ΣΜΥΝ-ΣΜΥ

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!μπορείτε να μου εξηγησετε πως η ΣΜΥ γενική σειρά φετος εχει 9100 μορια και επεσε 5000 μορια σε σχεση με περσυ ..και η ΣΜΥΝ εχει 13081 ενω περσυ ειχε 15200 επεσε και αυτη δηλαδη 2500 μορια σχεδον..πολυ περιεργο ρε παιδια...ενω οι αλλες στρατιωτικες διακυμανθηκαν φυσιολογικα..μπορειτε να μου λυσετε αυτην την απορια..περα απο τη ζητηση και οτι μπορει να κοπηκαν αρκετοι στα αθληματα εγω πιστευω οτι καποιο λαθος εχει γινει χωρις να ειμαι σιγουρος..ευχαριστω εκ των προτερων και να στε ολοι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!μπορείτε να μου εξηγησετε πως η ΣΜΥ γενική σειρά φετος εχει 9100 μορια και επεσε 5000 μορια σε σχεση με περσυ ..και η ΣΜΥΝ εχει 13081 ενω περσυ ειχε 15200 επεσε και αυτη δηλαδη 2500 μορια σχεδον..πολυ περιεργο ρε παιδια...ενω οι αλλες στρατιωτικες διακυμανθηκαν φυσιολογικα..μπορειτε να μου λυσετε αυτην την απορια..περα απο τη ζητηση και οτι μπορει να κοπηκαν αρκετοι στα αθληματα εγω πιστευω οτι καποιο λαθος εχει γινει χωρις να ειμαι σιγουρος..ευχαριστω εκ των προτερων και να στε ολοι καλα!
Φιλε μην ξεχνας οτι φετος δεν πηγαν πολλοι λογω ΔΜΣ.Κυριως ομως οφειλεται στο γεγονος οτι η ΣΜΥΝ και η ΣΜΥ βγηκαν απο το 5ο πεδιο ετσι μειωθηκαν κατα πολυ αυτοι που την θελανε δλδ απο θεωρητικη και πηγε και σε δυσκολοτερο πεδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ΔΜΣ εννοεις δεικτη μαζας σωματος?ηταν σιγουρα τα προηγουμενα χρονια στο 5ο η ΣΜΥ και η ΣΜΥΝ?..δεν θυμαμαι κατι τετοιο παντως για να το λες θα ξερεις καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ΔΜΣ εννοεις δεικτη μαζας σωματος?ηταν σιγουρα τα προηγουμενα χρονια στο 5ο η ΣΜΥ και η ΣΜΥΝ?..δεν θυμαμαι κατι τετοιο παντως για να το λες θα ξερεις καλυτερα!
ΔΜΣ ειναι αυτο που ειπες,σωστα.Ναι φιλε ηταν στο 5ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ursubabe

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δεν ξέρω πως έγινε αλλά χαίρομαι πολύ! Ελπίζω να παραμείνει εκεί και να μη μας κάνει καμιά άσχημη αλλαγή! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εγω θελω να πηγαινουν οσοι τις γουσταρουν πραγματικα αυτες τις σχολες συμπεριλαμβανομενης και της αστυνομιας \ και απο τη πλευρα αυτων των σχολων αν ειναι να μπαινουν οσοι πρεπει.. να φτασουν οι βασεις τους και 2000 μορια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george12345

Νεοφερμένος

Ο george12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια...σχετικα με αυτα που λες για τις στρατιωτικες σχολες και την αστυνομια εχεις απολυτο δικιο.ατομα που πραγματικα επιθυμουν τετοιες σχολες πρεπει να το θελουν πραγματικα...και εγω προοριζομαι για σμυ.ειμαι θεωριτικης κατευθυνσης και πριν λιγες μερες εμαθα πως μπορω να δηλωσω 4ο πεδιο με μαθηματικα γενικης μοναχα.πιστευω φταιει και αυτο στην πτωση των βασεων.εγω θελω να μαθω αν προκειται να ανεβουν παλι,και αν ναι ποσα μορια περιπου...οποιος γνωριζει ή εχει ακουσει οτιδηποτε ας ενημερωσει αν γινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PzH-2000GR

Νεοφερμένος

Ο PzH-2000GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω θελω να πηγαινουν οσοι τις γουσταρουν πραγματικα αυτες τις σχολες συμπεριλαμβανομενης και της αστυνομιας και απο τη πλευρα αυτων των σχολων αν ειναι να μπαινουν οσοι πρεπει.. να φτασουν οι βασεις τους και 2000 μορια..!


Καλύτερα να μείνουν κλειστές, παρά να έχουν στόκους μέσα. Βέβαια συμφωνώ πως πρέπει να πηγαίνουν όσοι το θέλουν πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ωραιο ειναι να κανουμε προβλεψεις αλλα ειδικα οι στρατιωτικες σχολες μας εχουν δειξει οτι μπορουν να ανεβω-κατεβουν πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ναι έπεσαν πολύ αυτές οι σχολές φέτος! Από τη μία καλό..!Από την άλλη πάλι...
Ρε παιδιά,sorry αν είμαι λίγο off αλλά μπορείτε να μου εξηγήσετε τι ακριβώς κάνει κάποιος αφού τελειώσει τη ΣΜΥΝ; Και για να γίνω σαφέστερη τι ακριβώς καθήκοντα έχει κάποιος αφού τελειώσει! Διάβασα ένα σχετικό απόσπασμα στην αντίστοιχη ιστοσελίδα αλλά δεν μιλάει για τα ακριβή καθήκοντα που έχουν! Αν ξέρετε κάτι πείτε μου please! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissg4

Νεοφερμένος

Ο tolissg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και εγο αυτο θα η8ελα.. αν γινετε ρε παιδια... κανετε μια αναγορα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoUrDoCtOr

Νεοφερμένος

Ο YoUrDoCtOr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσα ατομα πειραν περυσι Σ.Μ.Υ και ποσα φετος?? πλζζζ αμα ξερει κανεις ας με πει....:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσα ατομα πειραν περυσι Σ.Μ.Υ και ποσα φετος?? πλζζζ αμα ξερει κανεις ας με πει....:/::/::/:
Ο Γκούγκλης είναι φίλος μας. Δες εδώ: https://www.esos.gr/images/esos/files/stratiotikes-sxol.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoUrDoCtOr

Νεοφερμένος

Ο YoUrDoCtOr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φιλε ευχαριστω αλλα το ειχα δει αυτο δηλαδη καπου στο 186 ατομα αλλα περυσι μηπως μπορουμε να βρουμε???:/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Φιλε ευχαριστω αλλα το ειχα δει αυτο δηλαδη καπου στο 186 ατομα αλλα περυσι μηπως μπορουμε να βρουμε???:/::/::/::/:
356 !!!! (Είπαμε, ο Γκούγκλης είναι φίλος μας)
Να και το λίνκι: https://www.trikalacity.gr/art/stoys-356-oi-eisakteoi-sti-smy-akadimaiko-etos-2009-10?quicktabs_2=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafillos

Νεοφερμένος

Ο triantafillos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας.ειμαι καινουργιος στο forum και εχω μια απορια..ακουω συνεχεια για τον Δείκτης Μάζας Σώματos που λετε και αναρωτιεμαι πως το βρισκουμε αυτο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Υπολογίζεται διαιρώντας το βάρος (σε κιλά) με το τετράγωνο το ύψους (σε μέτρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioulia 16

Νεοφερμένος

Η Ioulia 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κρύα Βρύση (Πέλλας). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια γνωριζω οτι μπορεις να δηλωσεις σχολες απο 2 πεδια.. εγω θελω να σας ρωτησω αν μπορουμε να δηλωσουμε στο μηχανογραφικο σχολες απο 4ο και 5ο πεδιο!!! δλδ εισαι τεχνολογικη και στο τελος γραφεις Μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ για να εχεις προσβαση στο 5ο πεδιο..αλλα εχεις και στο 4ο???? ή χρειαζεται αλλο μαθημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδια γνωριζω οτι μπορεις να δηλωσεις σχολες απο 2 πεδια.. εγω θελω να σας ρωτησω αν μπορουμε να δηλωσουμε στο μηχανογραφικο σχολες απο 4ο και 5ο πεδιο!!! δλδ εισαι τεχνολογικη και στο τελος γραφεις Μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ για να εχεις προσβαση στο 5ο πεδιο..αλλα εχεις και στο 4ο???? ή χρειαζεται αλλο μαθημα???

Φυσικά και έχεις ,αφού είσαι τεχνολογική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top