Ρόδος

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... Δν νομιζω να ειδα αλλο θεμα σχετικο με την Ροδο... Σαν πολη-νησι γνωριζω πως ειναι τελεια αλλα δν εχω ιδεα απο τους χωρους του πανεπιστημιου(αιγαιου) καθως και τις φοιτητικες εστιες της... Οποιος γνωριζει κατι ας μας πληροφορησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th3o

Νεοφερμένος

Ο θεοδόσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... Δν νομιζω να ειδα αλλο θεμα σχετικο με την Ροδο... Σαν πολη-νησι γνωριζω πως ειναι τελεια αλλα δν εχω ιδεα απο τους χωρους του πανεπιστημιου(αιγαιου) καθως και τις φοιτητικες εστιες της... Οποιος γνωριζει κατι ας μας πληροφορησει...

Ρόδος...?Ζωαρα απλά,Το χειμώνα για νυχτερινη ζωη Παλια Πολη η στο Dome...Εχουμε πολλους φοιτητές και 120.000 χιλιαδεσ μονιμους κατοικους μαζι με τα χωρία...Τωρα για φοιτητηκες εστιες δέν γνορίζω πάντως το σπιτι μου ειναι κοντα στο πανεπιστημιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι, πολλά έχουν ακουστεί για τη νυκτερινή ζωη κλπ, αλλά μην κολλάμε μόνο εκεί... Το κυρίως κτίριο του πανεπιστημιου ειναι λίγο παλιό, και απ'ότι θυμάμαι από την τελευταία φορά που πήγα πριν 1 χρόνο, κάποια τμήματά του ήτανε γεμάτα μπάζα κλπ, και λόγω έλλειψης αιθουσών, ενοικιάστηκε το ξενοδοχείο Κάμιρος, για μαθήματα, εξεταστικές κ.α.
Επειδή πέρυσι έκανα γαλλικά με δύο φοιτήτριες από το πανεπιστήμιο Αιγαίου, μου έλεγαν ότι τα φαγητά της λέσχης ήταν πολύ καλά, μέχρι και πατσά σου δίνανε με 2 ευρώ ενώ, μπορούσες μετά να πας δωρεάν να πιεις στο Μικρό Καφέ, αλλά δε θυμάμαι ποια περίοδο ήταν αυτό... Επίσης, το πανεπιστήμιο είναι στο κέντρο σχετικά, με τα γηπεδάκια 5Χ5 από δίπλα, τα οποία όμως τα χρησιμοποιεί το διπλανό σχολείο. Γενικά καλά είναι απ'ότι έχω ακούσει από γνωστούς.
Αυτή η φοιτήτρια, έμενε κοντά στο πανεπιστήμιο και πηγαινοερχόταν με τα πόδια, αλλά δεν έμενε σε φοιτητική εστία.
Και για εξόδους, κλασσικά όπου πάει η φοιτητική νεολαία του νησιού. Δηλαδή Κούκο και Παλιά Πόλη...

Τέλοσπάντων... Θα καλοπεράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η ξαδέλφη μου σπουδάζει εκεί και δεν θέλει να γυρίσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Η ξαδέλφη μου σπουδάζει εκεί και δεν θέλει να γυρίσει:D


Να είδες? Πας και δε θέλεις να γυρίσεις.... Μωρε θα καλοπεράσει, λέμε...
Εγώ πάντως, δε βλέπω την ώρα να φύγω για σπουδές.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
4o έτος είναι:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ξερετε να μας πειτε σς ποια περιοχη ειναι το πανεπιστημιο που να ψαξουμε για σπιτι?και οτι αλλο ξερετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το πανεπιστήμιο ειναι μέσα στη πόλη πράγμα που το κάνει εύκολα προσβάσιμο:)Αλλά γενικώς καλύτερα ειναι να ψάξετε προς τη διαγοριδων ή τον αγ.ιωάννη.Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν οι ροδίτες:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
νααι καλα τα λες..αλλα και παλι οπου και να βρει σπιτι παλι κοντα θα ειναι επειδη δεν ειναι και καμια τεραστια πολη και σιγουρα καλα θα περασει,η ροδοσ εχει τα παντα ...οσο για το πανεπιστημιο απο οσο ξερω δεν ειναι και στα καλυτερα του,επισησ οι εστιεσ ειναι σε ενα ξενοδοχειο αλλα δεν ειμαι και σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top