Σχέσεις εξ' αποστάσεως

Πιστεύετε ότι μια σχέση από απόσταση μπορεί να κρατήσει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 200)
  • ναι

    Ψήφοι: 44 22.0%
  • όχι

    Ψήφοι: 63 31.5%
  • εξαρτάται

    Ψήφοι: 93 46.5%

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Όταν λες η γυναίκα σου Στέλιο???Μήπως έχεις χάσει λίγα επεισόδια??:lol::lol::lol::lol::lol:

Σόρυ, αλλά δε παρακολουθώ το ischool season 2 λόγω διαβάσματος για το πανεπιστήμιο... :lol: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
ρε σεις τι είναι οι συντονιστές forum?


Ε είναι μέλη τα οποία έχουν κάποιες αρμοδιότητες για την ομαλή διεξαγωγή των συνομιλιών την τήρηση του ευγενούς διαλόγου κ την αντικειμενική κ αμερόληπτη εφαρμογή των κανόνων από τους οποίους διέπεται το φόρουμ ώστε να μην υπάρχουν ακραία φαινόμενα όπως π.χ. σε μείζοντα πολιτικά, κοινωνικά ζητήματα ή κ προσωπικές αντιπαραθέσεις που δεν έχουν θέση σε αυτό το φόρουμ εφόσον βέβαια ξεπερνάνε τα όρια της ευγένιας...Ελπίζω να τα διατύπωσα σωστά αν κ δεν είμαι συντονιστής:P
-----------------------------------------
Σόρυ, αλλά δε παρακολουθώ το ischool season 2 λόγω διαβάσματος για το πανεπιστήμιο... :lol: :P


Ναι ρε φίλε εντάξει στο χαβαλέ...Εδώ η σταρ σε ζητούσε απεγνωσμένα...:lol::lol::lol:

Στο θέμα μας η Βιργινία έχει κάποιο δίκιο αλλά είναι λίγο πολύ ρομαντικά όλα αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Σόρυ, αλλά δε παρακολουθώ το ischool season 2 λόγω διαβάσματος για το πανεπιστήμιο... :lol: :P

τρελος ιδρωτας στο hotel club :'(ξεκουρασου και λιγο ..:P

αα και προς αποφυγη παρεξηγησεων οχι δεν μιλουσα για τον εαυτο μου οταν μιλουσα για εκεινη την ωριμη σχεση εξ αποστασεως..ελεος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Στο θέμα μας η Βιργινία έχει κάποιο δίκιο αλλά είναι λίγο πολύ ρομαντικά όλα αυτά:P

κοίτα να σου πω κάτι; ξέρω δεν είναι ο κανόνας..για αυτό τόνισα οτι ναι υπο προϋποθέσεις,και πάλι δύσκολα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εντάξει καλό να είμαστε ρομαντικοί κ αισθηματίες σε κάποιο βαθμό κ εγώ είμαι για αυτό το λέω...Αλλά ας είμαστε κ λίγο ρεαλιστές...Εγώ τώρα το δοκίμασα κ την πάτησα...Όχι ότι μου φορέθηκε κάτι σε στυλ ταράνδου αλλά είναι κάτι που σε κανει να χάνει κ χρόνο κ πολλά άλλα που θα μπορούσες να ζήσεις ταυτόχρονα...όχι κάτι άλλο...Καλό είναι δε λέω για όσους το προτιμούν αλλά κομματάρα δύσκολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εμενα δε μου βγήκε σε καλό...μιαααααα χαρά την περνάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εντάξει τότε...Απλά ποτέ δεν ξέρεις...Τι να σου πω...Μπορεί να είσαι κ το παιδί θαύμα κ να μην μπορεί να κάνει τίποτα χωρίς εσένα...Να μην υπαρχουν άλλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
συμφωνώ μαζί σας!! δεν νομίζω ότι θα άντεχα 4 χρόνια έτσι!! αν δεν περάσουμε ίδια πόλη δεν ξέρω τι θα κάνω!! ίσως παρατήσω τη σχολή μου για κείνον. θα πάω να μείνω μαζί του, θα δουλεύω, θα κάνω φροντιστήρια και θα ξαναδώσω!!! τον αγαπάω!!!

Τη σχολή σου και την καριέρα σου δεν πρέπει να την παρατήσεις για ΚΑΝΕΝΑΝ. Κι αν πχ τα 'χεις παρατήσει όλα για χάρη του και κάποια στιγμή για τον Α ή Β λόγο σε αφήσει, τι θα κάνεις; Σίγουρα θα το μετάνοιωνες. Στην ηλικία που είσαι, πιστεύω άλλες είναι οι προτεραιότητές σου. :iagree:
Άποψή μου είναι αυτή, μιας και είμαι μεγαλύτερη από σένα και ίσως να ξέρω 5 πράγματα παραπάνω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Τη σχολή σου και την καριέρα σου δεν πρέπει να την παρατήσεις για ΚΑΝΕΝΑΝ. Κι αν πχ τα 'χεις παρατήσει όλα για χάρη του και κάποια στιγμή για τον Α ή Β λόγο σε αφήσει, τι θα κάνεις; Σίγουρα θα το μετάνοιωνες. Στην ηλικία που είσαι, πιστεύω άλλες είναι οι προτεραιότητές σου. :iagree:
Άποψή μου είναι αυτή, μιας και είμαι μεγαλύτερη από σένα και ίσως να ξέρω 5 πράγματα παραπάνω. ;)

+1 ... καλο θα ειναι στην ηλικια σου (μας) να μην παρασυρομαστε τοσο απο το συναισθημα...υπαρχουν σημαντικοτερα και πιο καθοριστικα για το μελλον πραγματα που εχουμε να ασχοληθουμε...φιλικα παντα ε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εντάξει τότε...Απλά ποτέ δεν ξέρεις...Τι να σου πω...Μπορεί να είσαι κ το παιδί θαύμα κ να μην μπορεί να κάνει τίποτα χωρίς εσένα...Να μην υπαρχουν άλλες:P

μα αστεία λέμε; περιπέτειες υπάρχουν πάντα..η ουσία είναι να υπάρχει ένα όριο.. ε οκ,να βλέπεις και καμια φορά τον άλλον..μην τον βλέπεις 1 φορά το χρόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τη σχολή σου και την καριέρα σου δεν πρέπει να την παρατήσεις για ΚΑΝΕΝΑΝ. Κι αν πχ τα 'χεις παρατήσει όλα για χάρη του και κάποια στιγμή για τον Α ή Β λόγο σε αφήσει, τι θα κάνεις; Σίγουρα θα το μετάνοιωνες. Στην ηλικία που είσαι, πιστεύω άλλες είναι οι προτεραιότητές σου. :iagree:
Άποψή μου είναι αυτή, μιας και είμαι μεγαλύτερη από σένα και ίσως να ξέρω 5 πράγματα παραπάνω. ;)

Αυτό είναι αλήθεια...Λέω ξανά...Καλοί οι ρομαντισμοί κτλ...Αλλά υπάρχουν κ άλλα πολύ σημαντικότερα...Υπάρχουν σαφώς άλλοι τομείς που χρειάζονται περισσότερη προσοχή...όλα με μέτρο κ το καθετί στην ώρα του:)
-----------------------------------------
μα αστεία λέμε; περιπέτειες υπάρχουν πάντα..η ουσία είναι να υπάρχει ένα όριο.. ε οκ,να βλέπεις και καμια φορά τον άλλον..μην τον βλέπεις 1 φορά το χρόνο :P

Περιπέτεις...Τς τς τς/...Πολύ θέληση ρε παιδί μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Καθόλου απαισιόδοξος αδερφέ...Αυτή είναι η αλήθεια...Εδώ εγώ να είχα σχέση δε θα το πίστευα...Τώρα έρωτας κτλ...Υποκειμενικά πάντα...Χάνεται δηλαδή ο έρωτας όταν υπάρχουν σωματικές ορέξεις...Μη γελιόμαστε ρε...Φυσιολογικό κ επόμενο είναι...:P
Aυτο εξαρταται απο το καθε ατομο ξεχωριστα...αναλογα με το ποσο ειναι καποιος δεσμιος με τις "σωματικες ορεξεις" και δεν ειναι για ολους φυσιολογικο...νομιζω το χω ξαναπει..η εννοια φυσιολογικος ειναι κατι πολυ ρευστο...
Τωρα για το αν μπορει να κρατησει μια σχεση απο μακρια εξαρταται απο το καθε ατομο αναλογα με τον χαρακτηρα-προτεραιοτητες του...


Εγω απλα το χω παρει αποφαση(ή προσπαθω τουλαχιστον)οτι δεν μπορω να μαι κοντα με καποια ατομα που εκτιμω-συμπαθω παρα πολυ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μμ, εξαρτάται απ' την περίπτωση.
Δηλαδή μπορεί να κρατήσει πολύ περισσότερο από μια random σχέση τύπου μ'αρέσεις-σ'αρέσω-γιατίδενπαντρευόμαστε, γιατί πρέπει πραγματικά να θέλεις τον άλλον για να μπεις σ' αυτή τη διαδικασία. Κανένας δεν είναι τόσο μαζοχιστής ώστε χωρίς λόγο να μπλεχτεί σε μια κατάσταση όπου χάνεις τα μισά πράγματα που θα μπορούσες να μοιραστείς με τον άνθρωπό σου, χάνεις τη δυνατότητα να τον έχεις εκεί όποτε θες, και η σωματική επαφή σου φαίνεται τόσο πολύτιμη όσο οι βροχοπτώσεις στο Σουδάν.
'Ετσι, σε μια σχέση από απόσταση, είτε χρόνια είτε σύντομη (πχ. αν το αγόρι πρέπει να πάει στρατό) όταν επιτέλους ζεις πράγματα με τον άλλον από κοντά, τα πάντα είναι απίστευτα πιο έντονα και ουσιαστικά, συμπυκνώνεις όλο το προηγούμενο κενό στο τώρα - κάτι που μπορεί να είναι και πολύ κουραστικό, γιατί δεν ακολουθείς τους φυσιολογικούς ρυθμούς μια σχέσης.
Απ' την άλλη, υπάρχει τρομερή φθορά απ' τα πράγματα που γίνονται και δεν είσαι κοντά για να τα περάσετε μαζί, τους φίλους που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα, τα μέρη που δεν ήσουν όταν έπρεπε, και όλους όσους θα μπορούσαν να πάρουν τη θέση σου γιατί αυτοί βρίσκονται εκεί.

Με λίγα λόγια είναι λούκι απ' τα λίγα :P
Και δεν νομίζω ότι 'στεριώνει' αν δεν υπάρχει η προοπτική να είστε στο μέλλον μαζί, ή δεν έχεις τουλάχιστον τη δυνατότητα να βλέπεις τον άλλον συχνά - όμως σίγουρα νομίζω πως είναι μια αίσθηση που κάθε άνθρωπος πρέπει να νιώσει.

Ωχ, άναψε το λαμπάκι της ρομαντικής Κύνθιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μάτια που δεν βλέπονται, εύκολα ξεχνιούνται...
Αν υπάρχει πραγματική αγάπη όμως και φυσικά μάτια μόνο για έναν, τότε ναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
έχω σχέση από απόσταση ένα χρόνο και τρεις μήνες!! είμαι τρελά ερωτευμένη και το ίδιο και το αγόρι μου. η δική μου άποψη πάνω στο θέμα μου έίναι πως μπορεί να κρατήσει μια σχέση από απόσταση αρκεί να υπάρχει πραγματική αγάπη! εσείς όμως τι λέτε?:):):)

αναλογα απο την ηλικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Φτάνει με την ηλικία πια...Δεν είναι κ τόσο σημαντικός παράγοντας...Τεσπα το έχω αναλύσει ακριβώς τί πιστεύω περί αυτού αχρείαστο είναι τώρα...Λοιπόν...Ράζορ οκ εντάξει αλλά οι σωματικές ορέξεις δεν είναι κάτι το οποίο δεν υπάρχει στους περισσότερους...Τουλάχιστον αυτοί που έχουν αρχίσει να έχουν σεξουαλικές επαφές το αναζητούν άλλοι σε μεγαλύτερο άλλοι σε μικρότερο βαθμό...Αυτό είναι στη φύση του ανθρώπου κ συνεπώς φυσιολογιό χωρίς υποκειμενικότητα...όσο για αυτά που είπε η Κύνθια συμφωνώ απόλυτα...Αυτό συμβαίνει τουλάχιστον όσο το βλέπω εγώ...BTW τρομερό όνομα το Κύνθια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Φτάνει με την ηλικία πια...Δεν είναι κ τόσο σημαντικός παράγοντας...Τεσπα το έχω αναλύσει ακριβώς τί πιστεύω περί αυτού αχρείαστο είναι τώρα...Λοιπόν...Ράζορ οκ εντάξει αλλά οι σωματικές ορέξεις δεν είναι κάτι το οποίο δεν υπάρχει στους περισσότερους...Τουλάχιστον αυτοί που έχουν αρχίσει να έχουν σεξουαλικές επαφές το αναζητούν άλλοι σε μεγαλύτερο άλλοι σε μικρότερο βαθμό...Αυτό είναι στη φύση του ανθρώπου κ συνεπώς φυσιολογικό χωρίς υποκειμενικότητα...όσο για αυτά που είπε η Κύνθια συμφωνώ απόλυτα...Αυτό συμβαίνει τουλάχιστον όσο το βλέπω εγώ...BTW τρομερό όνομα το Κύνθια...:P

Συμφωνώ μ' αυτά που λες - και προσθέτω πως οι 'σωματικές ορέξεις' που τόσο μιλάμε γι αυτές δεν έχουν και τόση μεγάλη διαφορά απ' το αν είσαι στην ίδια πόλη με τον άλλον ή όχι.
Εντάξει, σίγουρα έχεις ακόμα πιο έντονη ανάγκη για επαφή αν δεν έχεις δει τον άλλον για καιρό, αλλά δεν έχω δει και κανέναν στο δρόμο να φωνάζει ΓΚΡΟΑΑΑΡ ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ!


Και φυσικά μπορεί να υπάρχει ίδια ανασφάλεια και οι ίδιες προεξοχές στην κορυφή του κεφαλιού μ' ένα ζευγάρι που δεν έχει κανένα θέμα απόστασης.

ΥΓ: Ευχαριστώ για το σχόλιο, Κωστή! *blushes*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δύσκολα κρατάει σχέση από απόσταση γιατί δεν νομίζω ότι μπορεί να υπάρξει απόλυτη εμπιστοσύνη... Επίσης νομίζω ότι κάποτε ένας από τους 2 θα νιώσει την ανάγκη της επαφής. (όχι ερωτική πάντα) Χάδια, αγκαλιές κτλ κτλ...
Αλλά και πάλι στην ηλικία μας είναι λίγο δύσκολο να βρεις αληθινή αγάπη ώστε να ξεπεράσεις όλα αυτά τα εμπόδια που υπάρχουν στις σχέσεις με απόσταση. Η εφηβεία είναι μία παράξενη φάση. Όσο εύκολα ενθουσιάζεσε με κάποιον τόσο εύκολα μπορείς να τον ξεχάσεις. Μου το έχουν πει άτομα που έχουν περάσει από την εφηβεία και το έχουν διαπιστώσει τώρα που έχουν ενηλικιωθεί. Ίσως και εσείς να μην το παραδεχτείτε τώρα γιατί και εγώ είπα ότι δεν είναι έτσι.. Τεσπά επειδή βγήκα λίίίίγο off topic θέλω να πω ότι η γνώμη μου είναι ότι δεν κρατάνε σχέσεις από απόσταση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Συμφωνώ μ' αυτά που λες - και προσθέτω πως οι 'σωματικές ορέξεις' που τόσο μιλάμε γι αυτές δεν έχουν και τόση μεγάλη διαφορά απ' το αν είσαι στην ίδια πόλη με τον άλλον ή όχι.
Εντάξει, σίγουρα έχεις ακόμα πιο έντονη ανάγκη για επαφή αν δεν έχεις δει τον άλλον για καιρό, αλλά δεν έχω δει και κανέναν στο δρόμο να φωνάζει ΓΚΡΟΑΑΑΡ ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ!


Και φυσικά μπορεί να υπάρχει ίδια ανασφάλεια και οι ίδιες προεξοχές στην κορυφή του κεφαλιού μ' ένα ζευγάρι που δεν έχει κανένα θέμα απόστασης.

ΥΓ: Ευχαριστώ για το σχόλιο, Κωστή! *blushes*

Χα χα...Ναι όντως έχεις δίκιο δεν κάνει κανείς κ σα λυσασμένος απλά λέω ότι είναι κάτι στη φύση μας...Τώρα εντάξει καλά λέει η ράζορ ότι δεν μπορεί να ορίσει κανείς το φυσιολογικό αλλά το να μην έχει κάποιος τη θέληση για έρωτα(σεξ) νομίζω ότι είναι αφύσικο κ ίσως είναι κ πρόβλημα ψυχολογιό ή κάτι...Δεν είπα να αρχίζει να ψάχνε από εδώ κ από εκεί σε λογικά πλαίσια πάντα...

btw κ αυτό που έμαθα με έκανε να σε συμπαθήσω περισσότερο κ είσαι κ όμορφη κοπέλα:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Χα χα...Ναι όντως έχεις δίκιο δεν κάνει κανείς κ σα λυσασμένος απλά λέω ότι είναι κάτι στη φύση μας...Τώρα εντάξει καλά λέει η ράζορ ότι δεν μπορεί να ορίσει κανείς το φυσιολογικό αλλά το να μην έχει κάποιος τη θέληση για έρωτα(σεξ) νομίζω ότι είναι αφύσικο κ ίσως είναι κ πρόβλημα ψυχολογιό ή κάτι...Δεν είπα να αρχίζει να ψάχνε από εδώ κ από εκεί σε λογικά πλαίσια πάντα...

btw κ αυτό που έμαθα με έκανε να σε συμπαθήσω περισσότερο κ είσαι κ όμορφη κοπέλα:):no1:

Δεν ξέρω τι έμαθες αλλά καλό θα 'ναι αφού με συμπάθησες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top