Οικονομικών Επιστημών Αθήνα ΕΚΠΑ

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
το βασικο ειναι το κτηριο της νομικης...νομιζω στην ακαδημιας ειναι...

Α μαλιστα...Ευχαριστω :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χαχα πολλες αποριες βλεπωω..:P:P
-----------------------------------------
για να δω πως μπορω να δωσω και γω λιγη βοηθεια...
βασικο κτιριο ειναι σολωνος και μασσαλιας γωνια <εισοδος απο μασσαλιας> και πιο συγκεκριμενα 5ος οροφος... η γραμματεια στην οποια θα κανετε την εγγραφη σας ειναι στην αριστειδου αριθμο δεν θυμαμαι <σε μια μεγαλη πρασικη πορτα>..
μμμμ τι ααααλλο...:hmm:
ααα τα μαθηματα ειναι ολα ολα 36 και θεωρητικα θεωρητικα ειναι ελαχιστα, ομως θεωρια εχουν ολα...
ααα και κατι αλλο η διαφορα του με το αντιστοιχο της ασοεε ειναι οτι εχει νομικα μαθηματα (καποια δικαια τα οποια ειναι μαθηματα επιλογης μαλιστα)..
Καπου ειδα οτι τα μαθηματα ξεκινανε 8/10 καλη αρχη λοιπον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχα πολλες αποριες βλεπωω..:P:P
-----------------------------------------
για να δω πως μπορω να δωσω και γω λιγη βοηθεια...
βασικο κτιριο ειναι σολωνος και μασσαλιας γωνια <εισοδος απο μασσαλιας> και πιο συγκεκριμενα 5ος οροφος... η γραμματεια στην οποια θα κανετε την εγγραφη σας ειναι στην αριστειδου αριθμο δεν θυμαμαι <σε μια μεγαλη πρασικη πορτα>..
μμμμ τι ααααλλο...:hmm:
ααα τα μαθηματα ειναι ολα ολα 36 και θεωρητικα θεωρητικα ειναι ελαχιστα, ομως θεωρια εχουν ολα...
ααα και κατι αλλο η διαφορα του με το αντιστοιχο της ασοεε ειναι οτι εχει νομικα μαθηματα (καποια δικαια τα οποια ειναι μαθηματα επιλογης μαλιστα)..
Καπου ειδα οτι τα μαθηματα ξεκινανε 8/10 καλη αρχη λοιπον..
Σε ευχαριστούμε :)
Ναι, τα μαθήματα αρχίζουν 8/10 κ 7/10 έχουμε ενημέρωση (για πρωτοετής).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
χαχα πολλες αποριες βλεπωω..:P:P
-----------------------------------------
για να δω πως μπορω να δωσω και γω λιγη βοηθεια...
βασικο κτιριο ειναι σολωνος και μασσαλιας γωνια <εισοδος απο μασσαλιας> και πιο συγκεκριμενα 5ος οροφος... η γραμματεια στην οποια θα κανετε την εγγραφη σας ειναι στην αριστειδου αριθμο δεν θυμαμαι <σε μια μεγαλη πρασικη πορτα>..
μμμμ τι ααααλλο...:hmm:
ααα τα μαθηματα ειναι ολα ολα 36 και θεωρητικα θεωρητικα ειναι ελαχιστα, ομως θεωρια εχουν ολα...
ααα και κατι αλλο η διαφορα του με το αντιστοιχο της ασοεε ειναι οτι εχει νομικα μαθηματα (καποια δικαια τα οποια ειναι μαθηματα επιλογης μαλιστα)..
Καπου ειδα οτι τα μαθηματα ξεκινανε 8/10 καλη αρχη λοιπον..

Αριστειδου 11:)
Thanks για τις πληροφοριες...
Και κατι αλλο...πως ειναι η κατασταση οσον αφορα τα βιβλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κοιτα δεν θελω να σε αγχωσω αλλα οχι και τοσο καλη
το προβλημα ειναι γενικο σε ολες τις σχολες απλα εσενα ως καινουριος φοιτητης θα σου φανει καπως.
για να παρεις βιβλια πρεπει να δηλωσεις μαθηματα για την αντιστοιχη εξεταστικη και μετα θα περιμενεις ανακοινωση απο την γραμματεια οτι οι εκδοτικοι οικοι ειναι ετοιμοι κλπ κλπ
για να μην μακρυγορω τα βιβλια τα παιρνουμε συνηθως μια βδομαδα πριν τα χριστουγεννα και αν θυμαμαι καλα λιγο πριν το πασχα...
σε περιπτωση ομως που θες απο την αρχη του εξαμηνου βιβλια μπορεις να τα βρεις σε βιβλιοθηκη ή να σου τα δανεισει καποιος μεγαλυτερος ή καποιος που να μην τα χρειαζεται, μεχρι να παρεις τα δικα σου βιβλια..
εγω παντως τα δανειζομουν και εξακολουθω να δανειζομαι τα βιβλια απο ενα φιλο μου μεχρι να παρω τα δικα μου...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Την Δευτερά 21/09 είναι η εγγραφές από το Α- Γκιωναι Χριστινα...
Τριτη 22/09 απο Γκόβα-Καραγιαννόπουλος,
Τεταρτη 23/09 απο Καραδημα- Λατσουδας,
Πεμπτη 24/09 Λειβιδιωτη- Ντουμιτρασκου,
Παρασκευη 25/09 Ντούνης- Σταυρογιάννη
κ Δευτερα 28/09 απο Σταφυλα- Ψωμιάδη...

Εγώ ειμαι απο τους πρωτους :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι δεν ειναι κατι το δυσκολο η εγγραφη απλα πρεπει να εχεις μαζι σου καποια εντυπα που θα σου ζητηθουν και εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να συμπληρωσεις μια αιτηση με ονομα επωνυμο πολη κατοικια κλπ κλπ κλπ...

καλη δυναμη γιατι εχεις να φας πολυ πριξημο εκεινη την μερα...:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι δεν ειναι κατι το δυσκολο η εγγραφη απλα πρεπει να εχεις μαζι σου καποια εντυπα που θα σου ζητηθουν και εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να συμπληρωσεις μια αιτηση με ονομα επωνυμο πολη κατοικια κλπ κλπ κλπ...

καλη δυναμη γιατι εχεις να φας πολυ πριξημο εκεινη την μερα...:s:s:s

Τι εννοεις? Απο τα κομματα στη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Τι εννοεις? Απο τα κομματα στη σχολη?

μαλλον απο την γραφειοκρατια που απαιτειται κατα την εγγραφη. εγω γραφομαι παρασκευη...παιδια στο σαιτ της σχολης αναφερει πως βρισκεται στην οδο Πεσματζογλου 8. περνωντας με το αυτοκινητο απο την πανεπιστημιου κοιταξα καθετα τον δρομο αλλα δεν ειδα την σχολη, παρα μονο το αρσακειο. Πεζματζογλου 8 ειναι τα κτιρια π θα κανουμε μαθημα? η που θα γινει η εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μαλλον απο την γραφειοκρατια που απαιτειται κατα την εγγραφη. εγω γραφομαι παρασκευη...παιδια στο σαιτ της σχολης αναφερει πως βρισκεται στην οδο Πεσματζογλου 8. περνωντας με το αυτοκινητο απο την πανεπιστημιου κοιταξα καθετα τον δρομο αλλα δεν ειδα την σχολη, παρα μονο το αρσακειο. Πεζματζογλου 8 ειναι τα κτιρια π θα κανουμε μαθημα? η που θα γινει η εγγραφη?

Δε φαινεται το κτιριο αν το κοιταξεις απο κει...Πρεπει να μπεις στην Πεσμαζογλου και να πας Αριστειδου 11...Εκει θα γινει η εγγραφη
https://www.econ.uoa.gr/UA/content/gr/Article.aspx?office=16&folder=246&article=2154

Τα μαθηματα απ'οτι εχω καταλαβει δε θα γινονται εκει αλλα στην Ευριπιδου 14 και στην οδο Σινα 3 στο νεο κτιριο...στο τελευταιο θα γινονται τα περισσοτερα

Μπες στο google street γραψε "Εθνικο και καποδιστριακο πανεπιστημιο" και θα τα βρεις μια χαρα
https://maps.google.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι δεν ειναι κατι το δυσκολο η εγγραφη απλα πρεπει να εχεις μαζι σου καποια εντυπα που θα σου ζητηθουν και εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να συμπληρωσεις μια αιτηση με ονομα επωνυμο πολη κατοικια κλπ κλπ κλπ...

καλη δυναμη γιατι εχεις να φας πολυ πριξημο εκεινη την μερα...:s:s:s

Ευχαριστώ! :)

Οσων αφορα την λεσχη των ξενων γλωσσων.... πως μπορουμε ν δηλωσουμε οτι θελουμε ν παρακολουθησουμε καποια ξενη γλωσσα?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια οι εγγραφες ειναι στανταπ στην οδο αριστειδου και δεν χρειαζεται καν να πατε στην πεσμαζογλου <στην πεσμαζογλου απλα ειναι μια βοηθητικη γραμματεια τιποτα αλλο, αλλωστε για οτι χρειαστεις παντα θα σε στελνουν στην κανονικη γραμματεια στην αριστειδου>. Μην μπερδευεσαι.
Οσο για τα μαθηματα που λες, επειδη εισαι πρωτο ετος θα κανεις στον 5ο οροφο στο κεντρικο κτιριο της νομικης στην σολωνος και μασσαλιας. Στην ευριπιδου κανουνε τα μεγαλα ετη στα μαθηματα κατευθυνσεων..

Αααα και για το πρηξιμο που ειπα δεν ειναι για την γραφειοκρατεια, αλλα περισσοτερο για τις παραταξεις... Η κατασταση ειναι απο εκνευριστικη μεχρι και αστεια.. θα τα δεις και συ..

Για οποιαδηποτε απορια εχεις και γενικα οποιοσδηποτε αλλος και μπορω να βοηθησω σχετικα με την σχολη με μαθηματα βιβλια, σημειωσεις κλπ, μιας και που ειμαι και γω φοιτητρια εκει και εχω μια καποια εμπειρια παραπανω μπορεις να μου στελνεις και μαιλ στο el.g@windowslive.com ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αν προσφερθουν καποιοι απο παραταξεις να βοηθησουν πως να τους αποφυγουμε ευγενικα? Τοσο δυσκολη ειναι η διαδικασια της εγγραφης που θα χρειαστω βοηθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δεν ειναι καθολου δυσκολη η διαδικασια. Απλα μια δυο αιτησεις συμπληρωνεις... Μην αγχωνεσαι. Κοιτα και οι παραταξεις κατα μια εννοια να βοηθησουν θελουν αλλα ως παραταξεις εχουν και αλλα συμφεροντα..
Βασικα εχεις δυο επιλογες ή να πας κατευθειαν στην γραμματεια και να σε εξυπηρετησει εκεινη ή να σε βοηθησει καποιο παιδι απο τις παραταξεις. Και οι δυο επιλογες καλες ειναι απλα μονο προσεχε μην δινεις πολυ θαρρος...
Μην αγχωενεσαι παντως, ευκολο ειναι.. Πας συμπληρωνεις τις αιτησεις και φευγεις.. τιποτα το τρομερο.. :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
δεν ειναι καθολου δυσκολη η διαδικασια. Απλα μια δυο αιτησεις συμπληρωνεις... Μην αγχωνεσαι. Κοιτα και οι παραταξεις κατα μια εννοια να βοηθησουν θελουν αλλα ως παραταξεις εχουν και αλλα συμφεροντα..
Βασικα εχεις δυο επιλογες ή να πας κατευθειαν στην γραμματεια και να σε εξυπηρετησει εκεινη ή να σε βοηθησει καποιο παιδι απο τις παραταξεις. Και οι δυο επιλογες καλες ειναι απλα μονο προσεχε μην δινεις πολυ θαρρος...
Μην αγχωενεσαι παντως, ευκολο ειναι.. Πας συμπληρωνεις τις αιτησεις και φευγεις.. τιποτα το τρομερο.. :):):)

:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι παντως. Ειναι μια διαδικασια που ολοι πανω κατω εχουμε περασει ή θα περασουμε... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Οι εντυπώσεις σας.... πως σας φανηκε τ κλίμα;; (για όσους πηγαν για εγγραφη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Πηγα χθες και εκανα την εγγραφη :D
Οσον αφορα τα κομματα δε μου αρεσε καθολου...5 ατομα με ρωτησαν αν θελω βοηθεια και προσπαθουσα να τους αποφυγω οσο πιο ευγενικα μπορουσα. Τελικα με βοηθησε καποια κοπελα απο τη ΔΑΠ να συμπληρωσω το εγγραφο που μας εδωσαν...Με ρωτησε και για το κινητο μου για να με ενημερωσει "και καλα" για το προγραμμα αλλα της ειπα οτι θα το δω απο το site της σχολης...:D. Το πιο ελεος ηταν που ειχαν βαλει μια κοπελα δυο δρομους πιο κατω απο το κτιριο της γραμματειας να πιασει τους πρωτοετεις και να τους οδηγησει στη σχολη:!::down:

Παντως εκεινη την ωρα που εκανα εγω την εγγραφη δεν ειδα πολλους πρωτοετεις :(...Ηταν μια κοπελα μπροστα μου η οποια μιλουσε με 2 αλλες κοπελες απο το κκε και ενας αλλος μετα απο μενα...
Δε μπορω να πω οτι καταλαβα πως ειναι το κλιμα, αφου τα αλλα 15-20 παιδια ηταν απο τα κομματα...Τι να πω...

Στις 7 οκτωβριου που θα παμε για την ενημερωση φανταζομαι θα ειναι τελειως διαφορετικα..Ελπιζω τουλαχιστον.

Εσενα πως σου φανηκε η "πρωτη" μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δν παει σ μενα η ερωτηση αλλα θα απαντησω:P

ειχα συνεννοηθει ηδη με ενα παιδι απο το τεταρτο ετος, να με βοηθησει στην εγγραφη, κ με περιμενε εξω απο την γραμματεια. βγαινοντας απο το μετρο ερχεται ενα παιδι κ προσφερθηκε να με βοηθησει. περναω τον δρομο κ προχωρω προς την κλαυθμωνος. για μια αποσταση 150-200 μετρων, με ρωτησαν 4 ατομα αν ειμαι πρωτοετης κ χρειαζομαι βοηθεια στην εγγραφη κλπ!xD

μεσα στην γραμματεια τωρα, πραγματικα δεν περιμενα τοσο κομματικο κλιμα! ευτυχως με βοηθησε το παιδι, συμπληρωσα τα χαρτια κ τελειωσα σε δεκα λεπτακια.
τωρα εχω περιεργεια να δω πως θα ειναι το κλιμα εντος του πανεπιστημιου στισ 8 του μηνα!:)

βεβαια ουτε κ γω ειδα πολλους πρωτοετεις. αντε να ημουν εγω και αλλα 6-7 ατομα. οι υπολοιποι απο τα κομματα ηταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
δν παει σ μενα η ερωτηση αλλα θα απαντησω:P

ειχα συνεννοηθει ηδη με ενα παιδι απο το τεταρτο ετος, να με βοηθησει στην εγγραφη, κ με περιμενε εξω απο την γραμματεια. βγαινοντας απο το μετρο ερχεται ενα παιδι κ προσφερθηκε να με βοηθησει. περναω τον δρομο κ προχωρω προς την κλαυθμωνος. για μια αποσταση 150-200 μετρων, με ρωτησαν 4 ατομα αν ειμαι πρωτοετης κ χρειαζομαι βοηθεια στην εγγραφη κλπ!xD

μεσα στην γραμματεια τωρα, πραγματικα δεν περιμενα τοσο κομματικο κλιμα! ευτυχως με βοηθησε το παιδι, συμπληρωσα τα χαρτια κ τελειωσα σε δεκα λεπτακια.
τωρα εχω περιεργεια να δω πως θα ειναι το κλιμα εντος του πανεπιστημιου στισ 8 του μηνα!:)

βεβαια ουτε κ γω ειδα πολλους πρωτοετεις. αντε να ημουν εγω και αλλα 6-7 ατομα. οι υπολοιποι απο τα κομματα ηταν..

:lol: Τι αλλο θα σκεφτουν να κανουν...ελεος

-------------------

βρηκα αυτο στο site της σχολης...Ειναι το ωρολογιο προγραμμα α' εξαμηνου για το 2009-2010. https://www.econ.uoa.gr/UA/content/gr/Article.aspx?office=16&folder=246&article=2173
Δεν ειναι για πρωτοετεις ομως...ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top