Πόσο δύσκολα περνάει η Γ' λυκείου;

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E δεν είναι το ίδιο.Είσαι πιο άπλα σα φοιτητής αν και διαφωνώ με το συνέχεια-καθισιό-πάω-στη-σχολή-για-καφέ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν σας περνουν το κεφαλι..........κ οταν ακουω εκεινα τα υπερβολικα 9 ωρες διαβασμα καθε μερα.... ελεοςςςςςςςςς τρελενομαι..........................κανενας οργανισμος δεν αντεχει τοσο πολυ αντε μεχρι 5 ωρες μετα............ σβηνει ο γενικος.........αυτα που ακουτε ειναι υπερβολεε καθηγητων....κ μενα ετσι μου εκαναν..........χαλαρα λοιπον κ θα περασει αυτο..........κ μετα ολη μερα θα καθεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)
Eξαρτάται τη σχολη....Αλλες ειναι ξυσιμο αλλες λιγοτερο ξυσιμο και αλλες θελουν να ασχολεισαι και λιγο καθημερινα και να πηγαινεις στις παραδοσεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τεμπελη εχεις απολυτο δικιο.επισης θελω να αναφερθω σε αυτο το κομματι που παρεθεσες οντος ειναι απιστευτη υπερβολη το 9ωρω ειδικα για θετικη και τεχνολογικη γιατι η θεωριτικη διαβαζεισ οσο θες εσυ.Ομωσ το 4ωρω και το 5ωρω ειναι υπερ-αρκετα πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μη φοβασαι!
θα κουραστεις λιγο αλλα αν διαβαζεις ΣΩΣΤΑ θα ανταμειφθεις 100%...
οι καλοι μαθητες να τα παρατανε τοσο ευκολα δε νομιζω παρεπιμπτοντως...μου ακουγεται περιεργο που σας ειπαν κατι τετοιο, γτ παρα πολυ σπανια εχει συμβει!
αν εισαι επικεντρωμενος στο στοχο σου, θα επιτυχεις!
καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ρε σεις μην ακουτε κανενα , η καλυτερη χρονια ειναι , τα πιο ενδιαφεροντα μαθηματα ειναι φετος ,απλα τα γενικης ειναι που δεν απασχολον σχεδον κανενα. RAMAYA!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basilismark323

Νεοφερμένος

Ο basilismark323 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
----?----!-----@------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εύκολα περνά η χρονιά. Προσωπικά, την θεωρώ καλύτερη από τις άλλες 2 του λυκείου, από πολλές πλευρές. Είσαι πιο ώριμος, ασχολείσαι με μαθήματα που σου αρέσουν, συζητάς για το μέλλον σου, για τις σπουδές κλπ και όλα αυτά δημιουργούν ένα κλίμα ευφορίας και αισιοδοξίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εύκολα περνά η χρονιά. Προσωπικά, την θεωρώ καλύτερη από τις άλλες 2 του λυκείου, από πολλές πλευρές. Είσαι πιο ώριμος, ασχολείσαι με μαθήματα που σου αρέσουν, συζητάς για το μέλλον σου, για τις σπουδές κλπ και όλα αυτά δημιουργούν ένα κλίμα ευφορίας και αισιοδοξίας.

:iagree::iagree:
Και δεν καταλαβαίνεις πώς περνάνε οι μέρες.Φτάνει η Παρασκευή και χαμπάρι δεν παίρνω :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
για μενα παντως περασε δυσκολα και πολυ αργα αυτη η χρονια ...αλλα μην βλεπω υπερβολες η εξοδος μια φορα τη βδομαδα ειναι ΙΕΡΗ και ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ τουλαχιστον μεχρι το πασχα...τοτε κανεις υπομονη για ενα μηνα και μετα του δινεις και καταλαβαινει!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι περασε πολυ γρηγορα...μεχρι τον μαρτιο δε σκοτωνομουν στο διαβασμα κ εβγαινα οταν τελειωνα το διαβασμα οτι μερα κ να ηταν..το σχολειο χαβαλες κ πλακα,ειχα κατι να ασχολουμαι,εψαχνα το μελλον μου κ απλα ειναι μετα 1-1,5 μηνας που στρωνει καλα κ**ο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι περασε πολυ γρηγορα...μεχρι τον μαρτιο δε σκοτωνομουν στο διαβασμα κ εβγαινα οταν τελειωνα το διαβασμα οτι μερα κ να ηταν..το σχολειο χαβαλες κ πλακα,ειχα κατι να ασχολουμαι,εψαχνα το μελλον μου κ απλα ειναι μετα 1-1,5 μηνας που στρωνει καλα κ**ο.:P

Και πόσα μόρια έβγαλες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
woow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Κι εσύ πού ξέρεις τι θα κάνω εγώ? Κοίταξε να δεις, δε διαβάζω για την πλάκα μου τώρα... Διαβάζω για να περάσω, και να ακολουθήσω ένα επάγγελμα που θα μου αρέσει, και θα με ικανοποιεί.
Το κατά πόσο θα παταω ή όχι στη σχολή, δεδομένου ότι καίγομαι να τη βγάλω και γρήγορα αν οι συνθήκες το επιτρέψουν φυσικά, είναι δικό μου θέμα... Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ιδιοι πάντως, ε?;) Αν εσύ και ο καθένας, δεν πατάνε στη σχολή, δε σημαίνει ότι την ίδια τακτική θα ακολουθήσουν όλοι.


:no1:συμφωνώ απόλυτα.Το βρίσκω,αν μη τι άλλο,χαζό,να κουραστείς τόοοοοσο πολύ για να μπεις σε μια σχολή,η οποία παρεμπιπτόντως ήταν κ η πρώτη σου επιλογή,κ μετά να μην πατάς...Τι πας κ καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δεν διαφωνω πως ορισμενοι μαθητες δεν εχουν να φοβουνται τιποτα.Μπορει ομως να σου πεσει ενα θεμα που δεν το ξερεις,ειδικα στα μαθηματικα,και να χαντακωθεις.Και αυτη η πιθανοτητα ειναι μεγαλη.Δεν περνας εκει που θες και μετα......αδιεξοδο:(.Σορυ που αγχωνω και βλεπω τα πραγματα τοσο τραγικα αλλα νομιζω πως ετσι ειναι.Σιγουρα παντως δεν θα ερθει και το τελος του κοσμου αν δεν γραψουμε;)

συμφωνώ μαζί σου. Εγώ προσωπικά όποιος μου λέει οτι δεν θέλει άγχος οι πανελλήνιες είναι άνθρωποι που έχουν περάσει απο αυτό ! και εγώ σίγουρα οτι θα δώσω έτσι θα λέω στους μικρότερους ... ζαμαμφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3 Δεκεμβρίου. OMG. :!:
Ούτε που κατάλαβα πότε φτάσαμε Δεκέμβριο.
Βασικά ούτε που καταλαβαίνω πώς περνάει η βδομάδα.
Όπως χιλιολέω κοιμάμαι Κυριακή βράδυ και ξυπνάω Κυριακή πρωί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ισχυει ρε φιλε, μιλαμε ο χρονος τρεχει απιστευτα γρηγορα.
Μερικες φορες μπερδευω τις μερες, ΚΙ ΟΛΑΣ ΠΕΜΠΤΗ, αφου σαν χτες ηταν η προπροπροπερασμενη Δευτερα :|
Τεσπα
Οταν κανεις τα ιιιιδια και τα ιιιιδια, ΝΑ πως περναει ο χρονος =(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ τις μπερδεύω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πλακα πλακα 5 μηνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πραγματικα ο χρονος περναει γρηγορα και εγω δεν με εχω βαλει ακομη στο προγραμμα μου!!Μονο λογια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top