Αθλητές με προσαύξηση 10%

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ο καιρός για την υποβολή των αιτήσεων πλησιάζει... Ποια σχολή είναι η πρώτη σας επιλογή? :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω ενα φιλο, που θα υποβαλλει αιτηση για το παιδαγωγικο, αλλα αν περασει σε μικρη πολη, μπορει να μεινει στη σχολη που ηδη περασε!! Εσυ για που πας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ο αδερφός μου θέλει μηχανικούς Η/Υ Πάτρας :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
η ξαδερφη μου για ιατρικη αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά τα αποτελέσματα βγήκαν!! Είναι διαθέσιμα στην σελιδα του υπουργείου!!Συγχαρητήρια και μπραβο σε όλους!!Είστε πραγματικά αξιοι θαυμασμού γιατί καταφέρατε και συνδυάσατε το διάβασμα με τις προπονήσεις κλπ.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Παιδιά τα αποτελέσματα βγήκαν!! Είναι διαθέσιμα στην σελιδα του υπουργείου!!Συγχαρητήρια και μπραβο σε όλους!!Είστε πραγματικά αξιοι θαυμασμού γιατί καταφέρατε και συνδυάσατε το διάβασμα με τις προπονήσεις κλπ.!

καλα μην τρελενεσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
νταξει δεν τρελενομαι...απλα περιμεναμε πολυ για τα αποτελεσματα και ευτυχως περασε...και ελπιζω και εσυ να περασεις εκει που θες χωρις να τρελαθεις.......γιατι φετος εχεις ζορια.........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
νταξει δεν τρελενομαι...απλα περιμεναμε πολυ για τα αποτελεσματα και ευτυχως περασε...και ελπιζω και εσυ να περασεις εκει που θες χωρις να τρελαθεις.......γιατι φετος εχεις ζορια.........................

μακαρι..χαλαρα παντως αξιζει αλλα οχι και να τρελαθουμε εξαλου εξετασεις ειναι διαβαζεις και γραφεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Τί πρέπει να κάνει κανείς για να έχει αυτή την προσαύξηση?
Εγώ παίζω σε μία ομάδα, αλλά τί <<προσόντα>> πρέπει να έχω για να έχω την αύξηση?
Τί χαρτια πρέπει να έχω, ας πούμε να παίζχω αγώνες 2 χρόνια???Τί ακριβώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renaa

Νεοφερμένος

Η Renaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τί πρέπει να κάνει κανείς για να έχει αυτή την προσαύξηση?
Εγώ παίζω σε μία ομάδα, αλλά τί <<προσόντα>> πρέπει να έχω για να έχω την αύξηση?
Τί χαρτια πρέπει να έχω, ας πούμε να παίζχω αγώνες 2 χρόνια???Τί ακριβώς?

Πρέπει να έχεις πετύχει κάποια από τις παρακάτω διακρίσεις:

(1) 7η - 8η θέση σε Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
(2) 1η - 3η θέση σε μεσογειακούς αγώνες
(3) 1η - 3η θέση σε Βαλκανικούς αγώνες
(4) 1η - 3η θέση σε Πανελλήνιο πρωτάθλημα
(5) 1η - 3η θέση σε Πανελλήνιους σχολικούς αγώνες
(6) 1η - 6η θέση σε Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων - κορασίδων
(7) 1η - 6η θέση σε Πανευρωπαϊκά πρωταθλήματα παίδων - κορασίδων
(8) 1η θέση σε Πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων - κορασίδων σε άθλημα ή αγώνισμα που καλλιεργείται από τις Ομοσπονδίες
(9) Κατάρριψη ή ισοφάριση πανελλήνιας επίδοσης ανδρών - γυναικών.

Καταθέτεις μηχανογραφικό κανονικά και αφού ανακοινωθούν οι βάσεις και εντός της προθεσμίας που ανακοινώνει το υπουργείο υποβάλλεις την αίτησή σου μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Μέσα Οκτωβρίου ανακοινώνονται οι βάσεις των αθλητών.Δηλαδή οι αθλητές συναγωνίζονται μεταξύ τους για την εισαγωγή στις σχολές εφόσον δεν έχουν πετύχει στην πρώτη τους προτίμηση. Τα ποσοστά θέσεων είναι 30% επιπλέον του αριθμού εισακτέων για τμήματα φυσικής αγωγής και αθλητισμού και 1% για τα υπόλοιπα τμήματα των παν/μίων και Τ.Ε.Ι.(εκτός από στρατιωτικές και αστυνομικές σχολές)
Για περισσότερες πληροφορίες ρίξε μια ματιά στην εγκύκλιο αθλητών https://www.ypepth.gr/el_ec_category10485.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι μερικοί που συμμετείχαν έστω και σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου ως αλλαγή πήραν την προσαύξηση και ας συμμετείχαν λίγο:P Ή ότι μπήκαν στις ομάδες στο τέλος (με το αζημείωτο) για τον ίδιο λόγο:P
Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις πετύχει κάποια από τις παρακάτω διακρίσεις:

(1) 7η - 8η θέση σε Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
(2) 1η - 3η θέση σε μεσογειακούς αγώνες
(3) 1η - 3η θέση σε Βαλκανικούς αγώνες
(4) 1η - 3η θέση σε Πανελλήνιο πρωτάθλημα
(5) 1η - 3η θέση σε Πανελλήνιους σχολικούς αγώνες
(6) 1η - 6η θέση σε Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων - κορασίδων
(7) 1η - 6η θέση σε Πανευρωπαϊκά πρωταθλήματα παίδων - κορασίδων
(8) 1η θέση σε Πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων - κορασίδων σε άθλημα ή αγώνισμα που καλλιεργείται από τις Ομοσπονδίες
(9) Κατάρριψη ή ισοφάριση πανελλήνιας επίδοσης ανδρών - γυναικών.

Καταθέτεις μηχανογραφικό κανονικά και αφού ανακοινωθούν οι βάσεις και εντός της προθεσμίας που ανακοινώνει το υπουργείο υποβάλλεις την αίτησή σου μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Μέσα Οκτωβρίου ανακοινώνονται οι βάσεις των αθλητών.Δηλαδή οι αθλητές συναγωνίζονται μεταξύ τους για την εισαγωγή στις σχολές εφόσον δεν έχουν πετύχει στην πρώτη τους προτίμηση. Τα ποσοστά θέσεων είναι 30% επιπλέον του αριθμού εισακτέων για τμήματα φυσικής αγωγής και αθλητισμού και 1% για τα υπόλοιπα τμήματα των παν/μίων και Τ.Ε.Ι.(εκτός από στρατιωτικές και αστυνομικές σχολές)
Για περισσότερες πληροφορίες ρίξε μια ματιά στην εγκύκλιο αθλητών https://www.ypepth.gr/el_ec_category10485.htm

Σε ευχαριστώ πολυ!!!


Αρχική Δημοσίευση από iliaso:
Έχω ακούσει ότι μερικοί που συμμετείχαν έστω και σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου ως αλλαγή πήραν την προσαύξηση και ας συμμετείχαν λίγο:P Ή ότι μπήκαν στις ομάδες στο τέλος (με το αζημείωτο) για τον ίδιο λόγο:P Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;

Δεν νομίζω:P Αν ήταν έτσι τότε όλοι θα περνούσαμε με 10%:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι μερικοί που συμμετείχαν έστω και σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου ως αλλαγή πήραν την προσαύξηση και ας συμμετείχαν λίγο:P Ή ότι μπήκαν στις ομάδες στο τέλος (με το αζημείωτο) για τον ίδιο λόγο:P
Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;

Ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Και ύστερα με λένε γραφικό που λέω για τις προσαυξήσεις...
Μισώ λεπτό, γιατί θα με τρελάνεται.
Θα πάρει προσαύξηση αυτός που πήρε 1η - 6η θέση σε Πανευρωπαϊκά πρωταθλήματα παίδων - κορασίδων και την ίδια προσαύξηση αυτός που έπαιξε σε έναν καθημερινό αγώνα πρωταθλήματος, ας πούμε???

Δλδ μπορεί να πάρω και εγώ που κατεβαίνω σε αγώνες μπάσκετ με ομάδα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aν πάρεις κάτι από τα παραπάνω ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
1η - 3η θέση σε Πανελλήνιους σχολικούς αγώνες

Οποιαδήποτε σχολική χρονιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι. Πανελλήνιο όμως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ναι. Πανελλήνιο όμως:)
ναι το πρόσεξα, το συγκεκριμένο το ρωτάω για έναν γνωστό μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top