Θα προλάβω να βρω σπίτι;

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,εχω μια απορια. περναω σε αλλη πολη απο αυτη που μενω , και φιλοι μου οι οποιοι σπουδαζουν μακρυα μου ειπαν να παω την ιδια μερα που ωγαινουν οι βασεις ή ακομα την επομενη.... αλλα οι γονεισ μου δουλευεουν κ δεν γινεται να παω τοσο νωρις μπορει μετα απο 3- 4 μερες εσεις τι λετε γι αυτο.....θα βρω καποιο καλο σπιτι.η θα πιασουν τα καλα οι αλλοι?????:thanks::thanks::jumpy::jumpy::'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,εχω μια απορια. περναω σε αλλη πολη απο αυτη που μενω , και φιλοι μου οι οποιοι σπουδαζουν μακρυα μου ειπαν να παω την ιδια μερα που ωγαινουν οι βασεις ή ακομα την επομενη.... αλλα οι γονεισ μου δουλευεουν κ δεν γινεται να παω τοσο νωρις μπορει μετα απο 3- 4 μερες εσεις τι λετε γι αυτο.....θα βρω καποιο καλο σπιτι.η θα πιασουν τα καλα οι αλλοι?????:thanks::thanks::jumpy::jumpy::'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(


ναι ρε θα βρεις!μπορει να μην ειναι και τοσο καλο αλλα σιγουρα θα βρεις κατι!αστεγη δε μενεις παντως...σε ποια πολη περνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
στην καβαλα...ομως δυστυχως δεν θα παω εγκαιρα και φοβαμαι μην ωρω κανενα ερειπιο κ τραβαω τα μαλλια μου μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
στην καβαλα...ομως δυστυχως δεν θα παω εγκαιρα και φοβαμαι μην ωρω κανενα ερειπιο κ τραβαω τα μαλλια μου μετα....



αχ τι λες βρε η Καβαλα ειναι υπεροχη πολη και ερειπιο να βρεις θα χει θεα στη θαλασσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Δηλαδή αν πάμε μια εβδομάδα μετά τις βάσεις σπίτι δεν βρίσκουμε? Ωχ Παναγιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δηλαδή αν πάμε μια εβδομάδα μετά τις βάσεις σπίτι δεν βρίσκουμε? Ωχ Παναγιά μου!


οχι ρε παιδια ηρεμιστε!ποιος τα λεει αυτα?στις πολεις που έχουν παν/μιο υπαρχουν και πολλες γκαρσονιερες!κατι θα βρειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Το ελπίζω γιατί αλλιώς την πατήσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Evelin χαλαρωσε γιατι σε βλεπω πολυ σφιγμενη γενικα:P
Καβαλα περνας δεν θα πας να σπουδασεις στο Los Angeles:P
Καβαλα θα βρεις ανετα σπιτι μην αγχωνεσαι,μπορεις να πας και μονη σου η με παρεα αυθημερων με λεωφορειο και να γυριζεις απο καβαλα με το τελευταιο λεωφορειο.Διαφορετικα πηγαινε με τους γονεις σου 3-4 ημερες αργοτερα που και παλι θα βρεις σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Evelin χαλαρωσε γιατι σε βλεπω πολυ σφιγμενη γενικα:P
Καβαλα περνας δεν θα πας να σπουδασεις στο Los Angeles:P
Καβαλα θα βρεις ανετα σπιτι μην αγχωνεσαι,μπορεις να πας και μονη σου η με παρεα αυθημερων με λεωφορειο και να γυριζεις απο καβαλα με το τελευταιο λεωφορειο.Διαφορετικα πηγαινε με τους γονεις σου 3-4 ημερες αργοτερα που και παλι θα βρεις σπιτι.
εσυ οπως βλεπω παντου απαντας εεεε δεν εχεις προβλημα????:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Για Αλεξανδρουπολη ρε παιδια αμα παω 5-6 μερες πιο μετα υπαρχει φοβος να εχουν παρει τα καλα σπιτια και να μην εχει μεινει τπτ καλο???Υποψιν οτι εχω κατι γνωστους και θα κανουν μια ερευνα αγορας εκ μερους μου να εχω μερικες προτασεις καβατζα.Περιμενω εναγωνιως απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Για πόσους κάτοικους μιλάμε;;

Σε πόλη 200,000 κατοίκων (Λευκωσία) ίσα ίσα που βρήκα σπίτι 1 μέρα πριν βγουν οι βάσεις. Όσες φίλες μου πήγαν 1 βδομάδα μετά βρήκαν σπίτι στην άλλη άκρη της πόλης. (Δεν έχει ούτε τρένο ούτε και πολύ οργανωμένες γραμμές λεωφορείων εδώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Για πόσους κάτοικους μιλάμε;;

Σε πόλη 200,000 κατοίκων (Λευκωσία) ίσα ίσα που βρήκα σπίτι 1 μέρα πριν βγουν οι βάσεις. Όσες φίλες μου πήγαν 1 βδομάδα μετά βρήκαν σπίτι στην άλλη άκρη της πόλης. (Δεν έχει ούτε τρένο ούτε και πολύ οργανωμένες γραμμές λεωφορείων εδώ).
Ασχετο:ποια σχολη περασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
καβαλα.............λετε να μην βρω?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι off το οποίο δεν ξέρω που αλλού να το πω και ίσως καποιοι από δω να ξέρετε... Παίζει να υπάρχουν σπίτια στη Θεσσαλονίκη να νοικιάσω για ένα μήνα,επιπλωμένα όμως, για να πάμε να αράξουμε με το αγόρι μου?? Γιατί μένουμε και οι 2 με γονείς και θέλουμε λίγες διακοπούλες στη συμπρωτεύουσα αλλά ξενοδοχείο θα πάει πάρα πολύ για τόσο καιρό...Ας με βοηθήσει όποιος ξέρει,thnxxx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,εχω μια απορια. περναω σε αλλη πολη απο αυτη που μενω , και φιλοι μου οι οποιοι σπουδαζουν μακρυα μου ειπαν να παω την ιδια μερα που ωγαινουν οι βασεις ή ακομα την επομενη.... αλλα οι γονεισ μου δουλευεουν κ δεν γινεται να παω τοσο νωρις μπορει μετα απο 3- 4 μερες εσεις τι λετε γι αυτο.....θα βρω καποιο καλο σπιτι.η θα πιασουν τα καλα οι αλλοι?????:thanks::thanks::jumpy::jumpy::'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

καλα μην αγχωνεσαι τοσο ειναι εξαιρετικα δυσκολο να μην βρεις ενα καλο σπιτι γενικα στις πολεις με πολλους φοιτητες ετησιως ξεφυτρωνουν ενα σωρο πολυκατοικιες μην αγχωνεσαι τοσο,θα βρεις,τρεξιμο θελει και μπολικο περπατημα η ολη δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Άρα δίκιο είχαν μερικά παιδιά που έγραψαν για 22-23.. Το θέμα είναι ένα, πότε θα προλάβουμε να πιάσουμε σπίτι (αν περάσουμε)!! Πότε ανοίγουν οι σχολές? Αν ανοίξουν (λογικά θα είναι ανοιχτα για την εγγραφή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Το θέμα είναι ένα, πότε θα προλάβουμε να πιάσουμε σπίτι (αν περάσουμε)!!

τα προηγούμενα χρόνια που βγαίνανε στις 25 πώς προλαβαίνανε τα παιδιά?έλεος, λες και είστε ειδική περίπτωση εσείς...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, φέτος θα είναι λίγο δυσκολότερα, κάτι ακούγετε ότι καταργούνται οι εστίες, με αποτέλεσμα η ζήτηση να είναι μεγαλύτερη και η προσοχή που θα πρέπει να δώσουμε στο να βρούμε κάτι τις προκοπής και σε λογική τιμή, να είναι ακατόρθωτο. Θα δείξει. Κάτι προς συγκατοίκηση προβλέπω για τους περισσότερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, φέτος θα είναι λίγο δυσκολότερα, κάτι ακούγετε ότι καταργούνται οι εστίες, με αποτέλεσμα η ζήτηση να είναι μεγαλύτερη και η προσοχή που θα πρέπει να δώσουμε στο να βρούμε κάτι τις προκοπής και σε λογική τιμή, να είναι ακατόρθωτο. Θα δείξει. Κάτι προς συγκατοίκηση προβλέπω για τους περισσότερους.

δε νομίζω να αλλάξει κάτι αν περιμένετε λίγες μέρες παραπάνω..ούτως ή άλλως όλοι την ίδια μέρα θα μάθετε αν και που περνάτε...
θα βρείτε, αρκεί να ξέρετε να ψάχνετε και να μη σας πιάσει κότσους ο κάθε ''έξυπνος''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Άρα δίκιο είχαν μερικά παιδιά που έγραψαν για 22-23.. Το θέμα είναι ένα, πότε θα προλάβουμε να πιάσουμε σπίτι (αν περάσουμε)!! Πότε ανοίγουν οι σχολές? Αν ανοίξουν (λογικά θα είναι ανοιχτα για την εγγραφή).
σιγα μη δεν προλάβεις.......... οι σχολές για τους πρωτοετείς ανοίγον τον Οκτώβριο....αλλά ποιου έτους ..δεν ξερουμε φέτος...

χα!! χα !!! χα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top