Τομέας Αισθητικής και Κοσμητολογίας

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αν υπαρχει καποιος εδω που σπουδαζει ΤΕΙ Αισθητικης και Κοσμητολογιας....ας μου πει!.. Απλα θελω καποιες πληροφοριες..Ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
αληθεια που βρισκεται το τει αυτο?
υπαρχει και αει για αισθητικη η κατι παρομοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Οχι,μονο ΤΕΙ αθηνα,θεσσαλονικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
πες μας για τι θελεις πληροφοριες..
μπορει να σε βοηθησει καποιος αλλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
δε νομιζω..γιατι αυτα που θελω μπορει να μου πει καποιος που σπουδαζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε πες τα εσυ ωστε να υπαρχει πιθανοτητα να το δει καποιος που σπουδαζει και να απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia

Νεοφερμένος

Η Katia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια αν μπορει καποιος να με βοηθησει με το τει δημοσιας υγειινης

παντως οτι θελεις απο το τει αισθητικης ψαξε και στους οδηγους τμηματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini222

Νεοφερμένος

Η eirini222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω σπουδαζω στα ατει θεσ/νικης αισθητικη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

all starina!

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η μαμα μοθ ειναι αισθητικος σε 2 μαρκες καλλυντικων!ειναι τελεια δουλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jeanne

Νεοφερμένος

Η Γιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 67 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ποια ειναι η γνωμη σας για το τμημα Αισθητικης και κοσμητολογιας(επαγγελματικη αποκατασταση κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena-naxos

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σου.ειμαι μαθητρια της γ λυκειου και το ονειρο μ απο μικρη ειναι να γινω αισθητικος.απο οτι καταλαβαινεις το εχω ψαξει πολυ.Ειναι παρα πολυ καλη σχολη με καλη επαγγελματικη αποκατασταση κ εχει κ πολλα παρακλαδια.μπορεις οταν τελειωσεις την σχολη να δουλεψεις ως μακιγιερ,να ανοιξεις σπα η κεντρα αισθητικης,να κανεις μικρο επεμβασεις οπως μποντοξκ.α...........οτι απορια εχεις ρωτα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Σπουδαζω στο συγκεκριμενο τμημα εχω κανει 4 εξαμηνα. Πιστευω πως αξιζει, ειναι αρκετα ενδιαφερον και αργοτερα μπορεις να κανεις καποια ειδικευση.Να ξερεις πως εχουμε προτεραιοτητα σε σχεση με κοπελες απο ιεκ, και πως αυτες δεν μπορουν κανονικα να ανοιξουν δικο τους κεντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σπουδαζω στο συγκεκριμενο τμημα εχω κανει 4 εξαμηνα. Πιστευω πως αξιζει, ειναι αρκετα ενδιαφερον και αργοτερα μπορεις να κανεις καποια ειδικευση.Να ξερεις πως εχουμε προτεραιοτητα σε σχεση με κοπελες απο ιεκ, και πως αυτες δεν μπορουν κανονικα να ανοιξουν δικο τους κεντρο.

Επιτελους και καποια κοπελα που να σπουδαζει σε αυτο το τει :clapup::clapup:Θελω πολυ να περασω σε αυτη τη σχολη,εχω μεγαλη τρελα γενικα με τον χωρο της αισθητικης...απλα δεν εχω καταλαβει ακριβως τι γινεται με τις ειδικοτητες...εγω θελω πιο πολυ να ασχοληθω με το μακιγιαζ,αλλα οταν παρω το πτυχιο θα με αναγνωριζει ως αισθητικο ή μακιγιεζ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Οπως το λεει και το τμημα, βγαινεις αισθητικος και κοσμητολογος.
Η αλήθεια είναι πως δε μαθαινουμε αρκετα πραγματα οσον αφορα το μακιγιαζ, και εγω που δεν το ειχα και ιδιαιτερα, δεν μπορω να πω οτι εμαθα και πολλα..αν και ειχαμε αρκετα μαθηματα με μακιγιαζ κλπ.
Μπορει να χρειαστεί να πας μετα σε σχολη μονο για μακιγιαζ για ειδικευση να το πω,αλλα θα ναι ιδιωτικη..
Θα ρωτησω καποιες κοπελες που θελουν να ασχοληθουν μονο με μακιγιαζ και θα σου πω αν θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να μπεις σε κοπο, ηδη αυτα που μου ειπες με βοηθησαν πολυ:)!!Να σε ρωτησω και κατι αλλο...υπαρχουν μαθηματα σε καθε εξαμηνο που ειναι επιλογης και οχι υποχρεωτικα??

Σ' ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Σε καθε εξαμηνο υπάρχουν θεωρίες και εργαστήρια. ΟΙ θεωρίες δεν ειναι υποχρεωτικες.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Α οκ σε ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Μηπως ξερετε εαν υπαρχει καποιο τμημα αισθητικης που να ασχολειται μονο με nails art design,μακιγιαζ και κομμωση?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
https://www.schools.gr/schools.asp?eID=37&aID=#&button=OK σε αυτο το site υπαρχουν μερικες ιδιωτικες σχολες αλλα και με μια απλη αναζητηση στο Google θα βρεις παρα πολλες και αναλογα την περιοχη που θες...αν δεν κανω λαθος σε αυτες τι ιδιωτικες σχολες εσυ επιλεγεις ποια μαθηματα θα παρακολουθησεις,αρα μπορεις να επιλεξεις αυτα τα 3 που θες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
https://www.schools.gr/schools.asp?eID=37&aID=#&button=OK σε αυτο το site υπαρχουν μερικες ιδιωτικες σχολες αλλα και με μια απλη αναζητηση στο Google θα βρεις παρα πολλες και αναλογα την περιοχη που θες...αν δεν κανω λαθος σε αυτες τι ιδιωτικες σχολες εσυ επιλεγεις ποια μαθηματα θα παρακολουθησεις,αρα μπορεις να επιλεξεις αυτα τα 3 που θες..:)
oκ σε ευχαριστω παρα πολυ...:flowers::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top