Σπίτι στην Πάτρα

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια ψαχνω για σπιτι στην πατρα.!προτεινετε μου καμια περιοχη.για οδο ακρωτηριου τι ξερετε?εχει συγκοινωνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πυροσβεστειο, αγια σοφια,ελληνος στρατιωτου,κεντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
πυροσβεστειο, αγια σοφια,ελληνος στρατιωτου,κεντρο

για αγια σοφια συμφωνω ...οσο για την ελληνος...προσωπικα κρατησα μια αποσταση γιατι οπως και να εχει ειναι κεντρικος δρομος και εχει φασαρια :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Αγία Σοφία έχω ακούσει κι εγώ ότι είναι πολύ καλά για φοιτητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το καλυτερο ειναι Ριο παιδια... Οχι μεσα, αλλα λιγο πιο εξω. Δειτε κανα Καστελοκαμπο. Μπορει να ειναι πιο τσουχτερο το ενοικιο αλλα αξιζει. Πολυ ησυχια και παραλια διπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ριο για εναν φοιτητη ειναι η μεγαλυτερη βλακεία που μπορεί να κάνει... Προφανως και είναι ομορφη και ακριβή περιοχή, αλλα εχει νοημα να μείνει μόνο ενας μονιμος κατοικος με την οικογένειά του.

Για να πας στο κεντρο κανεις 20-30 λεπτα, δεν εχει καθολου καλη συγκοινωνια, ακομη και για το πανεπιστημιο χρειαζεσαι μεταφορικό μεσο, αμα θες να βγεις το βραδυ είτε χρυσοπληρωνεις ταξι ή χρειαζεσαι δικο σου αμαξι. Πραγματικα το σκεφτεται ο αλλος ακομη και για καφε να παει λόγω αποστασης.(νταξ μπορει να παει για καφε στο Ριο, αλλα δεν πανε καθε μερα οι παρεες εκει)
Γενικα ειναι ερημια και μόνο για μια οικογένεια ειναι ασφαλές.

Το λεω γιατι αρχικα και εγω σκεφτομουν πριν 2 χρονια για εκει, αλλα καταλαβα οτι μονο μειονεκτηματα εχει για εναν φοιτητη. Εκτος και αν εχει τοσα λεφτα για πεταμα ωστε να αγορασει καμια βιλα που ειναι γεματος ο τοπος.:P Ε, τοτε αξιζει και με το παραπανω.:jumpy:

Κατα τα αλλα μην κανετε το λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Tι Ρίο ρε! Μακρυά οι φοιτητές από το Ρίο, εκτός κι αν έχουν αμάξι. Τους λόγους τους εξήγησε σωστά η pizza_dora
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αμα εχεις αυτοκινητο το Ριο ειναι υπεροχο. Σιγα το μακρυα που ειναι το πανεπιστημιο. Με ποδηλατο μπορεις να πας(μιση ωριτσα). Αν θες να βγεις ναι πας κεντρο. Λεω οτι αξιζει. Εχεις την υσυχια σου, βρισκεις παντα θεση για παρκαρισμα και σιγα τα λεφτα. Ο αδερφος μου ειχε νοικιασει ενα ωραιοτατο σπιτακι(μικρο μεν αλλα ειχε 2 μπαλκονια και οταν εβγαινες εξω νομιζες οτι ησουν σε διακοπες)με περιπου 300 το μηνα. Κοιτα στο κεντρο θα πληρωσεις το 200αρι σιγουρα αλλα δεν συγκρινονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είπαμε, αν έχεις αυτοκίνητο. Εγώ βέβαια, δεν ξέρω πολλούς φοιτητές να παίρνουν και αμάξι μαζί τους στην πόλη που σπουδάζουν και να το έχουν μόνιμα εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
E oταν πας να σπουδασεις ναι. Ο αδερφος μου το πηρε αργοτερα. Τοτε εμενε κεντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
περασα ΗΜΤΥ πατρα και χθες βρηκα σπιτι στη Μαιζώνος....λοιπον ενοικιο 450 euro αλλα αρκετα μεγαλο 73 τ.μ με τεραστιο μπαλκονι..παιδια εγω πιστευω οτι εκει ειναι καλη περιοχη δηλαδη κοντα πλατεια ολγας....ααα ειδα και μια μαιζονετα με 700 euro ενοικιο....εκπληκτικηηηηηη αλλα πανακριβηηηη...!!!
ηταν στην αγιου αρτεμιου κοντα στο γηπεδο ΕΑΠ./
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Tοσο μεγαλο σπιτι; Τωρα η τιμη ακριβη μου φαινεται.
Καλοριζικο παντως!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ααα ειδα και μια μαιζονετα με 700 euro ενοικιο....εκπληκτικηηηηηη αλλα πανακριβηηηη...!!!
ηταν στην αγιου αρτεμιου κοντα στο γηπεδο ΕΑΠ./

Lol αυτο παιζει να το ειδαν και οι γονεις μου σημερα. :D
(μετακομιζω διοτι ερχεται ο αδερφος μου που περασε ΗΜΤΥ και αυτος)

Ηταν μια με ενα παταρι μηπως? Αν ναι, δεν τα πολυαξιζε τοσα λεφτα...

Τι εχω παθει παντως να μην μπορω να παω μαζι στην αναζητηση σπιτιου λογω εξεταστικης.:'( Δεν θα τελειωσουν ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AEK21

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Από την οδό Ακρωτηριου περνανε αρκετα λεοφωρεια για κεντρο. Αν πέρασες Πανεπιστημιο πολυ καλή περιοχη η Αγία Σοφία κ το κεντρο όχι επί των οδών Ρήγα Φερραιου,Μαιζώνος, Κορινθου είναι πολυ κεντρικοι δρόμοι κ με πολυ θορυβο. Αν πέρασες ΤΕΙ, Ταραμπουρα, Ζαρουχλεικα ήσυχες γειτονιές κ κοντα στο κεντρο για το καφεδακι. Καλή εγκατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εκλεισα σπιτι στην μεσα αγυια!στην μολαων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
πολυ καλη επιλογη η μεσα αγυια...οσο για τη μαιζωνος ποσο χρονων ειναι η πολυκατοικια?
-----------------------------------------
μεσα αγυια καλη επιλογη..οσο για τη μαιζωνος δεν ξερω...ποσο χρονων ειναι η πολυκατοικια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω νοικιασα γκαρσονιερα στο νεο δρομο..με 250 ευρω..δεν ειναι καλη περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγω νοικιασα γκαρσονιερα στο νεο δρομο..με 250 ευρω..δεν ειναι καλη περιοχη?

στη θερμοπυλων δεν ειναι κοντα αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
στη θερμοπυλων δεν ειναι κοντα αυτο?
δεν ξερω κα8ολου..ειμαι απο την α8ηνα κ δεν εχω ιδεα απο πατρα...αν ειναι στη 8ερμοπυλων που λες ειναι καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top