Σχολές ΑΕΝ (Εμποροπλοιάρχων)

aniouz92

Νεοφερμένος

Η aniouz92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οταν λεμε 2500..το μηνα? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8anos94

Νεοφερμένος

Ο 8anos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα παραπανο ειπατε οτι εχουν το δικαιωμα να με μετακινισουν δηλαδη αμα δηλοσω Ηδρα και που θελω θα φυτισω εκει κανονικα η ενω θα φυτω π.χ. θα με παρουν στον 1 χρονο στον Ασπροπυργο δεν το πολυ καταλαβα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsikou32

Νεοφερμένος

Ο tsikou32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια καλησπερα..φετος τελειωνω ειμαι 3 λυκειου και σαν 1 επιλογη εχω αστυνομια κ μετα ενδιαφερομαι για εμποροπλοιαρχων..γενικα αξιζει ι σχολη? εχει δυσκολιες? κ μια αλλη απορια αν δεν περασω αστυνομια και περασω εμποροπλοιαρχων και ξαναδωσω πανελληνιες μπορω να ειμαι γραμμενος εμποροπλοιαρχων και να μην πηγαινω γιατι θα ξαναδινω? κ αν τα παω χειροτερα μπορω να συνεχισω εμποροπλοιαρχων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZOGLERAKI

Νεοφερμένος

Ο ZOGLERAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα και απο μενα αγαπητοι μου φιλοι...
δεν ξερω αν μπορω να σασ λυσω οποιεσδηποτε πληροφοριες αναζητατε ωστοσο θα μπορουσα να απαντησω καποιες απο τις ερωτησεις σας που πιθανον να εχω γνωση....ειμαι κατοχος πτυχιου σχολης εμποροπλοιαρχων απο το 2004....
το επαγγελμα αυτο το ειχα επιλεξει απο το γυμνασιο μιας και μετα απο αυτο επελεξα ναυτικο λυκειο...
καταρχας οι περιφημες Α.Ε.Ν. (ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ)σου δινουν πλεον (επειδη ειναι ανωτερα σχολη) πτυχιο ισαξειο με ΤΕΙ.....θα σας μιλησω ομως με την δικια μου μικρη πειρα....μετα το πτυχειο και ωσ ΑΝΘΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ εχω ταξιδεψει σε ποντοπορα πλοια (φορτηγα) και ετσι εχω συμπληρωσει και του υποπλοιαρχου ομως δεν εχω παει να το παρω το πτυχειο καθος τα παρατησα.....
θα μου επιτρεψετε να κανο τον συνηγορο του διαβολου ωστε να βαλω καποιους φιλους στην θεση τους και να τους συνετησω.....εν ετη 2011 εδω που ολα εχουν εκσυχρονηστει θα ηθελα να ξεχασετε τα βαπορια ως μια ρομαντικη περιπετεια ακουγοντας καββαδια....θεωρω οτι τα παιδια αυτου του επαγγελματος σοβαρευουν αποτομα και οσα δεν το κανουν απλα δεν τα καταφερνουν.....ειναι απο τα λιγα επαγγελματα με τα οποια ενας φιλος (ακομα και 22 χρονων) τελειωνει την σχολη και περνωντας την σχολη εχει στα χερια του την ναυσιπλοια ενος πλοιου και δεκαδον συνανθρωπων του....
η σχολη ειναι 4 χρονια.....
Α εξαμηνο ΣΧΟΛΗ -Β εξαμηνο ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΤΑΞΙΔΙ (ως εκπεδευομενος σπουδαστης) Γ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Δ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Ε εξαμηνο ΘΑΛΑΣΙΟ ΤΑΞΙΔΙ (ως δοκιμος πλοιαρχος-μηχανικος),ΣΤ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Η εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Θ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ και πτυχιουχος.....
στα εκπεδευομενα σας ταξιδια ΠΛΗΡΩΝΕΣΤΕ κανονικα με ενα σχετικα καλο μισθο για παιδια 18-19 ετων.....
μετα το περας της σχολης και ωσ ανθυποπλοιαρχει οπου οι ευθηνες σας θα ειναι τεραστιες τα χρηματα ειναι καλα ΑΛΛΑ παιδια προσεξτε.....ΔΕΝ ειναι τυχαιο αυτο.....θεωρω οτι χανεις πολλα περισσοτερα για να κερδισεις αυτα τα χρηματα....γνωριζω οτι τα πραγματα εξω στον χωρο εργασιας ειναι πολυ δυσκολα απλα σας συνβουλευω να σκεφτητε καλα το θεμα της οικογενεια αργοτερα,της απομονοσης και καποια αλλα αρνητικα να τα ζηγησετε γιατι ειναι κριμα απλα να χασετε 4 χρονια σχολης για το τπτ.....
τελος να σας ενημερωσω οτι καλος η κακος 1 πτυχιο ΑΕΝ οπου οπως προειπα επειδη ειναι ανωτερας σχολης ΔΕΝ εχει ομως ουσιαστικα ουδεμια αξια εξω (στην ξηρα).....ας μην προτρεξουν καποιοι να που για λιμενικο καθοτι πιστεψτε με οτι ακομα και για εκει ΔΕΝ μετραει το πτυχειο (για οσους καταλαβαν)....
μπορειτε οποιος θελει να μου στελει προσωπικο μηνημα να απαντησω σε ερωτησεις που γνωριζω......
σας ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glaider

Νεοφερμένος

Ο glaider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα αγαπητοι μου φιλοι...
δεν ξερω αν μπορω να σασ λυσω οποιεσδηποτε πληροφοριες αναζητατε ωστοσο θα μπορουσα να απαντησω καποιες απο τις ερωτησεις σας που πιθανον να εχω γνωση....ειμαι κατοχος πτυχιου σχολης εμποροπλοιαρχων απο το 2004....
το επαγγελμα αυτο το ειχα επιλεξει απο το γυμνασιο μιας και μετα απο αυτο επελεξα ναυτικο λυκειο...
καταρχας οι περιφημες Α.Ε.Ν. (ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ)σου δινουν πλεον (επειδη ειναι ανωτερα σχολη) πτυχιο ισαξειο με ΤΕΙ.....θα σας μιλησω ομως με την δικια μου μικρη πειρα....μετα το πτυχειο και ωσ ΑΝΘΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ εχω ταξιδεψει σε ποντοπορα πλοια (φορτηγα) και ετσι εχω συμπληρωσει και του υποπλοιαρχου ομως δεν εχω παει να το παρω το πτυχειο καθος τα παρατησα.....
θα μου επιτρεψετε να κανο τον συνηγορο του διαβολου ωστε να βαλω καποιους φιλους στην θεση τους και να τους συνετησω.....εν ετη 2011 εδω που ολα εχουν εκσυχρονηστει θα ηθελα να ξεχασετε τα βαπορια ως μια ρομαντικη περιπετεια ακουγοντας καββαδια....θεωρω οτι τα παιδια αυτου του επαγγελματος σοβαρευουν αποτομα και οσα δεν το κανουν απλα δεν τα καταφερνουν.....ειναι απο τα λιγα επαγγελματα με τα οποια ενας φιλος (ακομα και 22 χρονων) τελειωνει την σχολη και περνωντας την σχολη εχει στα χερια του την ναυσιπλοια ενος πλοιου και δεκαδον συνανθρωπων του....
η σχολη ειναι 4 χρονια.....
Α εξαμηνο ΣΧΟΛΗ -Β εξαμηνο ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΤΑΞΙΔΙ (ως εκπεδευομενος σπουδαστης) Γ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Δ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Ε εξαμηνο ΘΑΛΑΣΙΟ ΤΑΞΙΔΙ (ως δοκιμος πλοιαρχος-μηχανικος),ΣΤ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Η εξαμηνο ΣΧΟΛΗ,Θ εξαμηνο ΣΧΟΛΗ και πτυχιουχος.....
στα εκπεδευομενα σας ταξιδια ΠΛΗΡΩΝΕΣΤΕ κανονικα με ενα σχετικα καλο μισθο για παιδια 18-19 ετων.....
μετα το περας της σχολης και ωσ ανθυποπλοιαρχει οπου οι ευθηνες σας θα ειναι τεραστιες τα χρηματα ειναι καλα ΑΛΛΑ παιδια προσεξτε.....ΔΕΝ ειναι τυχαιο αυτο.....θεωρω οτι χανεις πολλα περισσοτερα για να κερδισεις αυτα τα χρηματα....γνωριζω οτι τα πραγματα εξω στον χωρο εργασιας ειναι πολυ δυσκολα απλα σας συνβουλευω να σκεφτητε καλα το θεμα της οικογενεια αργοτερα,της απομονοσης και καποια αλλα αρνητικα να τα ζηγησετε γιατι ειναι κριμα απλα να χασετε 4 χρονια σχολης για το τπτ.....
τελος να σας ενημερωσω οτι καλος η κακος 1 πτυχιο ΑΕΝ οπου οπως προειπα επειδη ειναι ανωτερας σχολης ΔΕΝ εχει ομως ουσιαστικα ουδεμια αξια εξω (στην ξηρα).....ας μην προτρεξουν καποιοι να που για λιμενικο καθοτι πιστεψτε με οτι ακομα και για εκει ΔΕΝ μετραει το πτυχειο (για οσους καταλαβαν)....
μπορειτε οποιος θελει να μου στελει προσωπικο μηνημα να απαντησω σε ερωτησεις που γνωριζω......
σας ευχαριστω

Χαχαχα Μ' άρεσε το επιχείρημα σου: "Δεν είναι μια Ρομαντική Περιπέτεια ακούγοντας Καββαδία..." :Ρ +1 :clapup: Δεν ενδιαφέρομαι για την σχολή εμποροπλοιάρχων, αλλά θα πω την γνώμη μου... Εμένα δεν θα μου άρεσε επειδή "χάνεις" τη ζωή σου!! Είσαι μακριά από τις καθημερινές χαρές και γενικά δεν ζεις όπως θα έπρεπε... Είναι σκληρό να ταξιδεύεις 6 μήνες συνεχόμενα και να μην έχεις εμπειρίες από τον πραγματικό κόσμο.. Αποτέλεσμα?? Όταν σταματήσεις πλέον να εργάζεσαι στα καράβια θα έχεις χάσει τόσα πολλά απο τον έξω κόσμο που δεν θα ξέρεις πως να ζήσεις μετά!! Τα γράφω με μια δόση υπερβολής υπ' όψιν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Αααααααχ γιατι μου χαλάτε το όνειρο??? 0α0χα00χα0 και με φανταζόμουνα να ακούω Καββαδία στο κατάστρωμα και να κοιτάω τα αστέρια, να γράφω στην αδεφή μου για έρωτες στα λιμάνια και τέτοια... :P :P :P Mε ενδιαφέρει κάπως η σχολή... Πώς είναι το επίπεδο μέσα? Προσπαθούν ή κωλοβαράνε οι σπουδαστές? Είναι τόσο δύσκολα στα ταξίδια? Και δλδ, πόσο καιρό μπορεί κάποιος να ταξιδεύει στη θαλασσα? Και στα λιμάνια πόσο καιρό κάθετε κανείς? Και τι κάνουν οι πλοίαρχοι όταν σταματάνε τα πλοία στα λιμάνια (ναι έχω ένα θεματάκι με τα λιμάνια :P) ? Και τα πλοία βουλιάζουν κιόλας...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
για να ακούς Καββαδία στο κατάστρωμα μόνο, σου αρέσει η σχολή; :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Για τα ταξίδια ρε αλλά τον είχα και τον καββαδία στο μυαλό μου :P Αυτό που με εκνευρίζει είναι που όποιος ακούει εμποροπλοιάρχων μου λέει ''Αααααα για τα λεφτά εεεεεεεεεεε???? '' Είναι τόσο εκνευριστικό!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zw4me

Νεοφερμένος

Η zw4me αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά το επαγγελμα ενός εμποροπλοιαρχου είναι μόνο αντρική υπόθεση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
oooooxι παίρνουν και γυναίκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newsman

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
O zogleraki τα λέει πολυ σωστά τα πράματα...και είναι και άλλα αρνητικά που δεν είπε....Τώρα θα μου πείτε αφου τα ξέρω γιατί θέλω να κάνω αυτή τη δουλειά...Γιατί δεν έχω προσόντα για κάποια άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
γίνεσαι λίγο τραγικός. η βάση μιας σχολή δέν καθορίζει το επίπεδο της και τα προσώντα αυτών που φοιτούν. όλες οι δουλειές έχουν δυσκολίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newsman

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αααααααχ γιατι μου χαλάτε το όνειρο??? 0α0χα00χα0 και με φανταζόμουνα να ακούω Καββαδία στο κατάστρωμα και να κοιτάω τα αστέρια, να γράφω στην αδεφή μου για έρωτες στα λιμάνια και τέτοια... :P :P :P Mε ενδιαφέρει κάπως η σχολή... Πώς είναι το επίπεδο μέσα? Προσπαθούν ή κωλοβαράνε οι σπουδαστές? Είναι τόσο δύσκολα στα ταξίδια? Και δλδ, πόσο καιρό μπορεί κάποιος να ταξιδεύει στη θαλασσα? Και στα λιμάνια πόσο καιρό κάθετε κανείς? Και τι κάνουν οι πλοίαρχοι όταν σταματάνε τα πλοία στα λιμάνια (ναι έχω ένα θεματάκι με τα λιμάνια :P) ? Και τα πλοία βουλιάζουν κιόλας...?

Το επίπεδο είναι σχετικά χαμηλό...Κάποιοι σπουδαστές προσπαθούν κάποιοι άλλοι πετάνε χαρταετό...Στα ταξίδια είναι σχετικά δύσκολα καθώς συμβαίνουν πολλά πράγματα στο σπίτι σου και στους δικού σου ανθρώπους για τα οποία δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να τα αλλάξεις και πολλά άλλα έχει και αρκετά καλά...Στα λιμάνια αν δεν έχεις βάρδια ή δουλειά,αν υπάρχει χρόνος και αν επιτρέπετε βγαίνεις απο το καράβι...Οι περισσότεροι πηγαίνουμε να κάνουμε ψώνια,να φάμε να πιούμε ποτό και γενικότερα να κάνουμε ναυτικά πράγματα(δεν μπαίνω σε λεπτομέριες,μόνο σε πμ).Και βέβαια μπορεί να βουλιάξει ένα πλοίο,απλός τώρα πια έχει μειωθεί κατά πολύ αυτός ο κίνδυνος καθώς οτιδίποτε και αν γίνει η τελευτέα λύση ειναι εγκατάληψη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Locoman

Νεοφερμένος

Ο Locoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα σας... Τελευταια χρονια μου φετος στο λυκειο ανακάλυψα την σχολη εμποροπλοιαρχων μεσα απο μια ενημερωση του φροντιστηριου μου.... Ψηνομαι σαν τρελος να μπω μεσα καθως εχω γνωστους που ειναι ηδη μεσα και οι περισσοτεροι ειναι και καπετανιοι σε εταιριες της Αθηνας... εχω ακουσει πολλες γνωμες σχετικα με τα ωραρια, τους μισθους και τις συνθηκες εργασιας.... διαβασα τα προηγουμενα post σχετικα με το θεμα και θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να αφησεις πισω οικογενεια (γονεις, γυναικα και παιδι) για να ξενιτευτεις και να χαραμισεις τα καλυτερα χρονια σου μεσα σε ενα πλοιο????? Δν το λεω σαν αγκαρια απλα οσο μου αρεσουν τα ταξιδια και εχω την πυγμη να ανταπεξελθω στο πλοιο τοσο θελω να ζησω την ζωη μου και να αφησω ενα παιδι πισω μου....ευχαριστω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Θα ηθελα να μαθω σε ποια θεση εισαι οταν βγαινεις απο την σχολη και μεχρι ποια μπορεις να φτασεις στο πολεμικο ναυτικο ή στο ναυτικο.
2ον θελω να μαθω αν μπορω να εχω μαζι μου το λαπτοπ μου και το κινητο μου και αν ειμαι σε μεγαλο πλοιο θα εχω ιντερνετ ωστε να περναω τον ελευθερο μου χρονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αντε ρε παιδια...ας απαντησει καποιος...:P:P
2 ακομη που θελω να ρωτησω.
Πρεπει να δωσεις αθληματα (οπως πχ για να μπεις στην αστυνομια?ή μπαινεις και χωρις αυτα?)
2ον θελω να μαθω αν γινεται ΤΩΡΑ να δηλωσω οτι θελω να δωσω τα αθληματα για αστυνομια-στρατιωτικες σχολες γιατι τον φεβουαριο δεν το ειχα κανει....βλακεια μου το ξερω...:/::/:
Γιατι αν θελει και το εμπορικο ναυτικο τα αθληματα τοτε δεν ξερω τι θα κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purgiotis

Νεοφερμένος

Ο purgiotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα!ειμαι 21 χρονων,εχω τελειωσει το στρατιωτικο μου και ενδιαφερομαι για τη σχολη.Το μονο που θελω να μαθω(προς το παρον)ειναι αν γινεται να μπω με απολυτηρειο λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolo ximenez

Νεοφερμένος

Ο manolo ximenez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια για να μπεισ στν σχολη χρειαζεται να δωσεισ αθληματα??και αν ναι..πια???επισησ υπαρχουν διαφορετικεσ βασεισ γ καθε πολη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λευτερης Ζακ

Νεοφερμένος

Ο Λευτερης Ζακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γνωριζει κανεισ αν επιτρεπονται τα τατουαζ ???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
γνωριζει κανεισ αν επιτρεπονται τα τατουαζ ???:worry:
Εξαρτάται: Πόσο μεγάλο είναι, πού το έχεις, τι παριστάνει κλπ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top