Σίτιση

dimipoetry

Νεοφερμένος

Η dimipoetry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οσω για τις φωτογραφίες,ναι,τυπου αστυνομικής ταυτοτητας...{δηλαδη στο ίδιο μέγεθος,αλλα εγχρωμες;)}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την υπευθυνη δηλωση για την ακριβεια του περιεχομενου των υποβληθεντων δικαιολογητικων οπου βεβαιωνεται ο τοπος μονιμης κατοικιας ....ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ira1123

Νεοφερμένος

Η Ira1123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Yelawolf πατησα αναζήτηση "υπεύθυνη δήλωση νόμου (τάδε)" στο γκούγκλ και εκτύπωσα το πιο καταλληλο που βρήκα. Θα ξαναμπώ μετά που θα έχω χρόνο για να σου στείλω το λινκ αν θες.
Η δική μου ερώτηση.. στον αριθμό μητρώου της αίτησης για σίτηση τι γράφω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιra πηρα τηλεφωνο την γραμματεια εγω γιαυτο...δεν γραφεις τιποτα εκει....δεν τον εχουμε ακομα τον αριθμο μητρωου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Για το ΕΜΠ ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει κανεις μεχρι ποτε μπορω να εκδωσω καρτα σιτισης στο ΑΠΘ; Πρεπει να το κανω ηλεκτρονικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλησπέρα cygnus! Μέχρι και πρόπερσυ που έκανα τελευταία φορά αίτηση πηγαίναμε μερικά εκκαθαριστικά στα γραφεία της ΠΦΛ, αλλά τα είχαμε κάνει κάπου οκτώβρη νοέμβρη. Να βλέπεις ανακοινώσεις στο σάιτ της σχολης σου αλλά και στο auth.gr . Πάντως 2-3 φορές που πήγα εγώ πέρσυ στη δικιά μας Λέσχη για να μπεις αρκούσε απλά το Πάσο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Παιδιά βλέπω ότι στα δικαιολογητικά για τη σίτιση ''δεν πρέπει να υποβάλλω ατομική φορολογική δήλωση''.Αν κάποιος υποβάλλει,δεν δικαιούται σίτιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Παιδιά βλέπω ότι στα δικαιολογητικά για τη σίτιση ''δεν πρέπει να υποβάλλω ατομική φορολογική δήλωση''.Αν κάποιος υποβάλλει,δεν δικαιούται σίτιση;

αν δεν εισαι προστατευόμενο μέλος τοτε υποβάλλεις μονο τη δίκη σ , αν το εισόδημα σ ειναι κατω απο 45χιλαρικα εισαι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenastrav

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω κανει την αιτηση και εγκρίθηκε και τώρα μου ζητάνε να καταθεσω τα δικαιολογητικά μέσα σε 3 εργάσιμες στο τμήμα σπουδων και σπουδαστικης μέριμνας του ΤΕΙ Αθήνας... Ξέρει κανεις αν είναι μέσα στο ΤΕΙ ή κάπου αλλου; Κι αν είναι αλλου ξέρετε που είναι;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Έκανα αίτηση για σίτιση(κανονικά συμπλήρωσα όλα τα στοιχεία) και με δέχτηκαν αν και δεν ανήκω σε κάποια κατηγορία.Υπαρχει περίπτωση οταν πάω τα δικαιολογητικά να με απορρίψουν ;Στην λίστα πάντως ειμουν μέσα στους αποδεκτούς ενω άλλοι είχαν απορριφθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά..Έκανα την αίτηση ηλεκτρονικά για την σίτιση και πήγα τα δικαιολογητικα στην γραμματεία αλλά μου ειπαν να τα ανεβάσω ηλεκτρονικά και να τα σκαναρω και κάτι για pdf..Εγώ όμως αυτές τις μέρες δεν έχω υπολογιστή..Οπότε λέω να το κάνω από το κινητό..Να βγάλω φωτογραφίες τα χαρτιά και να τα ανεβάζω..ξέρει κανείς αν γίνεται έτσι; επισης υπάρχει και ένα άλλο θέμα..Μια υπευθηνη δήλωση που θέλει..Εγώ δεν μπορώ να την εκτυπώσω για να την βγάλω φωτογραφια μετα..Τι μπορώ να κάνω;
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Θα πας σε ένα βιβλιοπωλείο που έχει υπολογιστή να τα εκτυπώσεις και θα ξαναπάς να τα σκανάρεις.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εγώ πάντως τα τράβηξα φωτογραφία και τα έστειλα σε pdf.
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Θα πας σε ένα βιβλιοπωλείο που έχει υπολογιστή να τα εκτυπώσεις και θα ξαναπάς να τα σκανάρεις.

Γίνεται να βάλω την αίτηση σε ένα στικακι και να πάω στο βιβλιοπωλείο να την εκτυπώσω; γιατι βιβλιοπωλείο με υπολογιστή δεν ξέρω αν θα υπάρχει. .σπουδάζω στα Γρεβενά
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Γίνεται να βάλω την αίτηση σε ένα στικακι και να πάω στο βιβλιοπωλείο να την εκτυπώσω; γιατι βιβλιοπωλείο με υπολογιστή δεν ξέρω αν θα υπάρχει. .σπουδάζω στα Γρεβενά


μπορείς ναι , έχω δει και γω άτομα στο τυπογραφείο που πάνε στικάκια με pdf και τους τα τυπώνουν :).
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεις να χρησιμοποιησεις καποια εφαρμογη οπως το camscanner για να φανουν οι φωτογραφιες σκαναρισμενες,και εχεις δυνατοτητα να τα μετατρέψεις αμεσως σε pdf.
Δεν ειναι το ιδιο με σκανερ βεβαια αλλα κανει καλη δουλεια.
Για την υπευθυνη δηλωση ομως αναγκαστικα θα πρεπει να βρεις καπου να την εκτυπωσεις.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Δε θα τα δεχτούν με φωτογραφία που τράβηξα κ τα ανέβασα σε pdf;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top