Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ αγχώνομαι όταν σκέφτομαι ότι είναι η τελευταία μου χρονια στο σχολείο...
Το διανοειστε???? Τελευταία χρονιά??!!?!?! Μονο που το σκέφτομαι θέλω να βάλω τα κλάματα:'(
12 χρόνια είναι αυτά ρε γαμώτο..
Δεν είναι και τόσο χάλια τα πράγματα... Έτσι κι αλλιώς πάρα πολλούς θα τους ξανασυναντήσεις στη σχολή. Άσε που δεν είναι όλος ο κόσμος το σχολείο. Το πανεπιστήμιο έχει πιο πολλά άτομα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Η ζωή αρχίζει από το λύκειο και μετά... Τα χρόνια στο σχολείο είναι σχετικά ωραία, αλλά λόγω της "ανηλικότητας" δε μπορούμε να κάνουμε όλα όσα θέλουμε. Αντίθετα με τα χρόνια στο πανεπιστήμιο και έπειτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Βέβαια και το Πανεπιστήμιο σχολείο είναι.....αλλά θα συμφωνήσω μαζί σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosA

Νεοφερμένος

Ο SotosA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παντως έχει πολύ διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

πληροφοριοδοτης

Νεοφερμένος

Ο πληροφοριοδοτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μια χαρα.επιτελουσ 3η λυκειου!αντε να διαβασουμε για να περασουμε κιολας!καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
255 KΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Θα ηθελα να ευχηθω καλη επιτυχια στη νεα γενια που δινει φετος και παιδια το μυστικο της επιτυχιας ειναι η συγκεντρωση και η καλοπεραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια σε ολους οσους δινουν φετος πανελληνιες...αυτο που θελω να πω ειναι: ξεχαστε ποσα μορια θελετε να πιασετε που συνεπαγονται αγχωδεις υπολογισμους για τον βαθμο που ''πρεπει'' να παρετε σε καθε μαθημα...αυτα ολα ειναι απαγορευτικα...απλα κοιταχτε να ειστε συγκεντρωμενοι καθ'ολη την διαρκεια της χρονιας,να εχετε ΟΛΕΣ τις αποριες σας λυμενες(δεν ειναι κακο να μην καταλαβαινεις κατι προφανως...και πρεπει να ρωτας...)και στο τελος να κανετε ΚΑΛΕΣ επαναληψεις....το να τελειωσεις την υλη απο τον δεκεμβριο δεν λεει τιποτα απολυτως...πραγματικα...αυτο που εχει σημασια ειναι η οργανωση,η τηρηση του προγραμματος για το διαβασμα και η αυτοσυγκεντρωση....αυτα...ετσι θα αποκτησετε περισσοτερη σιγουρια για τον εαυτο σας και ταυτοχρονα λιγοτερο αγχος....και ολα θα πανε καλα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Είμαι αρκετά αγχωμένη κυρίως λόγω αυτών που ακούω. Δεν στοχεύω στα αστέρια γιατί φοβάμαι...αλλά οτιδήποτε καλό εντάξει είναι αρκετό.
Απλά αυτό που θέλω είναι να τελειώνω. Μπορεί να περνάει με άγχος αυτή η περίοδος και φυσικά τον περισσότερο χειμώνα αλλά σκέφτομαι μόνο ότι είναι η τελευταία χρονιά.

Αυτό που είναι τραγικό για μένα, είναι να νομίζουν οι δικοί μου ότι μπορώ επειδή τώρα θα παω Γ' να διαβάζω και 12 ώρες την ημέρα.--
Εντάξει προσωπικά αυτό δεν μπορώ να το κάνω,παρά μόνο να προσπαθήσω να ξεπεράσω τον εαυτό μου αλλά σε λογικά πλαίσια για μένα.

Τελοσπάντων...καλή επιτυχία εύχομαι και στα υπόλοιπα παιδιά.:)

(P.S και εγώ μίσησα αφόρητα την β' λυκείου.:P)

+1 για την β.Βαρετη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
και εγω δινωωωωωωω.............αντε καλη μας επιτυχια!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Άλλοι μετράνε τις μέρες από πέρυσι :fss:

:lol::lol::lol:

Εγω παντως δεν εχω μπει στη διαδικασια να μετρησω μερες... ισως το κανω κανα 2μηνο πριν! Αλλα οχι απο τωρα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω παλι εχω το αλλο παραδοξο. Πιστευω οτι φυσικη κατ. , μαθ.γεν. και μαθ. κατ θα τα παω πολυ καλα, ενω προγραμματισμο, ΑΟΔΕ και εκθεση θα πατωσω...μπορει να το εξηγησει κανεις επιστημονικα? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια κ μην αγχωνεστε απο τωρα, ευχομαι σε 1 χρονο απο τωρα να ειστε τοσο χαρουμενοι οσο εμεις που περασαμε φετος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω παλι εχω το αλλο παραδοξο. Πιστευω οτι φυσικη κατ. , μαθ.γεν. και μαθ. κατ θα τα παω πολυ καλα, ενω προγραμματισμο, ΑΟΔΕ και εκθεση θα πατωσω...μπορει να το εξηγησει κανεις επιστημονικα? :what:
Και εγώ αυτό πίστευα φέτος αλλά τελικά πάτωσα στη φυσική κατ. (ο χαμηλότερος βαθμός μου). Συμβουλή: μόνο την έκθεση να φοβάσαι, στα άλλα αν κάνεις σωστή και καλή προετοιμασία δε θα έχεις κανένα πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα παιδια.σημερα γραφτηκα στο φορουμ.την δευτερα ξεκιναμε διαγωνισματα στο φροντιστηριο και δεν εχω ανοιξει βιβλιο.cheers!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top