Φοιτητική ζωή στην Κοζάνη

dionhshs

Νεοφερμένος

Ο dionhshs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
να σε ρωτήσω τα περισσότερα μπαράκια και καφετεριες που συχνάζουν φοιτητές που είναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
na se rwthsw ta perisotera barakia kai kafeteries pou suxnazoun foitites pou einai ?

στο κεντρο αν εχει παει κοζανη εκει που ειναι το ρολοι μολις το περασης κινουμενος προς public οποιο στενο ναστριψης αριστερα θα βγεις τα καφε-μπαρακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dionhshs

Νεοφερμένος

Ο dionhshs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δεν έχω πάει αλλα ρωτάω για να ξέρω γτ ψάχνω για σπίτι και θέλω να είναι κοντά στο κέντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
dn exw paei alla rwtaw gia na 3erw gt psaxnw gia spiti kai 8elw na einai koda sto kedro

και εγω κεντρο εμενα τωρα ξενοικιασα αν θες σε λεω που ειναι περιπου το σπιτι να το δεις ο γειτονας ειναι και συμφοιτητη σου(αν δεν νοικιαστικε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dionhshs

Νεοφερμένος

Ο dionhshs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για πες μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bill tzimos

Νεοφερμένος

Ο bill tzimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ είμαι από κοζάνη...και μένω κιόλας εκεί..Καλή πόλη δεν είναι βέβαια Θεσσαλονικη ή Αθήνα αλλά φοιτική ζωή θα έχεις.Εδώ η νυχτερινή ζωη είναι μια χαρά...

Καλή αρχή και καλή σταδιοδρομία!!!:D

Τώρα όμως λόγω κρίσης έχουν αλλάξει λιγάκι τα πράγματα...

Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την εισαγωγή σας. Θα διαφωνίσω με τον KostasTheGreek. Έχει διάφορες επιλογές η πόλη της Κοζάνης. Σίγουρα δεν είναι Θεσσαλονική αλλά πιστεύω πως θα περάσετε καλά όπως και εγώ στο πρώτο μου έτος. Για οποιαδηπότε πληροφορία ρώτηστε με.
Στα ΤΕΙ περάσετε ή στα πολυτεχνικά τμήματα?

τμήμα Βιομηχανικού Σχεδιασμού και Μηχανολόγων Μηχανικών στο τει πέρασα! έτος εισαγωγής: 2013.

Η Κοζάνη είναι τέλεια...Εχει τα πάντα κ είναι όλα κοντά...!!!

σχετικά ναι... τα έχει κοντά σε απόσταση! οι αποστάσεις είναι συνήθως μικρές...

Καλά και γω Κοζάνη μένω και δεν μπορώ να πω δεν έχει ζωή.Προς Θεού δηλαδή.ΟΚ δεν ειναι και οτι και η Θεσσαλονίκη πήχτρα αλλα σε λογικα πλαισια ειναι μια εξαιρετικη πολη για να περάσεις τη φοιτητική σου ζωή.Και την καφετέρια την έχει και το κλαμπάκι της το χει και το κινηματογράφο της το χει και αθλητικες δραστηριοτητες εχει και που και που το φημισμενο ΔΗΠΕΘΕ Κοζανης ανεβάζει εξαιρετικές παραστάσεις.Αποκρία στη Κοζανη είναι ότι καλύτερο όπως και τα Χριστούγεννα.Γενικα καλύπτει όλους τους τύπους χαρακτήρων!;)

Πού είναι το ΔΗΠΕΘΕ στην Κοζάνη; μέσα ή έξω από την πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theodhoris

Νεοφερμένος

Ο theodhoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
θελω να ρωτησω για τι αν υπαρχει φοιτητικη ζωη στην κοζανη γιατι λογικα περασα (1.632 μορια απο επαλ) :D στο τμημα μηχανολογιας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά η κατάστασή είναι σχεδόν άθλια! Τη ζωή εδώ και 18 χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ε μια μικρη επαρχιακη πολη ειναι.Ενας γνωστος μου απο το λυκειο ειχε περασει εκει επανω μου ειχε πει οτι εχει καποιες ποιοτητικες επιλογες για διασκεδαση. Σιγουρα ομως δεν σιγκρινεται με την φοιτητικη ζωη σε αλλες πολεις οπως πχ λαρισα ή ιωαννινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά η κατάστασή είναι σχεδόν άθλια! Τη ζωή εδώ και 18 χρόνια!

Όταν λες άθλια; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Γενικά ούτε εγώ θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν η σχολή δεν είναι το όνειρο ζωής σου και έχεις και άλλες επιλογές καλύτερα να πας κάπου αλλού. Η κοζάνη δεν είναι άσχημη γενικά αλλά δεν νομίζω πως είναι καλή σαν φοιτητούπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αναλογα τι ζητας αν θες τρελες μπαροτσαρκες δεν ειναι για σενα αν ζητας διασκεδασει που βασιζεται στη οαρεα ( μαζεμα σπιτι μπυρες κτλ) ορεινη ποδιλασια πεζοπορια κτλ εδω εισαι .ενα απο τα θετικα ειναι τα χαμηλα ενοικια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodhoris

Νεοφερμένος

Ο theodhoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
νταξει δεν ειμαι και τυπος που ειμαι καθε μερα στα μπαρακια και στης καφετεριες..αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχει και καμια ωραια κοπελιτσα :P μην βλεπω μονο αγορια και κοψω φλεβες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Κοπελες ειναι σαν τον ηλιο στην κοζανη ολοι ξερουν οτι υπαρχει αλλα σπανια των βλεπουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodhoris

Νεοφερμένος

Ο theodhoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κοπελες ειναι σαν τον ηλιο στην κοζανη ολοι ξερουν οτι υπαρχει αλλα σπανια των βλεπουν[/QUO

χαχαχα...στην καβαλα τι γινεται ? περναω και εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όταν λες άθλια; :hmm:

Εννοώ ότι έχει 5-7 καφετέριες και 2-3 κλαμ! Από μαγαζιά με ρούχα σχεδόν δεν παίζει τίποτα! για ένα εξάμηνο καλά είναι αλλά για 4 χρόνια πραγματικά βαριέσαι τη ζωή σου! Βέβαια υπάρχουν άτομα που γουστάρουν πολύ επαρχιακές πόλεις και τους αρέσει η όλη φάση! πάντως δεν συγκρίνεται με Γιάννενα, Πάτρα, αλεξανδροπολη, Ηράκλειο, Χανιά, ΒόλΟ! Αα και οι καφετέριες είναι όλες στο ίδιο στενό! Οπότε καταλαβαίνεις ότι είναι σαν να πας στο ίδιο μέρος συνέχεια για καφέ αφού άλλαζε μόνο το όνομα του μαγαζιού και τίποτα άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Κοπελες ειναι σαν τον ηλιο στην κοζανη ολοι ξερουν οτι υπαρχει αλλα σπανια των βλεπουν[/QUO

χαχαχα...στην καβαλα τι γινεται ? περναω και εκει

Ενα πραγμα θα σε πω απο την στιγμη που εχεις θαλασσα εισαι κυριλε .βλεπεις και ηλιο ποιο πολλες φορες τον χρονο αλλα απο κοπελες που σε ενδιαφερει δεν νομιζω να εχει πολλες διαφορες .αλλα σαν περιοχες η καβαλα ειναι πολυ ποιο ωραια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodhoris

Νεοφερμένος

Ο theodhoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ενα πραγμα θα σε πω απο την στιγμη που εχεις θαλασσα εισαι κυριλε .βλεπεις και ηλιο ποιο πολλες φορες τον χρονο αλλα απο κοπελες που σε ενδιαφερει δεν νομιζω να εχει πολλες διαφορες .αλλα σαν περιοχες η καβαλα ειναι πολυ ποιο ωραια .

ε νταξει μαλλον για κοζανη το βλεπω λογω εστιας και το οτι ειναι και πιο κοντα με θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Και στην καβαλα εχει εστιες .παντως αν μπορεις να νοικιασεις εχει χαμηλα ενοικια καλητερα μεινε κεντρο παρα στα κοιλα ( με πασα επιφυλαξει νομιζω εχει μονο στα κοιλα εστιες).κοιτα γενικα αν βρεις καλη παρεα θα περασεις καλα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodhoris

Νεοφερμένος

Ο theodhoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και στην καβαλα εχει εστιες .παντως αν μπορεις να νοικιασεις εχει χαμηλα ενοικια καλητερα μεινε κεντρο παρα στα κοιλα ( με πασα επιφυλαξει νομιζω εχει μονο στα κοιλα εστιες).κοιτα γενικα αν βρεις καλη παρεα θα περασεις καλα .

εχει και κοντα στο κεντρο εστιες,(με αυτην την οικονομια φιλε δεν ειμαι ουτε για χαμηλα ενοικια):/

εχει και κοντα στο κεντρο εστιες,(με αυτην την οικονομια φιλε δεν ειμαι ουτε για χαμηλα ενοικια):/

ξες τιποτα τι γινεται με τις εστιες στιν καβαλα αν ειναι καλες και τετια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top