Επιλογή Ομάδας Προσανατολισμού

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
οχι απλςσ εγινα ενα μικρο λα8ακι(λαθαρα)στην εγγραφή!!!!!!!!:'(2α γυμνασίου παω
(που να μην πήγαινα)

γιατι δε ζητάς από τους διαχειριστές να το διορθώσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εισαι μικρη ακομα για να ασχολεισαι με αυτα.....................!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinab4

Νεοφερμένος

Η marina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παντα υπάρχει το τοπικο μαναβικο.......
πλάκα κάνω....
διάλεξε αυτην που τα πας πιο καλα στα περισσοτερα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
παιδιά δν ξέρω αν είμαι η μόνη που το έχω σκεφτεί και έτσι αλλά πιστεύω οτι καμία κατεύθυνση δεν μου ταιριάζει!!Νομίζω ότι δεν είμαι ικανή να ακολουθήσω ούτε θεωριτηκή αλλά ουτε και θετική!Τώρα θα μου πεισ υπάρχει και η τεχνολογική,αλλά πραγματικά την συχαίνομαι.Τι γίνεται λοιπόν σε αυην την περιπτωση?Τώρα θα μου ξαναπείτε είναι πολύ νωίσ ακόμα όμωσ με απασχολεί πολ΄υ σοβαρά το θέμα!:xixi:Έχει έρθει ποτέ κανείς στη θέση μου?;)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:thanks::thanks::thanks::thanks::bye::bye::bye:

Καταρχας ειναι βλακεια (σορρυ κιολας:P) που λες οτι δεν εισαι ικανη.. Αμα δεν δοκιμασεις, δεν ξερεις:D Και δεν υπαρχουν "ευκολες" και "δυσκολες" κατευθυνσεις..
Αλλα εισαι μικρη ακομα.. Το πιθανοτερο ειναι να επιλεξεις με βαση το τι σχολη θελεις να περασεις (τι θες να γινεις οταν μεγαλωσεις δηλαδη:P). Μην αγχωνεσαι ομως απο τωρα, δεν υπαρχει λογος.. Εγω στα 13 μου ηθελα ακομα να γινω ποδοσφαιριστης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilsi

Νεοφερμένος

Η eilsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καταρχας ειναι βλακεια (σορρυ κιολας:P) που λες οτι δεν εισαι ικανη.. Αμα δεν δοκιμασεις, δεν ξερεις:D Και δεν υπαρχουν "ευκολες" και "δυσκολες" κατευθυνσεις..
Αλλα εισαι μικρη ακομα.. Το πιθανοτερο ειναι να επιλεξεις με βαση το τι σχολη θελεις να περασεις (τι θες να γινεις οταν μεγαλωσεις δηλαδη:P). Μην αγχωνεσαι ομως απο τωρα, δεν υπαρχει λογος.. Εγω στα 13 μου ηθελα ακομα να γινω ποδοσφαιριστης:D
χιχιχι!!!!! ναι καλά......... τ΄ςρα δηλαδή τι είσα騨¨΄΄΄΄¨¨¨?
:xixi:σπουδάζεις
ti?????? και εγώ 8ελω να κάνω πολλά και να μπω στην καλών τεχνών αλλά υπάρχει περίπτωση να μπω????γι' αυτό σου λέω......... :'(
-----------------------------------------
γιατι δε ζητάς από τους διαχειριστές να το διορθώσουν;
έλα μου???????????
πλακίτσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσένα πάντως εγώ την τεχνολογική θα ακολουθησω
Φυσική,Μαθηματικά τρλενομαι
Δοιηκηση επειχηρησεων(δεν ειναι και κάτι το δύσκολο)
Ποργραμματισμος(αρχιζω και διαβάζω καποια βιλβια σχετικά με αυτο)
Εκθεση(Με δυσκολευει λιγάκι)
Μαθημα επιλογης(δεν το εχω σκεφτεί καν και είμαι δευτερα γυμνασιου μονο;-)
έχω χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσένα πάντως εγώ την τεχνολογική θα ακολουθησω
Φυσική,Μαθηματικά τρλενομαι
Δοιηκηση επειχηρησεων(δεν ειναι και κάτι το δύσκολο)
Ποργραμματισμος(αρχιζω και διαβάζω καποια βιλβια σχετικά με αυτο)
Εκθεση(Με δυσκολευει λιγάκι)
Μαθημα επιλογης(δεν το εχω σκεφτεί καν και είμαι δευτερα γυμνασιου μονο;-)
έχω χρόνια


και εσυ που το ξες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Απλά το ξέρω απο μεγαλύτερα αδέρφια και ο καθηγητης που με κανει ιδιαιτερα μαθηματικών:)
Δεν είναι και τοσο δύσκολο να το μάθει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Τι παει να πει δε σου παει η μια κατευθυνση,σιχαινεσαι την αλλη.Δες τι επαγγελματα περιλαμβανει η καθεμια αναλυτικα,δε μπορει κατι να μην ειναι πιο κοντα σε αυτα που θες...

Anyway 13 εισαι ακομα,dont worry..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Σ' αυτή την ηλικία που είμαστε ακόμη γνωρίζουμε τον εαυτό μας. Λογικό είναι λοιπόν να πιστεύεις πως τίποτα δεν σου ταιριάζει. Μεγαλώνοντας κι αφού γίνεις ικανή να παίρνεις αποφάσεις για τον εαυτό σου θα βρεις τι θέλεις.
Κι εγώ πιστεύω πως τίποτα δεν μου ταιριάζει, αλλά δεν ανησυχώ, γιατί ακόμη ψάχνομαι. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μην σκοτίζεσαι θα τον βρεις και εσυ τον δρόμο σου . . .άκου την taratata τι λέει :οτι θα το μάθεις στην Α λυκείου . . πάντως και εγώ μια από τα ίδια είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolas.B3

Νεοφερμένος

Ο Νικόλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
υπάρχουν και χειροτερα...η αδερφή μου ειχε να αποφασίσει 3η λυκειου τι κατεύθυνση θα ακολουθήσει μεταξύ τεχνολογικής και θετικής στην τελευταία "διορία" που είχε δώσει το σχολείο ειδικά για αυτήν:) και "αποφασισε" (και το βάζω σε εισαγωγικά γιατι ουσιαστικά στην τύχη το είπε) να πάει τεχνολογική στο γραφείο του διευθυντη που έπρεπε να πει σε στύλ " τέλως πάντων, βάλτε με τεχνολογική και ότι βγει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8etiki fan

Νεοφερμένος

Η 8etiki fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα! Φέτος που είμαι β' λυκείου είμαι στη θετική κατεύθυνση και τη διάλεξα διότι μου αρέσουν πιο πολύ τα μαθήματα της...Όμως δεν έχω σαν στόχο κάποια σχολή του τρίτου πεδίου αλλά του δευτέρου στο οποίο η θετική έχει πρόσβαση χωρίς απώλεια μονάδων.η χημεία μου αρέσει πολυ και είμαι πολυ καλή αλλά μου λένε του χρόνου αμα δεν θέλω τρίτο πεδίο να πάω τεχνολογική γιατι έιναι πιο εύκολα τα μαθήματα.Εγώ τι να κάνω?να μείνω θετική επειδή μου αρέσουν τα μαθήματα και να το παλέψω ή να πάω τεχνολογική που λένε ότι ειναι πιο εύκολα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Να κάνεις ό,τι σου αρέσει και νομίζεις ότι είναι καλύτερο για σένα. Οι άλλοι ας λένε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα! Φέτος που είμαι β' λυκείου είμαι στη θετική κατεύθυνση και τη διάλεξα διότι μου αρέσουν πιο πολύ τα μαθήματα της...Όμως δεν έχω σαν στόχο κάποια σχολή του τρίτου πεδίου αλλά του δευτέρου στο οποίο η θετική έχει πρόσβαση χωρίς απώλεια μονάδων.η χημεία μου αρέσει πολυ και είμαι πολυ καλή αλλά μου λένε του χρόνου αμα δεν θέλω τρίτο πεδίο να πάω τεχνολογική γιατι έιναι πιο εύκολα τα μαθήματα.Εγώ τι να κάνω?να μείνω θετική επειδή μου αρέσουν τα μαθήματα και να το παλέψω ή να πάω τεχνολογική που λένε ότι ειναι πιο εύκολα?:(

Εκτός από τη δυσαναλογία μεταξύ παπαγαλίας ΑΟΔΕ και Βιολογίας, δεν βλέπω που αλλού υπάρχει δήθεν "ευκολία" της Τεχνολογικής. Το κακό με την Ανάπτυξη Εφαρμογών είναι ότι απευθύνεται σε συγκεκριμένους ανθρώπους κι αν δεν σου κολλάει, δεν τη μαθαίνεις. Ενώ η Χημεία, αν σου αρέσει κιόλας, είναι ένα ακόμη τυπικό μάθημα που παλεύεται.
Καλύτερα να συνεχίσεις Θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ειδικα αν θες βιολογικο η χημικο να μειενεις στανταρτ θετικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σκέψου μόνη σου..τι είναι πιο σωστό.Να μείνεις θετική επειδή σου αρέσουν όπως λες τα μαθήματα ή να πας τεχνολογική μόνο και μόνο επειδή σου λένε κάποιοι ότι είναι πιο εύκολα?
Και βάλε στο νου σου και αυτά που είπε και ο miv που έχει δίκιο. Και θα απαντήσεις το ερωτημά σου μόνη σου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως εχω να πω οτι αυτο που λενε οτι η Θετικη ειναι δυσκολη κατευθυνση κλπ, δεν ισχυει. Βασικα η δυσκολια ειναι κατι πιο πολυ υποκειμενικο. Σε οσους γνωστους λεω οτι θα ξαναδωσω απο Θετικη, με κοιτουν με ενα βλεμμα σε στυλ: "το καημενο το παιδακι". :P Εγω την θεωρω πιο ευκολη απο την Τεχνολογικη (και ας φαω ντοματες :ntomata: ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω θετικη επειδη μου αρεσουν τα μαθηματα πηγα....μου φαινεται οτι εχουν πιο ενδιαφερον απο της Τεχνολογικης..ασε που μονο που ακουω εκεινο το προγραμματισμο χασμουριεμαι δυο μερες...θεμα γουστου...
θα κουραστω που θα κουραστω μια χρονια...να κουραστω ευχαριστα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παντως συγκριτικα υπαρχει μια ευκολια στη τεχνολογικη.. η βιολογια ειναι ατελειωτη και ουρανοκατεβατη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top