Ποια είναι η κατάλληλη ηλικία για να ξεκινήσουμε σχέδιο;

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Χτες μίλαγα με μια φίλη μου που πάει 3η γυμνασίου και μου είπε πως άρχισε ελευ8ερο σχέδιο (για αρχιτεκτονική)από τώρα!!! εγώ φέτος θα αρχίσω... Τελικά, ποια είναι η κατάλληλη ηλικία για να αρχίσουμε σχέδιο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
A Λυκείου πιστεύω εγώ:)Aλλά και στη β να αρχίσεις δεν νομίζω να χεις πρόβλημα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Χτες μίλαγα με μια φίλη μου που πάει 3η γυμνασίου και μου είπε πως άρχισε ελευ8ερο σχέδιο (για αρχιτεκτονική)από τώρα!!! εγώ φέτος θα αρχίσω... Τελικά, ποια είναι η κατάλληλη ηλικία για να αρχίσουμε σχέδιο????

Κοίτα κ εγώ τέτοιες σχολές στοχεύω κ θα αρχίσω από φέτος σχέδιο!!δεν υπάρχει πρόβλημα...αλλά άμα το αρχίσεις από την α λυκείου,ακόμα καλύτερα!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Mια γνωστή άρχισε στη β' και όχι πολύ εντατικά...Φέτος όμως από το καλοκαίρι έκανε 6 ώρες την ημέρα...αρκετά κουραστικό βέβαια...
Στη β' πιστεύω ότι είναι καλό πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πωπω....! το ευχομαι γιατι δεν θελω να αποτυχω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
πωπω....! το ευχομαι γιατι δεν θελω να αποτυχω!!!:)
δεν θα αποτύχεις,μην ανησυχείς!!!κ πάνω απ'όλα πρέπει να είσαι αισιόδοξη...μια χαρά θα τα πας!ειδικά άμα έχεις κ καλό χέρι για σχέδιο,διότι κακά τα ψέματα πρέπει να έχεις κ λίγο ταλέντο για αυτά τα πράγματα,θα πας τέλεια!!εσύ θα αρχίσεις κ από νωρίς,οπότε κανένα πρόβλημα!!:iagree::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tanatsos

Νεοφερμένος

Ο Tanatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω παντως θα ξεκινησω φετος(2α λυκειου) σχεδιο. Δυστυχως στη πολη μου δεν μπορω να βρω τετοιο φροντιστηριο και θα αναγκαζομαι να κατεβαινω θεσσαλονικη τα Σαββατα. Ειχα και γω την ιδια απορια με σενα ομως πιστευω οτι απο 2α ειναι καλα..ρωτησα επισης ενα παιδι που περασε φετος αρχιτεκτονικη και ειπε οτι απο 2α ειναι το ιδανικο για να τα αφομοιωσεις(εκεινος ξεκινησε 3η λυκειου + το καλοκαιρι πριν την 3η και ειπε οτι ζοριστηκε πολυ..
Ωστοσο ρώτησα και μια φοιτητρια που δουλευει η κατι τετοιο στο φροντιστηριο που θα παω και ειπε οτι σε μια χρονια βγαινει η υλη, αλλα αμα κανεις 2 χρονιες θα κανεις παραπανω ασκησεις και θα εισαι πιο ετοιμος.
Αυτα απο μενα, ελπιζω να σε βοηθησα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ευχαριστώ πολυ παιδια!!! βοηθήσατε πολύ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athenouzzz

Νεοφερμένος

Η athenouzzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χρειαζομαι βοηθειαα!!
φετος θα παω β' λυκειου θετικη κατευθυνση..
ενδιαφερομαι για αρχιτεκτονικη που χριαζεται γραμμικο και ελευθερο σχεδιο..
μενω στην αιγινα και δυστηχως δεν εχουν φροντιστηρια για σχεδιο..:mad:
γ'αυτο θα αναγκαστω να πηγαινω πειραια...
ξερει κανεις καλα φροντιστηρια για γραμμικο και ελευθερο σχεδιο στον πειραια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athenouzzz

Νεοφερμένος

Η athenouzzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω παντως θα ξεκινησω φετος(2α λυκειου) σχεδιο. Δυστυχως στη πολη μου δεν μπορω να βρω τετοιο φροντιστηριο και θα αναγκαζομαι να κατεβαινω θεσσαλονικη τα Σαββατα. Ειχα και γω την ιδια απορια με σενα ομως πιστευω οτι απο 2α ειναι καλα..ρωτησα επισης ενα παιδι που περασε φετος αρχιτεκτονικη και ειπε οτι απο 2α ειναι το ιδανικο για να τα αφομοιωσεις(εκεινος ξεκινησε 3η λυκειου + το καλοκαιρι πριν την 3η και ειπε οτι ζοριστηκε πολυ..
Ωστοσο ρώτησα και μια φοιτητρια που δουλευει η κατι τετοιο στο φροντιστηριο που θα παω και ειπε οτι σε μια χρονια βγαινει η υλη, αλλα αμα κανεις 2 χρονιες θα κανεις παραπανω ασκησεις και θα εισαι πιο ετοιμος.
Αυτα απο μενα, ελπιζω να σε βοηθησα :D

και εγω το ιδιο προβλημα εχω... δεν υπαρχει φροντιστηριο σχεδιου στην αιγινα και θα αναγκαστω να πηγαινω πειραια... ξερει κανεις ενα καλο φροντιστηριο στο πειραια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
και εγω το ιδιο προβλημα εχω... δεν υπαρχει φροντιστηριο σχεδιου στην αιγινα και θα αναγκαστω να πηγαινω πειραια... ξερει κανεις ενα καλο φροντιστηριο στο πειραια?
κ εγώ σαλαμίνα μένω κ δεν έχει σχολή,οπότε πειραιά θα πάω!εγώ γράφτηκα σε μία σχολή στον πειραιά που λέγεται "άποψη" είναι στην Αλκιβιάδου!!:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
σου έστειλα πμ με το τηλ κ τη διεύθυνση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athenouzzz

Νεοφερμένος

Η athenouzzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κ εγώ σαλαμίνα μένω κ δεν έχει σχολή,οπότε πειραιά θα πάω!εγώ γράφτηκα σε μία σχολή στον πειραιά που λέγεται "άποψη" είναι στην Αλκιβιάδου!!:iagree::iagree:

εχεις ακουσει οτι ειναι καλο φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εχεις ακουσει οτι ειναι καλο φροντιστηριο?

ναι ναι,έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!!τώρα τι να σου πω??εσύ αποφασίζεις!!πάντως νομίζω δεν υπάρχει άλλο στον πειραιά!μετά έχει Αθήνα φροντιστήρια σχεδίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Και εγώ είχα αυτή την απορία....Εδώ δεν υπάρχει τέτοιο φροντιστήριο οπότε από τη Β' θα αρχίσω και μάλλον θα πηγαίνω Αθήνα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Και εγώ είχα αυτή την απορία....Εδώ δεν υπάρχει τέτοιο φροντιστήριο οπότε από τη Β' θα αρχίσω και μάλλον θα πηγαίνω Αθήνα...:)
Ναι ρε γαμώτο,υπάρχουν πολύ λίγα τέτοια φροντιστήρια..Στον Πειραιά έχει ένα μόνο πιστεύω κ 2-3 στην Αθήνα!!!πρέπει να τρέχουμε πόσο μακριά για να κάνουμε μαθήματα..έλεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εγω ξεκινησα γραμμικο στην β λυκειου (τον δεκεμβρη κιολας) και ελευθερο εκανα μονο στην γ λυεκιου. Ομολογω οτι πιεστικα λιγο με το ελευθερο, αγχωθηκα περισσοτερο αλλα τελικα τα καταφερα και εγραψα 19 γραμμικο και 18 ελευθερο και να με τωρα αρχιτεκτονικη πατρας.

γ γυμνασιου, α λυκειου ειναι υπερβολες. αμα εχεις το απαιτουμενο ταλεντο β λυκειου ειναι μια καλη ταξη να αρχισεις και παλι οχι απο το καλοκαιρι προς θεου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω ξεκινησα γραμμικο στην β λυκειου (τον δεκεμβρη κιολας) και ελευθερο εκανα μονο στην γ λυεκιου. Ομολογω οτι πιεστικα λιγο με το ελευθερο, αγχωθηκα περισσοτερο αλλα τελικα τα καταφερα και εγραψα 19 γραμμικο και 18 ελευθερο και να με τωρα αρχιτεκτονικη πατρας.

γ γυμνασιου, α λυκειου ειναι υπερβολες. αμα εχεις το απαιτουμενο ταλεντο β λυκειου ειναι μια καλη ταξη να αρχισεις και παλι οχι απο το καλοκαιρι προς θεου.
:no1::no1::no1:πες τα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αρχισα και εγς σχεδιο απο το καλοκαιρι και μου ειπαν πως και στην τριτη να αρχιζε καποιος δεν υπηρχε προβλημα διοτι προλαβαινουν τα παιδια να μαθουν....βεβαια οσο πιο νωρις τοσο πιο καλα για εξασκηση...η β ειναι μια χαρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ο αδερφοσ μου ειχε ξεκινησει στη β' και εκανε καθε 2ο σαββατοκυριακο επειδη ομωσ δε μπορουσε να ανεβαινει αθηνα πιο συχνα
νομιζ οτι ειναι η καλυτερη ηλικια κι εγω. αν και ειναι και αναλογα το ατομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top