Χορτοφαγία

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Λοιπον γιατι μια μερα δεν ειδα το θεμα και εγινε κατακλισμος απο ασχετους να στηριζουν αποψεις χωρις καμια βαση θελω να πω καποια πραγματα.Αρχικα στη ρανια με τη φοβερη συνεισφορα της στο θρεντ οτι αν ειναι να λεει μ@λ@κι3ς αλλη φορα να μην απανταει.Δεν βρισκω το λογο να ερχεται ο καθενας και να λεει το μακρυ και το κοντο του οταν δεν γνωριζει καποια πραγματα.Ειναι θρασος.
Κατα δευτερον γιατι μας τα εχετε πρηξει με τα φυτα και οτι καταλαβαινουν και κανουν και ρανουν και ειναι πιο χρησιμα απο τα ζωα και δεν πρεπει να τα τρωμε ουτε αυτα και μπλα μπλα μπλα ..Αμα γνωριζετε τα φυτα ΔΕΝ εχουν εγκεφαλο , ΔΕΝ εχουν νευρικο συστημα ΣΥΝΕΠΩΣ δεν πονανε και ΔΕΝ αισθανονται.Τα ζωα και το νευρικο συστημα των ζωων ειναι αν οχι ιδιο παρομοιο με αυτο το αυνθρωπου.Σκεψου λοιπον να ερχοταν καποιος φιλος σου και να σου εβγαζε το δερμα , να σου εκοβε το λαιμο και να σου τραβαγε το λαρυγγα εξω και εσυ να καταπινες το αιμα σου γιατι μιλαγε , επαιζε μαζι σου και ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έχει δικαίωμα να λεει τη γνώμη της.
Εσύ από την άλλη δεν έχεις το δικαίωμα να λες μ**ακιες για τη γνώμη της.
Ότι γουστάρει θα πει.
Όπως και εσύ.
Εγώ μαζι σου αλλά μην κατακρινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Λοιπον γιατι μια μερα δεν ειδα το θεμα και εγινε κατακλισμος απο ασχετους να στηριζουν αποψεις χωρις καμια βαση θελω να πω καποια πραγματα.Αρχικα στη ρανια με τη φοβερη συνεισφορα της στο θρεντ οτι αν ειναι να λεει μ@λ@κι3ς αλλη φορα να μην απανταει.Δεν βρισκω το λογο να ερχεται ο καθενας και να λεει το μακρυ και το κοντο του οταν δεν γνωριζει καποια πραγματα.Ειναι θρασος.
Κατα δευτερον γιατι μας τα εχετε πρηξει με τα φυτα και οτι καταλαβαινουν και κανουν και ρανουν και ειναι πιο χρησιμα απο τα ζωα και δεν πρεπει να τα τρωμε ουτε αυτα και μπλα μπλα μπλα ..Αμα γνωριζετε τα φυτα ΔΕΝ εχουν εγκεφαλο , ΔΕΝ εχουν νευρικο συστημα ΣΥΝΕΠΩΣ δεν πονανε και ΔΕΝ αισθανονται.Τα ζωα και το νευρικο συστημα των ζωων ειναι αν οχι ιδιο παρομοιο με αυτο το αυνθρωπου.Σκεψου λοιπον να ερχοταν καποιος φιλος σου και να σου εβγαζε το δερμα , να σου εκοβε το λαιμο και να σου τραβαγε το λαρυγγα εξω και εσυ να καταπινες το αιμα σου γιατι μιλαγε , επαιζε μαζι σου και ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ!

Θρασος ειναι να μιλας ετσι οπως μιλας σε καποια που εκανε χιουμορ.
Σας πειραζουν τον εγκεφαλο τα πολλα ΑΓΓΟΥΡΙΑ μου φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεν θελω να το συνεχισω γιατι θα μπορουσα να σου πω που να βαλεις τα αγγουρια σου αλλα δεν το λεω. :D
Επρεπε απλα να σε αγνοησω οπως θα κανω τωρα :no1:
-----------------------------------------
Έχει δικαίωμα να λεει τη γνώμη της.
Εσύ από την άλλη δεν έχεις το δικαίωμα να λες μαλακιες για τη γνώμη της.
Ότι γουστάρει θα πει.
Όπως και εσύ.
Εγώ μαζι σου αλλά μην κατακρινεις
You have a point ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κόσμια ρε αντρα.
Σε μαθητικό φορουμ είσαι.
Ξερεις πλακα κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οπως ειπα και στη Λυδια προ ολιγου:

raniato says:
mou th spane oi an8rwpoi pou arpazodai me mia plaka

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Aκριβως.Εσυ παλι αμα βρισκεις σωστη τη σταση της και σωστη τη σταση πολλων οσων απαντησαν εδω μπραβο.Εγω ομως τραβαω τα μαλλια μου με την αυθαδεια και την υπεροψια πολλων απο δω μεσα
-----------------------------------------
Οπως ειπα και στη Λυδια προ ολιγου:

raniato says:
mou th spane oi an8rwpoi pou arpazodai me mia plaka

:xixi:
οκ.αμα ηταν πλακα ολα καλα.
-----------------------------------------
Aκριβως.Εσυ παλι αμα βρισκεις σωστη τη σταση της και σωστη τη σταση πολλων οσων απαντησαν εδω μπραβο.Εγω ομως τραβαω τα μαλλια μου με την αυθαδεια και την υπεροψια πολλων απο δω μεσα
-----------------------------------------

οκ.αμα ηταν πλακα ολα καλα.
απλα δεν κανουν ολοι πλακα εδω μεσα.Με αποτελεσμα πολλα θεματα να οδηγουνται σε αλληλοσκοτωμο.Κατι που δεν εχει νοημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ρε μανα μου, δεν εχω κανα θεμα με τους χορτοφαγους. Ισα ισα, τους παραδεχομαι που μπορουν και αρεσκονται μονο σε πρασιναδες(ναι ναι ξερω,δεν ειναι μονο πρασιναδες).
Ειχα περασει και γω μια κριση και προσπαθησα να ακολουθησω χορτοφαγικη διαιτα αλλα ηταν παρα πολυ δυσκολο για μενα. Ο,τι λεω εδω το λεω στα πλαισια της πλακας, εξ'αλλου γενικοτερα δεν εχω κανενα προβλημα με τα πιστευω των αλλων, απο τις θρησκευτικες μεχρι τις διαιτολογικες αποψεις, αρκει αυτα να τους κανουν καλυτερους ανθρωπους. :)
Επισης αυτο με τα φυτα που εγραψα και τον πουρε(:p)το εγραψα επειδη απο τη μια βρισκω καπως υποκριτικο να λεμε οτι ''αχ τα κακομοιρα τα ζωακια δεν μπορω να τα τρωω'' ενω χρησιμοποιουμε αλλα τοσα πραγματα που προερχονται απο αυτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Οκ δεκτη η πλακα.
Δεν ειναι υποκρισια ειναι σταση ζωης.Προσωπικα τρωω γαλακτοκομικα και αυγα.Κρεας δεν τρωω γιατι ειμαι κατα του να σφαζονται τα ζωα.Ειναι καθαρα αποψη μου κι ας ερχεται ο καθενας και μου λεει ''ΠΟ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕΕΕ ΕΣΥ ΘΑ ΣΩΣΕΙς ΤΟΝ ΚΟΣΜΟΟΟ'' , οτι παω εναντια στη φυση κτλ κτλ..Πως να το κανουμε?Εγω δεν το βλεπω ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δεκτη η καθε αποψη, μαζι σου.
Ο καθενας ειναι κατα του να σφαζονται ζωα πιστευω. Εκτος απο αυτους που τα σφαζουν. :p
Εγω ας πουμε δεν μπορω να φαω ψητα διαφορα που φαινεται ακομα το κεφαλι του ζωου κι ετσι, ή πχ οταν τρωω κοτοπουλο ψητο θελω να φαινεται μονο κομματακια, οχι να βλεπω ενα μαδημενο και ψημενο ζωο. Αν με πιανεις. :p
Ξερω οτι τρωω ενα ζωο το οποιο εχει σφαχτει με ασχημο τροπο(γιατι, υπαρχει και ο ομορφος τροπος ρε Ρανια? Ε, λεμε τωρα.), αλλα αν το βλεπω και μπροστα μου με ποδιακεφαλια να λειπουν και να ειναι εμφανες αυτο, τοτε δεν μπορω να το φαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Tουλαχιστον εσυ σεβεσαι τις αντιθετες αποψεις γιατι εδω μεσα ελαχιστοι το κανουν αυτο.Δεν νομιζω να υπαρχει ''ομορφος τροπος'' να σφαξεις ενα ζωο υπαρχει ομως λιγοτερο βασανιστικος και επωδυνος..Ειδικα κατα τη διαρκεια της ζωης ενος ζωου που παει προς σφαγη θα μπορουσαν να του φερονται οπως πρεπει και οχι οπως ''νομιζουν οτι πρεπει''.Αν και παλι ειμαι κατα της σφαγης οπως σου ειπα πριν.Αλλα ολα απο καπου πρεπει να ξεκινησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
(γιατι, υπαρχει και ο ομορφος τροπος ρε Ρανια? Ε, λεμε τωρα.)

Τουλαχιστον, υπαρχει πολυ (μα πολυ ομως) καλυτερος τροπος διαβιωσης, μεχρι να σφαχτει το ζωο. Αλλα κ το να σφαζεις ζωντανο ενα ζωο, κρεμασμενο αναποδα, κοβωντας του το λαιμο, ενω διπλα του βρισκονται αλλα ζωα τα οποια βλεπουν τι τους περιμενει (οσο και αν μπορουν να το καταλαβουν αυτο, εστω και λιγο) δεν ειναι ο καλυτερος... ουτε ο μοναδικος. ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Το θέμα που έχει υποβάλει ο Rufus έχει ενδιαφέρον αλλά βλέπω πολές αντιδράσεις!! Προσωπικά είμαι χορτοφάγος εδώ και 2 χρόνια από ελεύθερη επιλογή, αλλά δε μου αρέσει να μιλάω τόσο για "τα κακόμοιρα τα ζωάκια" ούτε να προσπαθώ να μυήσω κι άλλους στα άδυτα της χορτοφαγίας! Ίσα ίσα, δοκιμάζω αραιά και πού κρέας γι ανα δω αν έχει αλλάξει κάτι στις προτιμήσεις μου, αλλά ως τώρα δεν έχει. Πάντως είναι έγκυρη πληροφορία οτι οι τοξίνες που εκκρίνει ένα ζώο κατά τη διάρκεια της σφαγής είναι επιβλαβείς για τον οργανισμό, ειδικά σε μεγάλες ποσότητες. Αλήθεια είναι όμως και το ότι αν δεν αναπληρώνουμε σωστά τα θρεπτικά στοιχεία οι χορτοφάγοι είμαστε πολύ ευάλωττοι σε αρκετές ασθένειες. Ειδικά οι vegan πρέπει να δυσκολεύονται πολύ!! Κατα τ άλλα δεν χρειάζονται τόσο υπερβολικές αντιδράσεις πιστεύω... Ετσι κι αλλιώς το φαγητό είναι και μια απόλαυση κι αν σε κάποιον δεν αρέσει το κρέας δεν χάλασε κι ο κοσμος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τουλαχιστον, υπαρχει πολυ (μα πολυ ομως) καλυτερος τροπος διαβιωσης, μεχρι να σφαχτει το ζωο. Αλλα κ το να σφαζεις ζωντανο ενα ζωο, κρεμασμενο αναποδα, κοβωντας του το λαιμο, ενω διπλα του βρισκονται αλλα ζωα τα οποια βλεπουν τι τους περιμενει (οσο και αν μπορουν να το καταλαβουν αυτο, εστω και λιγο) δεν ειναι ο καλυτερος... ουτε ο μοναδικος. ;) ;)
Ποιος είναι ο άλλος?
Ύπνωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
.Σκεψου λοιπον να ερχοταν καποιος φιλος σου και να σου εβγαζε το δερμα , να σου εκοβε το λαιμο και να σου τραβαγε το λαρυγγα εξω και εσυ να καταπινες το αιμα σου γιατι μιλαγε , επαιζε μαζι σου και ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ!


Και το οσκαρ τραγικοτερου επιχειρηματος goes to..Rufus.

Εχεις πει καποια σωστα πραγματα,με καποια αλλα διαφωνω.Αλλα με τετοιες μπουρδες δυσκολευεις απο μονος σου το εργο ε.Φιλικα στο λεω γιατι βλεπω οτι γενικα πολλα απο οσα λες εχουν βαση:)

(ειδικα οταν κανεις τοσο ελιτιστικες εισαγωγες σε φαση "τα χω παρει με τους ασχετους,ακουστε 2 λογακια".Δε ψαρωνει κανεις,φαε ενα πρασο και χαλαρωσε..κουβεντα κανουμε που λες κι εσυ.)

Btw,αγαπαω Οραθακ,λυθηκα με κατι ατακαρες πισω.Μπορει οντως να μη τα πηγαινει καλα με την ορθογραφια αλλα τουλαχιστον εχει αισθηση του χιουμορ.


Συνοπτικα να πω για μενα οτι δεν εχω προβλημα με τη χορτοφαγια και οσους τη πραττουν,αλλα διαφωνω με το ολο "ιδεολογικο" του πραγματος.Πολυ hype για το τιποτα,υπαρχουν αρκετοι και ουσιαστικοτεροι τροποι να δειξεις οτι you give a shit about the planet και γενικα οτι θες να αλλαξεις κατι.Αλλα οσο δε βλεπω προπαγανδα για σωσιμο πλανητη και τα λοιπα,δεν ενοχλουμαι:bye:

μην στρεφεις την αδυναμια σου σε αλλους ανθρωπους.

Κι εσυ αγαπητε μην ριχνεις την ηλιθιοτητα σου στη φυση .

Και αν εσυ πιστευεις οτι ολα κυλανε ομαλα εισαι (προφανως ηλιθιος)

Tουλαχιστον εσυ σεβεσαι τις αντιθετες αποψεις γιατι εδω μεσα ελαχιστοι το κανουν αυτο.

Περι σεβασμου ο λογος και βρειτε το οξυμωρο σχημα.

Μοναδες 7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ολοι οι χορτοφαγοι που ξερω για προσωπικους λογους το κανουν οχι γιατι θεωρουν οτι σωζουν τον πλανητη παντως Παντερα. Οχι οτι δεν υπαρχουν και τετοιοι που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
To εχω πει γυρω στις 6 φορες και θα το ξαναπω.Δεν ειπα οτι σωζω τον πλανητη.-
Βαρεθηκα να το λεω και να το ξαναλεω.Το θεμα δεν λεγεται ''Σωσιμο του πλανητη'' αλλα ''Χορτοφαγια''
Μην τα μπερδευεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
*μπερδεύετε


Β' πρόσωπο πληθυντικού αριθμού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ολοι οι χορτοφαγοι που ξερω για προσωπικους λογους το κανουν οχι γιατι θεωρουν οτι σωζουν τον πλανητη παντως Παντερα. Οχι οτι δεν υπαρχουν και τετοιοι που λες.

To εχω πει γυρω στις 6 φορες και θα το ξαναπω.Δεν ειπα οτι σωζω τον πλανητη.-
Βαρεθηκα να το λεω και να το ξαναλεω.Το θεμα δεν λεγεται ''Σωσιμο του πλανητη'' αλλα ''Χορτοφαγια''
Μην τα μπερδευεται

Πο..

"Αλλα οσο δε βλεπω προπαγανδα για σωσιμο πλανητη και τα λοιπα,δεν ενοχλουμαι:bye:"


Δεν ειπα οτι εκφραστηκαν στο συγκεκριμενο topic τετοιες αποψεις,ειπα οτι διαφωνω με το ιδεολογικο του θεματος αλλα εφοσον δε βλεπω να γινεται προπαγανδα,ιτς οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
*μπερδεύετε


Β' πρόσωπο πληθυντικού αριθμού
Σε ευχαριστω πολυ
-----------------------------------------
Πο..

"Αλλα οσο δε βλεπω προπαγανδα για σωσιμο πλανητη και τα λοιπα,δεν ενοχλουμαι:bye:"


Δεν ειπα οτι εκφραστηκαν στο συγκεκριμενο topic τετοιες αποψεις,ειπα οτι διαφωνω με το ιδεολογικο του θεματος αλλα εφοσον δε βλεπω να γινεται προπαγανδα,ολα καλα.

Οκ δεν χρειαζεται να μας βγαλεις το ματι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top