Σχολές ΑΕΝ (Εμποροπλοιάρχων)

Λευτερης Ζακ

Νεοφερμένος

Ο Λευτερης Ζακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
στο αριστερο μου χερι εχω γραψει ενα ονομα.....δεν ειναι μεγαλο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ονομα γυναίκας?:)
δεν νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λευτερης Ζακ

Νεοφερμένος

Ο Λευτερης Ζακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
της ζωης μου.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
στο αριστερο μου χερι εχω γραψει ενα ονομα.... ονομα γυναικας ...... της ζωης μου.......:)
Και αν κάτι στο μέλλον ...δεν πάει καλά τι γίνεται? Σβήνει το τατουάζ ή πρέπει να κάνεις άλλο από πάνω για να το καλύψεις?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggosSitz93

Νεοφερμένος

Ο vaggosSitz93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εχω γυτω στους 11 βαθμους μυοπια θα κανω βεβαια ενχειρηση στα 21 μου περιπου μηπως ξερεται αν μπορω να περασω τωρα με πανελαδικες οχι για τα μορια αλλα για τη μυοπια::::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
παιδια εχω γυτω στους 11 βαθμους μυοπια θα κανω βεβαια ενχειρηση στα 21 μου περιπου μηπως ξερεται αν μπορω να περασω τωρα με πανελαδικες οχι για τα μορια αλλα για τη μυοπια::::



ΟΧΙ



λολζ. πρέπει να περάσεις από τοπική υγιεινομική επιτροπή. καλό πάσχα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φοτισ

Νεοφερμένος

Ο φοτισ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εγω ειμαι 1η λυκειου αλλα τη σκεφτομαι σοβαρα τη σχολη αυτη και απο οτι διαβαζω τωρα πολυ σοβαρα. λοιπον θελω να μαθω λιγο για το θεμα της ορασης και συγκεκριμενα του αστιγματισμου. δν εχω πολυ αλλααα...................
εγω εχω ενα φιλαρακι που ειναι 27 χρονων τωρα και παιρνει 7500 το μηνα. πολυ καλα λεφτα πιστευω. λοιπον περιμενω απαντηση για την οραση thnks.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σε ολους ποις ενδιαφερετε για ΑΕΝ....Ηπαρχει καποιος που να ξερει την σχολη γιατι θελω να ρωτησω κατι ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris93

Νεοφερμένος

Ο thodoris93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τελικα ανακεφαλαιωση τα οσα διαβασα ... Ειμαι θεωριτικη τελειωσα το λυκειο ... ειχα βιολογια γενικης .... Μπορω να μπω στην σχολη η οχι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis86

Νεοφερμένος

Ο antonis86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια ειμαι αποφοιτος 2006 ΤΕΕ τομεα Πληροφορικης, φετος εγραψα πανελληνιες και μαζεψα 1364 μορια. Το ονειρο μου ηταν να μπω ΑΕΝ για πλοιαρχος , τι πιθανοτητες εχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Για αυτό μιλάς;

αν ναι έχεις πολλές πιθανότητες πέρσι η βάση ήταν 797 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis86

Νεοφερμένος

Ο antonis86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι! αυτο ειναι καλο γιατι φετος κλεινω τα 25 και δεν βρηκα κατι στη ζωη με το ποιο θελω να ασχοληθω...ευχαρηστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το διάβασα εδώ ή σε άλλο θέμα...αλλά πως γίνετε κάποιος που σπουδάζει σε Πανεπιστήμιο ή Τ.Ε.Ι. να μην μπορεί παράλληλα να είναι και σπουδαστής στις Α.Ε.Ν.;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skarman

Νεοφερμένος

Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν και απαντάω καθυστερημένα στο συγκεκριμένο θέμα, εγώ έχω μία ερώτηση σχετικα με πρακτική άσκηση των Α'των.
Απ΄ότι είδα η πρακτική λήγει με το τέλος του Β' εξαμήνου στις 30 Σεπτεμβρίου.
Εάν κάποιος που κατάφερε να βρει εαιρεία για πρακτική και αποφασίσει να σταματήσει στο ενδιάμεσο γιατί βλέπει ότι δεν του αρέσει τελικώς η εραγασία του καπετάνιου, τι ακριβώς γίνεται;;;
Εννοώ, δηλαδή πως έχει δικαίωμα να διακόψει την πρακτική του ο δόκιμος; Και επιπλέον στην περίπτωση που τελικώς τη διακόψει, θα έχει πληρωθεί πχ για τους 3-4 προηγούμενους μήνες που εργάστηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το διάβασα εδώ ή σε άλλο θέμα...αλλά πως γίνετε κάποιος που σπουδάζει σε Πανεπιστήμιο ή Τ.Ε.Ι. να μην μπορεί παράλληλα να είναι και σπουδαστής στις Α.Ε.Ν.;!

Αφού σπουδάζει σε πώς θα μπορέσει να ταξιδέψει σαν δόκιμος για ένα εξάμηνο για να μπορέσει να πάει στο επόμενο έτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Η προκύρηξη για τους υποψηφίους απο πανελλαδικές μήπως ξέρετε πότε βγαίνει περίπου? και αν θέλει πολύ τρέξιμο για να μαζευτεί η 'χαρτούρα'? :p :closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skarman

Νεοφερμένος

Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αφού σπουδάζει σε πώς θα μπορέσει να ταξιδέψει σαν δόκιμος για ένα εξάμηνο για να μπορέσει να πάει στο επόμενο έτος;

Φίλε μου έχω αποφοιτήσει δεν ειμαι πλέον φοιτητής...
Παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας δώσει μία απάντηση στο προαναφερθέν ερώτημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potkapot

Νεοφερμένος

Ο potkapot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Η προκύρηξη για τους υποψηφίους απο πανελλαδικές μήπως ξέρετε πότε βγαίνει περίπου? και αν θέλει πολύ τρέξιμο για να μαζευτεί η 'χαρτούρα'? :p :closed:
Η προκήρυξη έχει βγει και μπορείς να την βρεις εδώ

Φίλε μου έχω αποφοιτήσει δεν ειμαι πλέον φοιτητής...
Παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας δώσει μία απάντηση στο προαναφερθέν ερώτημα...

όχι δεν γίνεται, γιατί θα πρέπει να πηγαίνεις στην σχολή, να παρακολουθείς, και αν ακόμη είσαι φωτισμένος παντογνώστης θα πρέπει να είσαι εκεί στην περίοδο της εξεταστικής, και είναι κομματάκι δύσκολο το να είσαι και στο πλεούμενο ταυτόχρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spuroseco

Νεοφερμένος

Ο Spuroseco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Απο τη στιγμη που εισαγεται καποιος στην ΑΕΝ πώς μπορει να μαθει σε ποιο μερος της Ελλαδας θα φοιτησει;
Η ερωτηση μου ειναι πολυ απλη και θα παρακαλουσα να απαντησουν μονο οσοι γνωριζουν ή μπορουν εστω να δωσουn καποια χρησιμη πληροφορια γιατι χρειζομαι οσο το δυνατον γρηγοροτερα τις πληροφοριες!!!
Στην περιπτωση που εχει ηδη αναπτυχθει το ζητημα θα σας παρακαλουσα να στειλετε το λινκ.ωστε να βρω εκει τις πληροφοριες που χρειαζομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Σε τι γλωσσα γραφεις;δεν καταλαβαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top