Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Σκεφτηκα να φτιαξω αυτη την ενοτητα για να βαζουμε (οπως λεει και ο τιτλος) τις φωτογραφιες των φοιτητικων σπιτιων μας.

Ετσι θα μπορουμε να παιρνουμε και καποιες ιδεες για τα δικα μας σπιτια!:)

Ας κανω λοιπον εγω την αρχη. Εγω εχω μια γκαρσονιερα 32 τ.μ.

ετσι το ειχα στην αρχη:



Κι ετσι εγινε πριν λιγο καιρο:



Περιμενω να δω και τα δικα σας σπιτια:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το στρογγυλό πάνω στο ταβάνι είναι φωτιστικό; Τέλειο! :xixi:



Ps1.Εχμ από την άλλη βδομάδα το φοιτητικό σπιτι. :p
Ps2. Θαρρώ ότι υπάρχει ένα παρόμοιο τοπικ :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
πολυ ωραιο και στις 2 παραλλαγες του :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Το στρογγυλό πάνω στο ταβάνι είναι φωτιστικό; Τέλειο! :xixi:



Ps1.Εχμ από την άλλη βδομάδα το φοιτητικό σπιτι. :p
Ps2. Θαρρώ ότι υπάρχει ένα παρόμοιο τοπικ :what:

πολυ ωραιο και στις 2 παραλλαγες του :no1:

Ναι φωτιστικο ειναι! Δωρο της μητερας της (πρωην) κοπελας μου! (εχει μαγαζι με φωτιστικα...:P)

Λες να υπαρχει και αλλο topic????? Ωχ.... Εκανα ενα προχειρο search αλλα δε βρηκα κατι....

Ευχαριστω φιλε napstor!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Στην πρωτη φωτο εχεις κατω στο πατωμα χαλι,μοκετα ενω στη δευτερη οχι.Φαινονται τα πλακακια. Ειδες τι παρατηρησα η ατιμη?
Πολυ χαριτομενο και καθαρο σπιτι για ενα φοιτητη. Μπραβο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Η πρώτη version μου άρεσε πιο πολύ:P!Αλλά η δεύτερη μου φαίνεται πιο βολική. Τέλειο είναι τέλειο! Και πεντακάθαρο!Τα συγχαρήκια μου:)! Εγώ δυστυχώς δεν έχω ακόμα για να ανεβάσω φωτό. Αλλά σε λίγο καιρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Στην πρωτη φωτο εχεις κατω στο πατωμα χαλι,μοκετα ενω στη δευτερη οχι.Φαινονται τα πλακακια. Ειδες τι παρατηρησα η ατιμη?
Πολυ χαριτομενο και καθαρο σπιτι για ενα φοιτητη. Μπραβο!:)

Παρατηριτικοτητα ομως......:D Σ' ευχαριστω πολυ!:thanks:

Η πρώτη version μου άρεσε πιο πολύ:P!Αλλά η δεύτερη μου φαίνεται πιο βολική. Τέλειο είναι τέλειο! Και πεντακάθαρο!Τα συγχαρήκια μου:)! Εγώ δυστυχώς δεν έχω ακόμα για να ανεβάσω φωτό. Αλλά σε λίγο καιρό...

Οντως στη δευτερη ειναι πιο βολικη! Πολυ πιο βολικη θα ελεγα! Γι'αυτο και το αλλαξα!

Οπως και να το κανεις στην 1η version ηταν δυσκολο να βγαινεις στο μπαλκονι....

Ευχαριστω και σενα για τα καλα σου λογια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th3o

Νεοφερμένος

Ο θεοδόσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Απλα τα σπάει και με τις δυο εκδοχές πόσο πληρώνεις ενοικιο αν επιτρεπεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ευχαριστω!:thanks:
Πικρη ιστορια..... 300ευρω πληρωνω!
Μαλιστα στην αρχη μου ζηταγε 350 αλλα ηταν παρα πολλα! Βασικα μου ειπε οτι ειναι ακριβο επειδη μπαινω πρωτος, εχει γκαραζ (αμαξι δεν εχω:P), αποθηκη (βασικα αποθηκαρα. Ανετα μενεις εκει μεσα:D), εχει boiler, και ειναι τελευταιος οροφος.
Τουλαχιστον τα κοινοχρηστα κρατιουνται σε καλα επιπεδα:no1: (15 το καλοκαιρι και 50 το χειμωνα. Βλεπεις εδω στην τριπολη το χειμωνα τουρτουριζουμε και το καλοριφερ καιει ολη μερα...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Πλεον το σπιτι ειναι ετσι:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Πολυ ωραιο το σπιτακι σου.Να δηλωσω μια ιδιαιτερη προτιμηση στην δευτερη version.:)
Αυτος ο καναπες παντως πολυ περαση πρεπει να 'χει ,γιατι τον εχει δει σε αρκετα σπιτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Άντε να βλέπουμε και άλλα σπίτια ή δωμάτια έστω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωπω, βλέπω τις φωτογραφίες σου και φαντάζομαι και το δικό μου χώρο του χρόνου, χλωμό, αλλά δε βαριέσαι;:/:
Πολύ καλό πάντως. Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δικό σου δωμάτιο,δικό σου χώρος,δική σου διακόσμηση,no parents.
Αυτά είναι αρκετά κίνητρα πιστεύω για να στρωθείς και να διαβάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δικό σου δωμάτιο,δικό σου χώρος,δική σου διακόσμηση,no parents.
Αυτά είναι αρκετά κίνητρα πιστεύω για να στρωθείς και να διαβάσεις ;)

Γιεπ. Σίγουρα! Μακάρι να' φτανε μόνο αυτό όμως.:/:

Τέλος πάντων. Βάλτε κι άλλοι τα σπίτια σας. Θα βάλω και εγώ του χρόνου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Βαλτε το δωματιο σας,Εγω δεν εχω φωτογραφια,αλλα το χω γεματο εικονες απο ανιμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ειναι πολυ ωραιο!! Ο καναπες-κρεβατι βολευει αντι για κρεβατι σκετο?? Κοιμασαι ανετα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παντως αυτον που εχει αυτος τον εχει και η αδερφη μου (αλλα σε κοκκινο) και ειναι πολυ βολικος ειτε τον ανοιξεις ειτε οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Η κουζίνα δεν φαίνεται στις τελευταίες φώτος.
Πού είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Στην Τρίπολη υπάρχει πολλή ζήτηση στα σπίτια; Μου φαίνονται πολλά 300 ευρώ γι' αυτό το σπίτι. Δεν ξέρω. :redface: Εγώ δίνω τα ίδια χρήματα για ένα σπίτι 70 τ.μ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top