Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
255 KΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!
Πλάκα κάνεις... Μη μου πεις ότι άρχισες από τώρα να μετράς μέρες θα τρελαθώ... Παιδιά όχι ακόμα, προς το παρόν βάλτε στόχο τα Χριστούγεννα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα παιδια.σημερα γραφτηκα στο φορουμ.την δευτερα ξεκιναμε διαγωνισματα στο φροντιστηριο και δεν εχω ανοιξει βιβλιο.cheers!


τελεια!!!:P και εγω γραφω ΑΕΠΠ και ΑΟΔΕ αλλα ειμαι ready to go!
ΑΟΔΕ λιγο με τους ορισμους στο γενικο(εξωτερικο) περιβαλλον και ειδικο(εσωτερικο) περιβαλλον κατα τα αλλα ΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα παιδια.σημερα γραφτηκα στο φορουμ.την δευτερα ξεκιναμε διαγωνισματα στο φροντιστηριο και δεν εχω ανοιξει βιβλιο.cheers!
Kαλώς ήρθες! Με τι μάθημα ξεκινάτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Άντε παιδιά!

Ας είναι ο φανταστικός φίλος μας με το δικό μας μέρος!

Εγώ ξεκίνησα προηγούμενη εβδομάδα τα φροντιστήρια, και μετα το ... σοκ των πρώτων ημερών αρχίζω και συνηθίζω... Πλέον τα τετράωρα πρωινά, πλήρως αφιερωμένα στους μιγαδικούς φαντάζουν ρουτίνα ;)

Καλή επιτυχία to all!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Σε πληροφορώ και η αδερφη μου που έδινε φέτος πανελλήνιες δεν φοβόταν τα μαθηματικά κατεύθυνσης όπου έγραψε 18,ούτε φυσική κατεύθυνσης,ούτε φυσικη γενικης..αλλά φοβόταν πάρααααααα πολύυυυ ΑΟΔΕ και έγραψε το χαμηλότερο βαθμό από όλα 13,6...

Να σκέφτεσαι θετικά σε όλα τα μαθήματα:D

Αυτο θα προσπαθησω να κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Άλλοι μετράνε τις μέρες από πέρυσι :fss:

Αχ, κι εγώ από πέρυσι τις μετράω... Το άγχος βλέπετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Kαλώς ήρθες! Με τι μάθημα ξεκινάτε?
με μαθηματικα κατευθυνσης...σημερα διαβασα κανα 45 λεπτο μιγαδικοι και τα παρατησα.ειμαι 2 βδομαδες μετα απο χωρισμο απο μεγαλη σχεση και τα εχω παρατησει ολα.δεν μπορω να συγκεντρωθω με τη καμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Kαλώς ήρθες! Με τι μάθημα ξεκινάτε?

Πρέπει να πάρεις δύναμη και να συνεχίσεις!!Είναι μεγάλος αγώνας!!!Να βάλεις τα δύνατα σου!!!Μην τα παρατάς σκέψου αυτό που θες να σπουδασεις και θα σου δώσει δύναμη!!:D
το ξερω μωρε...απλα νταξει...ειναι δυσκολα τωρα στην αρχη...μολις μπουν τα διαγωνισματα..ξεκινησουν και τα μαθηματα...το πιο πιθανο ειναι να στρωσουν τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
με μαθηματικα κατευθυνσης...σημερα διαβασα κανα 45 λεπτο μιγαδικοι και τα παρατησα.ειμαι 2 βδομαδες μετα απο χωρισμο απο μεγαλη σχεση και τα εχω παρατησει ολα.δεν μπορω να συγκεντρωθω με τη καμια


Κοίτα μην αφήσεις το χωρισμό να επηρεάσει την αποδοσή σου, όχι στο σχολείο, αλλά στο διάβασμα... Υπομονή και επιμονή... Οι μιγαδικοί είναι λίγο ζόρι, και εμένα με δυσκόλεψαν στην αρχή. Ξεκίνησα τα μαθήματα στις 11/8 και είχα κάνει και καποια πράγματα από πριν, αλλά μέχρι στιγμής, λύνοντας πολλές ασκήσεις, τα αντιμετωπίζω πιο καλά.

Και τη Δευτέρα γράφω διαγώνισμα...

Όσο για το χωρισμό, σκέψου ότι όταν΄περάσεις στο πανεπιστήμιο, θα είσαι ελεύθερος, χαλαρός, ανεξαρτητος, να κάνεις ότι γουστάρεις. Αξίζει δεν αξίζει? Γι'αυτό στρώσου στο διάβασμα. Εγώ σήμερα διάβαζα χήμεία κατεύθυνσης από τις 12 το μεσημέρι μέχρι 12 και , το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κοίτα μην αφήσεις το χωρισμό να επηρεάσει την αποδοσή σου, όχι στο σχολείο, αλλά στο διάβασμα... Υπομονή και επιμονή... Οι μιγαδικοί είναι λίγο ζόρι, και εμένα με δυσκόλεψαν στην αρχή. Ξεκίνησα τα μαθήματα στις 11/8 και είχα κάνει και καποια πράγματα από πριν, αλλά μέχρι στιγμής, λύνοντας πολλές ασκήσεις, τα αντιμετωπίζω πιο καλά.

Και τη Δευτέρα γράφω διαγώνισμα...

Όσο για το χωρισμό, σκέψου ότι όταν΄περάσεις στο πανεπιστήμιο, θα είσαι ελεύθερος, χαλαρός, ανεξαρτητος, να κάνεις ότι γουστάρεις. Αξίζει δεν αξίζει? Γι'αυτό στρώσου στο διάβασμα. Εγώ σήμερα διάβαζα χήμεία κατεύθυνσης από τις 12 το μεσημέρι μέχρι 12 και , το βράδυ...
Κοιτα τωρα με τα πρωτα διαγωνισματα δεν ξερω πως θα τα παω...οτι ηταν ασχημη φαση ο χωρισμος ηταν.αλλα πλεον εχει ηρεμησει το κεφαλι μου.αυτο που πιστευω ειναι οτι χρειαζομαι λιγακι χρονο να μπω σε μια σειρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κοιτα τωρα με τα πρωτα διαγωνισματα δεν ξερω πως θα τα παω...οτι ηταν ασχημη φαση ο χωρισμος ηταν.αλλα πλεον εχει ηρεμησει το κεφαλι μου.αυτο που πιστευω ειναι οτι χρειαζομαι λιγακι χρονο να μπω σε μια σειρα..


Ναι ηρέμισε λίγο, μην ξεκινήσεις τη χρονιά με σκοτούρες... Θα έχεις ήδη αρκετές κατά τη διάρκειά της...
:)

Αν δε θες να απογοητευτείς πάντως, από το πρώτο διαγώνισμα, κάτσε διάβασε αύριο...
Μετά αν γράψεις καλά, θα νιώθεις και ο ίδιος πολύ καλύτερα. θα έχεις πιο πολλή όρεξη για να συνεχίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα σε οσα λετε...αλλα οπως και να εχει ειναι δυσκολα στην αρχη...αλλα θα τα καταφερουμε που θα παει..αυριο εχει αναλυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω και να ξέρεις όλα θα πάνε καλά!!!Κουράγιο και δύναμη όλα θα πάνε καλά!!Και προπάντων να σκέφτεσαι θετικα!!:D
χαχαχαχαχαχαχαχα κατι μας ειπες τωρα!!!χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
απο τη φυση μου ειμαι απαισιοδοξος κλπ κλπ και γενικα για μενα το ποτηρι ηταν παντα μισοαδειο.αλλα αν το καλοσκεφτεις ειναι κατι σαν αμυνα.πιστευτεις οτι τα πραγματα ειναι τοσοοοοοο σκατα που οτι και να γινει καλο θα ειναι οποτε δεν απογοητευεσαι.χαχαχαχαχαχαχα.αν καταλαβαινεις τι θελω να πω.χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σε καταλαβαινω και το χειροτερο ειναι οτι αναγνωριζω οτι εχεις απολυτο δικιο.ισως τελικα θα χρειαστει να αλλαξω σταση.προς το παρον ομως.με φωναζει το κρεβατι μου.αν θελω να εχω εστω και τη παραμικρη ελπιδα να γραψω τιποτα την δευτερα θα πρεπει να κοιμηθω μπας και ανοιξω κανα βιβλιο.σε ευχαριστω για ολα!μιλαμε αυριο.καληνυχτα.και καλημερα πλεον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τώρα εγώ που άρχισα ήδη να βλέπω στον ύπνο μου ότι τα πήγα καλά αλλά δεν μου φτάναν τα μόρια , είμαι κομμάτι υπερβολική εεεεεεεεεε?? :what::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τώρα εγώ που άρχισα ήδη να βλέπω στον ύπνο μου ότι τα πήγα καλά αλλά δεν μου φτάναν τα μόρια , είμαι κομμάτι υπερβολική εεεεεεεεεε?? :what::s
Μέσα Ιουνίου είχα δει εφιάλτη ότι έβγαλα 14.500 μόρια
Και να πω ότι έχω άγχος...μα δεν έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Μέσα Ιουνίου είχα δει εφιάλτη ότι έβγαλα 14.500 μόρια
Και να πω ότι έχω άγχος...μα δεν έχω!

Σίγουρα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εγω ειχα δει στον υπνο μου οτι δεν ειχα γραψει καλα και ολοι στο φροντηστηριο με κοιτουσαν απαξιωτικα και ο καθηγητης εκανε σχολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top