Θα προλάβω να βρω σπίτι;

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Φωτό απο το μπαλκόνι σου?:hmm:

Υγ΅για την υπογραφή σου λέω:P

Όχι καλέ μου... Είναι φωτογραφία από την Κέρκυρα που ελπίζω να περάσω μουσικολογία!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Everybody rexal!! Σπιτι βρισκει ΟΠΟΤΕ και αν πας. ξερω παιδι που πηγε νοεμβρη στην σχολη και βρικε μεσα σε 2 μερες σπιτι και μαλιστα και καλο και φτηνο:). So dont worry be happy!!!:D

το σπιτι ειναι το τελευταιο που πρεπει να σας αγχωσει:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Everybody rexal!! Σπιτι βρισκει ΟΠΟΤΕ και αν πας. ξερω παιδι που πηγε νοεμβρη στην σχολη και βρικε μεσα σε 2 μερες σπιτι και μαλιστα και καλο και φτηνο:). So dont worry be happy!!!:D

το σπιτι ειναι το τελευταιο που πρεπει να σας αγχωσει:devil:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::(:(:(:(:(:(:(:(:(:worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

what happened my dear??:whistle:

Χαλαρα και απολαυστε το καλοκαιρακι σας!:D

απο σεπτεβρη μπορειτε να πανιβληθητε ελευθερα οταν οι αλλοι θα χουν σπιτι και σεις θα μενετε κατω απο τις γεφυρες :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
εγώ πάντως παιδιά φοβάμαι οτι Κέρκυρα δεν θα βρώ σπίτι...

Αλικη, ετοιμαζεσαι να φυγεις απο το ομορφο νησι μας; Κερκυρα,πιο μικρο αλλα εξισου ομορφο νησι ! Οσον αφορα το σπιτι τωρα θεωρω οτι ειναι λιγο νωρις για να αγχωνεσαι. . .Μια χαρα θα προλαβεις! Το μονο που θα σου προτεινα να κανεις καποια στιγμη (οχι τωρα) ειναι να βρεισ μερικεσ πληροφοριες για την Κερκυρα (απο φοιτητες, google κ.α) σχετικα με τις τοποθεσιες που εχει σπιτια του ενδιαφεροντος σου (κοντα/μακρια απο την σχολη ή απο το κεντρο) , ωστε να μην πας στην πολη και να μην ξερεις που θα ψαχτεις. . .Οπως και να εχει καλα αποτελεσματα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Everybody rexal!! Σπιτι βρισκει ΟΠΟΤΕ και αν πας. ξερω παιδι που πηγε νοεμβρη στην σχολη και βρικε μεσα σε 2 μερες σπιτι και μαλιστα και καλο και φτηνο:). So dont worry be happy!!!:D

το σπιτι ειναι το τελευταιο που πρεπει να σας αγχωσει:devil:

Το Νοέμβριο είναι νεκρή περίοδος :D ....
Λογικό είναι τα παιδιά να θέλουν να κλείσουν πιο πριν σπίτι να παρακολουθήσουν το μάθημα.και τα εργαστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αλικη, ετοιμαζεσαι να φυγεις απο το ομορφο νησι μας; Κερκυρα,πιο μικρο αλλα εξισου ομορφο νησι ! Οσον αφορα το σπιτι τωρα θεωρω οτι ειναι λιγο νωρις για να αγχωνεσαι. . .Μια χαρα θα προλαβεις! Το μονο που θα σου προτεινα να κανεις καποια στιγμη (οχι τωρα) ειναι να βρεισ μερικεσ πληροφοριες για την Κερκυρα (απο φοιτητες, google κ.α) σχετικα με τις τοποθεσιες που εχει σπιτια του ενδιαφεροντος σου (κοντα/μακρια απο την σχολη ή απο το κεντρο) , ωστε να μην πας στην πολη και να μην ξερεις που θα ψαχτεις. . .Οπως και να εχει καλα αποτελεσματα !

:D:D:D:D:D:D ευχαριστώ πολύ!!!!:):):) μακάρι να είναι καλά τα αποτελέσματα.!!!!:D:D:D:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Μιά χαρά.Don't worry πάντως,οι Κερκυραίοι είναι "τρελοί"-με τη καλή έννοια-δε θα βαρεθείς εκεί πάνω:P

Μακάρι να είναι τρελοί!!!!!!! Δεν μου αρέσουν οι σοβαροί άνθρωποι!! Θεωρώ οτι χάνουν πολλά πράγματα απο την ζωή τους!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Το Νοέμβριο είναι νεκρή περίοδος :D ....
Λογικό είναι τα παιδιά να θέλουν να κλείσουν πιο πριν σπίτι να παρακολουθήσουν το μάθημα.και τα εργαστήρια.

το ξερω απλα μου κανε εντυπωση οτι οχι μονο βρηκε σπιτι αλλα ειναι και σε πολυ καλη κατασταση (προσωπικα πιστευα οτι θα βρισκε καμια τρυπα:whistle:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εντομεταξί αν παρατηρήσετε θα δείτε οτι έχουν σταματήσει τα παιδιά να γράφουν σε θέματα με τις πανελλήνιες μετά την ανακοίνωση της Διαμαντοπούλου...
Απογοητεύτηκαν .!!!!!!!!!! :hmm::(

Παιδιά!!!!!!!!!!! Βρήκα 1 σπίτι και το ερωτεύτηκα!!!!!!!! Τι να κάνω?????????? Να το κλείσω η όχι????????? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Αν το λατρεύεις τόσο πολύ το σπίτι, τι να σου πει ο άλλος, νοίκιασε το.. Αλλά έχε υπόψη σου ότι τα πανεπιστήμια θα είναι κλειστά από 1η Σεπτέμβρη. Άγνωστο το πότε θα ανοίξουν.. Μήπως είναι τσάμπα λεφτά? Εκτός αν τα έχεις για πέταμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω μαλλον ξανθη θα παω...

σπιτια εχει πολλα εκει αν παω 5 μερες μετα την διαφενομενη ανακοινωση(δλδ 25-27 αυγ.);;;;(δεν ξερω,δεν εχω παει ποτε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αν έχει κατσαρίδες αλλάζω σπίτι...δεν τις αντέχω δεν τις μπορώ:(

στη θεσσαλονίκη που πήγα τέλη ιουλίου μου είπαν πως ήδη άρχιζαν να νοικιάζονται σπίτια και να έρχονται φοιτήτες επειδή είναι σίγουροι...πραγματικά χάσαμε σπίτια και σπίτια για αυτό το λόγο...και πήγαμε τώρα γτ μόλις βγουν οι βάσεις τα νοίκια θα πάνε στον θεό... :/:ευτυχώς βρήκαμε:)

ναι οκ αλλα πως εισαι τοσο σιγουρη οτι περνας εκει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αν το λατρεύεις τόσο πολύ το σπίτι, τι να σου πει ο άλλος, νοίκιασε το.. Αλλά έχε υπόψη σου ότι τα πανεπιστήμια θα είναι κλειστά από 1η Σεπτέμβρη. Άγνωστο το πότε θα ανοίξουν.. Μήπως είναι τσάμπα λεφτά? Εκτός αν τα έχεις για πέταμα.

:eek::eek::eek::eek: Αποφασίστηκε τελικά???? :worry::(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ναι βγήκε σχετική ανακοίνωση πριν 5-6 ημέρες, έχει ανακοινωθεί και εδώ σε ένα θέμα, ψάξε.. Αν περάσω εγώ και είναι κλειστά, θα γραφτώ και θα ψάξω σπίτι όταν ανοίξουν! Διότι θα είναι άγνωστο πότε θα ανοίξουν, εάν κλείσουν! Λολ

https://www.tovima.gr/society/article/?aid=412537
https://filologos10.wordpress.com/2011/07/26/%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B1-%CE%B1%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-1%CE%B7-%CF%83%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω εχω τρελο θεμα με τις κατσαριδες, δεν τις μπορω καθολου η πολυκατοικια που μενω ειναι του 2006-2007 και εχουμε δει 2-3 φορες κατσαριδα μεσα στο σπιτι. Με το που νοικιασω σπιτι θα το ψεκασω. Τα Τ.Ε.Ι θα ειναι κανονικα ανοικτα , δε θα κλεισουν φανταζομαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ότι ξέρεται ξέρω και ότι ανακοινώσεις έχουν κάνει. Δεν ξέρω για τα ΤΕΙ, πάντως θίγονται τα επ. δικαιώματα αυτών.. ιδέα δεν έχω. Πάντως όποιος βιάζεται σκοντάφτει, όσο για τα ενοίκια, τους ζητάτε να το κατεβάσουν με την δικαιολογία οικονομικής κρίσης, εάν αρνηθούν, πάτε αλλού.. Επίσης έχει βγει απόφαση δικαστηρίου, 20% όλα τα νοίκια κάτω!

@nansy_str Και πότε αρχίζουν τα μαθήματα?

Προσωπικά δεν έχω καμία διάθεση να νοικιάσω σπίτι και να καταλήξω να είμαι σε πορείες του πανεπιστημίου, η ΤΕΙ.. εγώ είμαι πάντα της τελευταίας στιγμής άλλωστε.. θα δείξει ποιος έχει δίκιο!

ps: Ας μου πληρώσουν τα έξοδα να διαμαρτυρηθώ για αυτά.. :alljumpy::beating::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top