Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάω να διαβάσω.!@#$%^ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τελειο βικακι! Τι εχεις κολλησει στη ντουλαπα σου; Τα σπαει :)

50 ε μου στοιχισαν απο το πρακτικερ! αυτοκολλητα τοιχου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
50? OK, πανεμορφα... Στο σπιτι σου, στο δικο μου δε θα μπουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ρεεε τετοια εχει στα jumbo με 3 ευρω ! οχι τοσα πολλα δηλαδη..το ενα εχει τοσο αλλα ειναι μεγαλα..πχ εγω πηρα ενα που ειναι κατι κλαδια κι εχει πανω 2 πουλακια και κατι φυλλα :P πολυ ομορφο ομως το σπιτι σου ! και τα αυτοκολλητα !! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ρεεε τετοια εχει στα jumbo με 3 ευρω ! οχι τοσα πολλα δηλαδη..το ενα εχει τοσο αλλα ειναι μεγαλα..πχ εγω πηρα ενα που ειναι κατι κλαδια κι εχει πανω 2 πουλακια και κατι φυλλα :P πολυ ομορφο ομως το σπιτι σου ! και τα αυτοκολλητα !! xD


το ξερω... το συνηδητοποιησα την επομενη μερα που πηγα να χαζεψω και στα τζαμπο! :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ότι ερωτεύτηκα τη ντουλάπα σου Βίκυ. :redface:

(Χτες αγόρασα αυτοκόλλητα τοίχου με 2 ? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μπράβο Kaleidoscope, το σπίτι σου απλά φυσάει.! Τέλειο..!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Ορίστε φωτογραφίες κι από το δικό μου διαμέρισμα (40 τ.μ.):

Είμαι φρικιό με την τάξη:

Γίνεται να σε υιοθετήσω?:inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna650

Νεοφερμένος

Η anna650 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλά kaleidoscope τέλειο το σπίτι σου!!!!!!!!!!! Σίγουρα από τα πιο ωραία σπίτια που έχω δει!! ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙΣ ΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ TOΛΚΙΝ:clapup::clapup::clapup::clapup:!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα Θεσνικη

Νεοφερμένος

Η Χριστινα Θεσνικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ορίστε φωτογραφίες κι από το δικό μου διαμέρισμα (40 τ.μ.):

Η είσοδος:



Το υπνοδωμάτιο:







Είμαι φρικιό με την τάξη:





Ο διάδρομος προς το σαλόνι-κουζίνα:





Αριστερά, η κουζίνα:





Δεξιά, το σαλόνι-γραφείο:













Άποψη από τον καναπέ:




Αυτές!



Kaleidoscope το σπιτι σ τα σπαει πραγματικαααα!Κι απ οτι βλεπω εκανες κι εσυ πολλες βολτες απο το ΙΚΕΑ...Παιδακια δεν εχω φτιαξει ακομα το σπιτακι μου αλλα αρχες Οκτωβρη θα ειναι ετοιμο...Οποτε θα βγαλω φωτουλες και θα τις βαλω...Μακαρι να ναι τοσο καλο οσο της kaleidoscope!!!Μ αρεσε πολυ κ της misscit αν και προτιμω την πολυχρωμια...χιχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί βρε παιδιά δε μας δείχνετε κι άλλοι τα σπιτάκια σας; Ντρέπονται; :P
Εγώ άλλαξα διαρρύθμιση στο σαλόνι και κόλλησα αυτοκολλητάκια τοίχου! Τα αγόρασα από ένα κατάστημα online κι είναι πολύ όμορφα. Θα πάρω κι άλλα πολύχρωμα, να βάλω και σε άλλα δωμάτια!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ότι το έχω ερωτευτεί!
Πότε είπαμε ότι έρχομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όποτε θέλεις ίσως; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ας παρουσιάσω κι εγώ το σπίτι μου! :D


Γραφείο




Καναπές (οι κορνίζες έφυγαν, στη θέση τους έχει μπει κασκόλ της ομάδας :P)




Τηλεόραση + ηχοσύστημα




Κουζίνα :D


Uploaded with ImageShack.us

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα σπίτια σας είναι τόσο όμορφα!!! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εντάξει δεν έχω λόγια...Τα σπίτια σας είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ. Με ωραία διακόσμηση και φουλ εξοπλισμένα, δε μοιάζουν με φοιτητικά καθόλου!

Βάιε , εκείνο πακέτο με τις χαρτοπετσέτες(?) δεν μπορούσες να το βάλεις σε κανα ντουλάπι; τι το 'χεις στριμωγμένο στον απορροφητήρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βάιε , εκείνο πακέτο με τις χαρτοπετσέτες(?) δεν μπορούσες να το βάλεις σε κανα ντουλάπι; τι το 'χεις στριμωγμένο στον απορροφητήρα:P
:redface:
Μεγάλη παράλειψη,
αν σκεφτείς κιόλας ότι πήρα το άδειο κουτί της οικογενειακής πίτσας από το μάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
:redface:
Μεγάλη παράλειψη,
αν σκεφτείς κιόλας ότι πήρα το άδειο κουτί της οικογενειακής πίτσας από το μάτι :P

Ντάξει μωρέ δεν πειράζει, μικρό το κακό:redface:
Κατά τα άλλα το σπίτι σου είναι γαμάτο και πολύ τακτοποιημένο ομολογουμένως:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βάιε, το σπίτι σου είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βάιε, το σπίτι σου είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. :Ο
Ευχαριστώ πολύ! :D

3 φορές πηγαινοερχόμασταν απ το σπίτι στα ικέα με ταξί για να μεταφέρουμε όλα τα έπιπλα, τύχαμε στην περίοδο που είχαν απεργία οι μεταφορικές. Bad days.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top