Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αθηνούλα ευχαριστώ! Είμαι από Κέρκυρα ναι, αλλά δε μένω εντός πόλεως. Έχεις δίκιο που παραπονιέσαι. Τα περισσότερα σπίτια εκεί με ελάχιστες εξαιρέσεις είναι πάρα πολύ παλιά και λόγω κέντρου χτυπάνε στο κόκαλο. Πιο έξω όμως είναι όλα πιο χαμηλά σε τιμές και πιο καινούρια. Αν δεν υπάρχει προοπτική αυτοκινήτου όμως και περιμένεις από συγκοινωνία βράστα. :down:
το εζησα αυτο με τις συγκοινωνιες γιατι μενω εκτος...αλλα οχι πολυ! σχετικα ευχαριστημενη ειμαι :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
το εζησα αυτο με τις συγκοινωνιες γιατι μενω εκτος...αλλα οχι πολυ! σχετικα ευχαριστημενη ειμαι :):)

Που μένεις, αν επιτρέπεται; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Που μένεις, αν επιτρέπεται; :redface:
σου το στελνω σε μηνυμα
on-topic: θα ανεβασω και εγω φωτογραφιες καποια στιγμη...δυστυχως δεν ειναι ροζ αλλα θα το φτιαξω εγω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχ ναι ανεβάστε κι άλλοι να χαζέψουμε και να πάρουμε καμιά ιδέα για τα δικά μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πλεον το σπιτι ειναι ετσι:



Uploaded with ImageShack.us
τελειο ειναι! :) αλλα κεινη η λεκανη (μαλλον λεκανη ειναι) τι κανει κατω απο την καρεκλα?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Σας κλέβουν κανονικά όμως.. :( Να το δικό μου σπιτάκι!



Φωτογραφίες δεν έχω. :redface: Έχω μόνο αυτό το βίντεο που φαίνεται το σαλόνι και ο διάδρομος μέχρι το μπάνιο.

μια καπως ασχετη ερωτηση... η γατα ειναι ηρεμη? γτ θελω να παρω αλλά φοβαμαι μη μου ξεσκισει τα επιπλα! ωραιο το σπιτι αλλα αυτο το υπνοδωματιο σου φαινεται πολυ... πολυ... εντονο. Δε θα μπορουσα να ηρεμησω εκει περα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μάλλον δαιμονισμένο πρέπει να είναι ένα ζώο για να αρχίσει να ξεσκίζει έπιπλα :P
Κοίταξε, αντικειμενικά όσο είναι μικρά είναι σχεδόν τρελά όσο χαριτωμένα κι αν είναι κι αν δεν έχεις υπομονή άστο καλύτερα. Αν βρεις μια ενήλικη γάτα που θα έχει διαμορφώσει και χαρακτήρα μπορείς να είσαι ήσυχος ότι δε θα τη βρεις ποτέ κρεμασμένη στην κουρτίνα. Υπολόγισε τα έξοδα για φαγητό και κτηνίατρο κι αν "σε παίρνει" κι έχεις όρεξη να δεσμευτείς για 12-15 χρόνια, πάρε μια παρεούλα. Εγώ δεν το μετάνιωσα ούτε λεπτό πάντως και μου άρεσε που γύριζα στο σπίτι και δεν επικρατούσε αυτή η ηρεμία που ώρες ώρες μπορεί να είναι πολύ ενοχλητική. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
τελειο ειναι! :) αλλα κεινη η λεκανη (μαλλον λεκανη ειναι) τι κανει κατω απο την καρεκλα?:eek:

Xαχαχαχαχα, καλη ερωτηση! Την ωρα που εβγαζα τη φωτο επλενα και το χαλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ! :D Βρήκα και μία από το δωμάτιό μου. Προειδοποιώ, είναι πολύ πολύ ροζ.. :redface:

Τέλειο! :clapup:
Έτσι ακριβώς ονειρευόμουν και το δικό μου κρεβάτι (ίσως σε λίγο διαφορετικό χρώμα), αλλά δυστυχώς σε αυτό που θα βάλω δεν μπορούν να μπουν υφάσματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Xαχαχαχαχα, καλη ερωτηση! Την ωρα που εβγαζα τη φωτο επλενα και το χαλι.
χαχαχα! ενταξει τοτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
280820101275.jpg

280820101277.jpg

260820101272.jpg

260820101267.jpg

260820101273.jpg

Αυτο ειναι το δωματιακι μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αυτο ειναι το δωματιακι μου.

φουλ στα στικερς και στις αφισες ειναι!! :):P
βσκ και εμενα στην ιδια κατασταση ητανε και η ντουλαπα αλλα τωρα ειναι καλυτερα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Μάλλον δαιμονισμένο πρέπει να είναι ένα ζώο για να αρχίσει να ξεσκίζει έπιπλα :P
Κοίταξε, αντικειμενικά όσο είναι μικρά είναι σχεδόν τρελά όσο χαριτωμένα κι αν είναι κι αν δεν έχεις υπομονή άστο καλύτερα. Αν βρεις μια ενήλικη γάτα που θα έχει διαμορφώσει και χαρακτήρα μπορείς να είσαι ήσυχος ότι δε θα τη βρεις ποτέ κρεμασμένη στην κουρτίνα. Υπολόγισε τα έξοδα για φαγητό και κτηνίατρο κι αν "σε παίρνει" κι έχεις όρεξη να δεσμευτείς για 12-15 χρόνια, πάρε μια παρεούλα. Εγώ δεν το μετάνιωσα ούτε λεπτό πάντως και μου άρεσε που γύριζα στο σπίτι και δεν επικρατούσε αυτή η ηρεμία που ώρες ώρες μπορεί να είναι πολύ ενοχλητική. :/:

Αχ είναι πολύ όμορφο το γατάκι σου....!!! και το δωμάτειό σου... άσχετο αλλά τι ράτσα είναι;; είναι πολύ γλυκό το ερωτεύτηκα..... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χαρουλίνι, όταν ήμουν στην ηλικία σου κι εμένα το γραφείο μου ήταν υπερπλήρες από stickers! Τώρα που μεγάλωσα προτιμώ τα πιο μινιμαλ :D Γλύκα είναι πάντως!
Λένα ο γατούλης είναι ράτσας Chinchilla Persian, ευχαριστούμε και οι δύο για τα καλά σου λόγια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Χαρουλίνι, όταν ήμουν στην ηλικία σου κι εμένα το γραφείο μου ήταν υπερπλήρες από stickers! Τώρα που μεγάλωσα προτιμώ τα πιο μινιμαλ :D Γλύκα είναι πάντως!
Λένα ο γατούλης είναι ράτσας Chinchilla Persian, ευχαριστούμε και οι δύο για τα καλά σου λόγια. :redface:


MissKit πες μου,πως τα βγάζεις πέρα με τις τρίχες..??Γιατί κι εγώ σκέφτομαι να πάρω γατάκι,αλλά με σταματάνε οι τρίχες που θα αιωρούνται σε όλο το σπίτι..:/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
MissKit πες μου,πως τα βγάζεις πέρα με τις τρίχες..??Γιατί κι εγώ σκέφτομαι να πάρω γατάκι,αλλά με σταματάνε οι τρίχες που θα αιωρούνται σε όλο το σπίτι..:/::P


+1 κι εγώ το σκεφτόμουν για σκυλάκι αλλά το τρίχωμα είναι ένας ανασταλτικός παράγοντας μαζί με άλλους ευνόητους ανασταλτικούς παράγοντες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Σκεφτηκα να φτιαξω αυτη την ενοτητα για να βαζουμε (οπως λεει και ο τιτλος) τις φωτογραφιες των φοιτητικων σπιτιων μας.

Ετσι θα μπορουμε να παιρνουμε και καποιες ιδεες για τα δικα μας σπιτια!:)

Ας κανω λοιπον εγω την αρχη. Εγω εχω μια γκαρσονιερα 32 τ.μ.

ετσι το ειχα στην αρχη:



Κι ετσι εγινε πριν λιγο καιρο:



Περιμενω να δω και τα δικα σας σπιτια:no1:

Φίλε έχεις υπέροχο σπίτι......
Εμένα μου αρεσει περισσότερο η δευτερη "έκδοση"....
Τρίπολη σπουδάζεις, εεεεε???
Ηρθα προχθες εκει, διακοπές και για σπίτι ενος φίλου μου που περασε Επιστημης Τηλεπικοινωνιών.....
Εχετε πολύ ωραία εργαστήρια.......Μου άρεσε....!!!
Ισως κλέψω λίγο απο την διακόσμηση σου......

Φιλικά Κωνσταντίνος
Μαθηματικό Κρήτης
2ο ετος
στοχος Ιατρική......:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
@zaxosm: Πολύ ωραίο το σπιτάκι σου! :)

@Χαρουλινι(^^): Αnime-freak. :D

@ MissKit: Moυ αρέσουν πολύ αυτά τα κρεβάτιαα. :redface: Κάτι τέτοιο θα ήθελα κι εγώ,απλά ίσως να έβαζα λίγο πιο απαλά χρώματα.

Βάλτε και από φοιτητικά σπίτια φωτογραφίες,να παίρνουμε κι εμείς καμιά ιδέα,βρε παιδιά! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
MissKit πες μου,πως τα βγάζεις πέρα με τις τρίχες..??Γιατί κι εγώ σκέφτομαι να πάρω γατάκι,αλλά με σταματάνε οι τρίχες που θα αιωρούνται σε όλο το σπίτι..:/::P

+1 κι εγώ το σκεφτόμουν για σκυλάκι αλλά το τρίχωμα είναι ένας ανασταλτικός παράγοντας μαζί με άλλους ευνόητους ανασταλτικούς παράγοντες :whistle:

Αν αυτό είναι το μόνο που σας φρενάρει πάλι καλά :P Για να αποφύγετε το χαμό με τις τρίχες, χτενίζετε το ζωάκι σας καθημερινά ώστε να φεύγουν από πάνω του όλες οι νεκρές τρίχες και μετά βρέχετε τα χεράκια και το χαϊδεύετε να βγάλει όσες δεν έβγαλε το χτένι. (Έξω από το σπίτι, αν δε θέλετε ή δεν υπάρχει ασφαλής χώρος, στο μπάνιο) Καθημερινό σκούπισμα με swiffer και δυο φορές την εβδομάδα ηλεκτρική σκούπα στα έπιπλα. Και δε μένει τίποτα. :D Ακόμη και ιδιότροπες συμφοιτήτριες που δεν τα πάνε καλά με τα κατοικίδια δεν παραπονέθηκαν ποτέ.

@zaxosm: Πολύ ωραίο το σπιτάκι σου! :)

@Χαρουλινι(^^): Αnime-freak. :D

@ MissKit: Moυ αρέσουν πολύ αυτά τα κρεβάτιαα. :redface: Κάτι τέτοιο θα ήθελα κι εγώ,απλά ίσως να έβαζα λίγο πιο απαλά χρώματα.

Βάλτε και από φοιτητικά σπίτια φωτογραφίες,να παίρνουμε κι εμείς καμιά ιδέα,βρε παιδιά! :redface:

Αυτά τα κρεβάτια είναι ερωτεύσιμα όντως, αλλά για να πάρεις ένα καλό τέτοιο κρεβάτι δυστυχώς πρέπει να δώσεις αρκετά χρήματα. :/: Στην αρχή όταν έψαχνα κρεβάτι πίστευα πως θα ήταν πιο οικονομικά από τα ξύλινα αλλά τελικά είναι πολύ πιο ακριβά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Φίλε έχεις υπέροχο σπίτι......
Εμένα μου αρεσει περισσότερο η δευτερη "έκδοση"....
Τρίπολη σπουδάζεις, εεεεε???
Ηρθα προχθες εκει, διακοπές και για σπίτι ενος φίλου μου που περασε Επιστημης Τηλεπικοινωνιών.....
Εχετε πολύ ωραία εργαστήρια.......Μου άρεσε....!!!
Ισως κλέψω λίγο απο την διακόσμηση σου......

Φιλικά Κωνσταντίνος
Μαθηματικό Κρήτης
2ο ετος
στοχος Ιατρική......:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

Σπουδαζεις Μαθηματικο? Και με την ιατρικη τι παιζει?

Σ'ευχαριστω! Ναι απο υποδομες γενικα, καλα ειμαστε! Να κλεψεις οτι θες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top