Mαθηματικό Ιωαννίνων

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
πέρασα στο Μαθηματικό Ιωαννίνων..το αναμενόμενο! έχω κανέναν συμφοιτητή από εδώ..? και να σας ρωτήσω κάτι άλλο..τι θα μας κάνουν την 1η μέρα..? τι πρέπει να έχω μαζί μου εγώ..? στο site της σχολής δεν έχει βγάλει ακόμα τίποτα, ίσως είναι και νωρίς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos91

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μαριλενάκι και εγώ εκεί πέρασα άντε καλή αρχή να έχουμε....
για να μαζευόμαστε πολλοί!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
γεια σου τάσο! :) ξέρεις τίποτα άλλο..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos91

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τίποτα άλλο όσο αναφορά τη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
τίποτα άλλο όσο αναφορά τη σχολή?


ναι θα με βοηθούσε πολύ.. κυρίως το τι γίνεται την πρώτη μέρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos91

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι θα με βοηθούσε πολύ.. κυρίως το τι γίνεται την πρώτη μέρα..:P
Κοίταξε από ότι άκουσα κάνουμε όλοι μαζί ένα κύκλο και ρίχνουμε έναν τσάμικο....

Υ.Γ μιλώντας σοβαρά πραγματικά δεν έχω ιδέα τι κάνουμε πρώτη μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Κοίταξε από ότι άκουσα κάνουμε όλοι μαζί ένα κύκλο και ρίχνουμε έναν τσάμικο....

Υ.Γ μιλώντας σοβαρά πραγματικά δεν έχω ιδέα τι κάνουμε πρώτη μέρα

χαχαχα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Κοίταξε από ότι άκουσα κάνουμε όλοι μαζί ένα κύκλο και ρίχνουμε έναν τσάμικο....

Υ.Γ μιλώντας σοβαρά πραγματικά δεν έχω ιδέα τι κάνουμε πρώτη μέρα


:P...μπα! μάλλον χορεύουμε το χορό του Ζαλόγγου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεία σας μελλοντικοί συμφοιτητές και εγώ πέρασα μαθηματικό (την σχολή που ήθελα) στην πόλη με την καλύτερη (τουλάχιστον μία απο τις καλύτερες) φοιτητική ζωή...απότι μου παν 2 παιδία απο Πρέβεζα που είναι μεγαλύτεροι,το μαθηματικό στα Γιάννενα είναι από τις πιό οργανωμένες σχολές,είναι μια χάρα θα το διαπιστώσουμε σε λίγο καιρό don't worry,πάντως όπως ήδη γνωρίζετε είναι δύσκολη σχόλη και δυστηχώς (απότι μου παν και οι μεγαλύτεροι) θέλει από την αρχή μία επαφή κτλ..αυτά,
τα λέμε από κοντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αχχ τι καλα αραγε θα μπω και εγω μαθηματικο η πατρα η κρατη η σαμο η ιωαννινα?θελω και εγω σασ ζηλευω...!!!!αν και μαθηματικα κατεθυνση φετοσ δεν με βλεπω και για μεγαλη βαθμολογια παννελαδικεσ αλλα τεσπα!!
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
αχχ τι καλα αραγε θα μπω και εγω μαθηματικο η πατρα η κρατη η σαμο η ιωαννινα?θελω και εγω σασ ζηλευω...!!!!αν και μαθηματικα κατεθυνση φετοσ δεν με βλεπω και για μεγαλη βαθμολογια παννελαδικεσ αλλα τεσπα!!
:'(


εύκολα μπαίνεις πάντως, αυτό έχω να πω.. άντε καλή τύχη.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
για μενα ποθ δεν ειμαι καλη στην εκθεση και ματηιματικα κατευτ ασ πουμε εκτηεση ενα 11-12 το πολυ και μαθηματικα κατι αναλογο..ισωσ και ποιο κατω αλλα τα αλλα μια χαρα!!τι προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
για μενα ποθ δεν ειμαι καλη στην εκθεση και ματηιματικα κατευτ ασ πουμε εκτηεση ενα 11-12 το πολυ και μαθηματικα κατι αναλογο..ισωσ και ποιο κατω αλλα τα αλλα μια χαρα!!τι προτεινετε?


με λίγη προσπάθεια μπαίνεις κι εσύ.. και μη βάζεις από τώρα όριο στο βαθμό (11-12 το πολύ..!!) γιατί ποτέ δεν ξέρεις....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marionikos

Νεοφερμένος

Ο marionikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:no1:Πέρασα κι εγώ Μαθηματικό Ιωαννίνων.'Ακουσα ότι είναι ζόρικα τα πράγματα.Αν κάποιος ξέρει για καθηγητές,για ποια προαιρετικά μαθήματα αξίζει να δηλωθούν και ότι άλλο σχετικό είναι καλοδεχούμενο.
ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
:no1:Πέρασα κι εγώ Μαθηματικό Ιωαννίνων.'Ακουσα ότι είναι ζόρικα τα πράγματα.Αν κάποιος ξέρει για καθηγητές,για ποια προαιρετικά μαθήματα αξίζει να δηλωθούν και ότι άλλο σχετικό είναι καλοδεχούμενο.
ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.


καλες σπουδές....!!!!!! κι εγώ παιδιά θα ήθελα αρκετές πληροφορίες, αλλά ακόμη τίποτα ιδιαίτερο. κι εγώ το μόνο που άκουσα είναι ότι είναι παλούκι!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλές σπουδές συνάδελφοι χαχα,απο την επικοινωνία που χα με παιδία που είναι σε μεγαλύτερηα έτη,κατάλαβα αυτό που μου λένε ολοι,οτι ειναι δυσκολη σχολη και (δυστηχώς) θελει απο την αρχη παρακολουθηση κτλ...επισης το μαθηματικο ιωαννινων ειναι μια απο (αν οχι η πιο) τις πιο οργανωμενες σχολες σε ολους τους τομεις(π.χ. το προγραμμα για τν εξεταστικη θα το μαθουμε απο την αρχη του 6μηνου ξερω γω σε αντιθεση με αλλες σχολες που καθυστερουν σε μεγαλο βαθμο) αυτα,τα λεμε απο κοντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σασ συμφοιτητές μου.Βασικά εγώ έχω πολύ άγχος μόνο και μόνο επειδή δεν ξέρω κανέναν στην πόλη.Κανένα παιδί από Θεσσαλονίκη άραγε υπάρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

otinane40090

Νεοφερμένος

Ο otinane40090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω ειμαι 2 χρονια ηδη και παω για το 3ο φετος φοιτητης στο μαθηματικο ιωαννινων.

Μπορω να πω οτι ειναι μια αρκετα δυσκολη σχολη.Ομως δεν πρεπει να φοβαστε.Το ολο θεμα ειναι η καθημερινη παρακολουθηση και διαβασμα.
Απο την οση εμπειρια απεκτησα 2 χρονια τωρα δεν πρεπει να αφηνεις τα μαθηματα να περνανε χωρις να τα παρακολουθεις.

Η φοιτητικη ζωη ειναι πολυ καλη οντως :P

Αν θελετε ριξτε και μια ματια στο mathcom.gr το οποιο site-φορουμ για τα μαθηματικα κυριως και εχει ξεχωριστο μερος για τους φοιτητες στο μαθηματικο Ιωαννινων.Θα σας φανει αρκετα χρησιμο.Μην διστασετε να ρωτησετε εκει για οτι χρειαστει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά, πότε αρχίζουν τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top