Ποιος άλλος πέρασε στη Θεσσαλονίκη;

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ναι εννοω υπαρχει καμια περιοχη κοντα στο ΤΕΙ οπου μπορεις να παρεις το Αστικο και να πας.Οσον αφορα τα παιδια π μενουν στις Εστιες (που βρικονται αυτες?)
Και πως μετακινουνται:xixi:

Το τελευταιο π ειπες δεν το συνιστω..:lol::lol::lol:


Πρεπει να πηγαινεις στο Ν.Σ Σταθμο,απο εκει εχει το αστικο το οποιο σε παει κατευθειαν στα ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πρεπει να πηγαινεις στο Ν.Σ Σταθμο,απο εκει εχει το αστικο το οποιο σε παει κατευθειαν στα ΤΕΙ.
μπορεις να παρεις επισης και τον προαστιακο για τη Σινδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
μπορεις να παρεις επισης και τον προαστιακο για τη Σινδο


Ναι ομως το αστικο πηγαινει κατευθειαν στο ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ειναι λιγο νωρις π τα ρωταω αυτα θα αναρωτιεσται μαλλον,αλλα ετσι απο περιεργεια νσ μαθω....:P
Πειτε καμια περιοχη που μπορει να βολευει και να μπορω ευκολα να περνω το αστικο (Η τουμπα βολευει???) Εχω φιλους εκει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ειναι λιγο νωρις π τα ρωταω αυτα θα αναρωτιεσται μαλλον,αλλα ετσι απο περιεργεια νσ μαθω....:P
Πειτε καμια περιοχη που μπορει να βολευει και να μπορω ευκολα να περνω το αστικο (Η τουμπα βολευει???) Εχω φιλους εκει ;)


H τουμπα νομιζω δεν βολευει και τοσο,εγω ας πουμε επιασα σπιτι Καμαρα και μπορω να πω οτι βολευει,επισης απο οσο ξερω ειναι καλα και Αγιας Σοφιας,απο κει και περα ας πει οποιος ξερει παραπανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Ναι εννοω υπαρχει καμια περιοχη κοντα στο ΤΕΙ οπου μπορεις να παρεις το Αστικο και να πας.Οσον αφορα τα παιδια π μενουν στις Εστιες (που βρικονται αυτες?)
Και πως μετακινουνται:xixi:

Το τελευταιο π ειπες δεν το συνιστω..:lol::lol::lol:

καποιες ειναι στη σινδο κ καποιες αλλες στο κεντρο!:P
-----------------------------------------
H τουμπα νομιζω δεν βολευει και τοσο,εγω ας πουμε επιασα σπιτι Καμαρα και μπορω να πω οτι βολευει,επισης απο οσο ξερω ειναι καλα και Αγιας Σοφιας,απο κει και περα ας πει οποιος ξερει παραπανω!

ακομα δεν ηρθαμε θεσσαλονικη κ τα μαθαμε ολα εε??:P
-----------------------------------------
Πρεπει να πηγαινεις στο Ν.Σ Σταθμο,απο εκει εχει το αστικο το οποιο σε παει κατευθειαν στα ΤΕΙ.

συμφωνω κ ειναι το 52 που παει αμεσως στα τει, οχι το 51 που παει απλα σινδο!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
που μπορω να ενημερωθω για τισ εγραφες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
που μπορω να ενημερωθω για τισ εγραφες???

Για τι πραμα να ενημερωθεις ακριβως?Για τα απαραιτητα δικαιολογητικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εκανα ισως δεν ψαχνω σωστα....γι αυτο ρωταω εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εκανα ισως δεν ψαχνω σωστα....γι αυτο ρωταω εδω!

Μαλλον πρεπει να μαθεις να ψαχνεις καλυτερα:P
https://www.newsfilter.gr/2009/09/01/16-me-30-septemvriou-i-engrafes-se-ai-ke-ti/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω παιδεια περασα στο τμημα εμποριας και διαφημισεις στη θεσσ/νικη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λοιπόν, να σας ενημερώσω παιδιά, μια και είμαι από Θεσσαλονίκη. Καλή περιοχή για να πηγαίνεις περίπου σε ένα 15λεπτο on foot στο σταθμό, είναι οι Αμπελόκηποι, όπου μένω κι εγώ! Απ'ό,τι βλέπω σε κολώνες και στάσεις υπάρχουν αρκετά διαθέσιμα σπίτια για ενοικίαση, περίπου στα 300 ευρώ. Για να είσαι κοντά στο σταθμό ώστε να μπορείς να πηγαίνεις γρήγορα για το λεωφορείο, κατάλληλη είναι η περιοχή του σταθμού, που μεταξύ μας δε σας τη συνιστώ (εκεί μαζεύεται η Σάρα και η Μάρα- όχι η Ζαχαρέα!!!:lol:). Τώρα αν θέλετε να είστε και κοντά στον πολιτισμό, δηλαδή καφετέριες κτλ, πρέπει να βρείτε κάτι στο κέντρο. Καλύτερη περιοχή είναι η περιοχή της Καμάρας, που είναι φοιτητοπεριοχή γιατί εκεί κοντά είναι το ΑΠΘ. Βέβαια όσον αφορά στις τιμές, νομίζω είναι αρκετά τσιμπημένες! Πάντως, σχεδόν σε όποια περιοχη νοικιάσετε, υπάρχουν πολλά λεωφορεία που οδηγούν στον σταθμό. Τα λεωφορεία που πηγαίνουν σταθμό είναι: 2, 3, 8, 10, 11, 14, 17. Οπότε, βρείτε σπίτι κάπου κοντά από όπου περνάνε αυτά. Επίσης το λεωφορείο που πηγαίνει στο ΤΕΙ της Σίνδου είναι το 52 και ξεκινάει από τον σταθμό. Έχει κάθε 6 λεπτά δρομολόγιο. Αυτάαα... Ό,τι επιπλέον θέλετε να μάθετε, ρωτήστε καλέ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εγω παιδεια περασα στο τμημα εμποριας και διαφημισεις στη θεσσ/νικη!:D


Στο 1ο η στο 2ο εξαμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Εγω παιδεια περασα στο τμημα εμποριας και διαφημισεις στη θεσσ/νικη!:D

πολυ ωραια σχολη, θα την επελεγα αν ημουν στην κατευθυνση σου!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εσύ δε μας είπες, είσαι πρώτο ή δεύτερο εξάμηνο;

Εγω πρωτο εξαμηνο!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Count me in!
Αυτοματισμού Α' εξάμηνο!
Ξερει κανείς ακριβώς πότε αρχίζουν οι εγγραφές σε αυτό το τμήμα γιατί απ' ότι ξέρω το κάθε τμήμα βγάζει τις δικές του ημερομηνίες (στα ίδια πλαίσια με όλες αλλά λίγο διαφορετικές).
Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Guys and girls, τι γίνεται; Το παρατήσαμε αυτό το θέμα μου φαίνεται! Πήρα τηλ σήμερα στη σχολή μου και λέω να πάω να γρφτώ την Τετάρτη (είμαι και από τους βιαστικούς!! :pilot:) Εσείς πότε λέτε να πάτε; Μόνο μη με πείτε μια μέρα πριν τελειώσουν οι εγγραφές, ε;! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Guys and girls, τι γίνεται; Το παρατήσαμε αυτό το θέμα μου φαίνεται! Πήρα τηλ σήμερα στη σχολή μου και λέω να πάω να γρφτώ την Τετάρτη (είμαι και από τους βιαστικούς!! :pilot:) Εσείς πότε λέτε να πάτε; Μόνο μη με πείτε μια μέρα πριν τελειώσουν οι εγγραφές, ε;! :p


Και εγω Τεταρτη λεω να παω η Πεμπτη,θελω να τελειωνω να φυγει και αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top