Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μαϊος 2009,περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dwraaa

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δώσατε φέτος lower ή proficiency του michigan??
Περάσατε? Αν ναι με πόσο? Αν όχι πού κοπήκατε? Τι σας δυσκόλεψε? Περιμένατε καλύτερα ή χειρότερα αποτελέσματα??
:thanks::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Έδωσα ecce αλλά είχα bf στο listening κ στο gvr και κόπηκα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Εγω εδωσα ECPE και περασα με:
προφορικα : HP (πραγματικα δν το περιμενα!!! ημουν σιγουρος για LP και μου ερχεται αυτο!!!:lol:. Και το πιο παραλογο ειναι οτι ακουω οτι επεσε μαχαιρι. ΑΚΥΡΟ???!!! η ημουν φαρδος)
gcvr: HP ( μου εφυγε ο χρονος ωστοσο ημουν παρα πολυ καλαπροετοιμασμενος)
listening: P( σχερικα με τα practice test που ειχα κανει τα part 1,2 ηταν πιο ευκολα ενω το part 3 παρα πολυ πιο δυσκολο)
writing: P( δν ξερω που μου εκοψε αλλα το κατανοω Proficiency ειναι!!! Δν θα αντιμετωπισεις προβλημα αμα εχεις κανει προετοιμασια εκτος και να ειναι κουλο το θεμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ δεν πέρασα...
είχα:
LIST:bf
WRIT:lp
GVR:bf
ORAL:lp

στο ECCE!
Αλλά αυτή τη χρονιά θα δώσω ALCE και θα προετοιμαστώ καλύτερα γιατί B2 πήρα έτσι κ αλλιώς!!!!!

Το οτι δεν πέρασα οφείλεται στο οτι δεν διάβαζα



Έτσι κ αλλιώς έχω το Pet Cambridge (B1)
και το Edexcel level 3 (London Test Of English)-(B2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
ακουστικα:bfaild
προφορικα:high pass
εκθεση:pass
γραπτα:bfaild
-----------------------------------------
πηρα ομως το edexcel!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwraaa

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω εδωσα ECPE και περασα με:
προφορικα : HP (πραγματικα δν το περιμενα!!! ημουν σιγουρος για LP και μου ερχεται αυτο!!!:lol:. Και το πιο παραλογο ειναι οτι ακουω οτι επεσε μαχαιρι. ΑΚΥΡΟ???!!! η ημουν φαρδος)
gcvr: HP ( μου εφυγε ο χρονος ωστοσο ημουν παρα πολυ καλαπροετοιμασμενος)
listening: P( σχερικα με τα practice test που ειχα κανει τα part 1,2 ηταν πιο ευκολα ενω το part 3 παρα πολυ πιο δυσκολο)
writing: P( δν ξερω που μου εκοψε αλλα το κατανοω Proficiency ειναι!!! Δν θα αντιμετωπισεις προβλημα αμα εχεις κανει προετοιμασια εκτος και να ειναι κουλο το θεμα)

βασικά κ εγώ έδωσα τ ecpe κ τ πήρα με pass :)
είχα hp σε gcvr κ listening, p στ speaking κ lp στ writing
ήμουν σίγουρη πως στ listening είχα lp, τ πολύ p αλλά τελικά είχα hp φαντάσου :P
το τρίτο μέρος του ήταν όντως παλούκι κ δν μπορούσα ν συγκεντρωθώ
έδινα στις 9 τ πρωί
μάλλον ν φανταστώ δίναμε το ίδιο... χαρτί
ένας φίλος μου π έδινε στη 1 κ μισή είχε καλό listening αλλά δύσκολη έκθεση
άλλοι φίλοι μου (πιο πολλοι) π δίναν ecce δν είχαν κάποιο πρόβλημα, σχεδόν όλοι πέρασαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γώ το πέρασα αλλα η δικιά μου ιστορία ειναι πολύ μεγάλη και βαριεμαι να την γράψω.
Ιδου:

Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: P

Eυχαριστημενος ειμαι απο τους βαθμούς αν και περιμενα κατι καλυτερο έχοντας και 2 Γ1.Αλλα δεν ειμαι αχαριστος...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Έδινα κι εγώ το Μάιο ECPE και κόπηκα. :(

Τα αποτελέσματα:

Final: F
P/F: Fail
ORAL: HP
LST: F
GCRV: HP
WRI: HP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Έδινα κι εγώ το Μάιο ECPE και κόπηκα. :(

Τα αποτελέσματα:

Final: F
P/F: Fail
ORAL: HP
LST: F
GCRV: HP
WRI: HP

Πωπω!:jumpy::jumpy::jumpy:
Τι βαθμολογια ειναι αυτη ρε συ.
Πολυ κριμα ρε συ ειναι πολυ μεγαλη ατυχια.
Θα ξαναδωσεις τον Νοεμβρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έδινα κι εγώ το Μάιο ECPE και κόπηκα. :(

Τα αποτελέσματα:

Final: F
P/F: Fail
ORAL: HP
LST: F
GCRV: HP
WRI: HP

Κανονικά εσύ δεν έπρεπε να σε περάσουν??:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TopTop

Νεοφερμένος

Ο TopTop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγω πέρασα!
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCRV: HP
WRI: LP

Και περασα και το CPE με C.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κανονικά εσύ δεν έπρεπε να σε περάσουν??:iagree:

Oχι καθως ειχε F.
Αν ειχε BF θα περνούσε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
να πω και εγώ πόσο πήρα στο ecce

ORAL-High Pass
GVR -High Pass
Listening-High Pass
Writing- Low Pass

All in all είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. επίσης στο fce πήρα A!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Παντως πιστευω οτι οποιος κοπιαζει ανταμοιβεται ιδιαιτερα στο Cambridge αλλα και στο michigan αρκει να μν τυχει τπτ κουλο οπως στο παιδι που με 3 HP κοπηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτη ειναι η μονη χαζομαρα στο Μichigan.
Ειδικα στo Proficiency δεν συμψηφίζεται.
3 ΗΡ και ενα F και κοβεσαι.
Ενω στο Cambridge μπορουσε να έχει καλλιστα ενα ωραιο Β ή Α στο Κειμπριτζ.
Για αυτο δινουμε και παντα 2 πτυχια.Για τετοιες ατυχίες!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Είχα τρία HP και ένα P στο writing που το ψιλοπερίμενα. Ήξερα πως το είχα πάρει αλλά δεν πίστευα ότι τα είχα πάει τόσο καλά.

Ερώτηση, πότε μπορούμε να ζητήσουμε τα χαρτιά πιστοποίησης (τα πτυχία δηλαδή!);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια.
Τα πιστοποιητικα θα τα παραλαβει η HAU στις 15/09 περιπου αρα απο τελη Σεπτεμβρη θα μπορεσεις να το παραλαβεις απο τα γραφεια της ή να στο στείλουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Συγχαρητηρια.
Τα πιστοποιητικα θα τα παραλαβει η HAU στις 15/09 περιπου αρα απο τελη Σεπτεμβρη θα μπορεσεις να το παραλαβεις απο τα γραφεια της ή να στο στείλουν!:)
Απλά είσαι κορυφή! Να το κοιτάξεις πάντως γιατί φαίνεται πως έχεις πολύ μεγάλη κλίση..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια!:no1:

Ααα και κάτι σχετικοασχετο.
Το Cambridge στο FCE φετος στη Ελλαδα ειχε ποσοστο επιτυχιας 65.1%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια!:no1:

Ααα και κάτι σχετικοασχετο.
Το Cambridge στο FCE φετος στη Ελλαδα ειχε ποσοστο επιτυχιας 65.1%!


Παιδιά ο Τεο τραβάει τα μαλλιά του απο την στιγμή που το άκουσε...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top