Ποιος άλλος πέρασε στη Θεσσαλονίκη;

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ωχ, καλά και 6 μήνες τι θα κάνω εγώ ρε παιδιά;;:lol:
Είμαι 1ο εξάμηνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ωχ, καλά και 6 μήνες τι θα κάνω εγώ ρε παιδιά;;:lol:
Είμαι 1ο εξάμηνο..


Και γω 1ο ειμαι,κονομησες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Για μένα το λεει αυτό... :(

Λαθος καταλαβες.Δεν το ειπα για σενα το λεω γενικα.Ολοι οσοι ειναι λιγακι σφιγμενοι και δεν νιωθουν ανετα μπορουν να join the party:P
Θα κανονισετε μιτινγκ με τον Δημο και τους υπολοιπους φετινους του ΤΕΙ και σε λιγακι θα σας ερθω και εγω.
Εξαλλου φουλα οι περισσοτεροι πανε να σπουδασουν χωρις να εχουν καποιο γνωστο τους στην ιδια σχολη.Πανε και κανουνε εκει νεους φιλους/φιλες/παρεες:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ναι, κάνουν παρέες αλλά τρώνε την πρώτη κρυάδα τις πρώτες μέρες που δεν ξέρουν πού πάνε τα τέσσερα.. Τρέχα από δω, πήγαινε εκεί, χάνεσαι στους 5 διαδρόμους και ψάχνεσαι μετά! :xixi: Οκ, θα κανονίσουμε ischoolιανή συνάντηση όσοι πάμε 1ο εξάμηνο και εσύ τυχερούλη στο 2ο θα τα βρεις όλα έτοιμα! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ναι, κάνουν παρέες αλλά τρώνε την πρώτη κρυάδα τις πρώτες μέρες που δεν ξέρουν πού πάνε τα τέσσερα.. Τρέχα από δω, πήγαινε εκεί, χάνεσαι στους 5 διαδρόμους και ψάχνεσαι μετά! :xixi: Οκ, θα κανονίσουμε ischoolιανή συνάντηση όσοι πάμε 1ο εξάμηνο και εσύ τυχερούλη στο 2ο θα τα βρεις όλα έτοιμα! :xixi:

Βασικα απο θεσσαλονικη εισαι απο οτι βλεπω οποτε θα εχεις τις παρεες σου εκτος σχολης οποτε μην σε ανυσηχει το εντος σχολης.Θα δεις τις 2-3 πρωτες μερες θα εισαι ψαρακι οπως πολλοι αλλοι αλλωστε αλλα μετα θα παρεις τον αερα σου.Αν φοβασαι μην χαθεις ε ενταξει παρε ενα gps καημενη και καθαρισες:P

Πρεπει να φερω και το βαλιτσακι του ποκερ μαζι :P ... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
:lol::lol::lol: ναι ρε συ, να στήνουμε καμιά παρτίδα στα κενά μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
να σιναντιθουμε ολοι στισ εγραφες!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Και εσυ θεσσαλονικη τει?
Στις εγγραφες δυσκολο να βρεθουμε.Στο κυλικειο ομως το οποιο μαλλον θα ειναι κοινο για ολο το ΤΕΙ δεν θα ειναι δυσκολο με την καταλληλη συννενοηση.
Το στεκι των ischoolιανων θα γινει το κυλικειο. :P
Εξαλλου στο ΤΕΙ θα πηγαινουμε για καφε και για χαρτια στο κυλικειο και οχι για να παρακολουθησουμε μαθημα.. :P
nitsa ριξε συρμα..Ποιο εξαμηνο περνας?Να σε υπολογιζουμε και εσενα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αντε παιδιά να μαζευτούμε αυτοί που περνάμε 1ο εξάμηνο, να κανονίσουμε ημερομηνία και ώρα! μέρος βρήκαμε!! :P και μετά κανονίζουμε και με τους υπόλοιπους του 2ου εξαμήνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αντε παιδιά να μαζευτούμε αυτοί που περνάμε 1ο εξάμηνο, να κανονίσουμε ημερομηνία και ώρα! μέρος βρήκαμε!! :P και μετά κανονίζουμε και με τους υπόλοιπους του 2ου εξαμήνου!

Κανονιστε να με ξεχασετε μετα εμενα του 2ου εξαμηνου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Κανονιστε να με ξεχασετε μετα εμενα του 2ου εξαμηνου:P
:D όχι ρε, τι λες; εσένα θα σε δικτυώσουμε και καλύτερα, θα έχουμε προλάβει να κάνουμε τα κονέ μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
:D όχι ρε, τι λες; εσένα θα σε δικτυώσουμε και καλύτερα, θα έχουμε προλάβει να κάνουμε τα κονέ μας! :P

Εγω ειμαι ο διοργανωτης οποτε θα ειναι απαραδεκτο αν με ξεχασετε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αν στο μεταξύ μάθεις τιποτα για κανέναν που πέρασε τεχνολογία τροφίμων, σφύρα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Και εσυ θεσσαλονικη τει?
Στις εγγραφες δυσκολο να βρεθουμε.Στο κυλικειο ομως το οποιο μαλλον θα ειναι κοινο για ολο το ΤΕΙ δεν θα ειναι δυσκολο με την καταλληλη συννενοηση.
Το στεκι των ischoolιανων θα γινει το κυλικειο. :P
Εξαλλου στο ΤΕΙ θα πηγαινουμε για καφε και για χαρτια στο κυλικειο και οχι για να παρακολουθησουμε μαθημα.. :P
nitsa ριξε συρμα..Ποιο εξαμηνο περνας?Να σε υπολογιζουμε και εσενα? :P

φυσικα ρε παιδια ραντεβου στο κυλικειο..!!!! (δυστυχως απο το β εξαμηνο...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
φυσικα ρε παιδια ραντεβου στο κυλικειο..!!!! (δυστυχως απο το β εξαμηνο...!)

Και γω β εξαμηνο ειμαι.Οποτε θα τα βρουμε εκει τα παιδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
αν κ στις εγγραφες μπορουμε να βρεθουμε να ανταλλαξουμε τηλεφωνα κτλ....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
αν κ στις εγγραφες μπορουμε να βρεθουμε να ανταλλαξουμε τηλεφωνα κτλ....!

Στις εγγραφες δυσκολα να βρεθουμε..Δεν χρειαζεται να βρεθουμε στις εγγραφες για να ανταλλαξουμε κινητα,mails και λοιπα.Αυτο μπορει να γινει και στην πρωτη μας συναντηση στο κυλικειο αλλα και πρωτου την συναντηση αν χρειαστει για να συννενοηθουμε.Μεχρι τοτε βεβαια εχουμε καιρο..τουλαχιστον εμεις του 2ου εξαμηνου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Στις εγγραφες δυσκολα να βρεθουμε..Δεν χρειαζεται να βρεθουμε στις εγγραφες για να ανταλλαξουμε κινητα,mails και λοιπα.Αυτο μπορει να γινει και στην πρωτη μας συναντηση στο κυλικειο αλλα και πρωτου την συναντηση αν χρειαστει για να συννενοηθουμε.Μεχρι τοτε βεβαια εχουμε καιρο..τουλαχιστον εμεις του 2ου εξαμηνου:)

Δεν καταλαβα δλδ, τι, θέλεις να μας αγχώσεις εμάς του 1ου εξαμήνου ότι δεν έχουμε χρόνο;!; :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
μια ερωτιση α εξαμηνο πεζει ??? δεν εχω γνωρισει εναν που να περασε Α'......χαχα κι εγω β.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εγω ειμαι α' :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top