Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εμένα πάντως φυσιολογικά μου ακούγονται αυτά που κάνουν οι συμμαθητές σου για την ηλικία σας! Να φανταστείς δικοί μου συμμαθητές συνεχίζουν να κάνουν τέτοια για πλάκα, ακόμα και αν σε κάποια θέματα είναι πολύ ώριμοι. Εγώ με το yugioh ασχολιόμουν μέχρι την τρίτη γυμνασίου πάντως :P

νομίζεις... οι περσινοί συμμαθητές μου μιλούσαν για σοβαρά θέματα και δεν έκαναν τους παλιμπαιδισμούς των τωρινών..

(καλά εσύ είσαι περίπτωση :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι παλιμπαιδισμούς, παιδιά είστε ακόμα! Τι σοβαρά θέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα ναι, παιδια ειστε ακομη (εδω ειμαστε εμεις, δεν εισαστε εσεις,βρε?). Το κακο ειναι οταν μενεις εκει. Καποιοι μενουν εκει, καποιοι εξελισσονται. Αυτοι που μενουν εκει οντως δεν κανουν καλα.
Το καλο ειναι να διατηρεις τα μετρα. Και σοβαροτητα, οπου απαιτειται, και ανεμελια στα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τι παλιμπαιδισμούς, παιδιά είστε ακόμα! Τι σοβαρά θέματα;

Όταν λέω παλιμπαιδισμούς εννοώ ότι κάνουν σαν εφτάχρονα. Μάλλον ήταν υπερβολικός χαρακτηρισμός (τα σοβαρά θέματα), απλά εννοώ ότι μιλούσαμε για πιο σοβαρά θέματα από τα hotwheels και τον οβελίξ τον βασανιστή... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σ'αυτο δεν εχεις αδικο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολλά παιδιά που τελειώνουν το δημοτικό για να πάνε γυμνάσιο νιώθουν ανχωμένα για το καινούριο τους σχολείο , τους δάσκαλους , τα παιδιά . Μήπως σας αρέσει πιο πολύ το δημοτικό από το γυμνάσιο ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
στο δημοτικο ειμασταν πιο χαλαρα,αλλα και στο γυμνασιο καλα περναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnv313

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καμια σχεση! Στο δημοτικο ηταν πολυ καλυτερα! (Τωρα το λεω αυτο επειδη στο δημοτικο διαβαζα 1 τεταρτο και στο Γυμνασιο 4-5 ωρες και το μισησα λιγουλακι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibiblock

Νεοφερμένος

Η bibiblock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
συμφωνω......και επισης τωρα εχουμε και τις εξετασεις..................:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Γυμνάσιο θέλω να πάω..Σε μισή μέρα θα είμαι στον κόσμο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Καλά όχι και κόσμο, είπαμε. Είναι κάτι διαφορετικό απλώς. Ακόμα σχολείο ήμαστε, δεν αλλάξαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Καλύτερο το γυμνάσιο γιατί δεν βαριέσαι και περνάει εύκολα η ώρα!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δν μπαινει καν 9εμα συγκρισης! γυμνασιο (κ μετα λυκειο) ακμ καλυτεραα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Τι να πω νομιζω πιο πολυ μου αρεσε το δημοτικο γτ ειμασταν αραχτοι και λαιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Τι να πω νομιζω πιο πολυ μου αρεσε το δημοτικο γτ ειμασταν αραχτοι και λαιτ.

Τις συνθηκες του αραχτου και λαιτ τις δημιουργει ο ιδιος ο μαθητης... Εγω στο γυμνασιο περασα ΤΡΟΜΕΡΑ ιδιαιτερα απο Β' Γυμνασιου και μετά... Ευελπιστω το ιδιο και στο λύκειο...

Μαγκες δεν τιθεται θεμα συγκρισης... στο δημοτικο εισαι παιδι, στο γυμνασιο εφηβος και στο λύκειο μεγαλος... Είναι απειρες φορες καλυτερα τα δύο τελευταία απο το δημοτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Γυμνάσιο εννοείται....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Το γυμνάσιο είναι καλύτερο σίγουρα για πολλούς λόγους. Αλλά και η έκτη δημοτικού καλή είναι. Τώρα όσο αφορά εξετάσεις, διαγωνίσματα κλπ σιγά - σιγά τα συνιθίζεις (μπορείς να κάνεις αλλιώς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Γυμνάσιο δαγκωτό!!:P Μεγαλύτερη ηλικία, καλύτερες στιγμές, περισσότερη ωριμότητα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Green 13, με κάνεις και νιώθω μώμολο...:zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το γυμνασιο αρχιζει τωρα να μου αρεσει . Πιστευα οτι τα πραγματα θα ηταν πολυ σκουρα . Τελικα εκανα λαθος .:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top