Οικονομικών Επιστημών Αθήνα ΕΚΠΑ

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
μα το πανεπιστημιο πειραια δεν ειναι οικονομικο πανεπιστημιο...
τα πιπ πολλα τμηματα ναι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
τι λες ρε...δεν ειναι οικονομικο πανεπιστημιο.
-----------------------------------------
απλα εχει καποια οικονομικα τμηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τώρα μπαίνω 4ο.
Κι εγώ το ΠΑΠΕΙ για οικονομικό πανεπιστημιο το είχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
7 στα 9 τμηματα ειναι οικονομικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
woochoogirl, ξερεις καμια Παναγιωτα Κελ. απο την Πληροφορικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μπααα, 4ο μπαίνει? Το πάμε πολύ offtopic θα μας την πουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Συγγνωμη παιδια για το offtopic αλλα με ενδιαφερει. woochoogirl, τι γνωμη εχεις για αυτη? Σε παρακαλω πες μου με καθε ειλικρινεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Συγγνωμη παιδια για το offtopic αλλα με ενδιαφερει. woochoogirl, τι γνωμη εχεις για αυτη? Σε παρακαλω πες μου με καθε ειλικρινεια!

κουτσομποληςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μπορούμε να μεταφερθούμε στο αντίστοιχο τόπικ στο 4ο πεδίο και να σου πω.
kotsos sorry, οι δυο κουτσομπόληδες ασοοόιτες αποχωρούν! έχετε γεια οικονομολόγοι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μπορούμε να μεταφερθούμε στο αντίστοιχο τόπικ στο 4ο πεδίο και να σου πω.
kotsos sorry, οι δυο κουτσομπόληδες ασοοόιτες αποχωρούν! έχετε γεια οικονομολόγοι:lol:

woochoogirl εχω γραψει στο 4ο πεδιο στο πληροφορικης ασοεε. απαντησε μου σε παρακαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Α, καταλαβα....Πριν κανω το μηχανογραφικο ειδα τα μαθηματα του Παπει και οντως εχουν διαφορα με αυτα της νομικης.:no1: Θα εχετε και Αγγλικα:( Εμεις τιποτα...

Τελος παντων ελπιζω να μην ειναι ΠΟΛΥ θεωρητικα τα μαθηματα της νομικης.

Το καποδιστριακό έχει ξεχωριστή λέσχη για ξένες γώσσες γι' αύτο δεν περιλαμβάνονται σε κάθε τμήμα ξεχωριστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Το καποδιστριακό έχει ξεχωριστή λέσχη για ξένες γώσσες γι' αύτο δεν περιλαμβάνονται σε κάθε τμήμα ξεχωριστά.

Α, μαλιστα...Ωραια :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
τι λες ρε...δεν ειναι οικονομικο πανεπιστημιο.
-----------------------------------------
απλα εχει καποια οικονομικα τμηματα...


Το πανεπιστήμιο του Πειραιά, όντως δεν ονομάζεται "Οικονομικό", αλλά θεωρείται.
-----------------------------------------------------------------------------------

Τέλος πάντων, να μπούμε στο θέμα μας. Το καλύτερο τμήμα για να σπουδάσεις οικονομικές επιστήμες, είναι του ΟΠΑ. Έχει μεγαλύτερη απήχηση, απ' όλα τα ομώνυμα τμήματα παντού, στο εσωτερικό, στο εξωτερικό κτλ. Το τμήμα του εκπα είναι και αυτό πολύ καλό τμήμα. Αρκετά καλό όσο και του παμακ και ίσως καλύτερο από του παπει. Εγώ είμαι 2ο ετής στο ΟΠΑ σε αυτό το τμήμα και λέω αυτά που ξέρω. Έχει πολύ καλούς καθηγητές όπως ο κ. Βέττας Νικόλαος και ο κ. Κατσουλάκος Ιωάννης. Μπορείς να κοιτάξεις για το τμήμα αυτό εδώ, αν σε ενδιαφέρει : https://www.econ.aueb.gr/ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Τέλος πάντων, να μπούμε στο θέμα μας. Το καλύτερο τμήμα για να σπουδάσεις οικονομικές επιστήμες, είναι του ΟΠΑ. Έχει μεγαλύτερη απήχηση, απ' όλα τα ομώνυμα τμήματα παντού, στο εσωτερικό, στο εξωτερικό κτλ. Το τμήμα του εκπα είναι και αυτό πολύ καλό τμήμα. Αρκετά καλό όσο και του παμακ και ίσως καλύτερο από του παπει. Εγώ είμαι 2ο ετής στο ΟΠΑ σε αυτό το τμήμα και λέω αυτά που ξέρω. Έχει πολύ καλούς καθηγητές όπως ο κ. Βέττας Νικόλαος και ο κ. Κατσουλάκος Ιωάννης. Μπορείς να κοιτάξεις για το τμήμα αυτό εδώ, αν σε ενδιαφέρει : https://www.econ.aueb.gr/ .[/quote]

Tι αλλο καλο εχει το τμημα οικονομικης επιστημης του ΟΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το πανεπιστήμιο του Πειραιά, όντως δεν ονομάζεται "Οικονομικό", αλλά θεωρείται.

Το πανεπιστήμιο Πειραιά είναι αμιγώς οικονομικο/διοικητικό, είναι μετονομασία της ΑΒΣΠ, Ανώτατη Βιομηχανική Σχολή Πειραιά με ειδικότητα τη Διοίκηση επιχειρήσεων και βιομηχανίας, όπως ακριβώς η ΑΒΣΘ, μετέπειτα Πανεπιστήμιο Μακεδονίας. Και τα δύο ειναι οικονομικά πανεπιστήμια. Σίγουρα λιγότερο ιστορικά και γνωστά όσο η ΑΣΟΕΕ, πάντως ειναι οικονομικά πανεπιστήμια.


woochoogirl, ξερεις καμια Παναγιωτα Κελ. απο την Πληροφορικη?

Δεν την ξέρω τη μαντάμ, πάντως αν σου έστειλε κανένα μηνυμα του τύπου "Εμαθα οτι πέρασες στην ΑΣΟΕΕ και θέλω να σε συγχαρώ. Θα σε πάρω τηλέφωνο να βγούμε για καφέ, να τα πούμε για τη σχολή και να πάμε να σε γράψω", να είσαι σίγουρος οτι δεν σε γουστάρει. Είναι πασποδαπίτισσα και θέλει να σε τουμπάρει. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ποιους μηνες εχουμε εξεταστικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ιανουαριο-φεβρουαριο και ιουνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ε, και σεπτεμβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι...Τα περισσοτερα μαθηματα που γινονται? Εχω βρει στο νετ τα τρια κτιρια οπου θα γινονται μαθηματα αλλα δεν εχω καταλαβει ποιο ειναι το "βασικο"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
το βασικο ειναι το κτηριο της νομικης...νομιζω στην ακαδημιας ειναι...
-----------------------------------------
Ε, και σεπτεμβριο.

α ναι το βασικοτερο:Pτο ξεχασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top