Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μάλλον εννοεί 1η Λυκείου:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μα ειναι θεμα εξελιξης, ωριμαζεις και μπαινεις σε νεες διαδικασιες...

Να μιλησουμε και λιγο αντρικα

Στο δημοτικο παιζεις με Power Ranger
Στο γυμνασιο το πουλι σου
Στο λυκειο με τα βυζάκια της διπλανής...


είναι θεμα βελτίωσης και εξελιξης λοιπόν :lol:

Εγώ μένω στάσιμος.

Στο δημοτικό έπαιζα Game Boy.

Στο Γυμνάσιο παίζω Game Boy.

Στο Λύκειο θα παίζω hackaρισμένο Game Boy. :P

@spirela: Κάποιοι δεν έχουν χιούμορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
εννοείται γυμνάσιο...να δούμε και στο λύκειο τι θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελος14

Νεοφερμένος

Ο αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πάντα δημοτικό παιδιά (σε σχεσή με τα μαθήματα είναι πιο εύκολα :) ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina97

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πιο πολύ το δημοτικό απο πλευράς δασκάλων και χώρου.Στο γυμνάσιο το προαύλιο είναι μικροσκοπικό και δεν ξέρεις τι να κάνεις, αν και προτιμώτο γυμνασιο γιατί έχει κάθε 45 λεπτά διάλειμμα και επίσης επειδή μέχρι να πάω λύκειο θα έχω το δικό μου notebook!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μπράβο, ωραίος λόγος να σ' αρέσει το γυμνάσιο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασια 12

Νεοφερμένος

Η αναστασια 12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γυμνασιο με χιλια..παρα τα περισσοτερα μαθηματα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgGeliCo0zZz

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γυμνασιο για μια ζωηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Παω Α Λυκειου κι ακομα θελω να γυριστω στο δημοτικο γιατι πολυ απλα εκει τα πραγματα ηταν αλλιως...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Είναι διαφορετικά!!
Στο δημοτικό είσαι παιδί και στο γυμνάσιο έφηβος!
Άσε που σε αντιμετωπίζουν αλλιώς οι καθηγητές!
Εγώ προτιμώ το γυμνάσιο, γιατί έχεις πολλούς καθηγητές και γνωρίζεις περισσότερες προσωπικότητες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πιο πολύ το δημοτικό απο πλευράς δασκάλων και χώρου.Στο γυμνάσιο το προαύλιο είναι μικροσκοπικό και δεν ξέρεις τι να κάνεις, αν και προτιμώτο γυμνασιο γιατί έχει κάθε 45 λεπτά διάλειμμα και επίσης επειδή μέχρι να πάω λύκειο θα έχω το δικό μου notebook!!!

Σιγά, κι εγώ έχω το δικό μου notebook. In fact, ένα notebook για κάθε μάθημα, πού να βάζω τις σημειώσεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diana222

Νεοφερμένος

Η diana222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
γυμνάσιοοοοοοο!!!!με μεγάλη διαφορά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
δημοτικο ενοειτε τι ωραια και απλα που ηταν
αλλα γενικα το λυκειο τα σπαει οποτε....:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 136129

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γυμνασιο για παντα και ακομα καλυτερα θα ηταν να μην εχουμε και τις εξετασεις
-----------------------------------------
Εμένα μου άρεσε πιο πολύ το δημοτικό απο πλευράς δασκάλων και χώρου.Στο γυμνάσιο το προαύλιο είναι μικροσκοπικό και δεν ξέρεις τι να κάνεις, αν και προτιμώτο γυμνασιο γιατί έχει κάθε 45 λεπτά διάλειμμα και επίσης επειδή μέχρι να πάω λύκειο θα έχω το δικό μου notebook!!!

ενταξει σιγα τι να το κανεις το προαυλιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
γυμνασιο για παντα και ακομα καλυτερα θα ηταν να μην εχουμε και τις εξετασεις
-----------------------------------------


ενταξει σιγα τι να το κανεις το προαυλιο :)
Ρε σεις μην μιλατε χωρις να εχετε δει πως ειναι!
Εμα, σιγα το δυσκολο πια!
Νευριαζω. :P
(οπως επισης εκνευριζομαι οταν παιδια της πρωτης λενε οτι Γυμνασιο για παντα κλπ, εχοντας κανει ελαχιστα μαθηματα. ξερω ξερω, ειμαι παραξενη.:))
εδιτ: Εγω δεν ξερω, ισως Γυμνασιο.
Το Δημοτικο ποτε δεν το συμπαθουσα ιδιαιτερα.
Συγκεκριμενος λογος δεν υπαρχει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
γυμνασιο>δημοτικο
και σιγουρα λυκειο>γυμνασιο
γιατι στο γυμνασιο υπαρχουν ακομα τοοοοσα ανωριμα και χαζοχαρουμενα παιδια που ωρες ωρες αγανακτω :mad:
στο λυκειο θα ναι στανταρ καλυτερα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μ' αρέσει που το λες χωρίς να έχεις πάει...
----
Όχι λουκ, δεν είσαι παράξενη. Αυτοί που το λένε είναι παράξενοι...
Γυμνάσιο FTW...:P:P:P:P:P
Βασικά εγώ απλά προτιμώ το γυμνάσιο απ' όσα έχω περάσει, δεν ξέρω ακόμα, αν και πριν ήμουν λίγο και 'γώ στους "περίεργους":who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μόνο και μόνο για τα ΜΑθηματικά προτιμώ το Γυμνάσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
και στα δυο περασα πολυ καλα...να δουμε και τι θα γινει στο λυκειο του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδιά μας έχουν ταράξει στα τεστ . Δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω . Μαθηματικά , Οικιακή Οικονομία ή Γεωγραφία ;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top