Ποιος άλλος πέρασε στη Θεσσαλονίκη;

stavroulamp

Νεοφερμένος

Η stavroulamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κανείς από τα Ιατρικά Εργαστήρια;; Πότε ξεκινάνε τα μαθήματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ChristinaGr93

Νεοφερμένος

Η ChristinaGr93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κανείς για Τεί Λογιστικής στην Θεσσαλονίκη???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
τι νέκρα είναι αυτή στο τει.. ας πει κανένας που πέρασε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Κανείς για Τεί Λογιστικής στην Θεσσαλονίκη???:)

μια συμμαθητρια μου ;)
εγω Τουριστικων Επιχειρησεων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροδάνθη

Νεοφερμένος

Η Ροδάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ είμαι 2ο στο Εμπορίας και Διαφήμισης.
Όλο το ΤΕΙ είναι κλειστό και θα ανοίξει 18.
19-30 εξεταστίκη,3 συνέλευση και θα βγει ανακοίνωση για το πότε ακριβώς αλλα λογικά και αν δεν κλείσουμε again αρχές Οκτώμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Εγώ είμαι 2ο στο Εμπορίας και Διαφήμισης.
Όλο το ΤΕΙ είναι κλειστό και θα ανοίξει 18.
19-30 εξεταστίκη,3 συνέλευση και θα βγει ανακοίνωση για το πότε ακριβώς αλλα λογικά και αν δεν κλείσουμε again αρχές Οκτώμβρη...

με τις εγγραφές τί παίζει ?κάτι άκουσα ότι έγιναν σήμερα, κάτι ότι θα γίνουν 19-30.. τελικά τί ισχύει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
με τις εγγραφές τί παίζει ?κάτι άκουσα ότι έγιναν σήμερα, κάτι ότι θα γίνουν 19-30.. τελικά τί ισχύει ?

19-30. κατ'εξαιρεση εγιναν καποιες εγγραφες για φοιτητες που ηρθαν απο μακρινες πολεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
μια συμμαθητρια μου ;)
εγω Τουριστικων Επιχειρησεων :)
Περασαν και δυο φιλαρακια μου φετος στο Τουριστικων επιχειρησεων!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Περασαν και δυο φιλαρακια μου φετος στο Τουριστικων επιχειρησεων!!:P

χαιρομαι :P και εμενα μια φιλη μου λογιστικη θεσσαλονικης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά θα περάσεις αν είσαι εκεί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί η αναλογία υπερ των γυναικών είναι αισθητά μεγάλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Γιατί η αναλογία υπερ των γυναικών είναι αισθητά μεγάλη.
:clapup:Χαχαχα! Ένας ακόμα λόγος λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ποιοι περάσανε φέτος στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και σε ποιο τμήμα; :)
Εγώ πέρασα στο τμήμα Τουριστικών Επιχειρήσεων! Κανένας συμφοιτητής; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christie_94

Νεοφερμένος

Η christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ποιοι περάσανε φέτος στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και σε ποιο τμήμα; :)
Εγώ πέρασα στο τμήμα Τουριστικών Επιχειρήσεων! Κανένας συμφοιτητής; :redface:
στην ιδια σχολη περασα, αλλα σε διαφορετικο τμημα! διατροφης και διαιτολογιας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Θα περάσετε καλά... Το ΑΤΕΙΘ είναι πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάζαρος25

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα αναρωτιέμαι αν αξίζει το τει οργάνωση και διοίκηση των επιχειρήσεων στη Θεσσαλονίκη, ακούγεται ακόμα ότι θα αναβαθμιστεί σε πανεπιστήμιο σε άμεσο χρονικό διάστημα. Ενδιαφέρομαι πιο πολύ στο κομμάτι του μάρκετινγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top