Βιολογίας και τεχνολογικών εφαρμογών vs Βιολογικό

chrischarmedfan

Νεοφερμένος

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γεια σας!Σκεφτομαι αυτα τα δυο τμηματα και θελω να μαθω σχετικα με τα επαγγελματικα δικαιωματα της καθεμιας σχολης και ποια η διαφορα μεταξυ των δυο σχολων!Τελος οποιος σποθδαζει σε κπ απ'αυτες τις σχολες ας πει τη βλεπει μεσα στην σχολη και πως ειναι τα μαθηματα!
Ευχαριστω εκ των προταιρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

chrischarmedfan

Νεοφερμένος

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
καμμια αλλη απαντηση παιδια!Ευχαριστω πολυ παντως Μαρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jeremypao

Νεοφερμένος

Ο Jeremy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας!Σκεφτομαι αυτα τα δυο τμηματα και θελω να μαθω σχετικα με τα επαγγελματικα δικαιωματα της καθεμιας σχολης και ποια η διαφορα μεταξυ των δυο σχολων!Τελος οποιος σποθδαζει σε κπ απ'αυτες τις σχολες ας πει τη βλεπει μεσα στην σχολη και πως ειναι τα μαθηματα!
Ευχαριστω εκ των προταιρων!
Φιλε...ειναι βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων...οτι θελεις ρωτα με...η βασικα ριξε μια ματια εδω...www.bat.uoi.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω λιγάκι κάτι πάνω σε αυτή τη σχολή.
Γίνεται, άμα περάσω τη σχολή και κάνω σε αυτή τις σπουδές μου μετά να πάω να κάνω μεταπτυχιακό στο ΑΠΘ στη Γενετική (κατεύθυνση);
Ρωτάω γιατί θέλω να ασχοληθώ με κάτι σχετικό με τη Βιολογία, παρότι θέλω να περάσω εκεί απο θεωρητική (γιατί στα μαθηματικά-φυσική είμαι καλή αλλά όχι τόσο καλή όσο θα έπρεπε), και αυτό το τμήμα έχει πιο χαμηλή βάση (χωρίς να θέλω να το υποτιμήσω φυσικα) απ'ότι το τμήμα βιολογίας ΑΠΘ, και θα έχω λίγα περιθώρια άμα γράψω ένα 18,5 να χασω λίγα μόρια (αν δεν αλλάξει η βάση). Λέω απλά. Βέβαια, δε κόβω και το λαιμό μου για το ότι θα τα καταφέρω απλά ρωτάω γιατί θα ήθελα να το βάλω στόχο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Oπουδήποτε μπορείς να κάνεις μεταπτυχιακό στη γενετική μετά.Από θεωρητική πάντως θα δυσκολευτείς στη χημεία και στη βιολγία της σχολής,ξανασκέψου το για το ποια κατεύθυνση θες να ακολουθήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να ψωνιστώ, είμαι καλή στα θετικά και ειδικά στη Χημεία και τη Βιολογία δε θα έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. Στην ανάγκη θα πάρω και βοηθήματα για τη Χημεία και τη Βιολογία κατεύθυνσης (ή και για τα μαθηματικά - φυσική), ή θα κάνω και κάποια ιδιαίτερα στα θετικά επειδή το θέλω πολύ. Αλλά δε θέλω να παω Θετική γιατί ενώ είμαι καλη σε Βιολογία - Χημεία, Μαθηματικά - Φυσική τα καταλαβαίνω αλλά όχι με τη λογική με την οποία μας τα μαθαίνουν, και γι'αυτό δε θέλω να παω Θετική, επειδή δε θα γράψω καλά στα άλλα δύο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top