Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Κατ' αρχας ο καναπες αυτος με βολευει μια χαρα. Εχω βαλει και το "σχετικα" κλαο στρωμα και ειναι ΟΚ για μενα.

Επειδη σημερα ψαχναμε για σπιτι με τον ξαδερφο μου που περασε και αυτος εδω, ολες οι καινουριες γκαρσονιερες εχουν 300+. Καποιες φτανουν και τα 380 ακατεβατα. Εδω υπαρχουν παρα πολλα 2αρια 60-70τ.μ. με 300 ευρω αλλα ειναι αρχαια χωρις αυτονομη θερμανση χωρις boiler με ετοιμοροπα ντουλαπια και ολα τα συναφη. Απο κει και περα εξαρταται και τη περιοχη. Κολλητη μου που μενει τερμα Θεου διναι 320 για 55 τ.μ. καινουριο. Εγω ειμαι στο καλυτερο δυνατο σημειο και δινω 300. Περι ορεξεος λοιπον.

Ο ξαδερφος τελικα νοικιασε γκαρσονιερα 2 χωρη ομως 33 τ.μ. 8ετιας 280 ευρω. Γενικοτερα ειναι ακριβα παντως εδω.

Θα βγαλω και μια φωτο τη κουζινα αλλα σε λιγο καιρο που το κλασικο φοιτητικο κουζινακι θα αντικατασταθει απο εναν κανονικο φουρνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλά δεν με ενδιαφέρει να δω την κουζίνα.
Εγκυκλοπαιδικά ρωτούσα γιατί απλά δεν φαίνεται.
Η κουζίνα είναι στον ίδιο χώρο με τον καναπε-κρεββατι και το γραφείο από ότι κατάλαβα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Aκριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σας κλέβουν κανονικά όμως.. :( Να το δικό μου σπιτάκι!



Φωτογραφίες δεν έχω. :redface: Έχω μόνο αυτό το βίντεο που φαίνεται το σαλόνι και ο διάδρομος μέχρι το μπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Σας κλέβουν κανονικά όμως.. :( Να το δικό μου σπιτάκι!



Φωτογραφίες δεν έχω. :redface: Έχω μόνο αυτό το βίντεο που φαίνεται το σαλόνι και ο διάδρομος μέχρι το μπάνιο.

Τελειο το γατακι σου αλλα και η διακοσμιση του σπιτιου σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σας κλέβουν κανονικά όμως.. :( Να το δικό μου σπιτάκι!



Φωτογραφίες δεν έχω. :redface: Έχω μόνο αυτό το βίντεο που φαίνεται το σαλόνι και ο διάδρομος μέχρι το μπάνιο.
ολα τα λεφτα η γατα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κορυφαίο το γατί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ! :D Βρήκα και μία από το δωμάτιό μου. Προειδοποιώ, είναι πολύ πολύ ροζ.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ! :D Βρήκα και μία από το δωμάτιό μου. Προειδοποιώ, είναι πολύ πολύ ροζ.. :redface:

Τέλειο χρώμα το ροζ!Έχει και κουνουπιέρα....τέλειοοο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν είναι κουνουπιέρα, είναι ουρανός με κουρτινάκια γύρω γύρω. :D Με κοροϊδεύουν επειδή είναι πολύ ροζ μερικοί, γι' αυτό προειδοποίησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Δεν είναι κουνουπιέρα, είναι ουρανός με κουρτινάκια γύρω γύρω. :D Με κοροϊδεύουν επειδή είναι πολύ ροζ μερικοί, γι' αυτό προειδοποίησα :P

Δεν εχουν κι αδικο! Χαχαχαχα.

Ωραιο σπιτι παντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
τέλειο τέλειο το ροζ. so jealous!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Θα συμφωνήσω κι εγώ πως η δεύτερη version του δικού σου με το γραφείο μπροστά στο παράθυρο μου άρεσε πιο πολύ, αλλά δε βολεύει. Είναι πολύ γλυκό όμως. :happy:

Άσχετο αλλά κι εγώ κουρτίνα με μαύρες ρίγες ήθελα να πάρω όμως δε μου ταίριαζε και πήρα με ροζ. :redface: Πολύ ωραία πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Μα καλά.Πόσο μεγάλο είναι το σπίτι σου?
Το υπνοδωμάτιο όλα τα λεφτά!Πολύ εντυπωσιακό Ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ! Είναι αρκετά μεγάλο. Πάνω κάτω 70 τ.μ. Έχει δύο υπνοδωμάτια, κουζίνα, μπάνιο και ένα ενιαίο χώρο που είναι χωλ και σαλόνι.
Το έφτιαξα με πολύ διάθεση και ψάξαμε αρκετά να βρούμε το κρεβάτι και τα υφάσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μιsskit άλλαξε το χρώμα δωματίου άμεσα.... Το έντονο ροζ που έχεις επιλέξει κουράζει πολύ τα μάτια και δεν πρόκειτε να καταφέρεις να διαβάσεις για μεγάλο χρονικό διάστημα. Δεν σου λέω να το βάψεις λευκό αλλά ένα ελαφρύ ροζάκι νομίζω είναι ότι πρέπει για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ! Είναι αρκετά μεγάλο. Πάνω κάτω 70 τ.μ. Έχει δύο υπνοδωμάτια, κουζίνα, μπάνιο και ένα ενιαίο χώρο που είναι χωλ και σαλόνι.
Το έφτιαξα με πολύ διάθεση και ψάξαμε αρκετά να βρούμε το κρεβάτι και τα υφάσματα.
αααααααααααααααααααααααα υπεροχο το σπιτακι σου!!!!! πολυ ζεστουλι!:) (ασχετο...αλλα εισαι απο κερκυρα? χαχα σπιτι βρηκα τη τελευταια μερα πριν ξεκινησουμε τα μαθηματα στο πανεπιστημιο! ειναι τραγικα δυσκολο να βρεις...μα τι σπιτια ειναι ατα που μας προσφερετε και τι τιμες? λυπηθειτε μας...:cry_x:χαχαχα)
Υ.Γ. ειπα να πω καπου το πονο μου μη θυμωνεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το σαλόνι, πολύ ροζ το υπνοδωμάτιο. Θα μπορούσες να το σκουρυνεις λίγο, γιατί όντως κουράζει όπως είπε ο φόκος.:/:
Κατα τ' άλλα πολύ όμορφο γενικά. Και η γάτα ΓΑΜΑΤΗ. Πανέμορφη.:redface:

Πολύ μεγάλο βτω το σπίτι για μια φοιτήτρια. Τι τα θες 2 υπνοδωμάτια;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φόκο έχω ένα τεράστιο γραφείο και συνήθως διαβάζω εκεί, ή στο πάτωμα του σαλονιού. Αν με κουράζει το χρώμα θα αλλάξω δωμάτιο, ωστόσο αυτό δε μου έχει τύχει ποτέ. Παράξενη παρατήρησή σου πάντως. :hmm:
Αθηνούλα ευχαριστώ! Είμαι από Κέρκυρα ναι, αλλά δε μένω εντός πόλεως. Έχεις δίκιο που παραπονιέσαι. Τα περισσότερα σπίτια εκεί με ελάχιστες εξαιρέσεις είναι πάρα πολύ παλιά και λόγω κέντρου χτυπάνε στο κόκαλο. Πιο έξω όμως είναι όλα πιο χαμηλά σε τιμές και πιο καινούρια. Αν δεν υπάρχει προοπτική αυτοκινήτου όμως και περιμένεις από συγκοινωνία βράστα. :down:


Πολύ ωραίο το σαλόνι, πολύ ροζ το υπνοδωμάτιο. Θα μπορούσες να το σκουρυνεις λίγο, γιατί όντως κουράζει όπως είπε ο φόκος.:/:
Κατα τ' άλλα πολύ όμορφο γενικά. Και η γάτα ΓΑΜΑΤΗ. Πανέμορφη.:redface:

Πολύ μεγάλο βτω το σπίτι για μια φοιτήτρια. Τι τα θες 2 υπνοδωμάτια;:eek:

Ειδικά το χρώμα στους τοίχους είναι πολύ παλ.. Δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς στη φωτο, εμένα με χαλαρώνει πάρα πολύ. Ο Μαρκ σ'ευχαριστεί, το ξέρει ότι είναι πανέμορφος :pfff: :P
Το σπιτάκι αυτό ήταν περίπτωση. Γενικά σε όλη την πόλη της Φλώρινας υπήρχαν studios, δύσκολα έβρισκες χωριστά δωμάτια, και αυτό δεν εξυπηρετούσε. Οπότε από το μείνω σε ένα σπίτι που θα μαγειρεύω δίπλα στο κρεβάτι μου, δεδομένου ότι τα οικονομικά μας το επέτρεπαν, προτιμήσαμε να έχει λίγο χώρο παραπάνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top