Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
γυμνασιο:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τελικά... Γυμνάσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πάει ακόμα Γυμνάσιο, αλλά θα πάω στις 26 που αρχίζουν τα σχολεία στο Κάιρο της Αιγύπτου (εκεί θα πάω σε ελληνικό σχολείο). Πρέπει να πω πως ανυσηχώ λίγο...

Και εγώ πήγα το μισό δημοτικό εδώ (στην Ελλάδα) και λυπάμαι πολύ γιατί θα χάσω τους φίλους μου! :'(

Και επίσης, ναι, μου άρεσε πολύ το Δημοτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Γυμνασιο κ παλι γυμνασιο....:)

καλο και το δημοτικο....αλλα το γυμνασιο ηταν αλλο πραγμα...
τουλαγιστον το δικο μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
απο 5 μέρες σου στο γυμνάσιο περιμένεις να σου αρέσει πιο πολύ απ'ότι το δημοτικό???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΓΥΜΝΑΣΙΟ!!
δεν υπαρχει αμφιβολια μονο που στο δημοτικο ηταν πιο ευκολα τα μαθηματα μα no problem...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δημοτικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Κάτσε πρώτα να δεις τι είναι γυμνάσιο και μετά τα λέμε!! Με 5 μέρες δε μπορείς να σχηματίσεις γνώμη!!:P:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ακριβώς. Κι εγώ, όχι τις πρώτες 5 μέρες, τους πρώτους 5 μήνες κυριολεκτικά το μίσησα το σχολείο, τους καθηγητές, τους συμμαθητές μου, τις αίθουσες, γενικά όλα. Φάνηκε και στο πόσο ενδιαφέρον έδειχνα. Μετά το συνήθισα, με τα καλά του και με τα κακά του, και πια δεν φάνηκε τόσο ζοφερό....

Θέμα προσαρμογής είναι. Όσο νωρίτερα συνηθίσετε και πάτε με τα νερά του (γιατί θα αναγκαστείτε, 6 χρόνια είναι αυτά), τόσο νωρίτερα θα νιώσετε καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Νιώθω ήδη καλύτερα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpapa

Νεοφερμένος

Ο Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 67 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πολλά παιδιά που τελειώνουν το δημοτικό για να πάνε γυμνάσιο νιώθουν ανχωμένα για το καινούριο τους σχολείο , τους δάσκαλους , τα παιδιά . Μήπως σας αρέσει πιο πολύ το δημοτικό από το γυμνάσιο ;:)
E!φυσικά!11:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εεεε και τα 2 καλα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εγω δεν θα ηθελα με τιποτα να ξαναγυρισω στο δημοτικο...γυμνασιο πολυ καλυτερα..και φυσικα λυκειο μετα,που δεν συγκρινεται....:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Μα ειναι θεμα εξελιξης, ωριμαζεις και μπαινεις σε νεες διαδικασιες...

Να μιλησουμε και λιγο αντρικα

Στο δημοτικο παιζεις με Power Ranger
Στο γυμνασιο το πουλι σου
Στο λυκειο με τα βυζάκια της διπλανής...


είναι θεμα βελτίωσης και εξελιξης λοιπόν :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoulini-crazy

Νεοφερμένος

Η ζωη παπαδοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ε κι εγω στην αρχη ειχα εναν φοβο για το πως θα παω γυμνασιο αν θα μου αρεσει αλλα πιστεψτε με απο την πρωτη κιολας μερα το λατρεψα παρολο που τα μαθηματα ειναι παραπανω (το οτι το λατρεψα ισως η αιτια να ειναι το οτι ειχα πολλους παλιους συμμαθητες και ηξερα και αρκετα παιδια απο το γυμνασιο οποτε προσαρμοστηκα αμεσως χωρις δυσκολια οσο για την ωρα διαβασματος παλια διαβαζα 30 λεπτα ενω τωρα 1 ωρα δεν εχει διαφορα και οπως και να το κανουμε αλλο αερα εχεις στο δημοτικο και αλλο στο γυμνασιο αν και 6 ταξη καλη ηταν αλλα μωρε μωρουδιστικα πραγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σιγά ρε μεγάλε άντρα που παίζεις και με βυζάκια . Πολύ σοβαρός είσαι .:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Σιγά ρε μεγάλε άντρα που παίζεις και με βυζάκια . Πολύ σοβαρός είσαι .:nono:



:lol::lol::lol: Αμαν ρε συ... Απευθυνομουνα στους ψαρωμενους της 1ης γυμνασιου με χιουμοριστικο τροπο... Εσεις οι νεοι του ισκουλ παντα εχετε προβλημα στο να με κατανοησετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Και κάποιοι ακόμα δεν σε κατανοούμε...:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλαδιμηρος

Νεοφερμένος

Ο Βλαδιμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
στην αρχη δν μου αρεσε το γυμνασιο αλλα τωρα γυμνασιο κ παλι γυμνασιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δν μπαινει καν 9εμα συγκρισης! γυμνασιο (κ μετα λυκειο) ακμ καλυτεραα ;)


σου αρεσει το λυκειο!!!???:!::!::!::sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top