Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Και εγω για αστυνομια πηγαινα αλλα.........κατεληξα Λογιστικη στην Θεσσαλονικη!!!!!!!Αλλα δεν πειραζει θα ξαναδωσω του χρονου!!Α να σας ρωτησω κατι.....πως μπορω να δω τους επιλαχοντες της αστυνομιας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τι ειναι αυτο το Β' εξαμηνο π λετε ολοι....? :xixi::xixi::xixi:

Τα ΤΕΙ χωριζονται σε 2 εξαμηνα...το πρωτο (χειμερινο) εξαμηνο που ειναι απο σεπτεμβριο μεχρι τν φεβρουαριο και και το δευτερο (εαρινο) που ειναι απο τν φεβρουαριο μεχρι τν ιουλιο.
Και σε ποιο εξαμηνο θα πας ειναι αναλογα με τα μορια που εχεις βγαλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martini

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Πειραιά πέρασα και εγώ αλλά δεύτερο εξάμηνο... Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάω... Και εσύ Azor είναι πολύ καλή σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Τει πληροφορικής αθήνας α' εξάμηνο:)Είμαι πολύ χαρούμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια μπικα στο υπεπθ και μου λεει οτι περασα τει πειρεασ 15οσ δηλαδη τελευταιοσ..υπαρχει περιπτοσι να μπει καποιοσ αλλοσ που εχει δηλοσει πρωτη τ σχολη και εχεισ τα ειδια μορια μαζι μου.γιατι εγω την δηλωσα 3η.... η το αποτελεσμα του υπουργειου ειναι το τελικο ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αφού λέει πώς πέρασες σημαίνει ότι πέρσασες:D
P.S Είσαι πολύ κωλοφαρδος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πέρασα αστυνομία και σκέφτομαι να δηλώσω Ρέθυμνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ποποπο ειδα τησ βασεισ κ λεγανε 1566 κ ειχα μαζεψει 1565,5 κ νομιζα οτι δεν περασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τει πληροφορικής αθήνας α' εξάμηνο:)Είμαι πολύ χαρούμενος.

Εμ αμα σου λεώ κάτι να με ακούς!Περεπιπτόντος ΤΕΙ Αυτοματισμού Χαλκίδας πέρασα!Μια χαρά!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τμήμα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜ
και πέρασε στο ίδιο τει ο κολλητός μου (ηλεκτρολογία) και οι 2 Β εξάμηνο :D

και αν σας πω τη συγκυρίες έπαιξαν....

μπικα 33 στους 35
αυτός 37 στους 38 :jumpy:

και στις 2 βάσεις τα μόρια έπεσαν τρελά όμως γιαυτό τις πιάσαμε ..με το ζορι.

χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια εγω περασα φαρμακευτικη απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
το β εξαμινο ποτε αρχιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος Φεβρουάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
συνεχιζουμε τησ διακοπεσ λοιπον χΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros91

Νεοφερμένος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και γώ πέρασα Β' Εξάμηνο ΤΕΙ Μηχανολογίας Πειραιά... Φλεβάρη πότε, ξέρει κάποιος? Γιατί έχω πρόταση για διακόπές Ιταλία 2-21/2 γιαυτό..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheFrEEk

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπόν...Πέρασα 17ος απο τους 39 στο ΤΕΙ Ηρακλείου!!!!!!(Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων ΤΕΙ Κρήτης) Είμαι στο Α' εξάμηνο...Ηράκλειο κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κανεις για Φιλοσοφικων Και κοινωνικων σπουδων ρεθυμνου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Eγω ΤΕΙ ηλεκτρολογιας Χαλκιδα Β' εξαμηνο...:)

Και εγω Χαλκιδα Αυτοματισμου ομως... Α εξαμηνο.. για 14 μορια δεν περασα ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω πέρασα τει βρεφονηπιοκομίας στα γιάννενα στο α εξαμηνο..και σημερα 23 στους 220....θα βρω καμμια συμφοιτητρια επιτέλους;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th3o

Νεοφερμένος

Ο θεοδόσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) Κανείς?Δεν θα την παλέψω μόνος... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top