Κτηνιατρική ΑΠΘ

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
επειδη ο αδερφος μου σπουδαζει στην κτ απθ μπορω να σας πω οτι προκειται γαι τη δυσκολοτερη σχολη του απθ και ολης της ελλαδας . με μεσο χρονικο οριο αποφοιτησης τα 8 χρονια. ελπιζω να την εχετε επιλεξει συνειδητα γιατι αλλιως δεν προκειται να τελειωσετε :no1::no1:ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα ετσι ειναι. 1)να ξερετε οτι ειναι η μοναδικη σχολη που εχει προαπαιτουμενα μαθηματα δηλ αν δεν τα περασετε μεχρι το 3 ετος τη ν βαψατε γιατι δεν μπορειτε να παρακολουθησετε κανενα εργαστηριο απο το 4 ετος και να το εξεταστειτε φυσικα. ξερω παιδι που δεν τα περασε και πηγε φανταρος.2)εχει τακτικες επισκεψεις σε μεγαλους σταβλους (αγελαδες προβατα αλογα κ.α ) απο το πρωι τι ωραιες μυρωδιες:P:P.3)πτυχιο με μεγαλο βαθμο πολυ δυσκολο σιγουρα η καρδιτα ειναι πιο ευκολη αν και εκει αρχισαν να το ζοριζουν το πραγμα . αν τα περασετε ολα αυτα τοτε οι προπτικες ειναι πολυ καλες . ενα pet-shop στο κολονακι και πλουτησατε. μπορειτε να πατε στον ελγα ως ελεγκτες τροφιμων κ. αλλα με πολυ καλο μισθο. δεν εχει κορεσμο το επαγγελμα δεν υπαρχει ανεργος κτηνιατρος :jumpy::jumpy:3 ειναι οι κατευθυνσεις που μπορειτε να ακολουθησετε 1)τροφιμα 2)μικρα ζωα 3)μεγαλα ζωα πχ αλογα αγελαδες που εχουν πολλα λεφτα . ξερετε ποσο εχει ενα αλογο του ιπποδρομου:jumpy::jumpy:και παλι συγχαρητηρια σε οσους περασατε. να ξερετε οτι οι γνωσεις σας θα ξεπερνανε κατα πολυ αυτες των γιατρων.

μία επισήμανση: πλέον στην κτηνιατρική α.π.θ. δεν επιλέγουμε κατευθύνσεις,αυτό ίσχυε στο παλαιό πρόγραμμα σπουδών

πάντως σ'ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
επειδη ο αδερφος μου σπουδαζει στην κτ απθ μπορω να σας πω οτι προκειται γαι τη δυσκολοτερη σχολη του απθ και ολης της ελλαδας . με μεσο χρονικο οριο αποφοιτησης τα 8 χρονια. ελπιζω να την εχετε επιλεξει συνειδητα γιατι αλλιως δεν προκειται να τελειωσετε :no1::no1:ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα ετσι ειναι. 1)να ξερετε οτι ειναι η μοναδικη σχολη που εχει προαπαιτουμενα μαθηματα δηλ αν δεν τα περασετε μεχρι το 3 ετος τη ν βαψατε γιατι δεν μπορειτε να παρακολουθησετε κανενα εργαστηριο απο το 4 ετος και να το εξεταστειτε φυσικα. ξερω παιδι που δεν τα περασε και πηγε φανταρος.2)εχει τακτικες επισκεψεις σε μεγαλους σταβλους (αγελαδες προβατα αλογα κ.α ) απο το πρωι τι ωραιες μυρωδιες:P:P.3)πτυχιο με μεγαλο βαθμο πολυ δυσκολο σιγουρα η καρδιτα ειναι πιο ευκολη αν και εκει αρχισαν να το ζοριζουν το πραγμα . αν τα περασετε ολα αυτα τοτε οι προπτικες ειναι πολυ καλες . ενα pet-shop στο κολονακι και πλουτησατε. μπορειτε να πατε στον ελγα ως ελεγκτες τροφιμων κ. αλλα με πολυ καλο μισθο. δεν εχει κορεσμο το επαγγελμα δεν υπαρχει ανεργος κτηνιατρος :jumpy::jumpy:3 ειναι οι κατευθυνσεις που μπορειτε να ακολουθησετε 1)τροφιμα 2)μικρα ζωα 3)μεγαλα ζωα πχ αλογα αγελαδες που εχουν πολλα λεφτα . ξερετε ποσο εχει ενα αλογο του ιπποδρομου:jumpy::jumpy:και παλι συγχαρητηρια σε οσους περασατε. να ξερετε οτι οι γνωσεις σας θα ξεπερνανε κατα πολυ αυτες των γιατρων.

Ακόμα μία επισήμανση: Στον ΕΛΓΑ δεν δουλεύουν οι Κτηνίατροι (και Γεωπόνοι) ως "ελεγκτές τροφίμων"... αλλά συμβάλλουν στις αποζημιώσεις του πληγέντος από "θεομηνίες/αρρώστιες" φυτικού και ζωικού κεφαλαίου της χώρας. "Ελεγκτές τροφίμων" οι Κτηνίατροι (και οι Γεωπόνοι-Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων) είναι στον ΕΦΕΤ.

Και όντως οι Κτηνίατροι δεν είναι γενικώς "άνεργοι", γιατί τόσα χρόνια υπήρχε μία σχολή (αυτή στο ΑΠΘ) και καμιά 10αριά χρόνια άλλη μία στην Καρδίτσα... Και όταν "άνοιξε το μαγαζί" στην Καρδίτσα... μειώσανε ανάλογα τους νεοεισαχθέντες στο ΑΠΘ. Απλά μαθηματικά δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
επειδη ο αδερφος μου σπουδαζει στην κτ απθ μπορω να σας πω οτι προκειται γαι τη δυσκολοτερη σχολη του απθ και ολης της ελλαδας . με μεσο χρονικο οριο αποφοιτησης τα 8 χρονια. ελπιζω να την εχετε επιλεξει συνειδητα γιατι αλλιως δεν προκειται να τελειωσετε :no1::no1:ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα ετσι ειναι. 1)να ξερετε οτι ειναι η μοναδικη σχολη που εχει προαπαιτουμενα μαθηματα δηλ αν δεν τα περασετε μεχρι το 3 ετος τη ν βαψατε γιατι δεν μπορειτε να παρακολουθησετε κανενα εργαστηριο απο το 4 ετος και να το εξεταστειτε φυσικα. ξερω παιδι που δεν τα περασε και πηγε φανταρος.2)εχει τακτικες επισκεψεις σε μεγαλους σταβλους (αγελαδες προβατα αλογα κ.α ) απο το πρωι τι ωραιες μυρωδιες:P:P.3)πτυχιο με μεγαλο βαθμο πολυ δυσκολο σιγουρα η καρδιτα ειναι πιο ευκολη αν και εκει αρχισαν να το ζοριζουν το πραγμα . αν τα περασετε ολα αυτα τοτε οι προπτικες ειναι πολυ καλες . ενα pet-shop στο κολονακι και πλουτησατε. μπορειτε να πατε στον ελγα ως ελεγκτες τροφιμων κ. αλλα με πολυ καλο μισθο. δεν εχει κορεσμο το επαγγελμα δεν υπαρχει ανεργος κτηνιατρος :jumpy::jumpy:3 ειναι οι κατευθυνσεις που μπορειτε να ακολουθησετε 1)τροφιμα 2)μικρα ζωα 3)μεγαλα ζωα πχ αλογα αγελαδες που εχουν πολλα λεφτα . ξερετε ποσο εχει ενα αλογο του ιπποδρομου:jumpy::jumpy:και παλι συγχαρητηρια σε οσους περασατε. να ξερετε οτι οι γνωσεις σας θα ξεπερνανε κατα πολυ αυτες των γιατρων.

δεν ειναι η μοναδική σχολη με προαπαιτουμενα...και η ναυπηγων μηχανολογων μηχανικών στο μετσοβειο εχει. ισως ειναι και αλλες.
παντως ναι προκειται για δυσκολη σχολη, μια γνωστη μου μπαινει αισιως στον 9ο χρονο φετος.

καλη η κτηνιατρικη, αλλα το θεμα της...καθαριοτητας ειναι μεγαλο. οσες φορες εχω παει το σκυλο μου σε κτηνιατρο απορω πως μπορει και εργαζεται σε τετοιες συνθηκες...τι να την κανεις και την αποκατασταση που εχει αμα ειναι ετσι. προσωπικα δεν θα το αντεχα...πρεπει να σου αρεσει πολυ για να το ακολουθησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ακόμα μία επισήμανση: Στον ΕΛΓΑ δεν δουλεύουν οι Κτηνίατροι (και Γεωπόνοι) ως "ελεγκτές τροφίμων"... αλλά συμβάλλουν στις αποζημιώσεις του πληγέντος από "θεομηνίες/αρρώστιες" φυτικού και ζωικού κεφαλαίου της χώρας. "Ελεγκτές τροφίμων" οι Κτηνίατροι (και οι Γεωπόνοι-Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων) είναι στον ΕΦΕΤ.

Και όντως οι Κτηνίατροι δεν είναι γενικώς "άνεργοι", γιατί τόσα χρόνια υπήρχε μία σχολή (αυτή στο ΑΠΘ) και καμιά 10αριά χρόνια άλλη μία στην Καρδίτσα... Και όταν "άνοιξε το μαγαζί" στην Καρδίτσα... μειώσανε ανάλογα τους νεοεισαχθέντες στο ΑΠΘ. Απλά μαθηματικά δηλαδή...
ενταξει δεν ειναι μονο αυτο . ειναι και σχολη που δυσκολα την προτιμας . πχ εγω δεν εχω ακουσει ποτε μου ανθρωπο να παει στο εξωτερικο να σπουδασει κτηνιατρικη . επισης πολλα παιδια ενω εχουν το βαθμο προτιμουν το βιολογικο γνωριζοντας οτι η κτηνιατρικη εχει σαφως καλυτερη αποκατασταση στην ελλαδα.παντως στο εξωτερικο ειναι μια πολυ αναγνωρισημη σχολη . εδω δυστυχως συνεχιζουν τα ταμπου.......:no1:
-----------------------------------------
δεν ειναι η μοναδική σχολη με προαπαιτουμενα...και η ναυπηγων μηχανολογων μηχανικών στο μετσοβειο εχει. ισως ειναι και αλλες.
παντως ναι προκειται για δυσκολη σχολη, μια γνωστη μου μπαινει αισιως στον 9ο χρονο φετος.

καλη η κτηνιατρικη, αλλα το θεμα της...καθαριοτητας ειναι μεγαλο. οσες φορες εχω παει το σκυλο μου σε κτηνιατρο απορω πως μπορει και εργαζεται σε τετοιες συνθηκες...τι να την κανεις και την αποκατασταση που εχει αμα ειναι ετσι. προσωπικα δεν θα το αντεχα...πρεπει να σου αρεσει πολυ για να το ακολουθησεις.
ακριβως αυτο επισημανα και εγω αλεκα . δεν ειναι τυχαιο οτι πολλες φορες την προτιμουν παιδια απο αγροτικες οικογενειες.εγω ξερω κτηνιατρο που εκανε 10 χρονια να τελειωσει την κν απθ. σκεψου οτι τους αναγκαζουν να πιανουν τις κατσικες απο τα κερατα ακομα και τα κοριτσια... . ξερεις τι ωραιο ειναι να σε γλυφει η αγελαδα αλεκα και να σε κοπριζει . τα ξερω απο 1 χερι . θελει γερα νευρα...:):)ασε που οι σταβλοι ειναι στα διαβατα και πρεπει να τρεχεις με το λεωφορειο..thanks god περασα στη φαρμακευτικη ....... ποιοτητα ζωης..:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ ξέρω ένα πράγμα: Έστω και αν περάσαμε εκούσια ή ακούσια σ' αυτήν τη σχολή, το θέμα είναι το αν θα μας αρέσει το αντικείμενο της σχολής...αλλιώς το καλύτερο είναι να φύγουμε και να μην τη συνεχίσουμε. Όμως αν μας αρέσει-άσχετα με την επαγγελματική αποκατάσταση, να κάνουμε τα αδύνατα δυνατά για να την τελειώσουμε, όσο δύσκολη και αν είναι...:no1:! Κάθε αρχή και δύσκολή! Ειδικά η τριτοβάθμια!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
σωστη αντιμετωπιση. μπραβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

V.E.T.

Νεοφερμένος

Η V.E.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μπράβο ρε παιδιά τέτοια να λέτε να εμψυχώνετε τον κόσμο...ακούς εκει 10 χρονια...και μετα κορόιδευα την ιατρική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ε την αληθεια λεμε και για ιατρικη απο 15- 20 χρονια (35-40 χρονων) . καλα γεραματα λοιπον !!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j0hnn1e

Νεοφερμένος

Ο j0hnn1e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε, για μεττεγραφη απο κτ. Θεσσαλιας (που γινεται στο 3ο εξαμηνο απ'οτι εχω μαθει) στην κτ. Θεσ/νικης, ποιες ειναι οι προυποθεσεις?

Απο αθηνα ειμαι, με 1 αδερφο μικροτερο (που δεν σπουδαζει) αλλα οσον αφορα το εισοδημα που λεει (για οικονομικους λογους) ειμαι μεσα.

Υπαρχουν πιθανοτητες να γινει δεκτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε, για μεττεγραφη απο κτ. Θεσσαλιας (που γινεται στο 3ο εξαμηνο απ'οτι εχω μαθει) στην κτ. Θεσ/νικης, ποιες ειναι οι προυποθεσεις?

Απο αθηνα ειμαι, με 1 αδερφο μικροτερο (που δεν σπουδαζει) αλλα οσον αφορα το εισοδημα που λεει (για οικονομικους λογους) ειμαι μεσα.

Υπαρχουν πιθανοτητες να γινει δεκτη?

Κοίτα καλύτερα να βρεις τις εγκυκλίους για τις μεταγραφές πού είναι στην ιστοσελίδα του υπουργίου. Εκεί σίγουρα θα καταλάβεις αν μπορείς ή όχι...Εγώ πάντως δε νομίζω να γίνεται, αλλά καλύτερα δες τις εγκυκλίους, που είναι απολύτως έγκυρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω φετος περασα Κτηνιατρικη Καρδιτσας κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!Στην αρχη στεναχωρηθηκα βεβαια λιγο γιατι οντας απο Βολο ειχα αχτι τη Θεσσαλονικη ως μεγαλη πολη!!!Τελος παντων,τι να κανουμε?Ξερετε πως ειναι η σχολη της Καρδιτσας?Πιο ευκολη απ'της Θεσσαλονικης?Απο καθηγητες,μαθηματα.....??Ευκολοτερα?Δυσκολοτερα.......?
Σε καποιο site διαβασα οτι υπαρχει περιπτωση να υποβαθμιστει το πτυχιο της Καρδιτσας και να μην αναγνωριζεται ως ισαξιο με της Θεσσαλονικης...:(:(Ξερει κανεις τιποτα γι'αυτο?Επισης,ισχυει οτι ο μεσος ορος αποφοιτησης απ'τη σχολη ειναι 8 χρονια??!!!??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aria89

Νεοφερμένος

Η aria89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ενδιαφέρομαι να κάνω κάποιες ερωτήσεις για τα μαθήματα των Κατατακτηρίων εξετάσεων, αλλά και κάποιες γενικές ερωτήσεις για τη σχολή. Όποιος καλοσυνάτος φοιτητής θέλει να βοηθήσει ας μου στείλει ένα μηνυματάκι!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aria89

Νεοφερμένος

Η aria89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τι εγινε βρε παιδια? Κανενας δεν ειναι στην Κτηνιατρικη ΑΠΘ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P βασικά πρέπει να υπάρχουνε αλλά να βαριούνται να γραψουν στο θέμα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τι εγινε βρε παιδια? Κανενας δεν ειναι στην Κτηνιατρικη ΑΠΘ?:(
υπάρχουν, υπάρχουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aria89

Νεοφερμένος

Η aria89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
:P βασικά πρέπει να υπάρχουνε αλλά να βαριούνται να γραψουν στο θέμα :/

υπάρχουν, υπάρχουν:P

Μααααλιστα. Και κανενας δε μιλαει ε? Κριμα ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P βρήκαμε μία όμως υπάρχουν και άλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στείλε μου private message .... Φυσικά θα ήταν προτιμότερο να μιλήσεις με κάποιον απο μεγαλύτερο έτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα θέμα για την Κτηνιατρική ΑΠΘ!:D Εγώ λοιπόν πέρασα φέτος σε αυτή τη σχολή,η οποία ήταν 1η επιλογή εδώ και πολλά χρόνια και θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει κάτι αντίστοιχο με την ιατρική,στην οποίαν έχεις ασθενή μετά απο κάποιο έτος... Ευχαριστώ προκαταβολικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top