Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Τελικα αρχιζουμε τα μαθηματα στις 7 Οκτωβριου:D!! Επιτελους, δε μπορω να περιμενω αλλο...
Τελικα μονο εμεις του Παιδαγ.Βολου αρχισαμε τα μαθηματα στις 21 Σπτεμβρη?:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Έλα βρε Κριτσίνι μην το παίρνεις κατάκαρδα...Καλύτερα, να μπείτε στο νόημα...Εντυπώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Έλα βρε Κριτσίνι μην το παίρνεις κατάκαρδα...Καλύτερα, να μπείτε στο νόημα...Εντυπώσεις?
καλες για αρχη:jumpy: παντως το πανεπιστημιο ως κτηριο ειναι ολα τα λεφτα να σκεφθεις κανουμε μαθημα κ βλεπουμε τη θαλασσα:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen292

Νεοφερμένος

Η elen292 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά σ΄όλους, καλή αρχή σας εύχομαι. Θα ήθελα να σας ρωτήσω για κατατακτήριες αν γνωρίζεται οτιδήποτε να με ενημερώσετε. Sunshine αν έχεις μάθει κάτι πες μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlondeArya

Νεοφερμένος

Η BlondeArya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Για σας παιδιά και μέσα από τη καρδιά μου συγχαρητήρια που καταφέρατε να περάσετε παιδαγωγικο:jumpy::jumpy:
Είμαι από Αλεξανδρούπολη και....ξαναδίνω:( οπότε οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστείται, μη διστάσετε:P:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σου απάντησα μέσω Π.Μ.! Ελπίζω να βοήθησα:)
ΓΕΙΑ! Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τις κατατακτήριες στο παιδαγωγ ικό τμήμα της Αλεξανδρούπολης. Βιβλία,ύλη,κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πληροφοριακά 400 άτομα θέλουν να δώσουν κατατακτήριες και παίρνουν μόνο τους 12!!!! Μην ταράζεσαι όμως!! Για την ύλη δες εδώ και ό,τι χρειαστείς πες μου, είμαι πρωτοετής!! https://www.eled.duth.gr/index.php?rm=20&nid=61&nc=0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loreta

Νεοφερμένος

Η loreta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σου απάντησα μέσω Π.Μ.! Ελπίζω να βοήθησα:)

γεια!σκέφτομαι και εγώ για κατατακτήριες στο παιδαγωγικό Θράκης. Μήπως θα μπορουσες να μου στείλεις και μενα info για θέματα κτλ.ό,τι περισσότερο θα βοηθήσει στην απόφασή μου! ευχαριστώ πολύ!!

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anma

Νεοφερμένος

Η anma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλημέρα παιδιά. Κι εγώ σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες για το παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης, αν καταφέρω σε ένα μήνα να βγάλω την ύλη. Τώρα θα πάρω τα βιβλία, διάβασα κ τα προηγούμενα post, ωστόσο από την αναζήτηση που έκανα στο internet δεν βρήκα αυτό το βιβλίο της Αλγεβρας του Εξαρχάκου. Γνωρίζει κανείς αν κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλία; Υπάρχουν πουθενά θέματα προηγούμενων εξετάσεων; (να φανταστώ πως όχι, τουλάχιστον εγώ δεν μπόρεσα να βρω τις λίγες μέρες που ασχολούμαι με το θέμα). Είναι κατατοπιστική η ύλη; Είναι εύκολη ή τουλάχιστον κατανοητή; Δεν έχω τη δυνατότητα να διαθέσω αυτή τη στιγμή χρήματα σε φροντιστήριο, οπότε κάθε βοήθεια θα ήταν χρήσιμη για μένα. Σας ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzouli

Νεοφερμένος

Η tzouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αν έμαθες κάτι για θέματα please ενημέρωσε.Θέλω και εγώ δώσω αλλά δεν ξέρω καθόλου τι παίζει.thanks Όσο για το βιβλίο της άλγεβρας μπορείς να το πάρεις από βιβλιοπωλείο(εγώ το πήρα από τον Παπασωτηρίου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriaki

Νεοφερμένος

Η kiriaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια!!!:)
Μήπως υπάρχει κάποιος που έχει σημειώσεις παιδαγωγικών του 1ου εξαμήνου?
Η αν γνωρίζετε κάποιον που εισαχθηκε τώρα στο 1ο εξάμηνό;Ζηταω πολλά;:xixi:
Μένω Θεσσαλονίκη αλλά αν χρειαστεί έρχομαι και Αλεξανδρούπολη για τις πολυπόθητες...!
Φυσικά αν είναι καλές οισημειώσεις και ζητηθούν χρήματα θα δωθούν.
Ελπίζω να υπάρξει ανταπόκριση:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γεια σου Κυριακη, ειμαι στο πρωτο εξαμηνο του παιδαγωγικου, αλλα αν περιμενεις σημειωσεις απο εμενα σωθηκες:P:P!! Αυτη τη στιγμη ειμαι στη Λαρισα, αλλα οταν γυρισω Αλεξανδρουπολη (καπου μετα τις 6 Ιανουαριου), μπορω να σου βρω ευκολα σημειωσεις... Αν τις βιαζεσαι ομως, τοτε υπαρχει ενα μικρο προβλημα!! Λιγο νωριτρερα να τις ζητουσες θα μασταν ολοι στην ομορφη Αλεξανδρουπολη... Τεσπα, ελπιζω να σε βοηθησα και να μπορεσεις να βρεις τις σημειωσεις!!

Y.Γ: Μην κανεις το λαθος και δωσεις χρηματα σε κανεναν!! Οι περισσοτεροι τις σημειωσεις τις παιρνουμε εντελως δωρεαν απο τις παραταξεις και οσοι κρατουν δικες τους, ειναι ακριβως ιδιες με εκεινες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpa24

Νεοφερμένος

Ο jpa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή χρονιά.Γνωρίζετε πότε περίπου θα βγούνε τα αποτελέσματα των κατατακτήριων εξετάσεων για το τμήμα της Αλεξ/πολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή χρονιά.Γνωρίζετε πότε περίπου θα βγούνε τα αποτελέσματα των κατατακτήριων εξετάσεων για το τμήμα της Αλεξ/πολης;
Δεν ξερω φιλε μου, αλλα με το που παω Αλεξανδρουπολη θα ρωτησω τη γραμματεια και επειδη αποκλειεται να παρω απαντηση, θα ρωτησω μια συμφοιτητρια μου που μπηκε με κατατακτηριες:)!! Τι λεει, εγραψες καλα?? Πως ηταν τα θεματα?? Αν τελικα περασεις, θα παρακολουθιες κανονικα η οχι?? Ευχομαι η εισαγωγη σου στο τμημα να ειναι το πρωτο δωρο που θα σου κανει το 2010:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriaki

Νεοφερμένος

Η kiriaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εγώ περιμένω απάντηση!Μου είχαν πει σε 2 μήνες,δηλαδή σε 1 μήνα απο τώρα!Αντε και καλά μας αποτελέσματα!!!
-----------------------------------------
Σε ευχαριστώ,σε ευχαριστώ,σε ευχαριστώ foreverfreak!
Α...δεν τις βιάζομαι καθόλου!Συγκεκριμένα σκεφτομαι να κάνω ένα ταξίδι προς Αλεξανδρούπολη πριν την εξεταστική του Ιούνη!Ισως και πιο σύντομα όμως.
Για τις κατατακτήριες τις θέλω (για του χρονου):(.Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να "κράξω" σαν το κακό πουλί,αλλά είχα διαβάσει τόσο καλά φέτος...και όταν είδα τα εκτός της ύλης θέματα τρελάθηκα!Το θεώρησα ...μη τίμιο γιατί κόπιασα πολύ!Θα ξαναεπικοινωνήσουμε έως τότε!:no1:
Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να έχω περάσει.2 στα 3 έχω περάσει σίγουρα την βάση(και με βαθμό ίσως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μια απορια παιδια, ποσα ατομα περνανε με κατατακτηριες?? Α, και αν επιτρεπεται, ποια σχολη εχετε τελειωσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina2

Νεοφερμένος

Η athina2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια στους πρωτοετείς και κυρίως στους επιτυχόντες των κατατακτηρίων!
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης απο φιλολογία.
Όποιος θυμάται τα φετινά θέματα ας τα ανεβάσει!
το βιβλιο του Εξαρχάκου γιατί είναι τόσο δυσεύρετο;
κι εξυπακούεται ότι οιαδήποτε σημείωση ευπρόσδεκτη
ευχαριστώ και καλή χρονιά σε όλους
Αθηνά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anny-anny

Νεοφερμένος

Η anny-anny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια, ξερει κανεις πιο μεγαλο θεματα γνωστικης ψυχολογιας απο το β εξαμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferenikirodo

Νεοφερμένος

Η ferenikirodo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σε ολους!μηπως υπαρχει καποιος φοιτητης του τμηματος εδω που θα μπορουσε να με βοηθησει με σημειωσεις? μηπως γνωριζει καποιος σος θεματα στην αλγεβρα α εξαμηνου, τι πεφτει συμηθως και πως ειναι η εξεταση?pleeeeeeease, help!

από ότι βλέπω ειστε πολλοι εδω που εχετε δώσει κατατακτήριες...μηπως μπορει καποιος απο εσας να μας κατατοπισει σχετικα με το τι γινεται με αυτες τις εξετασεις?τα θεμετα τα βαζουν οι καθηγητες που διδασκουν?πως ειναι ο τροπος εξετασης? αν γινεται ανεβαστε κανενα παλιο θεμα να μας βοηθησετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά! :D
Πολύ θα ήθελα να μπω κι εγώ στην παρέα του Παιδαγωγικού Αλεξανδρούπολης καθώς σκέφτομαι να δώσω στις επόμενες κατακτήριες.
Θα ήθελα κι εγώ μία απάντηση σχετικά με τις ερωτήσεις που κάνει η ferenikirodo. Θα ήταν πραγματικά πολύ βοηθητικό αν γνωρίζει κάποιος να μας πει πως μπορούμε να βρούμε παλαιότερα θέματα για να δούμε το στυλ των ερωτήσεων. Στο διαδίκτυο δεν υπάρχει τίποτε δυστυχώς.. :( Αν ρωτουσαμε τη γραμματεία θα βοηθούσε ή μπα; :P
ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top