Καταστήματα IKEA

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
νιιι!!!ειναι υπεροχαααααααααααααα!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: μπαινεισ και ξεχνασ να βγεισ απο το μαγαζι..
εγω πηγα προχθες για τα πολύ βασικά γτ μερικά τα είχα,άλλα τα είχε το σπίτι και έφυγα με λογαριασμό 200 ευρω :Ρ χαχα αγαπω ΙΚΕΑΑΑ!Κάτι παθαίνω εκει μέσαα!Η μαμα μου δεν ειχε ξαναπαει και με το που μπηκε μέσα και για 2-3 διαδρόμους είχε ανοιχτό το στόμα...και της λέω...αντε κλείστο,θα μπει καμια μυγα!χαχαχα και μ λεει ασε με...εχω παθει σοκ..δε το περίμενα τοσο ωραίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω πηγα προχθες για τα πολύ βασικά γτ μερικά τα είχα,άλλα τα είχε το σπίτι και έφυγα με λογαριασμό 200 ευρω :Ρ χαχα αγαπω ΙΚΕΑΑΑ!Κάτι παθαίνω εκει μέσαα!Η μαμα μου δεν ειχε ξαναπαει και με το που μπηκε μέσα και για 2-3 διαδρόμους είχε ανοιχτό το στόμα...και της λέω...αντε κλείστο,θα μπει καμια μυγα!χαχαχα και μ λεει ασε με...εχω παθει σοκ..δε το περίμενα τοσο ωραίο!

χαχαχα ναι ειδικα στησ θε/κησ τα σπαει!ασε την γυναικα να το χαρει..εγω οταν πηγα πρωτη φορα δεν το εκλεισα κθλ το στομα με την εννοια ΄΄μαμα παρε μου κι αυτο και εκεινο και το αλλο΄΄!χαχαχ:P!απο κει ειχα παρει ολα τ επιπλα του δωματιου μου!!!:clapup:εχει κατι φωτιστικα ολα τα λεφτα!!!!:clapup::clapup::clapup: λατρευουμε ικεααα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχαχα ναι ειδικα στησ θε/κησ τα σπαει!ασε την γυναικα να το χαρει..εγω οταν πηγα πρωτη φορα δεν το εκλεισα κθλ το στομα με την εννοια ΄΄μαμα παρε μου κι αυτο και εκεινο και το αλλο΄΄!χαχαχ:P!απο κει ειχα παρει ολα τ επιπλα του δωματιου μου!!!:clapup:εχει κατι φωτιστικα ολα τα λεφτα!!!!:clapup::clapup::clapup: λατρευουμε ικεααα:clapup::clapup:
Τα φωτιστικά του...λάμπουν!!!!Είναι κάτι παραπάνω απο γαμάτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Οσο γουστάρετε έπιπλα ικεα αλλο τοσο γουστάρω hot-dog Ικεα !!!Αυτα απο μένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Τα φωτιστικά του...λάμπουν!!!!Είναι κάτι παραπάνω απο γαμάτα!:D

εχω ενα 4 χρονια και το εχω συνεχεια αναμμενο μονο και μονο επειδη μ αρεσει που βγαζει ροζ φωσ!!χεχεχε:P

Οσο γουστάρετε έπιπλα ικεα αλλο τοσο γουστάρω hot-dog Ικεα !!!Αυτα απο μένα :D

εννοεισ τισ καφετεριεσ και τα φαστ φουντ που εχει μεσ?αα δεν τα εχω επισκεφτει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οσο γουστάρετε έπιπλα ικεα αλλο τοσο γουστάρω hot-dog Ικεα !!!Αυτα απο μένα :D
Eμενα μαρεσουν πολυ τα κεφτεδακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εχω ενα 4 χρονια και το εχω συνεχεια αναμμενο μονο και μονο επειδη μ αρεσει που βγαζει ροζ φωσ!!χεχεχε:P



εννοεισ τισ καφετεριεσ και τα φαστ φουντ που εχει μεσ?αα δεν τα εχω επισκεφτει:P
....
Οχι μόνο τα hot-dog ...:clapup:ωραια στα ικεα ειναι και οι μικρες γκαρσονιερες που είναι επιπλοποιημενες σε κατι γωνιες ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Οσο γουστάρετε έπιπλα ικεα αλλο τοσο γουστάρω hot-dog Ικεα !!!Αυτα απο μένα :D

η καθημερινοτητα ενος φοιτητη στα ΙΚΕΑ:
παει απλα για βολτα
καταληγει να γυριζει με τις ωρες και να αγοραζει ενα σωρο,
να φωτογραφιζεται στα προτυπα επιπλωμενα δωματια,
να κεραστει κανενα μπισκοτακι (στις γιορτες),
γενικα να μεινει με ανοιχτο το στομα,
να αφησει πανω απο 50 ευρω στο ταμειο,
στην εξοδο να φαει το καθιερωμενο hot dog και το παγωτακι με 1 ευρω,
να γεμισει το αυτοκινητο οσο δεν παει, που να μην χωραει να μπει μεσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Τα φωτιστικά του...λάμπουν!!!!Είναι κάτι παραπάνω απο γαμάτα!:D

Ειναι παρα πολυ ομορφα.
Βεβαια, να πω την κακια μου..
Σε μιας γνωστης μου πηρανε φωτια απο ενα φωτιστικο.. :worry:
Δεν ξερω, εγω πηρα ενα μικρο επιτραπεζιο, ελπιζω να μην γυρισω σπιτι και το βρω καρβουνο.

Α! Με πηρανε τηλεφωνο για το ταμπλετ, μεσα στο τελευταιο δεκαημερο του οκτωβριου θα το εχω:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Κάθε φορά που παω ΙΚΕΑ, φεύγω με 5-10 μολύβια απ' αυτά τα μικρά που έχουν στους διαδρόμους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Κάθε φορά που παω ΙΚΕΑ, φεύγω με 5-10 μολύβια απ' αυτά τα μικρά που έχουν στους διαδρόμους :P

Ολοι μας..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Moνο 10?? εγω πηρα 10 μονο στην αρχη και μετα εβαλα την αδερφη μου να μπει ντεμεκ οτι δεν την ξερω και πηρε αλλα 10 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γνωριζει καποιος αν η μεταφορα εντος πολης ειναι τζαμπε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
φιλε νομιζω οχι αλλα γιατι δεν τους παιρνεις τηλεφωνο???? https://www.ikea.gr/DefaultLM.aspx?page=transport
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyοte

Νεοφερμένος

Ο coyοte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γνωριζει καποιος αν η μεταφορα εντος πολης ειναι τζαμπε; :P

Νομίζω ότι ή μεταφορά (να στα φέρουν μπροστά στο σπίτι) είναι δωρεάν αλλά αν θες να τα κουβαλήσουν μέσα στο διαμέρισμα πληρώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Νομίζω ότι ή μεταφορά (να στα φέρουν μπροστά στο σπίτι) είναι δωρεάν αλλά αν θες να τα κουβαλήσουν μέσα στο διαμέρισμα πληρώνεις.

Ισως και αυτο αμα εχεις παει προσφατα πολυ πιθανον να εισαι σωστος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η μεταφορικη τους ειναι γρηγορη ή κανει 2-3 μερες;
Μαλλον θα παω αυριο οποτε την Πεμπτη θα εχω τα επιπλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μου είπαν λοιπόν κι εμένα να πάω ΙΚΕΑ γιατί είναι φθηνά και ποιοτικά.
Για τα μεγάλα έπιπλα μια χαρά είναι, όπως καρέκλες, τραπέζια, γραφεία.
Για διάφορα κουζινικά όμως, διακοσμητικά, βλακειούλες προτιμήστε JUMBO.
Έχει υπέροχα πράγματα και παααρα πολύ φθηνά.
Προσωπικά μου φάνηκαν λίγο τσιμπημένες οι τιμές του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μια φορά πήγα JUMBO και δεν ήξερα σε ποιο διάδρομο να πρώτο παω. Χάνεσαι εκεί μέσα, δεν σου φτάνει μια ώρα για να δεις ό,τι αντικείμενο έχει. Μια μέρα μπορεί. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μια φορά πήγα JUMBO και δεν ήξερα σε ποιο διάδρομο να πρώτο παω. Χάνεσαι εκεί μέσα, δεν σου φτάνει μια ώρα για να δεις ό,τι αντικείμενο έχει. Μια μέρα μπορεί. :lol:

:lol: εγώ όταν μπήκα, από τον πρώτο διάδρομο είχα μισογεμίσει το καροτσάκι και μετά έπρεπε αναγκαστικά να διαλέξω τα πιο απαραίτητα καθώς προχωρούσα γιατί δε χωρούσαν. Τι λεφτά είχαμε δώσει τότε δε λέγεται :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top