα λίγα χιλιόμετρα πέρα απο το σπίτι μας,το σχολείο μας,το φροντιστήριο μας,το fast food της γειτονιάς,τα πολυκαταστήματα,να μην δουν το βίντεο.Άλλωστε υπάρχει προειδοποίηση.Αν τύχει και το δει,νν προβληματιστεί βαθιά και να καταλάβει μερικά πράγματα...
Και τα χειρότερα έρχονται...
Δεν μπορεις να ξερεις ποσο θα σε επηρεασει απο πριν ειδικα οταν εισαι μικρος και επισης δεν εχει περιγραφη για να παρεις μια ιδεα.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 14:32, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Δεν μπορεις να ξερεις ποσο θα σε επηρεασει απο πριν ειδικα οταν εισαι μικρος και επισης δεν εχει περιγραφη για να παρεις μια ιδεα.
Ο φίλος που έδωσε το βίντεο,είπε ότι το βίντεο είναι σκληρό.Άρα προειδοποιεί(και καλά κάνει).Μόλις κάνεις κλικ στο link,σε οδηγεί στη σελίδα που σου λέει αν είσαι πάνω απο 18.Άμα το παιδάκι πατήσει "ναι,είμαι" τότε έχει όλη την ευθύνη για το βίντεο που βλέπει.Δεν πίεσε κανείς απο εδώ να δει ένα παιδάκι αυτό το βίντεο.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 14:36, 16-09-09:

Ο φίλος που έδωσε το βίντεο,είπε ότι το βίντεο είναι σκληρό.Άρα προειδοποιεί(και καλά κάνει).Μόλις κάνεις κλικ στο link,σε οδηγεί στη σελίδα που σου λέει αν είσαι πάνω απο 18.Άμα το παιδάκι πατήσει "ναι,είμαι" τότε έχει όλη την ευθύνη για το βίντεο που βλέπει.Δεν πίεσε κανείς απο εδώ να δει ένα παιδάκι αυτό το βίντεο.
Δε διαφωνω με αυτο αλλα η παιδικη περιεργεια ειναι ακατανικητη και φυσικα η αναγκη πολλων να δειξουν οτι ειναι "μεγαλοι", ποσοι νομιζεις δεν θα το ανοιξουν; Τεσπα δεν πειραζει...απλα πιστευω οτι πρεπει να εισαι σε μια ηλικια για να εισαι ετοιμος (και αν) να δεις τετοιες εικονες. Αν τωρα το παιδι καθεται και τα ψαχνει μονο του ειναι αλλο θεμα αλλα να του τα σερβιρεις ετσι ειναι καπως...Και προσεχε δεν αναφερομαι μονο σε αυτους που ειναι γραμμενοι στο φορουμ γιατι μπαινουν και διπλασιοι guests που μπορει να ειναι και πιο μικρα παιδια 10-11 χρονων.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

O TheClash έγραψε: στις 14:46, 16-09-09:

Οι guests έχουν δει τη συζήτησή μας οπότε θα προσέχουν περισσότερο.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 14:48, 16-09-09:

Οι guests έχουν δει τη συζήτησή μας οπότε θα προσέχουν περισσότερο.
Ελπιζω.
Απλα να ξεκαθαρισω, ξανα, οτι ειμαι υπερ του να βγαινουν τετοια βιντεο που να δειχνουν την αληθεια απλα πιστευω τα παιδια πρεπει να τα προστατευουμε απο αυτα, θα εχουν ολη τους τη ζωη για να τα δουνε, δεν υπαρχει λογος να τα δουνε οταν εχουν ακομα την παιδικη αθωοτητα.
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 14:51, 16-09-09:

Εγώ το είδα μέχρι το λαγουδάκι. Με το που μπήκε η βελόνα στην οθόνη γύρισα το κεφάλι μου και έκλεισα το tab όσο πιο γρήγορα μπορούσα. Δεν άντεξα παραπάνω... Σιχαίνομαι τον εαυτό μου που έχω έναν υππολογιστή με τα κατάλληλα μέσα ώστε να γράφω εδώ...
Παράθεση

orathac (Γεώργιος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε: στις 14:55, 16-09-09:

"βιντεο που να δειχνουν την αληθεια" Περιμενατε βιντεακια για να καταλαβετε οτι δεν ζουμε ολοι την ιδια ζωη?
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:21, 16-09-09:

Moυ λετε τι ακριβως δειχνει;
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:28, 16-09-09:

Μουχαχαχαχαχ.

Δε βλέπω το τόσο σοκαριστικό. Έτσι είναι ο κόσμος μας, είτε το θέλουμε, είτε όχι. Δεν έχει βρεθει ακόμα η χώρα του ποτέ.
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 15:34, 16-09-09:

http://www.youtube.com/watch?v=zhCxmhd9MZo

Πραγματικά σας συμβουλεύω να μην το δείτε.
Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε: στις 16:01, 16-09-09:

τι βιντεο ηταν αυτο ρε παιδια...........
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι σημαίνει το iSchool για εσάς; - Από Elpi-da
      Το θέμα έχει λάβει 133 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-15 στις 23:39.
    • Τι σημαίνει είμαι Μηχανικός; - Από βιλλαρασ
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 4ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-12 στις 13:35.
    • Tι σημαίνει μόχλευση; - Από A propos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-11 στις 22:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα