Τί γνώμη έχετε για το Βρετανικό Συμβούλιο;Μόνο για την διεξαγωγή των εξετάσεων

Τι βαθμό θα βάζατε στο Βρετανικό Συμβούλιο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Εγώ οχι και την καλυτερη... εχουν γινει πολλα παραπονα. Το θεμα αυτο ειναι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ADMINISTRATION των εξετασεων... Ακουω σχολια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tην καλυτερη εμπειρια απο μερους μου.
Αξια θα αξιζε ενα 10/10 για μενα.
Ολα ηταν τελεια και οργανωμενα μεχρι τελευταίας λεπτομέρειας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω τους βαζω αριστα ειδικα στο listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι.
Τα ασυρματα ακουστικα απεδιδαν ηχο Dolby Digital.
Φαντασου ηταν τοσο τελειος ο ηχος που μεχρι και εκει που καταπιναν οι εκφωνητες ακουγαμε.
Επισης στα προφορικα.16:40 ελεγε προφορικα και 16:42 μπαιναμε στην αιθουσα των προφορικων.
Ακριβεστατοι οι Αγγλοι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εμενα ελεγε δωδεκα και τεταρτο και μπηκα δωδεκα αλλα τι να το κανεις κοπηκα για τρια τοις εκατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το κακο με τους Αγγλους ειναι πως ειναι ακριβεστατοι ακομα και στην βαθμολογια...:(
Εδω κοβουν με 59 δεν θα κοψουν με 57...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
δεν πειραζει που κοπηκα μαλλον θα ξαναδωσω μονο μισιγκαν!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
τι ειναι το βρετανικο συμβουλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το British Council ή αλλιως ενα test centre του Cambridge στην Ελλάδα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
αχα! εχω δωσει καμπριτζ!!! ειχε τα πιο αθληα ακουστικα της ζωης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αχα! εχω δωσει καμπριτζ!!! ειχε τα πιο αθληα ακουστικα της ζωης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
την ίδια άποψη έχω...χάλια οργάνωση,απαράδεκτη ηχητική και αγενής συμπεριφορά από μέρους των επιτηρητών...Τουλάχιστον στο PET που έδινα εγώ το Μάιο του 2008 στο εξεταστικό κέντρο της Καστοριάς έτσι είχε η κατάσταση...:mad::(
στο Μίσιγκαν και στο ΚΠγ συνέβη ακριβώς το αντί8ετο...!!!Ευτυχώς δηλαδή...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ έδωσα Pet Cambridge και εχω τα καλυτερα λόγια να πω..είχε πολύ τέλεια ακουστικά και για αυτό θα το επιλέξω για να δώσω advanced και michigan και πιστεύω πως θα το πάρω γιατί χρειάζεται δύναμη εκεί που είμαι δυνατή.Πολύυυυ καλοί οι Άγγλοι !!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυτο που εχω καταλαβει ειναι πως οι απόψεις είναι διχασμένες για το British Council.
Αυτο ίσως εξηγείται επειδη εχει κακη φημη γενικα λογω της αθλιας οργανωσης των εξετασεων τα παλαιοτερα χρόνια.
Αλλα είδαμε και την οργανωση των εξετασεων μεσα στα φροντιστηρια τι πετύχαμε.
Διαρροη θεμάτων-Δεκεμβριος 2004

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
και εγώ έχω αποκρυσταλλώσει την καλύτερη άποψη.. τέλεια ακουστικά και άψογη διεξαγωγή! μπράβο B.C:no1:10/10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν σε ένα listening που μιλούσαν με σκωτσέζικη προφορά και δεν καταλαβαίναμε κάποιες λέξεις αλλά κατα τ' άλλα μια χαρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μα για αυτο με το Listening και την προφορα δεν φταιει το BC αλλα το Cambridge που βάζει τα θέματα...:P
Eμας μας ειχαν και ακουστικα στο ακουστικο και η ακουστικη ηταν πεντακαθαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
εμεις δώσαμε σε αίθουσα δεξιώσεων και εκτός του ότι ήταν σκωτσέζοι έκαναν και θόρυβο απο τα μαγειρία και ήμουν έτοιμη να βάλω τις φωνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
γενικαεχουν γινει παραποναγια το βρετανικο συμβουλιο. Σας συμβουλευω αν θελετε να δωσετε κεμπριτζ δωστε μεσω του EXACT. Δινουν στο Νεφελη θεσσαλονικης και τα ηχεια δεν ειναι γυρω γυρω απο την αιθουσα, ειναι πανω στο ταβανι. στυλ σουπερ μαρκετ. Ετσι ακουνε ΟΛΟΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το EXACT ειναι closed exam centre και δεχεται μονο μαθητες που ειναι απο τα συνεργαζομενα φροντιστηρια.
Μονο η ΗΑS και το BC ειναι open centres!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
το ξερω αγαπητε. Μπορουν να σε γραψουν μεσω φροντιστηριου και μετα τα αποτελεσματα να τα στειλουν κατευθειαν σε σενα και οχι στο φροντ. εχω ενημερωθει ΚΑΙ γι'αυτο... στην ουσια μπορεις να εισαι ανεξαρτητος. το "κλειστο" ειναι ΜΟΝΟ θεωρητικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top