Διάβασμα για το σχολείο;

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βλεπω ολους να μιλανε για το διαβασμα και τη προσοχη που πρεπει να δωσουμε φετος στις πανελληνιες στα φροντιστηρια κλπ κλπ κλπ...ολοι εσεις που δωσατε φετος και τα προηγουμενα χρονια.για το σχολειο διαβαζατε καθολου η μπα?και αν οχι τι βαθμους ειχατε?επηρεασει καθολου αυτο τα μορια σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Διαβαζα οποτε μπορουσα της κατευθυνσης.Τα αλλα ουτε που τα αγγιζα.Αν οι καθηγητες ειναι εξηγημενοι θα δωσουν τους βαθμους που σου χρειαζονται αλλα υπαρχουν μερικοι κολλημενοι που σου στερουν την σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για το σχολειο δεν μπορω να πω οτι εκανα ιδιαιτερα μια προσπαθεια!συγκεκριμενα προσεχα μονο αοθ και αοδε γιατι καναμε ωραιες επαναληψεις!!παρολο που δεν διαβαζα 19 και εβγαλα αλλα ισως επειδη με ηξεραν απο τις προηγουμενες χρονιες οι καθηγητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ελάχιστα , αλλά 19 είχα βγάλει!:D Το ξέρουν ότι δεν μπορείς να διαβάσεις αρκετά και σου χαρίζονται μερικές φορές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Πρέπει να ξεκαθαρίσω,προτού αρχίσω τα ''ευφυολογήματα''(:),πως οτιδήποτε πω θα το πω εκ του ασφαλούς,καθώς η Γ Λυκείου παραμένει ακόμη ένα μακρινό ή και κοντινό ''όνειρο''.

Διαβάζοντας τις απαντήσεις σας βλέπω πως το σχολείο στη Γ Λυκείου δεν κατέχει εξέχουσα θέση στα καρνέ των μαθητών.Όχι μόνο δεν προετοιμαζόμαστε για αυτό,μα το παραμελούμε με ευχαρίστηση.Γατί όμως δε σκεφτόμαστε τα θετικά της όλης ιστορίας;

Ας παραμερίσουμε τα μαθήματα γενικής,λίγο πολύ τα αφήνουμε στην άκρη,προτεραιότητά μας είναι άλλα μαθήματα αυτή τη χρονιά.Ας πάρουμε,λοιπόν,τα μαθήματα κατεύθυνσης ως κεντρικό πυρήνα του θέματος.Φανταστείτε όλα τα παιδιά που πηγαίνουν φροντιστήριο,(ας μιλήσουμε για αυτά,καθώς εδώ έχουμε να κάνουμε και με φροντιστηριακή υποστήριξη)να έδιναν τη δέουσα προσοχή τόσο στα μαθήματα του φροντιστηρίου όσο και του σχολείου.Βέβαια θα μου πείτε,ήδη η ύλη των φροντιστηρίων είναι εξαντλητική,πρέπει να επικεντρωθούμε σε αυτό και μονάχα σε αυτό.Δεν είναι,ωστόσο,η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάναμε.Φανταστείτε,επαναλαμβάνω,να ισοσταθμίσουμε το ρόλο των φροντιστηρίων με το ρόλο του σχολείου στον αγώνα μας αυτό.Έτσι θα διαβάζουμε εις διπλούν,θα αναλύουμε εις διπλούν,θα περνάμε την ύλη εις διπλούν,θα εξασκούμαστε εις διπλούν.Γιατί να μην εκμεταλλευτούμε αυτή την πολύτιμη ευκαιρία;Στο κάτω κάτω το σχολείο μου φαινόταν πάντοτε καταλληλότερο για τέτοιου είδους εξετάσεις,γιατί οδηγούμαστε την ώρα των Αρχαίων Κατεύθυνσης να λύνουμε άσκηση για τη Λογοτεχνία στο φροντιστήριο;

Η επιτυχία μας, ούτως ή άλλως, στο τέλος αυτής της χρονιάς δε βασίζεται αποκλειστικά σε αυτή τη χρονιά.Οι βάσεις τίθενται με τον καιρό,και με τις κατάλληλες βάσεις θα πετύχουμε τους στόχους μας και στην προκειμένη περίπτωση υψηλές βαθμολογίες.

Δεν πιστεύω ότι μας έφερε ένα φροντιστήριο εδώ που βρισκόμαστε.Ούτε πιστεύω ότι 10 χρόνια δουλειάς αντιστρέφονται με 2 χρόνια φροντιστήριο.Θα το χαρακτήριζα,με ελαφρά την καρδία,υποστήριξη που οφείλεται κυρίως στο γενικότερο κλίμα που επικρατεί και κυριαρχεί την περίοδο αυτή της σχολικής μας σταδιοδρομίας.

Εν κατακλείδι,γιατί πρέπει να φτάσουμε και σ'αυτή την κατακλείδα κάποια στιγμή,θέλω να υπενθυμίσω στα παιδιά της Γ Λυκείου,πρώην,νυν και μελλοντικά πως ο συνδυασμός της δουλειάς που γίνεται στο σχολείο με τη δουλειά στα φροντιστήρια θα επιφέρει τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα.Μην ξεχνάμε όμως να ρίχνουμε το βάρος εκεί που πραγματικά αξίζει και να μην υπερεκτιμούμε φορείς που έχουν πολύ συγκεκριμένους στόχους,οι οποίοι κάποιες φορές μας αποπροσανατολίζουν εσκεμμένα ή μη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Eμάς πάντως μας στρώσανε κανονικά στο τμήμα μας.Ενώ σε όλα τα άλλα ήταν με καλούς βαθμούς εγώ έχω απολυτήριο με 16.5 ενώ βλυκείου είχα 18.Ειδικά στην έκθεση(που μας είχε και κείμενα) κάναμε ότι βλακεία μπορείτε να φανταστείτε και μας έστρωσε.Είχαμε παιδιά που τους έβαλε 10 πρώτο τετράμηνο και ήταν καλοί μαθητές(βγαλανε 16000),αλλά τους έριξε πολύ η άτιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Για τα γενικής το πολύ αν διάβαζα σε κάνα διαγώνισμα. Απολυτήριο 19,4 είχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
προσωπικη μου αποψη ειναι οτι αμα κανεις λιγο ησυχια στο τμημα και δεν δημιουργεις φασαριες ,εχεις καλους βαθμους στο τσεπακι σου,και εγω με 19,4 εχω απολυτηριο αλλα ποτε δεν πηγα στην ταξη με βιβλιο γενικης παιδειας(μονο τα κατευθυνσης ειχα στην τσαντα μου παντα)
ωστωσο στα διαγωνισματα διαβαζα (~2 ωρες το πολυ)και στο πρωτο τετραμηνο σχεδον σε ολα εγραψα 20!το ιδιο και στις εξετασεις!
προσοχη ομως διαβαζα διοτι ηξερα οτι και οι καθηγητες εδειχναν την απαραιτητη κατανοηση και μ αυτον τον τροπο ηθελα να τους το ανταπωδωσω!οχι σαν κατι αλλους συμμαθητες-τριες που ακομα και στις εξετασεις προσπαθησαν να ξεγελαουν τους καθηγητες με τα βιβλια κατω απο τα θρανια!
απλα μια κατανοηση και απο μερος σου και απο το μερος των καθηγητων δεν βλεπτει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δεν είχα παραμελήσει,με την έννοια του ότι δεν ανοίγω βιβλίο,κανένα μάθημα.Έστω και με μια ανάγνωση ασχολούμουν συστηματικά με όλα γιατί είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου τις ενδοσχολικές.(μιλάμε πάντα για την γενική παιδεία,γιατί στην κατεύθυνση θεωρώ αυτονόητο ότι πρέπει να τραβάς γνώσεις από παντού)Μόνο όταν πλησιάζαμε στις πανελλήνιες άρχισα να παραμελώ κάποια,κυρίως μαθηματικά και φυσική.Δε μου άρεσε όμως να πηγαίνω στο σχολείο και να αισθάνομαι ότι είμαι αδιάβαστη.Τελικά,ίσως βρήκα την ισορροπία ανάμεσα στο σχολείο και στο φροντιστήριο και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που περίμενα τόσο στις πανελλήνιες όσο και στις ενδοσχολικές.Η μόνη στιγμή που αισθάνθηκα ότι αδικήθηκα ήταν όταν ενώ είχα 15 και 17 στα τετράμηνα στα μαθηματικά,έγραψα 18,αλλά αυτά ανήκουν στην ιστορία.Τελικά 19,5 το απολυτήριο μου.
Πάντως αδυνατώ να πιστέψω πως γίνεται να μην ασχολείσαι καθόλου και να επιτυγχάνεις τόσο μεγάλο βαθμό,εκτός βέβαια αν μιλάμε για μεμονωμένες περιπτώσεις.Κατά τη γνώμη μου,όλα θα πρέπει να συνταιριάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Eμάς πάντως μας στρώσανε κανονικά στο τμήμα μας.Ενώ σε όλα τα άλλα ήταν με καλούς βαθμούς εγώ έχω απολυτήριο με 16.5 ενώ βλυκείου είχα 18.Ειδικά στην έκθεση(που μας είχε και κείμενα) κάναμε ότι βλακεία μπορείτε να φανταστείτε και μας έστρωσε.Είχαμε παιδιά που τους έβαλε 10 πρώτο τετράμηνο και ήταν καλοί μαθητές(βγαλανε 16000),αλλά τους έριξε πολύ η άτιμη.

συγνωμη δηλαδη αλλα ολοι πρεπει να παιρνουν 20?
ενας μαθητης του 17 (ορισμενες φορες φορες 16 και ανω) 20 θα χει στο τετραμηνο
απο κει και περα αν οι συμαθητες σου εκαναν ολων των ειδων τις ηλιθιοτητες,καλα εκανε και εβαλε 10
μην τα ισοπεδωνουμε ολα στη γ λυκειου
στη β λυκειου δε βγαινουμε ολοι με 20 η 19 και ανω
αλλα στη γ λυκειου απιατουμε και ας ειμαστε μαθητες του 14 να εχουμε 20 για τη σχολη ταχα μου δηθεν
ελεος πια.πιστευω λιγα ειναι εκεινα τα ατομα που εχουν αδικηθει πραγματικα.στο κατω κατω,και οι εκπαιδευτικοι ανθρωποι ειναι και καποια στιγμη αγανακτουν απο οτι βλεπουν μεσα στην ταξη(η πλειονοτητα τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω προσεχα μονο μαθηματικα γιατι ειχαμε ενα φοβερο καθηγητη.Φυσικη-προγραμματισμο δεν μου προσεφεραν τιποτα.
Οσον αφορα τα γενικης, πηγαινα αδιαβαστος,χωρις βιβλια.Γιατι πολυ απλα δεν με ενοιαζε το απολυτηριο.Αποτελεσμα;Περασα μια γαματη χρονια απο αποψη διασκεδασης-εξοδων-σχεσεων κτλ, και περασα στη σχολη που ηθελα εξ αρχης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μια ανάγνωση τα έκανα,αλλά δυστυχώς το απολυτήριό μου είναι 17,5-το μεγαλύτερο του σχολείου-γιατί μας τσεκούρωσαν κανονικά,ούτε μια βοήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εγω συγκεκριμενα στην βιολογια ουτε καν πατουσα ... κοπανα χωρις απουσια ... η γυναικα δεν με ηξερε καν ... που να ξερει οτι λειπω απ'την ταξη ... στα αλλα ειχαμε κατι πυροβολημενους καθηγητες που δεν βαζαν και βαθμους ...
Κατευθυνση ομως διαβαζεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Πάντως αδυνατώ να πιστέψω πως γίνεται να μην ασχολείσαι καθόλου και να επιτυγχάνεις τόσο μεγάλο βαθμό,εκτός βέβαια αν μιλάμε για μεμονωμένες περιπτώσεις.Κατά τη γνώμη μου,όλα θα πρέπει να συνταιριάζονται.

αμα σε ξερουν και τους ξερεις απο τα προηγουμενα χρονια+ του οτι ησουν τις προηγουμενες χρονιες αριστος μαθητης,αξιζει νομιζω μια ανοχη:P:P:P:P:P:P:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Το σε ξέρω με ξέρεις γιατί δεν παντρευόμαστε δε θα έπρεπε να παίζει ρόλο και το άριστος σε προηγούμενες τάξεις δε σημαίνει και άριστος στην τρίτη λυκείου,που εκείνη η χρονιά αξιολογείται άλλωστε.Από εμένα όση ανοχή θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου στα μαθηματα της κατευθυνσης πρεπει να διαβαζεις και να παιρνεις οσα περισσσοτερες γνωσεις μπορεις και απο το σχολειο και απο το φροντιστηριο.Τωρα για τα μαθηματα γενικης παιδειας[εξαιρουνται αυτα που θα δωσεις στις πανελλαδικες] μια αναγνωση δεν βλαπτει, τουλαχιστον να εισαι μεσα στο θεμα και αν δεν προκαλεις φασαρια στο μαθημα και σε ξερουν οι καθηγητες απο προηγουμενες χρονιες ως καλο μαθητη πιστευω πως θα σου βαλουν εναν ικανοποιητικο βαθμο.Αυτο βεβαια ισχυει στους καθηγητες που γνωριζουν πως εχει η κατασταση στην τριτη λυκειου και δειχνουν κατανοηση τωρα αν πεσεις σε κανενα κομπλεξικο...... καλο κουραγιο και γερα νευρα.............:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω συγκεκριμενα στην βιολογια ουτε καν πατουσα ... κοπανα χωρις απουσια ... η γυναικα δεν με ηξερε καν ... που να ξερει οτι λειπω απ'την ταξη ... στα αλλα ειχαμε κατι πυροβολημενους καθηγητες που δεν βαζαν και βαθμους ...
Κατευθυνση ομως διαβαζεις ...
χαχαχα και γω το ιδιο! ιστορια+βιολογια.:lol:
Μονο που εμενα με ηξεραν:PΜου λεγανε ΄πηγαινε πιες κανα καφεδακι και γυρνα'.Τους σπαγαμε τα νευρα με την παρεα μου:D

Αξεχαστες αναμνησεις....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου στα μαθηματα της κατευθυνσης πρεπει να διαβαζεις και να παιρνεις οσα περισσσοτερες γνωσεις μπορεις και απο το σχολειο και απο το φροντιστηριο.Τωρα για τα μαθηματα γενικης παιδειας[εξαιρουνται αυτα που θα δωσεις στις πανελλαδικες] μια αναγνωση δεν βλαπτει, τουλαχιστον να εισαι μεσα στο θεμα και αν δεν προκαλεις φασαρια στο μαθημα και σε ξερουν οι καθηγητες απο προηγουμενες χρονιες ως καλο μαθητη πιστευω πως θα σου βαλουν εναν ικανοποιητικο βαθμο.Αυτο βεβαια ισχυει στους καθηγητες που γνωριζουν πως εχει η κατασταση στην τριτη λυκειου και δειχνουν κατανοηση τωρα αν πεσεις σε κανενα κομπλεξικο...... καλο κουραγιο και γερα νευρα.............:(


αυτο ακριβως πιστευω και εγω!
σεβομουν πολυ τους καθηγητες μου γιατι εδειχναν μεγαλη κατανοηση ,εννοειται οτι στα κατευθυνσης προσπαθουσα οσο πιο πολυ μπορουσα!
ειμαρμενη!:
προσωπικα δεν μου εφταναν οι ωρες για τα μαθηματα γενικης,και αυτο διοτι μενω σε χωριο οποτε ετρωγα πολλες ωρες στο πηγαινε -ελα στα φροντηστηρια και στο σχολειο,βεβαια ποτε δεν επικαλεστικα αυτο το γεγονος ως δικαιολογια στους καθηγητες μου,θα κατανοουσα πληρως εαν μου εβαζαν και χαμηλοτερους βαθμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ριλάξ ριλάξ ριλάξ,τέικ ιτ ίιιιιιιιιζυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marcos2177

Νεοφερμένος

Ο Marcos2177 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Eμάς πάντως μας στρώσανε κανονικά στο τμήμα μας.Ενώ σε όλα τα άλλα ήταν με καλούς βαθμούς εγώ έχω απολυτήριο με 16.5 ενώ βλυκείου είχα 18.Ειδικά στην έκθεση(που μας είχε και κείμενα) κάναμε ότι βλακεία μπορείτε να φανταστείτε και μας έστρωσε.Είχαμε παιδιά που τους έβαλε 10 πρώτο τετράμηνο και ήταν καλοί μαθητές(βγαλανε 16000),αλλά τους έριξε πολύ η άτιμη.

γυναίκες :-PP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top