Φοιτητικές Εστίες: Δικαιολογητικά

--->Claire<---

Νεοφερμένος

Η --->Claire<--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το ελπίζω :P Πάντως δύσκολη η προσαρμογή.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
βρε εγω ηθελα για αλλους λογους την Καλαματα...:xixi:
δεν εχω κατι με την πολη των Ιωαννινων...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιωαννινα...:jumpy:


αν και ηθελα Καλαματα...:'(

μια φιλη μου περασε λογοθεραπειας στη καλαματα!!και θελει να παει γιαννενα!!εχω ακουσει οτι μπορειτε να αλλαξετε αν θελετε εσεις οι 2 την πολη σας και η μια να παει γιαννενα και η αλλη καλαματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μια φιλη μου περασε λογοθεραπειας στη καλαματα!!και θελει να παει γιαννενα!!εχω ακουσει οτι μπορειτε να αλλαξετε αν θελετε εσεις οι 2 την πολη σας και η μια να παει γιαννενα και η αλλη καλαματα!
δυστυχως δεν μπορω πλεον να το κανω...για πολλους και διαφορους λογους...:(
και στην Καλαματα για ενα χρονο θα πηγαινα..μετα θα επερνα αναγκαστικα μεταγγραφη...:(

τεσπα.... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotos1480

Νεοφερμένος

Ο sotos1480 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ από Γιάννενα πάω Άρτα γιατί πέρασα στο ΤΕΙ κ έκανα τα χαρτιά μου για την εστία , ξέρει κανένας αν είναι σε καλή κατάσταση και τα σχετικά ? γιατί αν δεν είναι καλά τα πράγματα με κόβω να ψάχνω για σπίτι τελευταία στιγμή......:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης Κ.

Νεοφερμένος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αχ...Φοιτητικές εστίες...ήμουν 4,5 χρόνια στις εστίες Καρδίτσας (όσο σπούδαζα)...χαμός, γλέντια, ξύδια και πολλά άλλα...Αλλά και διάβασμα...Μου λείπει η Καρδίτσα, οι φίλοι μου και η εστία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter1991

Νεοφερμένος

Ο peter1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για τις εστίες των ΤΕΙ λέω :D Βρεφονηπιοκομία πέρασα!!!!!

τι εξαμηνο γτ περασε και μια φιλη μου εκει και θελει να μαθει καποια πραγματα για τις εστιες!!!μπορειτε να μου πειτε λιγα σχετικα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
καλο αυτο με τις φοιτητικες εστιες αλλα το προβλημα ειναι κατα ποσο ειναι βιωσιμες:P δλδ νταξ μερικες ειναι απαραδεκτες εντελως αλλα και παλι τα κριτηρια ειναι τετοια που πολυ λιγοι εχουν δικαιωμα νομιζω...κακως..γενικα οσοι μενετε σε εστιες ειστε ικανοποιημενοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malvi

Νεοφερμένος

Η malvi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εγω εχω περασει στο τει ηρακλειου β' εξαμηνο.μηπωσ ξερει κανεισ ποτε αρχιζουν οι εγγραφεσ για το δευτερο εξαμηνο κ αν οι εστιεσ ειναι σε καλη κατασταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christofz

Νεοφερμένος

Ο christofz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια,γνωριζετε αν μπορεις να περασεις γραμμη τηλεφωνου στις εστιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

--->Claire<---

Νεοφερμένος

Η --->Claire<--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τι εξαμηνο γτ περασε και μια φιλη μου εκει και θελει να μαθει καποια πραγματα για τις εστιες!!!μπορειτε να μου πειτε λιγα σχετικα????
Στο Β' εξάμηνο πέρασα.Πριν κάτι βδομάδες πήγα και είδα τις εστίες!Δεν ήταν και πολύ ικανοποιητικές.Έμενες μόνος σου στο δωμάτιο αλλά οι τουαλέτες είναι κοινόχρηστες στις συγκεκριμένες εστίες!Τουλάχιστον είναι καθαρές...........:S
-----------------------------------------
παιδια εγω εχω περασει στο τει ηρακλειου β' εξαμηνο.μηπωσ ξερει κανεισ ποτε αρχιζουν οι εγγραφεσ για το δευτερο εξαμηνο κ αν οι εστιεσ ειναι σε καλη κατασταση?
Σ' αυτό το ΤΕΙ πέρασε και η ξαδέρφη μου και είδε τις εστίες!μου είπε πως είναι καινούργιες και μεγάλες πάνω σ ένα λόφο και μάλλον είναι με συγκάτοικο.επίσης έχει και γυμναστήριο :P !τώρα όλα αυτά τα γνωρίζω μέσω τρίτου και απλά στα μεταβιβάζω ως βοήθεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manjazzz

Νεοφερμένος

Ο manjazzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Kαλησπερα!
Θα ηθελα να δω γνωμες σχετικα με την εστια ΦΕΕΜΠ (παλιες στου Ζωγραφου)
Εχει εγκριθει η αιτηση μου και το σκεφτομαι για να παω να μεινω.
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια ξερετε τιποτα για τις εστιες στην θεσσαλονικη?ειναι σε καλη κατασταση?ποσα ατομα μενουν μαζι?και επισης εχω ακουσει οτι υπαρχουν αρκετες στην θεσσαλονικη...με ποια κριτηρια αποφασιζουν σε ποια απο αυτες τις εστιες θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6Marina9

Νεοφερμένος

Η Μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημερα, ηθελα να ρωτησω για τισ εστιεσ του ΑΠΘ θεσσαλονικη, ειναι καλες, ειναι δυσκολα να μπεισ? Ποσα ατομα μενουν μαζι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
να ρωτησω
ξερει κανεις τιποτα για τις φοιτητικες εστιες της κοζανης?
αν η αδελφη σου σπουδαζει παιρνεις ¨μορια¨?
οι εστιες γενικως ειναι χαλια?το μπανιο και οι τουαλετες πως ειναι?
κοινα?
α και στο δωματιο ζεις με αλλο παιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argiro k

Νεοφερμένος

Η argiro k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!εγω περασα στο τει βρεφονηπιοκομια στα γιαννενα...και νομιζω στ 2ο εξαμηνο.....το εξαμηνο καθοριζεται με τη σειρα που εχει περασει καποιοσ....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το β εξάμηνο λένε πως καταργήθηκε.
Στη φόρμα του υπουργίου σου λέει εξάμηνο; Αν όχι, πας α'. Όλοι α' πάνε δηλαδή, έτσι άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argiro k

Νεοφερμένος

Η argiro k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε ευχαριστω παρα πολυ....θα το ψαξω αν ειναι...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πάτα πάνω στα μπλε γράμματα από το πάνω post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argiro k

Νεοφερμένος

Η argiro k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι...!!!θα το ψαξω....σε ευχαριστω πολυ....!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top