Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Σχετικα με τη φοιτητικη ζωη στην Κομοτηνη?Που μπορουμε να βγαινουμε,να χαλαρωνουμε,αλλα αν θελουμε να χτυπιομαστε?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocos

Νεοφερμένος

Ο chocos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
λοιπον φιλε μου
απο οτι εχεις ηδη μαθει πιστευω,η κομοτηνη ειναι μια μικρη πολη(50000 κατ) με κεντρο της την πλατεια ειρηνης οπου κ εκει γυρω ειναι μαζεμενα ολα τα μαγαζια.κ επειδη εχει πολλους φοιτητες καθημερινα στην πλατεια αυτη γινεται χαμος.
τωρα...υπαρχουν διαφορα μαγαζια στην κομοτηνη
-για καφετερεις-bar θα σου προτεινα το θεατρο,το avant garde κ το bel air.βεβαια υπαρχουν κ αλλες αλλα σε αυτες παει ο κοσμος πιο πολυ
-υπαρχει το γνωστο playhouse:no1:
-το καλοκαιρι λειτουργουν το καλοκαιρινο θεατρο μεσα στην πολη(διαφορετικο μαγαζι απο το αλλο θεατρο,καθως εκεινο ειναι το χειμερινο) μονο το βραδυ,το κλουβι η αλλιως la cage που ειναι club καθως κ το καλοκαιρινο ηχοδρομιο(μπουζουκια)(τα 2 τελευταια εξω απο την πολη)
-για χειμωνα υπαρχει το lobby(club) κ το χειμερινο ηχοδρομιο

αυτα ειναι τα βασικα μαγαζια που μαζευονται ολοι οι φοιτητες.
ελπιζω να σε βοηθησα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
λοιπον φιλε μου
απο οτι εχεις ηδη μαθει πιστευω,η κομοτηνη ειναι μια μικρη πολη(50000 κατ) με κεντρο της την πλατεια ειρηνης οπου κ εκει γυρω ειναι μαζεμενα ολα τα μαγαζια.κ επειδη εχει πολλους φοιτητες καθημερινα στην πλατεια αυτη γινεται χαμος.
τωρα...υπαρχουν διαφορα μαγαζια στην κομοτηνη
-για καφετερεις-bar θα σου προτεινα το θεατρο,το avant garde κ το bel air.βεβαια υπαρχουν κ αλλες αλλα σε αυτες παει ο κοσμος πιο πολυ
-υπαρχει το γνωστο playhouse:no1:
-το καλοκαιρι λειτουργουν το καλοκαιρινο θεατρο μεσα στην πολη(διαφορετικο μαγαζι απο το αλλο θεατρο,καθως εκεινο ειναι το χειμερινο) μονο το βραδυ,το κλουβι η αλλιως la cage που ειναι club καθως κ το καλοκαιρινο ηχοδρομιο(μπουζουκια)(τα 2 τελευταια εξω απο την πολη)
-για χειμωνα υπαρχει το lobby(club) κ το χειμερινο ηχοδρομιο

αυτα ειναι τα βασικα μαγαζια που μαζευονται ολοι οι φοιτητες.
ελπιζω να σε βοηθησα:)

Thanxxx παρα πολυ για την βοηθεια!!!!Θα ανακαλυψω κ τπτ μονος μου!!!
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocos

Νεοφερμένος

Ο chocos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ξεχασα να σου πω ακομα ενα μαγαζι
λεγεται ize bar κ ειναι club.

για οποια αλλη απορια μπορεις να ρωτησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
επ κ εσυ πρωτοετης στην κομοτηνη?? κ εγω!!! σε ποια σχολη εισαι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
χμμμ εγω μενω διπλα στην πλατεια ειρηνης!!κατι μου λεει οτι θα ξημεροβραδιαζομαι εκει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
επ κ εσυ πρωτοετης στην κομοτηνη?? κ εγω!!! σε ποια σχολη εισαι?:)

Η αφεντια μου ειμαι στη Νομικη:PPPPP
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
χμμμ εγω μενω διπλα στην πλατεια ειρηνης!!κατι μου λεει οτι θα ξημεροβραδιαζομαι εκει.....
Γειτονάκια θα είμαστε λοιπόν!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γειτονάκια θα είμαστε λοιπόν!!!!:bye:



η αληθεια ειναι οτι οι περισσοτεροι απο οσους γνωριζω μενουν κοντα στην παλια πρυτανια...και εκει διπλα μου κανεις! επιτελους βρηκα και ατομο!!
-----------------------------------------
Βρε παιδια μηπως γνωριζετε κανενα καλο φροντηστηριο η καποιον που να κανει ιδιαιτερα στην κομοτηνη αγγλικα??.. επιγομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πέρασα διοίκηση επιχειρήσεων στην Κομοτηνή πέρασε κανένας άλλοςςςςςςςς!???????????πάντως η Κομοτηνή έχει πολύ ζωή το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η κομοτηνη ειναι μια πολη που την βαριεσαι σε 5 μερες ισως και λιγοτερο!συντομα θα ανακαλυψετε οτι καθε φορα που θα βγαινετε θα βλεπετε τα ιδια ατομα θα πηγαινετε στην ιδια καφετερια και στο ιδιο club ή μπουζουκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinos_2

Νεοφερμένος

Ο dinos_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγω σε αυτο το τμημα περασα !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σχετικα με τη φοιτητικη ζωη στην Κομοτηνη?Που μπορουμε να βγαινουμε,να χαλαρωνουμε,αλλα αν θελουμε να χτυπιομαστε?:jumpy:


spuroooo!!! it s me!!! :***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Και εγω Κομοτηνη περασα!!Ελπιζω να ειναι ωραιαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και εγω Κομοτηνη περασα!!Ελπιζω να ειναι ωραιαααα!!!
:bye: γεια τι κανεισ??σε ποια σχολη περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
:bye: γεια τι κανεισ??σε ποια σχολη περασες??
Καλα ειμαι!!Περασα Αστυνομια,και στις 6 Οκτωβριου θα ειμαι Κομοτηνη??εσυ?σε ποια σχολη εχεις περασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλα ειμαι!!Περασα Αστυνομια,και στις 6 Οκτωβριου θα ειμαι Κομοτηνη??εσυ?σε ποια σχολη εχεις περασει?
εγω περασα διοικηση επιχειρησεων στην καινουργια σχολη!!!!απο που εισαι?;)
-----------------------------------------
και εγω σε αυτο το τμημα περασα !!!!!
διοικηση επιχειρησεων κ συ??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
και εγω κομοτηνη περασα... αλλα δεν με ξετρελανε η πολη...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
και εγω κομοτηνη περασα... αλλα δεν με ξετρελανε η πολη...............
αχ σε καταλαβαινω....και γω εκει περασα αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα.....μου φανηκε πολυ μικρη και ενιωθα εγκλωβισμενη....αλλα κανω θετικες σκεψεις....θα τη συνηθισουμε μωρε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αχ σε καταλαβαινω....και γω εκει περασα αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα.....μου φανηκε πολυ μικρη και ενιωθα εγκλωβισμενη....αλλα κανω θετικες σκεψεις....θα τη συνηθισουμε μωρε!!!:D
και μενα δεν μ ενθουσιαζει η πολη καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top