Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ποστάρετε και οι υπόλοιποι μην ντρέπεστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Σπουδαζεις Μαθηματικο? Και με την ιατρικη τι παιζει?

Σ'ευχαριστω! Ναι απο υποδομες γενικα, καλα ειμαστε! Να κλεψεις οτι θες :P

χαχαχαχαχα
Ειμαι δευτερο ετος Μαθηματικό, θα μπω δηλαδή- τώρα η ακατανόμαστη εξεταστική με παιδευει.......
χεχεχεχεχεχχε
Αλλα επειδή ειναι όνειρο ζωής η Ιατρική, το να βοηθάω ανθρώπους και να σωζω ζωές, λεω να δώσω παράλληλα με την σχολή πανελλήνιες.....!!!!!
Τα θυμαμαι, είμαι οκ.....
Ογκολογία ή Καρδιολογία θέλω......
Μπορεί και Θωρακοχειρουργική......
:):):):)
Μακαρι.........

Ποστάρετε και οι υπόλοιποι μην ντρέπεστε :P

Φίλε KostasTheGreek περιμένω να το τελειωποιήσω και μετα θα στείλω φωτο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
βλεπω τις φωτογραφιες των σπιτιων σας και θελω να περασει γρηγορα αυτη η χρονια για να βρω κι εγω το δικο μου :D
και μακαρι να ειναι στη θεσσαλονικη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ορίστε φωτογραφίες κι από το δικό μου διαμέρισμα (40 τ.μ.):

Η είσοδος:



Το υπνοδωμάτιο:







Είμαι φρικιό με την τάξη:





Ο διάδρομος προς το σαλόνι-κουζίνα:





Αριστερά, η κουζίνα:





Δεξιά, το σαλόνι-γραφείο:













Άποψη από τον καναπέ:




Αυτές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις;;;;;;;;; Πω πω είναι ΥΠΕΡΟΧΟ το σπίτι σου. Έχει αυτό το μοντέρνο άλλα και το retro, πωωωω γαμάτο.
Μπράβο ρε συ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πράγματι, υπέροχο!!! Επίσης σε συγχαίρω για την τάξη στη ντουλάπα σου!!! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
kaleidoskope πολυ όμορφο... σε καλή τιμή το βρήκες? είναι κοντά στο πανεπιστήμιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
τελειο το σπιτι σου!!!!!!!!!πργαματικα ειναι ιδανικο...!!!αλλα σου αξιζει μιας και περασες σε μια απο τις πιο δυσκολες σχολες!!!να περνας καλα εντος και εκτος σπιτιου!!!αδαμαντιαα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Σκεφτηκα να φτιαξω αυτη την ενοτητα για να βαζουμε (οπως λεει και ο τιτλος) τις φωτογραφιες των φοιτητικων σπιτιων μας.

Ετσι θα μπορουμε να παιρνουμε και καποιες ιδεες για τα δικα μας σπιτια!:)

Ας κανω λοιπον εγω την αρχη. Εγω εχω μια γκαρσονιερα 32 τ.μ.

ετσι το ειχα στην αρχη:



Κι ετσι εγινε πριν λιγο καιρο:



Περιμενω να δω και τα δικα σας σπιτια:no1:

πολυ ωραια το εχεις φτιαξει ! λειτουργικο, ομορφο και κυριως νοικοκυρεμενο ! α και ωραιες οι παντοφλιτσες σου! χαχα

Σας κλέβουν κανονικά όμως.. :( Να το δικό μου σπιτάκι!



Φωτογραφίες δεν έχω. :redface: Έχω μόνο αυτό το βίντεο που φαίνεται το σαλόνι και ο διάδρομος μέχρι το μπάνιο.

ο γατος σου ειναι αχου τοοοος ! :happy: και το σαλονι φαινεται πολυ ωραιο αλλα δε μας το δειχνεις και καλα ! :/: το κραβατι τελειο σαν ιδεα και σχεδιο, απλα εγω θα προτιμουσα αλλα χρωματα..:P

kleidoscope τελειο το σπιτακι σου ! μ'αρεσει οπως διακοσμεις τα τραπεζια, το γραφειο κλπ !

απ το δικο μου θα ανεβασω μολις το φτιαξω γιατι τωρα ειναι πολυ "αδειο" παρολο που εχει επιπλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, θα βγάλω φωτογραφίες τώρα που γύρισα Φλώρινα να σας τα δείξω καλά :happy:
Ο γατούλης μου σε ευχαριστεί για τη φιλοφρόνηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
τελειο το σπιτι σου!!!!!!!!!πργαματικα ειναι ιδανικο...!!!αλλα σου αξιζει μιας και περασες σε μια απο τις πιο δυσκολες σχολες!!!να περνας καλα εντος και εκτος σπιτιου!!!αδαμαντιαα:clapup:
To ποσο ομορφο σπιτι αξιζει καποιος εξαρταται απο τη δυσκολια (την οποια ποιος καθοριζει; ) της σχολης που εχει περασει; :knife::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
kaleidoskope πολυ όμορφο... σε καλή τιμή το βρήκες? είναι κοντά στο πανεπιστήμιο?

Τον πρώτο χρόνο έδινα 450 όμως από τον δεύτερο το κατέβασα στα 420. Ναι, είναι 5' από τα Πανεπιστήμια.

To ποσο ομορφο σπιτι αξιζει καποιος εξαρταται απο τη δυσκολια (την οποια ποιος καθοριζει; ) της σχολης που εχει περασει; :knife::hypno:

Δεν ξέρω τι εννοεί η Αδαμαντία. Σίγουρα πάντως όταν κάθεσαι πολλές ώρες στο σπίτι, όποιος κι αν είναι ο λόγος, πρέπει να έχεις άνετο, λειτουργικό και όμορφο σπίτι.
Όσο για την δυσκολία, δεν πιστεύω πως υπάρχει αμφιβολία ότι η ιατρική είναι δύσκολη σχολή.

Για να δούμε κι άλλα σπίτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΓΟύτσου βάλε κι εσύ ρε φωτός από το σπίτι σου.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Eξεταστικη darling, δε βλεπεται. :) Μας εχει κομπλαρει και η kaleidoscope, που να βαλουμε τωρα :P
Παντως μεχρι να δω τα ροζουλια που παιζουν σε αλλα κοριτσιστικα σπιτια ελεγα το δικο μου σπιτι της barbie, αφου εχω τα παιδικα μου επιπλα :P Τωρα απλα το λεω τσιρκο γιατι ειναι και πολυχρωμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λες βλακείες. Θες να βάλω το δωμάτιό μου να συγκρίνουμε τα Τσίρκα μας; Χαχα.
Βάλε! Έχεις ήδη μια θετική από μένα. =]
Τουλάχιστον, μετά την εξεταστική [και] στείλε μου πμ με το λινκ.:redface:


Ευχαριστώ εκ προτέρων.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δες τωρα που δε μπορω να σου πω οχι. Η φωτογραφικη δεν εχει μπαταρια οποτε τις εβγαλα με κινητο. Μονο φιλοι, μη ρεζιλευτουμε εντελως :)
https://ischool.e-steki.gr/album.php?albumid=863
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δες τωρα που δε μπορω να σου πω οχι. Η φωτογραφικη δεν εχει μπαταρια οποτε τις εβγαλα με κινητο. Μονο φιλοι, μη ρεζιλευτουμε εντελως :)
https://ischool.e-steki.gr/album.php?albumid=863

ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕλα ρεεεεεε. Γαμάτο είναι. Πού το είδες το Τσίρκο; Την μπάρμπι πού την είδες;;; Πού να δεις το δικό μου δηλαδή.:redface:
Κουκλίστικο είναι. Και το ρολόι τι γλυκοοοοόόόοοοοοοοοο =]

Ρε, θέλω και εγώ τώρα. Δε μου κάνει καλό αυτό το τόπικ.:'(

(άκουσα ένα κρακ από τον λαιμό μου =/ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αντε τραβα να διαβασεις και σε ενα χρονο απο τωρα θα φτιαξεις το πιο γαματο σπιτι απο ολες μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ζηλεψα... να σας δειξω και το δικο μου? αν και ειναι μικορυλι... :redface:

DSC00705.jpg

DSC00706.jpg

DSC00704.jpg

DSC00700.jpg

DSC00701.jpg

DSC00699.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τελειο βικακι! Τι εχεις κολλησει στη ντουλαπα σου; Τα σπαει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top