Γενικό -  Απορίες για την Α' Λυκείου

~Baron~

Νεοφερμένος

Ο ~Baron~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι το αποτέλεσμα της κατάληψης θα είναι τόσο ευνοοικό για να χαιρόμαστε...και κυρίως όταν γίνεται χωρίς λόγο...και το δικό μου σχολείο καταληψη έχει, (έχουμε πάρει βέβαια βιβλία...) αλλά απ' ότι λένε θα ανοίξει σε ενα μήνα!!!!:mad: και μετά σε ρωτάνε "γιατί πας φροντιστήριο???"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γενικής παιδείας :
Άλγεβρα ΒΑΣΙΚΟ
Φυσική >>
Αρχές Οικονομίας >>
Ευκλείδια Γεωμετρία >>
Χημεία >>
Τεχνολογία (Αλλοι καθηγητες το χρησιμοποιουν, αλλοι ελαχιστα ως καθολου)
Συντακτικό Αρχαίων Περιστασιακο
Ιστορία του Αρχαίου Κόσμου ΒΑΣΙΚΟ
Γραμματική Αρχαίων Περιστασιακο
Αρχαίοι Έλληνες Ιστοριογράφοι ΒΑΣΙΚΟ
Έκφραση - Έκθεση ΒΑΣΙΚΟ
Εγχειρίδιο Γλωσσικής Διδασκαλίας Περιστασιακο (εως καθολου)
Κείμενα Νεοελλ. Λογοτεχνίας ΒΑΣΙΚΟ
Θρησκευτικά ΒΑΣΙΚΟ
ΣΕΠ Σχεδον καθολου (ισως μονο Β' τετραμηνο)
Έκθεση - Θεματικοί Κύκλοι Σχεδον καθολου (αναλογα με καθηγητη)
Λεξικό Λογοτεχνικών Ορών Δεν διδασκεται

Μαθήματα επιλογής : (Επιλογη ενος μονο μαθηματος. Μουσικη-Εικαστικα-Θεατρολογια αποτελουν ενα συνθετο μαθημα επιλογης με το ονομα Αισθητικη Αγωγη, δεν ειναι 3 ανεξαρτητα μαθηματα.)
Εφαρμογές Πληροφορικής Υπολογιστών ΒΑΣΙΚΟ
Ψυχολογία (Σπανια δημιουργειται τμημα)
Τα μαθήματα επιλογής Συμβουλευτικο βιβλιο. Καμια διδακτικη χρηση
Μουσική Σπανια διδασκεται
Εικαστικά Σπανια διδασκεται
Στοιχεία Θεατρολογίας Αναλογα με τον καθηγητη διδασκεται ή οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Διαφωνώ με την ψυχολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στο δικο σου σχολειο δημιουργειται τμημα? Γιατι ως τωρα στο δικο μου δεν εχει δημιουργηθει ποτε. Ειναι πολυ καλο μαθημα ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι, κάθε χρονιά νομίζω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και σε μας. ;)




Και κάποια στιγμή τη δίδασκε μία κουκλάρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ωπ! Ενδιαφερον! Της ζητησες να σου εξηγησει γιατι αναστατωνεται ο εσωτερικος σου κοσμος καθε φορα που σκυβει να πιασει την κιμωλια και ποιοι ψυχοδραστικοι παραγοντες επικρατουν τη στιγμη αυτη?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλκηστη21228

Νεοφερμένος

Η Άλκηστη21228 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καταραμενη η ωρα και η στιγμη που επελεξα ψυχολογια :'(
την περιμενα τελειως διαφορετικη και προεκυψε 2η ιστορια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
παιδες ειδικα εσεις π εχετε εμπειρια πειτε με ποση ωρα διαβασμα καθε μερα( στ περιπου)βγαζεις 18-19 στ α λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Δεν υπάρχει έγκυρη απάντηση στο ερώτημα σου λόγω της διαφορέτικότητας στον τρόπο διαβάσματος του κάθε ατόμου (μπορεί να χαζεύεις) και λόγω της διαφοράς εξυπνάδας κι γνώσεων (π.χ. άλλος για να μάθει κάτι τέλεια το διαβάσει 2 φορές ενώ άλλος 3 ενώ κάτι μπορεί ήδη να το ξέρεις. Τέλος σημαντικό ρόλο παίζει κι ο παράγοντας κουραση ( π.χ. αμα κοιμήθηκες το βράδυ μόνο 4 ώρες θα νυστάζεις) + όρεξη για διάβασμα (π.χ. με άλλη όρεξη διαβάζω εγώ φυσική κι με άλλη -λιγότερη- αρχαία), ενώ ακόμη εξαρτάται κι από το τι ύλη και με ποια δισκολία διδάσκεται στο σχολίο σου... Τέλος πάντον αφού ρωτάς στο περίπου γνώμη μου είναι από 15 λεπτά μέχρι κι 5 ώρες ανάλογα με τα παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
εσενα ποση ωρα διαβαζες τη μερα κ ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
ακου τεμπελη μου: αλλοι διαβαζουν πολυ κ αλλοι λιγο κ βγαζουν τον ιδιο βαθμο.ο καθενας εχει τους δικους του ρυθμους.καταρχας, μν σε πιανει αγχος που θα'σαι λυκειοπαιδο.δν αξιζει.δν αλλαζει κατι τρομερα,απλα μπαινεις λιιιιγο αποτομα γτ υποτιθεται οτι ξερεις καποια πραγματα απ'το γυμνασιο κ κατι το σημαντικο για μενα ειναι οτι πρεπει να'σαι γρηγορος κ να κρατας σημειωσεις.
εγω προσωπικα περυσι ηρθα εντελως ανυποψιαστη στο λυκειο,δν θυμομουν τπτ απ'το γυμνασιο κ μια χαρα βγηκε η χρονια.στην αρχη τα μαθηματα κυλουν ομαλα, μετα αν δεις να δυσκολευουν ζητας βοηθεια ειτε δλδ γραφεσαι ενισχυτικη ή κανεις εξωτερικο μαθημα.εγω λοιπον δεν ειχα στανταρ ωρες.αλλοτε διαβαζα 5ωρες, αλλοτε 3, αναλογα με το προγραμμα που ειχα καθε μερα.επειδη εγω οταν διαβαζω χαζευω κ τραγουδαω, δν συγκεντωνομαι κ μπορει να μου παρει λιγο περισσοτερο.μερικα μαθηματα,ειδικα μετα το 2ο τετραμηνο που ηξερα περιπου τον καθε καθηγητη, δν τα διαβαζα.μονο τς ασκησεις εκανα για να'μαι κ καλα γραμμενη.αλλα στα μαθηματα που δε με ενδιεφεραν.εαν θες τεχνολογικη, να κανεις καλη εξασκηση σε φυσικη κ αλγεβρα για να'χεις τις καλες βασεις,που λεμε. παντως, εγω πιστευω οτι για να κερδισεις τη συμπαθεια των καθηγητων, πρεπει να δειξεις στο πρωτο τετραμωνο(δλδ ως τα χριστουγεννα) τον καλυτερο σου εαυτο κι επειτα θα εχεις καλους βαθμους επειδη θα θυμουνται απ'το 1ο τετραμηνο οτι ησουν καλος. εγω προσπαθησα πολυ στο 1ο τετραμηνο, εδειξα οτι ειμαι δουλευταρου, ειχα κ τ'απουσιολογιο που γι'αυτους σημαινει κομματακι καλης παστας μαθητης, κ στο 2ο τετραμηνο,που δν γραφαμε κ διαγωνισματα, μου'βαζαν μεγαλους βαθμους,χωρις να διαβαζω ιδιαιτερα.δλδ στο 2ο τετραμηνο φυσικη-χημεια κ λιγο αρχαια γτ βαριομουνα λιγο,δν ειχα ανοιξει βιβλιο γτ οι καθηγητες ηταν παραλυτοι.βεβαια πιεστικα μετα στις εξετασεις του ιουνιου,γτ ειχα πολλα κενα,αλλα εβγαλα ικανοποιητικο βαθμο. βσκ ηθελα στα τετραμηνα να'χω καλο βαθμο σε μαθηματα οπως φυσικη,χημεια, για να μπορω τον ιουνιο να γραψω οσο θελω κ να μην σκεφτομαι θα περασω δε θα περασω. εσυ ομως φυσικη κ αλγεβρα θα πρεπει να τα καταλαβεις κ να κανεις τρομερη εξασκηση αν θες τεχνολογικη. εγω εβγαλα 18,8 κ ειμαι σιγουρη οτι αν θες πραγματικα θα βγαλεις περισσοτερο(αν κ ειναι λιγο δυσκολο να βγαλουμε 19+ γτ τον ιουνιο τα γραφουμε ολα τα θεματα.οποτε απο 18+πανω θεωρειται αριστα)...βεβαια δν αξιζει να πιεστεις πολυ για το βαθμο της 1ης λυκειου...δε νομιζω να μετρα καπου...αλλα καλο ειναι αν εχουμε τη δυνατοτητα να εχουμε ενα καλο απολυτηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ακου τεμπελη μου:
αλλοι διαβαζουν πολυ κ αλλοι λιγο κ βγαζουν τον ιδιο βαθμο.ο καθενας εχει τους δικους του ρυθμους.καταρχας, μν σε πιανει αγχος που θα'σαι λυκειοπαιδο.δν αξιζει.δν αλλαζει κατι τρομερα,απλα μπαινεις λιιιιγο αποτομα γτ υποτιθεται οτι ξερεις καποια πραγματα απ'το γυμνασιο κ κατι το σημαντικο για μενα ειναι οτι πρεπει να'σαι γρηγορος κ να κρατας σημειωσεις.
εγω προσωπικα περυσι ηρθα εντελως ανυποψιαστη στο λυκειο,δν θυμομουν τπτ απ'το γυμνασιο κ μια χαρα βγηκε η χρονια.στην αρχη τα μαθηματα κυλουν ομαλα, μετα αν δεις να δυσκολευουν ζητας βοηθεια ειτε δλδ γραφεσαι ενισχυτικη ή κανεις εξωτερικο μαθημα.εγω λοιπον δεν ειχα στανταρ ωρες.αλλοτε διαβαζα 5ωρες, αλλοτε 3, αναλογα με το προγραμμα που ειχα καθε μερα.επειδη εγω οταν διαβαζω χαζευω κ τραγουδαω, δν συγκεντωνομαι κ μπορει να μου παρει λιγο περισσοτερο.μερικα μαθηματα,ειδικα μετα το 2ο τετραμηνο που ηξερα περιπου τον καθε καθηγητη, δν τα διαβαζα.μονο τς ασκησεις εκανα για να'μαι κ καλα γραμμενη.αλλα στα μαθηματα που δε με ενδιεφεραν.εαν θες τεχνολογικη, να κανεις καλη εξασκηση σε φυσικη κ αλγεβρα για να'χεις τις καλες βασεις,που λεμε. παντως, εγω πιστευω οτι για να κερδισεις τη συμπαθεια των καθηγητων, πρεπει να δειξεις στο πρωτο τετραμωνο(δλδ ως τα χριστουγεννα) τον καλυτερο σου εαυτο κι επειτα θα εχεις καλους βαθμους επειδη θα θυμουνται απ'το 1ο τετραμηνο οτι ησουν καλος. εγω προσπαθησα πολυ στο 1ο τετραμηνο, εδειξα οτι ειμαι δουλευταρου, ειχα κ τ'απουσιολογιο που γι'αυτους σημαινει κομματακι καλης παστας μαθητης, κ στο 2ο τετραμηνο,που δν γραφαμε κ διαγωνισματα, μου'βαζαν μεγαλους βαθμους,χωρις να διαβαζω ιδιαιτερα.δλδ στο 2ο τετραμηνο φυσικη-χημεια κ λιγο αρχαια γτ βαριομουνα λιγο,δν ειχα ανοιξει βιβλιο γτ οι καθηγητες ηταν παραλυτοι.βεβαια πιεστικα μετα στις εξετασεις του ιουνιου,γτ ειχα πολλα κενα,αλλα εβγαλα ικανοποιητικο βαθμο. βσκ ηθελα στα τετραμηνα να'χω καλο βαθμο σε μαθηματα οπως φυσικη,χημεια, για να μπορω τον ιουνιο να γραψω οσο θελω κ να μην σκεφτομαι θα περασω δε θα περασω. εσυ ομως φυσικη κ αλγεβρα θα πρεπει να τα καταλαβεις κ να κανεις τρομερη εξασκηση αν θες τεχνολογικη. εγω εβγαλα 18,8 κ ειμαι σιγουρη οτι αν θες πραγματικα θα βγαλεις περισσοτερο(αν κ ειναι λιγο δυσκολο να βγαλουμε 19+ γτ τον ιουνιο τα γραφουμε ολα τα θεματα.οποτε απο 18+πανω θεωρειται αριστα)...βεβαια δν αξιζει να πιεστεις πολυ για το βαθμο της 1ης λυκειου...δε νομιζω να μετρα καπου...αλλα καλο ειναι αν εχουμε τη δυνατοτητα να εχουμε ενα καλο απολυτηριο
δλδ οταν διαβαζες 5 ωρες επδ ακουγες μουσικη κ τετοια οι καθαρες ωρες απο τις 5 ηαταν περιπου οι 3 και απο τις 3 η 1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
5ωρες καθαρες.βσκ τι σημασια εχει τι κανω εγω κ τι κανει ο αλλος.στο διαβασμα δν υπαρχουν στανταρ ωρες.εξαλλου οι πολλες ωρες δν φερνουν την επιτυχια στα σιγουρα. θα δεις εσυ να διαβαζεις κ να τα μαθαινεις καλα κ οσο σου παρει.ο καθενας εχει τον τροπο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εσενα ποση ωρα διαβαζες τη μερα κ ποσο εβγαλες?
Ακόμα δεν πήγα Α λυκείου άρα τι σε νιάζει ?

δλδ οταν διαβαζες 5 ωρες επδ ακουγες μουσικη κ τετοια οι καθαρες ωρες απο τις 5 ηαταν περιπου οι 3 και απο τις 3 η 1?
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλω νομίζω ότι κάνεις άσκοπες ερωτήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μην εχεις τοσο πολυ αγχος βρε..μην μασας...τοσοιι και τοσοι περασαν απο την θεση σου και τα εχουν καταφερει.....για τις ωρες δεν υπαρχουν στανταρ οπως σου ειπανκαι τα αλλα παιδια...ζωντανο παραδειγμα..στην α' λυκ διαβαζα απο τις 5-1 περιπου με διαλλειμματα και ετσι και εβγαλα στο πρωτο τεραμηνο19,4 ενω μια φιλη μου ,απουσιολογος, με μια αναγνωση στα δαλειμματα τα μαθαινε και εβγαλε 20!!!μν αγχωνεσε,χαλαρωσε,απολαυσε τις διακπες σ ,στο λεω απο πειρα...και εγω ετσι ημουν..δεν αξιζει τοσο αγχος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Νομίζω πως το πρόβλημα των σημερινών μαθητών δεν είναι τίποτα άλλο, από τη συγκέντρωση.. Όσον αφορά στις ώρες διαβάσματος, η συγκέντρωση την ώρα του μαθήματος στο σχολείο μπορεί να μειώσει κατά πολύ τις ώρες διαβάσματος στο σπίτι.. Η ευφυία και ευστροφία του καθενός παίζει ξανά σημαντικό ρόλο, αλλά κανείς δεν είναι χαζός.. Απλά κάποιος χρειάζεται μισή ώρα κι άλλος μία ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Είχε ανοιχτεί ένα παρόμοιο τόπικ για τις Πανελλαδικές.
Η αναλογία διαβάσματος/βαθμού είναι τελείως υποκειμενική.Έχει να κάνει με τα κενά που έχει ο κάθε μαθητής,την ικανότητα του να αποστηθίζει ή να κατανοεί γρήγορα νέες έννοιες και με την συγκέντρωση που έχει κατά τη διάρκεια του διαβάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19 με 4 ωρες τη μερα.....ε μετα ηθελα απουσιολογιο....κι ετσι οι 4 εγιναν 6....και μετα ηυελα να γραψω πανελλαδικες οποτε οι 6 εγιναν 8!!!!!!!!!συμμαθητες μου με λιγοτερο διαβασμα γραψανε 0,2 παρπανω....και για πανελληνιες δεν ειναι λιγο!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Γεια σας.Τώρα θα πάω Α Λυκείου και θα ήθελα να μου πείτε σχετικά με τα Μαθήματα της.Επειδή αν εξερέσω Φιλολογικά-Πληροφορική-Οικονομία-Ξένες γλώσσες-Φυσική-Χημεία θα ήθελα να μου πείτε λίγα λόγια για τα Μαθηματικά της Α Λυκείου.Είναι τα ίδια όπως του Γυμνασίου(π.χ Διακρίνουσα,Συστήματα,Ταυτότητες κ.α.λ);:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top