Σίτιση

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω ειχα παει με κατι φιλαρακια εκει που τρωνε στο ΑΠΘ,και οποιος ναναι επαιρνε φαγητο,δεν ζητουσαν κατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Kαι για το Αριστοτέλειο αυτό ξέρω...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Αν δεν δκαιουμαστε δωρεαν σιτιση ειναι δυνατο να τρωμε στη σχολη δινοντας καποιο ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αν δεν δκαιουμαστε δωρεαν σιτιση ειναι δυνατο να τρωμε στη σχολη δινοντας καποιο ποσο?

Ρε οποιος ναναι παει,μην κολλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valar_Morghulis

Νεοφερμένος

Ο Valar_Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Στο ΕΚΠΑ παντως αυτό γίνεται και το ποσό είανι γύρω στα 2 ευρώ αν θυμάμαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μπατε σκυλοι αλεστε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν δεν δκαιουμαστε δωρεαν σιτιση ειναι δυνατο να τρωμε στη σχολη δινοντας καποιο ποσο?
Ναι..2,20 ευρώ ήταν πέρυσι τουλάχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
πληρω τις ανω προϋποθεσεις για δωρεαν σιτιση, αλλα μπορω να εχω σιτιση απο τη στιγμη που ο τοπος κατοικιας μου ειναι κοντα στο πανεπιστημιο?

και εφοσον δικαιουμαι:
αυτο παει με κουπονια? δηλαδη καθε μερα μπορω να πηγαινω εκει?
εχει και πρωινο?
και τι φαγητα εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν το εισόδημα σου είναι κάτω από το όριο, ναι μπορείς..ξέρω παιδιά από τη σχολή που είναι από Λάρισα και δικαιούνται τουλάχιστον!
αν έχεις δωρεάν σίτιση ναι θα τρώς κάθε μέρα δωρεάν..συνήθως έχει μεσημεριανό και απογευματινό..τα φαγητά ποικίλλουν ανάλογα με τη λέσχη της σχολής:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
πληρω τις ανω προϋποθεσεις για δωρεαν σιτιση, αλλα μπορω να εχω σιτιση απο τη στιγμη που ο τοπος κατοικιας μου ειναι κοντα στο πανεπιστημιο?

και εφοσον δικαιουμαι:
αυτο παει με κουπονια? δηλαδη καθε μερα μπορω να πηγαινω εκει?
εχει και πρωινο?
και τι φαγητα εχει?

Για ποια πόλη ενδιαφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
το οριο δεν ειναι 45.000 ευρω ετησιο οικογενειακο εισοδημα?και για καθε παραπανω παιδι αυξανεται κατα 5000 νομιζω...
στην θεσσαλονικη μπορει να μου πει καποιος πως ειναι η συτιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το οριο δεν ειναι 45.000 ευρω ετησιο οικογενειακο εισοδημα?και για καθε παραπανω παιδι αυξανεται κατα 5000 νομιζω...
στην θεσσαλονικη μπορει να μου πει καποιος πως ειναι η συτιση?
Ναι αυτά είναι τα όρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
στο ΤΕΙ ή ΑΕΙ; Δεν ειναι απαραιτητο να ισχυουν τα ιδια επειδη ειναι στην ιδια πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το οριο δεν ειναι 45.000 ευρω ετησιο οικογενειακο εισοδημα?και για καθε παραπανω παιδι αυξανεται κατα 5000 νομιζω...
στην θεσσαλονικη μπορει να μου πει καποιος πως ειναι η συτιση?

Στο ΑΠΘ μπαίνουν όλοι, φοιτητές και μη. Το φαγητό είναι λίγο κακό. Στη φακή αν ρίξεις ξύδι θα κάνει αντίδραση (από την πολύ σόδα) και θα βγάζει φουσκίτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Στο ΑΠΘ μπαίνουν όλοι, φοιτητές και μη. Το φαγητό είναι λίγο κακό. Στη φακή αν ρίξεις ξύδι θα κάνει αντίδραση (από την πολύ σόδα) και θα βγάζει φουσκίτσες.
οταν εννοεις μπαινουν ολοι εννοεις οτι δεν γινεται ελεγχος ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
οταν εννοεις μπαινουν ολοι εννοεις οτι δεν γινεται ελεγχος ε?

Δεν υπάρχει κανένας έλεγχος! Ένα ζήτημα το οποίο κατά τη γνώμη μου πρέπει να διευθετηθεί κάποια στιγμή. Πέρα από τα παιδιά του ΠΑΜΑΚ που για να μην πληρώσουν έρχονται σε μας και τα παιδιά του ΤΕΙ αν βαριούνται να πάνε Σίνδο, μπαίνουν και άλλοι (μη φοιτητές).
Επίσης πέρα από τις καθημερινές η φοιτητική λέσχη λειτουργεί και τα Σαββατοκύριακα μόνο το μεσημέρι!
Προσωπικά έχω καταθέσει όλα τα δικαιολογητικά για δωρεάν σίτιση, ίσως άδικα αλλά δεν πειράζει!

ΥΓ Τώρα για φουσκίτσες και τέτοια έχω δεν έχω δει αλλά αντιθέτως είμαι ευχαριστημένος από το φαΐ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
To φαγητό του ΠΑΜΑΚ είναι καλύτερο γιατί το χουν δώσει σε catering.
Μπορεί να πληρώνεις 1.80 αλλά έχεις επιλογές τουλάχιστον.


Σημείωση.Οι αριστοτελίτες να αποφεύγουν τη λέσχη Τρίτη και Παρασκευή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
To φαγητό του ΠΑΜΑΚ είναι καλύτερο γιατί το χουν δώσει σε catering.
Μπορεί να πληρώνεις 1.80 αλλά έχεις επιλογές τουλάχιστον.


Σημείωση.Οι αριστοτελίτες να αποφεύγουν τη λέσχη Τρίτη και Παρασκευή:P

Κακοήθειες... :P Κοτοπουλάκι και όσπρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
1.ξέρει κανείς τι περιλαμβάνει το μενού στη λέσχη του ΑΠΘ?
2.κάθε εβδομάδα το μενού είναι το ίδιο?
3.τρώγεται :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top