Κτηνιατρική ΑΠΘ

mara2504

Νεοφερμένος

Η mara2504 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Θα δωσω κατατακτήριες τον Δεκεμβρη για το τμήμα και αναρωτιόμουν αν γνωρίζει κανεις τι θέματα πεφτουν περιπου και πόσο δυσκολα είναι? καθώς το πήρα αποφαση τελευταια στιγμή και θα διαβάσω ουσιαστικά μόνο 3 μήνες!! Επίσης πόσο εύκολο είναι να τελειώσει καποιος την σχολή δουλεύοντας ταυτόχρονα? Οποιαδήποτε πληροφορία και συμβουλή σχετικά με την σχολή δεκτή ..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πώς σας φάνηκε η πρώτη μέρα στη σχολή?Εγώ ομολογώ οτι ψιλομπερδεύτηκα με όλες αυτες τις πληροφοριες που ειπώθηκαν:/:.Αλλά θα τα βρούμε πού θα πάει:P
Επίσης,μήπως ξέρετε τί πρέπει να κάνω για να γίνω μέλος της Ο.Π.Α.Ζ.?Με ενδιαφέρει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πώς σας φάνηκε η πρώτη μέρα στη σχολή?Εγώ ομολογώ οτι ψιλομπερδεύτηκα με όλες αυτες τις πληροφοριες που ειπώθηκαν:/:.Αλλά θα τα βρούμε πού θα πάει:P
Επίσης,μήπως ξέρετε τί πρέπει να κάνω για να γίνω μέλος της Ο.Π.Α.Ζ.?Με ενδιαφέρει πολύ!

Η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκαν λίγο αλλά που θα πάει.

Για τον ΟΠΑΖ δεν βρήκα κάτι αλλά στείλε ένα email εδώ: wildlifevetauth@gmail.com
Και αν είναι πες μου τι σε είπαν γτ ενδιαφέρομαι και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκαν λίγο αλλά που θα πάει.

Για τον ΟΠΑΖ δεν βρήκα κάτι αλλά στείλε ένα email εδώ: wildlifevetauth@gmail.com
Και αν είναι πες μου τι σε είπαν γτ ενδιαφέρομαι και εγώ.

ok:DΕυχαριστώ πολύ και θα σε ενημερώσω έγκαιρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara2504

Νεοφερμένος

Η mara2504 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια μπορειτε να μου πειτε περιπου τι σας ειπαν στην ενημέρωση? Για να ξερω τι με περιμένει περίπου αν περάσω τελικά...Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κυρίως διαδικαστικά θέματα.

Το κυριότερο που μας είπαν είναι ότι έχουν κανονίσει έτσι το πρόγραμμα ώστε κάθε βδομάδα να παρακολουθούμε το πολύ 3 απο τα μαθήματα μαζί με τα εργαστήριά τους. Ακόμη μας είπαν ότι εισάγουν την μέθοδο "Διαρκείς εξέτασης" όπου ένας φοιτητής θα έχει την δυνατότητα να εξετάζεται στο 50% τις ύλης στα μέσα του εξαμήνου και το άλλο 50% στην εξεταστική. Έτσι ο βαθμός θα βγαίνει απο τον συμψηφισμό των δύο βαθμών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδια μπορειτε να μου πειτε περιπου τι σας ειπαν στην ενημέρωση? Για να ξερω τι με περιμένει περίπου αν περάσω τελικά...Ευχαριστώ!

+ το οτι ο κάθε φοιτητής μαζεύει τις λεγόμενες ''πιστωτικές μονάδες'',που είναι οι ώρες θεωριας επι 3+οι κλινικες ώρες+οι ώρες ασκήσεων δια 25(:eek:)και θα πρέπει συνολικά να μαζέψουμε 300 π.μ.Εγώ,θέλω να ρωτήσω τί παίζει με το επιλεγόμενο μάθημα...πότε το επιλέγουμε?,πώς?,υπάρχει λίστα?,δίνουμε εξετάσεις σε αυτό?...:/:πολύ ''χύμα'' είναι τα πράγματα εδώ(λαχταρώ την τάξη και οργάνωση του σχολείου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara2504

Νεοφερμένος

Η mara2504 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καταλαβα...Γενικα ειναι λιγο περιεργο το συστημα τους με τα μαθηματα και τις εξετασεις απο οτι εχω καταλαβει! Καλη αρχη παντως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
+ το οτι ο κάθε φοιτητής μαζεύει τις λεγόμενες ''πιστωτικές μονάδες'',που είναι οι ώρες θεωριας επι 3+οι κλινικες ώρες+οι ώρες ασκήσεων δια 25(:eek:)και θα πρέπει συνολικά να μαζέψουμε 300 π.μ.Εγώ,θέλω να ρωτήσω τί παίζει με το επιλεγόμενο μάθημα...πότε το επιλέγουμε?,πώς?,υπάρχει λίστα?,δίνουμε εξετάσεις σε αυτό?...:/:πολύ ''χύμα'' είναι τα πράγματα εδώ(λαχταρώ την τάξη και οργάνωση του σχολείου:P)

Πιστωτικές μονάδες νομίζω υπάρχουν σε όλα τα τμήματα απλώς το καθένα έχει διαφορετικό όριο για να πάρεις δίπλωμα.

Επιλεγόμενο έχουμε 2ο με 10ο εξάμηνο οπότε απο τον Φεβρουάριο θα το δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πιστωτικές μονάδες νομίζω υπάρχουν σε όλα τα τμήματα απλώς το καθένα έχει διαφορετικό όριο για να πάρεις δίπλωμα.

Επιλεγόμενο έχουμε 2ο με 10ο εξάμηνο οπότε απο τον Φεβρουάριο θα το δούμε.

Φίλε,Ιορδάνη,ξέρω οτι γίνομαι πρήχτης(:redface:),αλλά ξέρεις μήπως αν όντως η Βιοστατιστική απο Δευτέρα πάει Τρίτη στη 1?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Φίλε,Ιορδάνη,ξέρω οτι γίνομαι πρήχτης(:redface:),αλλά ξέρεις μήπως αν όντως η Βιοστατιστική απο Δευτέρα πάει Τρίτη στη 1?:hmm:

ΟΚ το βρήκα!Όντως ισχύει και μεταφερεται για Τρίτη στη 1 και Πέμπτη(δες ιστοσελίδα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Την Δευτέρα έχουμε μονο Χημεία,σωστά?(13:00)Γιατί κάποιοι θεωρούν οτι δεν έχουμε μάθημα:eek:.Ας μας διαφωτήσει κάποιος...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ναι Χημεία έχουμε. Αλλά και να μην είχαμε και πάλι καλό είναι να πας απο την σχολή να γνωρίσεις κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ναι Χημεία έχουμε. Αλλά και να μην είχαμε και πάλι καλό είναι να πας απο την σχολή να γνωρίσεις κόσμο.

Ναι όντως!Εσύ τι ώρα δηλαδή θα πάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν ξέρω μπορεί κατα της 12 μπορεί και νωρίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Προς τους πρωτοετής:ρε παδιά...τις σημειώσεις της χημείας πώς και πότε θα τις πάρουμε?Γιατί εγώ προσπάθησα να τα διαβάσω σήμερα απο το internet(βικιπαίδεια)αλλά μάλλον δεν τα κατέχω ακόμη:((αναφέρομαι στις νέες έννοιες γιατί τα περισσότερα,ΕΥΤΥΧΩΣ ήταν παλιά:P)JKaradakov έστειλα e-mail για την ΟΠΑΖ αλλά ακόμη ούτε φωνή,ούτε ακρόαση:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
*πρωτοετΕΙς:eek: (...ήταν και η πρώτη μέρα στη σχολή:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Jim_dontcare

Νεοφερμένος

Ο Jim_dontcare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας .. και εγω με την σειρα μου θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με τα μορια .. οσοι εχετε δωσει ή οσοι προετοιμαζεστε για αυτη την σχολη , τι συμβουλες θα δινατε σε μαθητες πρωτης λυκειου για να κατασφερουν τον στοχο τους , την κτηνιατρικη δηλαδη ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι θες να μάθεις σχετικά με τα μόρια; Ποια είναι η βάση της σχολής ή πού θα κυμανθούν φέτος (και καλά :P) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top