Πρόγραμμα διαβάσματος

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω φετος με το ζορι διαβαζω μιση καθαρη ωρα... εχω κολλησει σε ενα σιτε ischool.gr λεγεται δν ξερω αν το ξερετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Περίεργο... κι εγώ που νόμιζα ότι το ischool ''σπρώχνει'' τα παιδιά προς το διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ναι αυτο ειναι πολυ κακο παιδια...εχω Ιschooliaki εξαρτηση....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξένια26766

Νεοφερμένος

Η Ξένια26766 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά καλύτερα είναι να αρχίσετε να φορτσαρετε μετά τα Χριστούγεννα...Γιατί αν αρχίσετε να τα δίνετε ολα τώρα μετά τι θα κάνετε...?Αλλά ένα να είναι στο μυαλό όλων ότι είναι τελευταία χρονιά.....:D....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλα

Νεοφερμένος

Η λιλα-πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
κι ομως ακομα την παλευω!!!!!!!!!!!!!δεν κοιμηθηκα ολη την βδομαδα αλλα κοιμηθηκα ολοκληρο το σαββατο!!!!!!!!!!!τωρα βλεπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
4 ώρες πρώτη γυμνασίου..:S Χαλαρώστε λίγο ρε.
Εγώ που κάθε χρόνο έπαιρνα αριστεία, βραβεία και τα συναφή διάβαζα το πολύ 2 ώρες.
Πάντως φέτος διαβάζω 4 με 5 ώρες.
το πολυ ειπα ρε εργασια διαγωνισμα και λιγο που χαζευω και αγγλικα γαλλικα που κανω στο σχολειο δεν παω φροντηστηριο και ετσι για να τα μαθω καλα πρεπει να διαβαζω πολυ ωρα :) και ιδικοτερα τωρα 3-3μιση ωρες που εχω τεστ τριμηνου μερα παρα μερα αλλα μεχρι στιγμης τα παω πολυ καλα ευτηχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
κι ομως ακομα την παλευω!!!!!!!!!!!!!δεν κοιμηθηκα ολη την βδομαδα αλλα κοιμηθηκα ολοκληρο το σαββατο!!!!!!!!!!!τωρα βλεπουμε!


ελπιζω να κανεις πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serenity33

Νεοφερμένος

Η serenity33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
αχ παιδιά!!Εγώ διαβάζω 2-3 ώρες....
Λίγεσ ειναι?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ιντερνετ μπαίνω από τις 2.30 ως τις 3 το μεσημέρι.. 6 ώρες έχω σχολείο..
Φαίνεται από την ώρα π έκανες αυτό το ποστ...λολ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω γενικα 2,5 ωριτσες χτυπαω τις καθημερινες!...Εκτος αν γραφω μαθηματικα που το καιω κανονικα!!..Τοτε δεν λογαριαζω τιποτα!Just me and maths!..Αλλα γενικα δεν μπορω να πω οτι σκιζομαι κιολας..(Τουλαχιστον ακομα...!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
κι ομως ακομα την παλευω!!!!!!!!!!!!!δεν κοιμηθηκα ολη την βδομαδα αλλα κοιμηθηκα ολοκληρο το σαββατο!!!!!!!!!!!τωρα βλεπουμε!

Αν ισχύει αυτό που λες, να ξέρεις ότι μέχρι το τέλος της χρονιάς δε θα τη βγάλεις καθαρή αν συνεχίσεις με τους ίδιους ρυθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
κι ομως ακομα την παλευω!!!!!!!!!!!!!δεν κοιμηθηκα ολη την βδομαδα αλλα κοιμηθηκα ολοκληρο το σαββατο!!!!!!!!!!!τωρα βλεπουμε!

Το ακριβως αντιθετο απο εμενα,υπαρχουν μερες που απλα δεν μπορω να διαβασω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το ακριβως αντιθετο απο εμενα,υπαρχουν μερες που απλα δεν μπορω να διαβασω:(
Κι εγω το ιδιο! :P Ευτυχως δεν ειναι ολες οι μερες ετσι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εμενα οι περισσοτερες ετσι ειναι παντως,αντε να δω τι θα κανω,με βλεπω οταν μπει Απριλιος να τρεχω και να μην φτανω και το λεει ο who μου οτι δεν διαβαζω ικανοποιητικα αλλα εγω δεν τον ακουω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω δεν εχω συγκεκριμενες ωρες...αλλες μερες με πιανει και διαβαζω πολλες κ αλλες διαβαζω με το ζορι μια ωρα και τα παραταω...ευτιχως αυτες ειναι περιορισμένες!Αλλα εχω παρατηρησει το εξης:καθε μερα παραπονιεμαι που εχω τοσες ωρες φροντηστηριο και δεν προλαβαινω να διαβασω στο σπιτι αλλα οταντυχαινει καμια φορα να μν εχω μαθημα...δεν θελω να ανοοιξω βιβλίο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
αν έχεις κάποιο στόχο θα κάτσεις να διαβάσεις.οι ώρες είναι ένα θέμα που διαφέρει από άτομο σε άτομο.εγώ πέρισυ που έδωσα και πέρασα παιδαγωγικά Ρόδου διάβαζα περίπου 6-7 ώρες.Θυμάμαι μάλιστα πως πριν πάω να δώσω Αρχαία δεν κοιμήθηκα καθόλου.Βασικά μην έχετε άγχος.Για φέτοσ δεν έχω ενημερωθεί τι παίζει σχετικά με τις πανελλαδικές,πάντως για οποιδήποτε βοηθητικό υλικό χρειαστείτε Pm me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

humorday

Νεοφερμένος

Ο humorday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ποιοι απ εσας εχουν να προτεινουν ενα καλο προγραμμα διαβασματος που θα ειναι και αποδοτικο και αποτελεσματικο για πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ποιοι απ εσας εχουν να προτεινουν ενα καλο προγραμμα διαβασματος που θα ειναι και αποδοτικο και αποτελεσματικο για πανελληνιες?

Δεν μπορείς να εφαρμόσεις μόνο σου κάποιο πρόγραμμα;; Από άνθρωπο σε άνθρωπο διαφέρει. Εγώ πχ προτιμούσα τα φροντιστήρια μου να ήταν αμέσως μετά τα μαθήματα για να τελειώνω και να έχω το απόγευμα χρόνο να διαβάζω... Δες τι βολεύει εσένα και αναλόγως πράξε. Το σημαντικό πάντως είναι το πρόγραμμα που θα βάλεις να το τηρείς και να μη λες, άντε εντάξει από αύριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Forg0tt3n, σε καθέναν μπορεί να ταιριάζει ένα διαφορετικό πρόγραμμα διαβάσματος.Μην επηρεάζεσαι΄από το τι κάνουν οι άλλοι, οργάνωσε το διάβασμά σου όπως σε βολεύει καλύτερα.Εγώ πάντως φρόντιζα να μην αφήνω ποτέ κενά,έλυνα πολλές ασκήσεις από εξωσχολικά βιβλία και όταν έβλεπα ότι παραμελούσα κάποιο μάθημα σε σχέση με τα άλλα,φρόντιζα να κάνω επαναλήψεις,όταν είχα χρόνο.Και φυσικά,εννοείται ότι έδινα βάρος κυρίως στα μαθήματα της κατεύθυνσης και όχι της Γενικής Παιδείας(εκτός από το μάθημα Επιλογής).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGELIS1991

Νεοφερμένος

Ο VAGGELIS1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και γω συμφωνω με τους προηγουμενους οργανωσε το διαβασμα σου οπως σε βολευει και να σαι σιγουρος οτι θα αποδωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top